PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברה מכירים את איביי?

26112611
05-07-2010, 18:17:55
בקשר לשאלה הרטורית שנמצאת בכותרת, מכירים את איביי?

כי לפי מה שאני רואה אתם (בלי להעליב כמובן) "שפוטים" של הסיני (הכל קונים ממנו ואם זה לא במלאי אז חייבים לחכות)

באיביי יש מחירים הרבה יותר זולים על אותם מוצרים! ולא לשכוח את מחיר המשלוח המוגזם שנמצא בסיני והשירות הגרוע! (באיביי עונים לך תוך מספר שעות ואם המוצר פגום אפילו לא יבקשו משלוח חזרה או יותר מידי הוחכות, ישר ישלחו תחליף או החזר מלא! ובואו לא נשכח שפייפל היא חברה של איביי ולכן תמיד תהיה עם שירות טוב יותר על קנייה מאיביי)

הינה, קחו כמה דוגמאות:

סרוואים 9 גרם:
http://cgi.ebay.com/Micro-9g-Mini-Servo-Futaba-Hitec-HS-55-GWS-walkera-RC-/140407052733?cmd=ViewItem&pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_Vehicles&hash=item20b0e999bd

נכון, אין לו איזה "שם" אבל אני קניתי כמה כאלו והם מספיק חזקים תסמכו עלי

ויש עוד של חברות אחרות:

http://cgi.ebay.com/SG90-9g-Mini-Micro-Servo-RC-plane-Car-V4-450-helicopter-/160424275125?cmd=ViewItem&pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item255a082cb5

והינה ארבעה סרוואים במחיר של שלושה והכלות היא כמו בסיני לפני משלוח

http://cgi.ebay.com/4x-3-7g-Mini-Micro-Servo-RC-plane-Helicopter-Boat-Car-/320550327142?cmd=ViewItem&pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item4aa249d366

עוד שישה באותו מחיר:

http://cgi.ebay.com/6X-Micro-9g-Servo-Futaba-Hitec-HS-55-GWS-walkera-RC-/140418078736?cmd=ViewItem&pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item20b191d810

איביי מלא במוצרים זמינים, אז תצאו מהסיני ותיכנסו גם לאיביי :)
אצלי לפני חיפוש או הזמנה מהסיני אני בודק באיביי קודם, כי לרוב המוצרים הרבה יותר זולים ויש שירות טוב יותר

יום טוב :)

OneLink
05-07-2010, 18:32:56
אתה נותן דוגמא את הסרבואים, אבל שים לב שהסרבואים של הסיני עומדים במבחן הזמן והאיכות.
לעומת אלה הזולים באייבי.

26112611
05-07-2010, 18:46:32
על זה אני מדבר, זה שהסרוואים של הסיני הוכחו כטובים הופך את כל השאר לגרועים?

אפשר לשמור על ראש פתוח ולהיפתח לאפשרויות נוספות, הסרוואים האלו לדוגמה עושים אצלי עבודה נהדרת גם בG גבוה

OneLink
05-07-2010, 19:09:50
על זה אני מדבר, זה שהסרוואים של הסיני הוכחו כטובים הופך את כל השאר לגרועים?

אפשר לשמור על ראש פתוח ולהיפתח לאפשרויות נוספות, הסרוואים האלו לדוגמה עושים אצלי עבודה נהדרת גם בG גבוה
שוב לא אמרתי שהשאר גרועים אלה דיברתי בקשר לדוגמאות הספציפיות שהבאת.
במחיר של הסרוו הסיני הכחול אין משהו מעל רמתו, וגם לא מצאתי ברמתו...

ebay007
05-07-2010, 19:34:51
אני קונה הרבה חלפים מהאיביי
הם אמינים (רובם...) ואני אוהב לקנות שם
גם יש באיביי הרבה דברים שאין בהובי קינג
נגיד חלפים ל LOSI TEN-T שלי (מכונית) או ל BLADE400 שלי (מסוק)
נגיד הובי קינג הם היחידים שמוכרים חלפים ל AXN
אזם כמו השם שלי אני אוהב את איביי, אני אוהב להגיד
go ebay go ebay go ebay go ebay go ebay go ebay:D:D:D

ללו
05-07-2010, 19:40:06
יש ב EBAY הרבה דברים זולים וטובים,שווה בדיקה לפני קניה

haimz24
05-07-2010, 20:40:43
ומצד שני ישנם באיבי גם מוצרים מעולים אבל המשלוח במחיר שעולה על המוצר בהרבה, ואני לא מדבר על מוצר שעולה 20$

26112611
05-07-2010, 20:43:22
במקרה כזה מוותרים, צריך לחשב מה יוצא יותר זול

יש גם מקרים שהמוצר עולה דולר והמשלוח 20, למה זה? כי איביי לוקחים עמלה על כל מכירה אבל הם לא לוקחים על המשלוח וככה המוכרים "מרמים" את איביי

אז כן, יכול להיות מוצר שעולה בסיני 30$ ובאיביי 5$ ועוד 20$ משלוח אבל עדיין זה יוצא יותר זול

אייל שפירא
05-07-2010, 21:10:44
אני מאוד בעד שיתוף בלינקים למוצרים במחירים טובים, אבל איביי זו לא חנות זה בזאר, ויש שם הרבה מוכרים בעייתיים והמון מוצרים מזוייפים או באיכות מחורבנת, ולהמר על סרוואים אנונימיים שאין שום דרך לבדוק את טיבם מלבד התקנתם בטיסן ותקווה שהוא לא יאבד בגללם את ההיגוי באויר - זו השיטה שעל שמה קיים הפתגם "מוצרים זולים עולים ביוקר".

היית קונה בשוק הפשפשים סוללות ליפו "טורנג'ים" ממוכר שיושב על הרצפה עם קרטון פרוש לפניו?
עכשיו תחשוב שהוא גר בהונג קונג ויש לו מחשב.

26112611
05-07-2010, 21:25:13
צריך להוריד כבר את הסטיגמה הזאת שמה שמאיביי זה מחורבן! כי זה ממש לא!

הסוללות משם מעולות
הסרוואים משם מעולים
המנועים משם מדהימים

והכל במחירים הרבה יותר נמוכים עם שירות טוב יותר

אייל שפירא
06-07-2010, 07:40:03
צריך להוריד כבר את הסטיגמה הזאת שמה שמאיביי זה מחורבן! כי זה ממש לא!

הסוללות משם מעולות
הסרוואים משם מעולים
המנועים משם מדהימים

והכל במחירים הרבה יותר נמוכים עם שירות טוב יותר

תדע לך שכל הפלאפליות בארץ מעולות.
כולן זולות, כולן טעימות, אין שום הבדל באיכות או בטעם, ואפשר להגיד חד משמעית בלי למצמץ שאין אפילו פלאפל אחד בינוני בארץ - רק ממש ממש מעולה.

Menash
06-07-2010, 10:22:02
אני קונה ברוב המוחלט מהמקרים באיביי.
מבחר גדול, אפשרויות משלוח מגוונות, מכרזים ועוד הרבה ייתרונות.
אצל הסיני קניתי סטרטר לא מזמן והאמת- המשלוח יקר מאוד ועכשיו כאשר עשיתי חופוש מורחב באיביי גיליתי שיכולתי להשיג את אותו הסטרטר במחיר משלוח זול בהרבה.

לא צופה רכש עתידי מהסיני...

guyst
06-07-2010, 11:52:22
היתרון שאני רואה אצל הסיני למול איביי זה התגובות למוצרים. אז אם קונים משהו מוכר שיש אצל הסיני במחיר יותר זול והמוכר עם פידבק טוב, סבבה. אם המוצר הוא אנונימי, יש סיכון מסויים.

amnon
06-07-2010, 12:13:47
יש לי דוגמא של חבר שקנה לוח אם (מיוחד) למחשב ב -100$ באיביי מאיזה סיני ,הוא התכתב איתו והכל היה מצויין .
גם קיבל את הלוח במהירות שיא ,אבל מסתבר שהוא לא פועל בכלל ואחר כך פתאום היה בלתי אפשרי להתכתב עם הסיני הזה .
זאת הייתה סתם דוגמא על מה אפשר ליפול באיביי.

guyst
06-07-2010, 12:17:20
חשוב לבדוק את הפידבק.
אם יש למוכר מעל כמה אלפים ומעל 99.5% חיובי, הסבירות שתיפול היא קטנה יותר.
הם "חיים" מהפידבקים ולכן יעשו הכול שתהייה מרוצה.

דניאל דקל
06-07-2010, 13:35:48
EBAY זה שיטת מכירה (חנויות אינטרנטיות מציאות את מרכולתם)

PAPYAL זה שיטת תשלום

לכן לא מבין היכן HK נכנס כאן בתמונה...

Liav
06-07-2010, 14:14:58
חשוב לבדוק את הפידבק.
אם יש למוכר מעל כמה אלפים ומעל 99.5% חיובי, הסבירות שתיפול היא קטנה יותר.

לא בהכרח.
אני כמעט קניתי מוצר מזוייף ממוכר כמו שאתה מתאר.
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=24349

SEVEN
06-07-2010, 14:51:55
לא בהכרח.
אני כמעט קניתי מוצר מזוייף ממוכר כמו שאתה מתאר.
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=24349

מצטרף, רכשתי כמה וכמה מוצרים מאיביי, לרוב איכות המוצרים לא ממש פרופורציונית לפידבק החיובי שיש למוכר.
מרוב המוצרים אני מרוצה, חלקם באיכות מאוד מאוד ירודה למרות פידבקים חיוביים.
אל תשכחו שיש לסינים שיטה מנצחת להעלות את הפידבק החיובי שלהם ("מצטערים שאתה לא מרוצה מהמוצר, קח 2$ בחזרה ותן לנו פידבק חיובי").

OneLink
06-07-2010, 15:00:25
מצטרף, רכשתי כמה וכמה מוצרים מאיביי, לרוב איכות המוצרים לא ממש פרופורציונית לפידבק החיובי שיש למוכר.
מרוב המוצרים אני מרוצה, חלקם באיכות מאוד מאוד ירודה למרות פידבקים חיוביים.
אל תשכחו שיש לסינים שיטה מנצחת להעלות את הפידבק החיובי שלהם ("מצטערים שאתה לא מרוצה מהמוצר, קח 2$ בחזרה ותן לנו פידבק חיובי").
ומה רע בזה?, הם מוכרים חכמים וככה צריך לעשות.
גם אני כמוכר באייבי במידה ויש בעיה עם המוצר אני מציע את האפשרויות הללו:
1)להשאיר את המוצר אצלהם ולקבל החזר חלקי(תלות מוצר)
2)לשלוח את המוצר חזרה אליי ולקבל החזר מלא.
3)להשאיר את המוצר אצלם ולקבל החזר מלא(במקרים מיוחדים).

SEVEN
06-07-2010, 15:07:28
ומה רע בזה?, הם מוכרים חכמים וככה צריך לעשות.
גם אני כמוכר באייבי במידה ויש בעיה עם המוצר אני מציע את האפשרויות הללו:
1)להשאיר את המוצר אצלהם ולקבל החזר חלקי(תלות מוצר)
2)לשלוח את המוצר חזרה אליי ולקבל החזר מלא.
3)להשאיר את המוצר אצלם ולקבל החזר מלא(במקרים מיוחדים).

ככה צריך לנהוג, וככה אני מצפה שינהגו במידה והמוצר לא עונה לציפיות.
הבעייה היא שלרוב הפידבק החיובי מאוד מוטה ולכן אתה לא ממש יכול להעריך את טיב המוצרים על פיו.

26112611
06-07-2010, 16:12:04
אבל תחשוב שמאיביי אין לך מה להפסיד!

קרה לי מקרה שקיבלתי מוצר פגום אז המוכר אמר לי לשלוח לו חזרה ולא היה מוכן אחרת, לכן ביקשתי ממנו שישלם לי את מחיר המשלוח חזרה והוא הסכים :)

וגם צריך לדעת איזה מוצרים לקנות מאיביי, אני לא יקנה מאיביי דיסק און קיי עם יותר מ-4GB כי רוהב הסיכויים שהוא לא אמיתי, קרה לי מקרה שקניתי דיסק של 16GB והוא היה 2GB אך המוכר לא היסס והחזיר לי את הכסף מיד אחרי מייל ממני שהסביר על המקרה

לעומת זאת אם קיבלת מוצר פגום מהסיני כגון סרוו, תצטרך לצלם, לשקול, להוכיח, לכתוב, להתעצבן, לחכות ואז לשלוח חזרה במחיר העולה על מחיר הסרוו הבודד

SEVEN
06-07-2010, 16:38:47
אבל תחשוב שמאיביי אין לך מה להפסיד!

קרה לי מקרה שקיבלתי מוצר פגום אז המוכר אמר לי לשלוח לו חזרה ולא היה מוכן אחרת, לכן ביקשתי ממנו שישלם לי את מחיר המשלוח חזרה והוא הסכים :)

וגם צריך לדעת איזה מוצרים לקנות מאיביי, אני לא יקנה מאיביי דיסק און קיי עם יותר מ-4GB כי רוהב הסיכויים שהוא לא אמיתי, קרה לי מקרה שקניתי דיסק של 16GB והוא היה 2GB אך המוכר לא היסס והחזיר לי את הכסף מיד אחרי מייל ממני שהסביר על המקרה

לעומת זאת אם קיבלת מוצר פגום מהסיני כגון סרוו, תצטרך לצלם, לשקול, להוכיח, לכתוב, להתעצבן, לחכות ואז לשלוח חזרה במחיר העולה על מחיר הסרוו הבודד

אם אתה מתכוון אליי, אז אין לך צורך לשכנע את המשוכנע... כבר ציינתי שאני קונה משם.
כמובן שצריך לדעת מה לרכוש משם, לא הכל "מציאות" ולא הכל איכותי, אבל כאמור, צריך לדעת מה לקנות משם ומה לא.