PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! איך פותחים דיספיוט ב PAYPAL?

מושיק
28-06-2010, 20:33:28
הזמנתי משהו מהאתר של fliton (http://www.flitonstore.com/catalog/index.php).

ההזמנה בוצעה ב 22.5.010 ולא קיבלתי שום דבר מהם .שלחתי מייל לחברה ואין שום מענה.

חושב לציין ,עלות ההזמנה 6$ של מדבקות שכאשר המשלוח חינם.

עמרי רז
28-06-2010, 20:54:53
בדף הראשי גש ל- Resolution Center
שם יש באנר צהוב (חץ שני)
לאחר מכן בחר באופציה הראשונה "אייטם דיספיוט"
ובחר מהרשימה את העסקה הבעייתית
במלבן תפרט בדיוק מה קרה ותשלח..
תוודא שקיבלת אישור במייל על הדספיוט ששלחת

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=27840&stc=1&d=1277751262

מושיק
28-06-2010, 20:55:59
תודה רבה:)

מושיק
04-07-2010, 22:25:30
יש לי עוד שאלה,
אחרי שפתחתי דיספיוט הוא נשאר פתוח עד ל 18.7.
עכשיו המוכר טוען שהוא שלח את המוצר ואפילו הוא טוען שהוא שלח לי עוד אחד בעיקבות הדיספיוט שפתחתי.בקיצור הוא מבקש שאני אסגור את הדיספיוט,זו הטענה שלו:
Mr. Bachar, we have already sent a replacement to you and you will receive it soon. If you do not cancel this dispute, paypal will automatically take over soon and we will not be able to handle it as agreed. If you do not receive your replacement than you can file another dispute. You will receive your order within the next few days, thank you very much.
מה אתם ממליצים לעשות?

zilbert
04-07-2010, 22:45:49
יש לי עוד שאלה,
אחרי שפתחתי דיספיוט הוא נשאר פתוח עד ל 18.7.
עכשיו המוכר טוען שהוא שלח את המוצר ואפילו הוא טוען שהוא שלח לי עוד אחד בעיקבות הדיספיוט שפתחתי.בקיצור הוא מבקש שאני אסגור את הדיספיוט,זו הטענה שלו:
Mr. Bachar, we have already sent a replacement to you and you will receive it soon. If you do not cancel this dispute, paypal will automatically take over soon and we will not be able to handle it as agreed. If you do not receive your replacement than you can file another dispute. You will receive your order within the next few days, thank you very much.
מה אתם ממליצים לעשות?

לי קרה מקרה דומה ולא ביטלתי את הדיספיוט.
עניתי בצורה יפה שכשהמוצר אגיע, אשלם.
הם מיד הציעו להחזיר לי את הכסף וביקשו שאשלם ברגע שזה יגיע. הסכמתי.
עד היום זה לא הגיע, כבר 7 שבועות מתוכם 2 שבועות אחרי הדיספיוט.

מושיק
04-07-2010, 22:52:49
התגובה שהם כתבו (זו שפרסמתי) היא לאחר שאמרתי להם שכשהמוצר אגיע אני אבטל.
גם סה"כ הסכום הוא 5.5$

מושיק
12-07-2010, 22:00:31
תאריך הסגירת הדיספיוט מתקרב ואין שום התקדמות ,המוכר טוען שהוא שלח חבילה נוספת כי אולי החבילה הקודמת אבדה.מה לעשות?
בתגובה שצרפתי המוכר מבקש ממני לסגור את הדיספיוט ,במידה ואני לא אקבל את המוצר בשנית לפתוח עוד פעם דיספיוט...האם זה אפשרי?
תודה לעונים.

Boogle
12-07-2010, 22:14:36
לא ניתן לפתוח דיספיוט חדש.
אם למוכר אכפת מהקרדיט שלו, כתוב לו שיחזיר לך את הכסף ולכשתקבל את הסחורה מתעביר לו תשלום חדש.
אם יסכים = צדיק
אם לא = רמאי = להשאיר את הדיספיוט שיחטוף מפייפאל.

menymu
12-07-2010, 22:15:30
אל תבטל את ה-dispute... במידה ותקבל בעתיד תשלם, תדאג שזה יהיה בידיים שלך ולא שלו.

אם למוכר אכפת מהקרדיט שלו, כתוב לו שיחזיר לך את הכסף ולכשתקבל את הסחורה מתעביר לו תשלום חדש.
אם יסכים = צדיק

מנסיון, טלפון אחד לפייפאל מדבר עם נציד 2 דקות יש לך dispute חדש.

amnon
12-07-2010, 22:18:24
אם אתה לא מקבל את המוצר בזמן חברת האשראי אחראית לעניין ,אני פעם הזמנתי מוצר ,הבטיחו שיגיע תוך 45 יום ,אחרי 50 יום דיברתי עם חברת האשראי ,נתנו לי החזר מלא וגם אחרי שלושה שבועות פתאום קבלתי פתק שמחכה לי דואר רשום וזה היה המוצר שהזמנתי :)

Boogle
12-07-2010, 22:23:37
אל תבטל את ה-dispute... במידה ותקבל בעתיד תשלם, תדאג שזה יהיה בידיים שלך ולא שלו.

מנסיון, טלפון אחד לפייפאל מדבר עם נציד 2 דקות יש לך dispute חדש.

ואני שואל בשביל מה?

אם המוכר ישר, היה שולח את המשלוח השני בדואר רשום, בבחינת לספוג תשלום 2 דולר על הרשום ולצאת בסדר עם פייפאל.
לא עשה זאת, הגיוני שיסכים לבטל עסקה ולהמתין שתגיע הסחורה.

אין שום מצב הגיוני שהוא מבקש שתבטל תלונה כנגדו תמורת הבטחה שהוא שלח משהו פעם שניה כשלא הגיע כלום בפעם הראשונה.

אגב, אני נוהג לשים לעצמי תזכורת כשבועיים לאחר העסקה, אם הסחורה לא הגיע בתוך שבועיים אפשר לנג'ס למוכר.
גם תמיד כדאי להוסיף 2$ לדואר רשום.

menymu
12-07-2010, 22:34:51
ואני שואל בשביל מה?

אם המוכר ישר, היה שולח את המשלוח השני בדואר רשום, בבחינת לספוג תשלום 2 דולר על הרשום ולצאת בסדר עם פייפאל.
לא עשה זאת, הגיוני שיסכים לבטל עסקה ולהמתין שתגיע הסחורה.

אין שום מצב הגיוני שהוא מבקש שתבטל תלונה כנגדו תמורת הבטחה שהוא שלח משהו פעם שניה כשלא הגיע כלום בפעם הראשונה.

אגב, אני נוהג לשים לעצמי תזכורת כשבועיים לאחר העסקה, אם הסחורה לא הגיע בתוך שבועיים אפשר לנג'ס למוכר.
גם תמיד כדאי להוסיף 2$ לדואר רשום.

אם אתה יכול ליצור מצב שאתה תהיה אחראי על זה שתקבל את המוצר ובמידה ולא, לא שילמת... אז למה לא?

לא עברו שבועיים עבר חודש וחצי והמוכר מתעורר רק כאשר אתה פותח dispute נראה לא טוב.

מושיק
13-07-2010, 22:06:48
אם יסכים = צדיק

שלחתי לו הודעה שיחזיר את הכסף ושהמוצר יגיע אני אשלם לו בחזרה.
עכשיו במידה והוא מסכים איפה אני רואה שהוא הכן החזיר את הכסף לפני שאני סוגר את הדיספיוט?
תודה לכולם על העזרה :)
נ.ב
חשבתי שחנות של FLITON תיהיה אמינה :confused:

menymu
13-07-2010, 22:26:34
שלחתי לו הודעה שיחזיר את הכסף ושהמוצר יגיע אני אשלם לו בחזרה.
עכשיו במידה והוא מסכים איפה אני רואה שהוא הכן החזיר את הכסף לפני שאני סוגר את הדיספיוט?
תודה לכולם על העזרה :)
נ.ב
חשבתי שחנות של FLITON תיהיה אמינה :confused:

ה-dispute ייסגר אם הוא יחזיר ואתה תראה refunded בסטטוס.