PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איזה טיסן לבחור????

ilan
06-07-2010, 12:16:13
אני מעוניין להכנס לתחום הסילון באיזה טיסן כדי להתחיל??
חשבתי על HAWK או T-45 הם נראים כמעט אותו דבר מה ההבדל בהטסה ?

תודה מראש אילן

טיסני אילת
07-07-2010, 22:05:38
הי אילן,
אני לא יודע מה רמת ההטסה שלך, אבל אם הכוונה להוק של Jetlegend, אז לא מומלץ בתור סילון ראשון.
חוצמזה, הוא טיסן נפלא...
אם אתה מחפש סילון סקייל, לך לכיוון ה-F15. טיסן סלחן עם תכונות טיסה טובות.
פשוט ההוק לא סלחן לטעויות במהירות טיסה נמוכה.
ד"א, ההוק של Jetlegend הוא הסילון הראשון שלי...

ההוק החדש של פייבאו או של סקימסטר או להבדיל אלף הבדלות של קומפוזיט ARF (הטוב ביותר) יהיו סלחנים וטובים יותר מההוק של Jetlegend

דורונצ'יק
07-07-2010, 23:46:22
שלום אילן,

2 הטיסנים שציינת- HAWK ו- T45 הם בדיוק אותו הדבר.
מדובר באותו מטוס ואותם התכונות, טיסנים מאוד קשים להטסה ולא סלחניים בכלל.

טיסן מסוג- F-15 יותר סלחני בעל תכונות טיסה נהדרות, סקיילי ומאוד נעים להטסה.
אתה גם יכול לקנות- MB339 של חברת- C&C MODEL, טיסן של חברה איטלקית.
הטיסן ברמה מאוד גבוהה ומתאים למנועי 8KG, הטיסן בעל תכונות טיסה נהדרות גם במהירות איטית.
באליפות העולם טס אחד כזה.
גם טיסן- VIPER של חברת- SKYMASTER הוא טיסן סילוני למתחילים ומתקדמים כאחד.
טיסן בעל תכונות נהדרות אתה יכול לראות אותו טס בפלורידה ג'ט.

אם יש לך שאלות אל תהסס,

דורון ריבניק.

aalon11
08-07-2010, 18:24:53
גם F-16 תוצרת FLYEAGLEJET עם מנוע 8KG יכול להתאים. ראה סרטון:

http://www.youtube.com/watch?v=bZYgbVTo9Ic

ilan
08-07-2010, 20:22:38
תודה רבה,
F-15 מתאים למנוע 8K?
F-16 נראה מטוס ממש לא סלחני למתחילים.

טיסני אילת
08-07-2010, 21:06:04
F15 מתאים למנוע 8 ק"ג (P80 מספק 10 ק"ג), אבל רצוי מנוע 12 ק"ג

ofir502
09-07-2010, 11:57:35
גם F-16 תוצרת FLYEAGLEJET עם מנוע 8KG יכול להתאים. ראה סרטון:
http://www.youtube.com/watch?v=bZYgbVTo9Ic

בסרטון הזה יש מנוע P-120SX

jetisrael
09-07-2010, 14:39:06
אילן שלום

הכל שטויות במיץ עגבניות.

אני מטיס F-15 כבר 5 שנים הוא לא סלחן כמו שכולם כותבים הוא טס יפה מאד צריך להכיר את תכונות הטיסה שלו לכן T-45 יותר קל להטיס הוא טיסן שמתנהג בדיוק כמו טיסן עם כנף תחתית כל מה שאתה אמור ללמוד זה רק את נושא הדחף אתה רגיל לדחף קידמי ולטיסן יש דחף אחורי אם אתה מטיס טוב אתה מטיס את ה-T-45 בעניים סגורות

הטיסן קל מאד ומיועד למנוע P-80 הטיסן ממריא ונוחת בקלי קלות לעומת F-15 רק עם מנוע P-120 ולא פחות. הטיסן צריך מסלול ארוך לנחיתה והמראה לעומת טיסן T-45 אני ממליץ בחום.

המלצות

דודי חזן מאילת שאין לא הרבה ניסיון כמו שניר - 057-7621097
אלי גיל
ליאור זהבי
שניר יפרח

MCMF
09-07-2010, 16:41:20
טיסן אחד לא הוזכר והוא הסלחן מכולם ללא עוררין EUROSPORT של COMPOSITE-ARF

בעל יכולות המראה ונחיתה מהקצרות ביותר מיועד למנועי 120 ומעלה ויכולת שידרוג להנעה ווקטורית.

שמות החברים המטיסים אותו כיום או בעלים של אחד כזה:

שווקה יוסי,
חננשווילי גבי ,
אסטרין רן ,
גיל נסי ,
אבישי משה,
זהבי ליאור,
*

jetisrael
09-07-2010, 17:48:33
אין ספק זה הכי סלחן אני קורא לו עפיפון

הוא טס יפה מאד מסלול קצר מתנהג יפה באויר אבל יקר יחסית לטיסנים אחרים.

דרך אגב לא שאלו על הטיסן הזה אז למה להידחף סתם. יש עוד הרבה טיסנים יותר טובים אז למה להזכיר אותם.........

שמתי לב אתה תמיד נידחף בפורום הזה לעינינים של אחרים תתעסק בעינינים שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דורונצ'יק
10-07-2010, 02:52:14
ה- EUROSPORT, הוא טיסן מדהים ביופיו וטס ממש נהדר.
אני ראיתי את ה-EUROSPORT שהיה לאופיר לפני שהוא נמכר לנסי.
הוא גדול, מרשים, נוחת קצר מאוד, ממריא קצר ומתנהג מאוד יפה באוויר.
הוא בהחלט טיסן שאפשר להתחיל איתו!

המחיר שלו לא זול אבל זה טיסן שאפשר להתחיל, להתקדם ולהישאר איתו.
זה לא טיסן ל"טווח" קצר.
ואם משווים את המחיר שלו ל- VIPER אז הוא לא יקר בהרבה אם לוקחים את כל הסט קומפלט עם הגלגלים והכל.
מעבר לזה שהמנוע הוא קצת יותר יקר. אבל יש היום מנועים של- ATJ, שהם זולים ולא יקרים ומחירם כמעט זהה למנוע 8KG של חברת- KingTech שהם מנועים מעולים!
יש פה מספר אנשים שמטיסים עם מנועי- KingTech ומרוצים מכל רגע!

לגבי ה- F-15 הוא טיסן קל בעל תכונות טיסה נהדרות, הטיסן מגיע לנחיתה עם אף יחסית גבוהה וכמו כל כלי חדש, צריך ללמוד אותו ואחרי שמתרגלים זה נהדר אבל הוא טיסן חזק במבנה שלו ומאוד מסיבי. בעיקר של- FBJET, שידועים כנהדרים.

T-45, אינו טיסן למתחילים בדיוק כמו שההוק אינו טיסן למתחילים.
מהירות נחיתה יחסית גבוהה, מסלול ארוך, נוטה להזדקר מהר.
ההוק של שרון פרידמן עבר מספר שינויים עד שהגיע למצב שהיה אפשר להנחית אותו בצורה חלקה ויפה!
והשינוי העיקרי היה בבניית כנפיים חדשות. (פטר בקרוב ימכור כאלה כנפיים)
אבל עד אז ובכלל זה לא טיסן להתחיל איתו.

דורון ריבניק.

MCMF
10-07-2010, 09:43:56
אילן שלום

הכל שטויות במיץ עגבניות.

אני מטיס F-15 כבר 5 שנים הוא לא סלחן כמו שכולם כותבים הוא טס יפה מאד צריך להכיר את תכונות הטיסה שלו לכן T-45 יותר קל להטיס הוא טיסן שמתנהג בדיוק כמו טיסן עם כנף תחתית כל מה שאתה אמור ללמוד זה רק את נושא הדחף אתה רגיל לדחף קידמי ולטיסן יש דחף אחורי אם אתה מטיס טוב אתה מטיס את ה-T-45 בעניים סגורות

הטיסן קל מאד ומיועד למנוע P-80 הטיסן ממריא ונוחת בקלי קלות לעומת F-15 רק עם מנוע P-120 ולא פחות. הטיסן צריך מסלול ארוך לנחיתה והמראה לעומת טיסן T-45 אני ממליץ בחום.

המלצות

דודי חזן מאילת שאין לא הרבה ניסיון כמו שניר - 057-7621097
אלי גיל
ליאור זהבי
שניר יפרח
צר לי על שכך אתה חושב אך אתה מעט טועה.....

א. קרא את כל תגובות האנשים עד עכשיו כולל את של דורון וראה זה פלא ....מוזכרים שם כלים שונים זולת ה HAWK או ה T-45 וה F-15 ....למשל ה MB339 של חברת C&C MODEL מאיטליה וכו'.
מעניין שלא באה כל תגובה מצידך על שהם "דוחפים את אפיהם ל"""עיניינים"""" לא להם רחמנא ליצלן"

בברכת המון נחיתות טובות.

ב. זהו פורום כללי וניתן ואף רצוי שכל אחד יבוא ויביע דעה

MCMF
10-07-2010, 09:46:20
אין ספק זה הכי סלחן אני קורא לו עפיפון

הוא טס יפה מאד מסלול קצר מתנהג יפה באויר אבל יקר יחסית לטיסנים אחרים.

דרך אגב לא שאלו על הטיסן הזה אז למה להידחף סתם. יש עוד הרבה טיסנים יותר טובים אז למה להזכיר אותם.........

שמתי לב אתה תמיד נידחף בפורום הזה לעינינים של אחרים תתעסק בעינינים שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תגובתי הקודמת מתייחסת לציטוט זה ....עמכם הסליחה.

jetisrael
10-07-2010, 10:23:58
חבל מאד שאנשים פה מטעים אנשים אחרים אתם מפחידים אותם לא להכנס לתחום אם תהיו ביוטבתה אילת תבואו ותיראו כמה קל להטיס טיסן T-45 של חברת JETLEGEND ולא של חברת FEBAO ראינו את זה על המסלול- הטיסן ממריא קשה מאד ולא יציב + הטיסן נוחת עם הזדקרות שלא מובנת הטיסן בשמיים מגיב גם לא בצורה מובנת ולא חסרים ריסוקים מהדגם הזה בארץ שלנו אני מעריך שהתרסקו עד היום לפחות 8 טיסנים מהדגם הזה (ביהוק של חברת FEBAO) ואל תספרו לנו שיצרתם כנף חדשה אם צורת עילוי שונה....לכן יש לכם ניסיון עם הביהוק של FEABOA. ובקשר ל- F-15 של כל החברות בעולם הוא טיסן מעולה אבל לא מומלץ כטיסן ראשון.......
הטסטי F-15 של SKYMASTER - FLYEAGLE-והיום של JETLEGEND כולם טובים הבעייה היא המחיר....

דורונצ'יק
10-07-2010, 13:01:50
אני מבין שניסיונך הרב הוא עם ה- T45 של- Jetlegend.
אבל הנה ישנם עוד טיסנים מעולים שהם מיועדים למתחילים והם לא של- Jetlegend.
כיום בשוק יש מבחר גדול של טיסני סילון שמתאימים למתחילים ומתקדמים כאחד בתחום.
וזה כולל את הבומראנג ועוד כמה שלא הוזכרו כאן.

מקווה שהשכלת ואף יום אחד תטיס גם את שאר הכלים ותמליץ עליהם, ולא רק את הכלים של-Jetlegend.

דורון ריבניק.

jetisrael
10-07-2010, 15:13:27
כניראה שיש לך בעייה בהבנת הניקרא..........

טיסני אילת
10-07-2010, 17:07:14
אוי כמה חבל,

חברה, למה לרדת לפסים אישיים ?

אילן, אני מכבד את כולם, ולכן מה שאני כותב זו דעתי האישית בלבד !
יש לי המון נסיון עם T45 של JETLEGEND וגם ניסיון עם F15 של אותה חברה.
הטסתי עוד אי אלו סילוניים אבל אי אפשר להגדיר זאת כניסיון איתם (טיסה אחת או שניים).
ולכן, אני חושב שאני יכול לדבר בשם עצמי על אותם טיסנים.
אז קודם כל, הכל אפשרי... אתה יכול להתחיל גם עם F18 עמוס לעייפה עם טילים ובידונים, אבל... זהוא כמובן לא הדבר הנכון.
לגבי T45 VS F15 לדעתי האישית, F15 יותר נוח.
אני מאוד מעריך את דעתו של חברי גבי פרץ, אשר מאוד יכול להיות שזו הדעה הנכונה לגביך.
אני פשוט חושב שעדיף "לטעות" עם F15 מאשר עם T45.
בכדי לגבש דעה נכונה לגביך, פשוט תגיע לכמה שטחי הטסה ותראה בעצמך מטיסים עם יותר או פחות נסיון מטיסים את אותם הטיסנים, תראה את התנהגותם בטיסה, נחיתה וכו' וכך תדע לכוון נכון יותר.

צודק ידידי פטר לגבי היורו. זהו טיסן קל ביותר, וסלחן ביותר. אישית היתי מחבר לו חוטים והופך אותו לעפיפון.

קצת OFF...
אני נמצא כרגע באליפות העולם בדאיה בסלובקיה, עם מזג אוויר מושלם ועל רקע נופים עוצרי נשימה.
חברה, יש לנו הרבה מה ללמוד מהם.
בע"ה אני אטיס פה את ה- T45 שלי בשנה הבאה...
להתראות מסלובקיה הרחוקה.

ilan
10-07-2010, 20:11:19
תודה לכולם על התשובות המעניינות אני הכן יגיע בזמן הקרוב לשטחי ההטסה והתרשם מקרוב מכל טיסן ואז יחליט.
שבוע טוב לכולם. :}

נ.ב נשמח אם תפרסמו איפה יש מפגשים גדולים של הטסת סילוניים נשמח להגיע כמה חברה שמעוניינים.

imac1
10-07-2010, 20:41:25
אוי כמה חבל,

חברה, למה לרדת לפסים אישיים ?

אילן, אני מכבד את כולם, ולכן מה שאני כותב זו דעתי האישית בלבד !
יש לי המון נסיון עם T45 של JETLEGEND וגם ניסיון עם F15 של אותה חברה.
הטסתי עוד אי אלו סילוניים אבל אי אפשר להגדיר זאת כניסיון איתם (טיסה אחת או שניים).
ולכן, אני חושב שאני יכול לדבר בשם עצמי על אותם טיסנים.
אז קודם כל, הכל אפשרי... אתה יכול להתחיל גם עם F18 עמוס לעייפה עם טילים ובידונים, אבל... זהוא כמובן לא הדבר הנכון.
לגבי T45 VS F15 לדעתי האישית, F15 יותר נוח.
אני מאוד מעריך את דעתו של חברי גבי פרץ, אשר מאוד יכול להיות שזו הדעה הנכונה לגביך.
אני פשוט חושב שעדיף "לטעות" עם F15 מאשר עם T45.
בכדי לגבש דעה נכונה לגביך, פשוט תגיע לכמה שטחי הטסה ותראה בעצמך מטיסים עם יותר או פחות נסיון מטיסים את אותם הטיסנים, תראה את התנהגותם בטיסה, נחיתה וכו' וכך תדע לכוון נכון יותר.

צודק ידידי פטר לגבי היורו. זהו טיסן קל ביותר, וסלחן ביותר. אישית היתי מחבר לו חוטים והופך אותו לעפיפון.

קצת OFF...
אני נמצא כרגע באליפות העולם בדאיה בסלובקיה, עם מזג אוויר מושלם ועל רקע נופים עוצרי נשימה.
חברה, יש לנו הרבה מה ללמוד מהם.
בע"ה אני אטיס פה את ה- T45 שלי בשנה הבאה...
להתראות מסלובקיה הרחוקה.

חשוב מאוד
מתנות לילדים כן!!!!!!!!!!!
(אם אפשר דאון של FVK)