PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! ניתוק קשר באויר ל2 שניות...

SuperTiger
08-07-2010, 21:18:35
ערב טוב,
יש לי את השלט טורנג'י הזה..http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992
אבל הישן עם ה72..ושמתי לו מודול של קורונה
שמתי בטיסן מקלט כיילתי כמו שצריך ואני עולה לאוויר יש לי מלא הפרעות,,
הטיסן מאבד קשר הוא לא מגיב ביכלל ל2 שניות ואז חוזר הקשר ושוב נעלם
זה ממש מפחיד
החלפתי כבר 2 מקלטים,
ברור שבדקתי טווח
יש לי מלא בעיות על השלט הזה...

tisanir
08-07-2010, 21:30:56
כבר למדת איך אמורות להיות האנטנות?

SuperTiger
08-07-2010, 21:31:44
לא.....

tisanir
08-07-2010, 21:32:52
לא.....

ואתה עדיין לא מבין מה הסיבה לניתוקים? :confused:
באיזה פלנטה אתה חי?

SuperTiger
08-07-2010, 21:36:53
מה אתה רוצה??
אתה מוכן להסביר לי כבר
איך לכולםםם זה עובד ולי לא
(יענו זה ברור שלי זה לא יעבוד ככה זה אצלי על פעם אני נידפק או משהו.. אבל בכל זאת)

zilbert
08-07-2010, 21:40:49
שלום,
אני משתמש באותו השלט בדיוק עם מודול FLYSKY.

ע"פ פרסומים זרים, אכן יש דעה רווחת שהאנטנות צריכות להיות בהצלב ורחוקות אחת מהשנייה ככל האפשר.
ובכל זאת, הדרישה של לשים את האנטנות בהצלב דורשת כיוונים והדבקות של המקלט והלווין שלדעתי מיותרות.
כמו-כן, לא מצאתי סימוכין רשמי לטענות הנ"ל.

אני שמתי אותם רחוק אחד מהשני ככל שיכלתי (כ-5 ס"מ) ללא התייחסות לפוזיציית האנטנות.
טפו טפו טפו... טרם חוויתי בעיות קליטה.

tisanir
08-07-2010, 21:41:17
כולם הסבירו לך כבר המון פעמים איך אמורות להיות האנטנות בטיסן.
אם עד עכשיו אתה לא מבין את התרשים הפשוט מאוד שצייר אמנון לפי דעתי- כנראה שזה מקרה קשה.
מונחים בסיסיים שצריך להבין בשביל למקם את האנטנות כמו שצריך:
1. מאונך
2. אופקי

Shay
08-07-2010, 21:43:29
על האנטנות להיות מאונכות אחת לשנייה(הכוונה ל90 מעלות בין שני החוים האפורים של האנטנה) ועליהן להיות אופקיות לאדמה(שלא תהיה אנטנה מאונכת לאדמה)

assafwei
09-07-2010, 09:22:37
הוא אמר שהוא עובד עם מודול 72 לא 2.4

leetal
09-07-2010, 10:21:43
אין קשר לאנטנות..
הבעיה במודול של הקורונה, ידוע שהמודול של קורונה מתחמם מאוד עם סוללות 3 תאים ליפו, עד למצב של קילול מוחלט של המודול, עם איזה סוללות אתה משתמש? אני מפעיל את השלט הזה עם מודול קורונה וסוללת ליטיום יון 2 תאים(7.2V) והמודול לא מתחממם בכלל בלי אף בעית קליטה.

SuperTiger
09-07-2010, 13:21:41
אין קשר לאנטנות..
הבעיה במודול של הקורונה, ידוע שהמודול של קורונה מתחמם מאוד עם סוללות 3 תאים ליפו, עד למצב של קילול מוחלט של המודול, עם איזה סוללות אתה משתמש? אני מפעיל את השלט הזה עם מודול קורונה וסוללת ליטיום יון 2 תאים(7.2V) והמודול לא מתחממם בכלל בלי אף בעית קליטה.

בשלט יש לי סוללה ניקל קדיום 9.6V 2000 מיליאמפר
ובטיסן 6V 2000 מיליאמפר.

שי וניר שמתי את האנטנות כמו שאמרתם לי

SuperTiger
09-07-2010, 18:25:06
עכשיו קראתי את ההוראות של המקלט וכתוב שם שהאנטנה של השלט המורה להיות אנכית
ובוגל אמר לי אופקית...
וההפרעות וכל הניתוקים קוראים לי רק בצד שמאל.....

SuperTiger
09-07-2010, 19:40:02
אני מעלה תמונות של המקלט ממקום בתוך הטיסן,
תגידו לי אולי צריך לקחת אותו טיפה קדימה כי הוא ליד החוטים או משהו כזה,
וגם תראו את האנטנות של המקלט,
המקלט קצת רופף בתוך הטיסן כי קשרתי אותו עם חובק ואין לי סקוצ'ים זה בסדר?:
אם תשימו לב בתמונה השנייה תסתכלו בסוף האנטנות, הן יכולות לגוע בברגים של הכננסע וזה מברזל זה יכול לגרום למשהו?

Shay
09-07-2010, 19:51:21
האנטנות צריכות להיות 90 מעלות אחת לשנייה.

SuperTiger
09-07-2010, 20:58:29
אוקי שי תודה רבה אחי,
מיקמתי את המקלט טיפה אחורה ויישרתי את האנטנות שיהיו 90 מעלות אחת לשנייה,
מחר ניבדוק הכל

תודה רבה לכולכם

Shay
09-07-2010, 21:10:27
תעלה עוד תמונה על מנת שנראה אם מקמת נכון הפעם.

SuperTiger
09-07-2010, 21:57:53
תעלה עוד תמונה על מנת שנראה אם מקמת נכון הפעם.

כבר הורדתי את הטיסן למטה,
אבל תראה פה:
עכשיו האנטנות של המקלט לא יכולות לגעת בשום בורג-מה שאולי קרה והוביל להפרעות:eek:

Boogle
09-07-2010, 22:00:43
צריך לשנות את הקוד הפנימי של המודול, יש מצב שמישהו עם מודול כזה נעל עליך בשטח.
תקרא את הבלוג של שי על המודול יש שם את ההנחיות שלי.

תגיד , במשדר, האנטנה אופקית? אתה משתמש בזרוע אחורית להעמדת השלט? אם כן האם היא מאלומיניום?

שים תמונות של כל המערכת כולל השלט.

ועוד דבר חשוב האם אתה משתמש בפאק סוללות מרותכות או בסוללות בודדות?? אם בבודדות אל תעלה לאויר עד שתשיג פאק מרותך!!!

עריכה:
לא רואים מהתמונה איך מיקמת את האנטנות - האנטנה היא החלק הלבן שבולט החוצה מהאפור, אני מקווה שלא חתכת את זה.

SuperTiger
10-07-2010, 00:54:54
צריך לשנות את הקוד הפנימי של המודול, יש מצב שמישהו עם מודול כזה נעל עליך בשטח.
תקרא את הבלוג של שי על המודול יש שם את ההנחיות שלי.

תגיד , במשדר, האנטנה אופקית? אתה משתמש בזרוע אחורית להעמדת השלט? אם כן האם היא מאלומיניום?

שים תמונות של כל המערכת כולל השלט.

ועוד דבר חשוב האם אתה משתמש בפאק סוללות מרותכות או בסוללות בודדות?? אם בבודדות אל תעלה לאויר עד שתשיג פאק מרותך!!!

עריכה:
לא רואים מהתמונה איך מיקמת את האנטנות - האנטנה היא החלק הלבן שבולט החוצה מהאפור, אני מקווה שלא חתכת את זה.

היי בוגל,
את המקלט כיילתי לשלט בבית...
כן במשדר האנטנה אופקית(אתה אמרת לי....)ובהוראות של המקלט כתוב שהאנטנה של המשדר אמורה להיות אנכית ב90 מעלות,
אני לא מישתמש בשרוע אחורית להעמדת השלט,
אבל יש מן זרוע כזאת לכל שלט יש..זה קשור?,
אני לא חתכתי את החלק הלבן של האנטנה,
והסוללה של השלט -מזתומרת פאק מרותכות?..

Boogle
10-07-2010, 14:29:11
אבל יש מן זרוע כזאת לכל שלט יש..זה קשור?,

והסוללה של השלט -מזתומרת פאק מרותכות?..

תמונה של הזרוע?

הסוללות נפרדות כאלו שאתה מכניס אחת אחת או שזה פאק בשרינק?

SuperTiger
10-07-2010, 16:45:46
תמונה של הזרוע?

הסוללות נפרדות כאלו שאתה מכניס אחת אחת או שזה פאק בשרינק?

זה פאק בשרינק...
ובטיסן אחר השלט עובד מעולה!אין שום בעיות,
רק בריאקטור יש את הבעיות אז אולי זה מיקום של המקלט או משהו עם האנטנות שלו

Boogle
10-07-2010, 17:09:01
ניסית עם בקר אחר? ואם אין בקר אחר, סוללה נפרדת למקלט (ולנתק את החוט האדום בפלג של הבקר למקלט).

בעניין האנטנות הפתרון פשוט:

קח מסקינג טייפ והדבק כמו בציור את שתי האנטנות ואחרי זה אתה יכול למקם אותן איפה שבא לך. מקבילות לקרקע.

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=28450&stc=1&d=1278774447

amnon
10-07-2010, 17:26:08
בתמונה האחרונה שהעלתה לא רואים את קצוות האנטנה של המקלט ,הקצוות הלבנות הם החלק החשוב במקלט והם צריכות להיות כמו בתמונה ,ותצמיד את הקצוות בעזרת דבק סיבי זכוכית -tesa

אני רואה שכתבתי תגובה באותו זמן עם בוגל ...

SuperTiger
10-07-2010, 18:31:34
ניסית עם בקר אחר? ואם אין בקר אחר, סוללה נפרדת למקלט (ולנתק את החוט האדום בפלג של הבקר למקלט).

בעניין האנטנות הפתרון פשוט:

קח מסקינג טייפ והדבק כמו בציור את שתי האנטנות ואחרי זה אתה יכול למקם אותן איפה שבא לך. מקבילות לקרקע.

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=28450&stc=1&d=1278774447

תודה בוגל,
הטיסן הזה לא חשמלי הוא עם מנוע O.S 75

עמי
10-07-2010, 20:14:22
הערה נוספת
אנטנת המשדר מקבילה לקרקע
:)

Shay
10-07-2010, 20:38:03
אצלי היא ניצבת לקרקע.

Boogle
10-07-2010, 20:51:29
תגיד, למנוע OS75 ממה זרוע המצערת עשויה? מתכת אולי? המוט המניע גם מתכתי אולי?...

haimgil
10-07-2010, 21:02:42
לא ניראה לי שיש בעיה עם הפושורד שמחובר למנוע .אבל כן יכול להיות שהמפסק הon-off גורם לניתוקים או הקונקטור של הסוללה או המפסק .יכול להיות בעיית מגעים וכבר קרו לי מיקרים כאלה.
תפעיל את המערכת בבית תוך כדי מישחק בסטיקים של השלט נסה לגעת בחיבורים והקונקטורים ואפילו מכות קטנות על המפסק ותיראה אם יש ניתוקים.
אם גם זה לא עזר תנסה להצליב מקלטים אם יש או אפילו להלוות מחבר.בהצלחה

igalr
10-07-2010, 21:03:25
אתה צריך לחשב את מהירות הטיסן,
ובהתאם לכך לשמור גובה מתאים לשתי שניות.

לחלופין אתה יכול לעלות את הטיסן לגובה ולצלול עם מנועה מלא תוך כדי ספירה בלב "עשרים ואחת ,,, עשרים ושתיים" במידה והתרסקת על הקרקע אז תנסה מגובה גבוהה יותר. במידה ולא התרסקת נסה גובה נמוך יותר עד שתתרסק ואז תדע שזה הגובה המינימלי לשלט שלך .

amnon
11-07-2010, 02:42:27

לחלופין אתה יכול לעלות את הטיסן לגובה ולצלול עם מנועה מלא תוך כדי ספירה בלב "עשרים ואחת ,,, עשרים ושתיים" במידה והתרסקת על הקרקע אז תנסה מגובה גבוהה יותר. במידה ולא התרסקת נסה גובה נמוך יותר עד שתתרסק ואז תדע שזה הגובה המינימלי לשלט שלך .

אחת התגובות הילדותיות ביותר שקראתי ... ועוד מאדם בוגר :rolleyes:

igalr
11-07-2010, 07:00:41
הנה תגובה יותר רצינית.
לא מטיסים עם שלט שמתנתק לשתי שניות ולא לשניה ולא לחצי שניה
לא מטיסים עם שלט שעושה ריסט כשמזיזים הגה כיוון
לא מטיסים עם שלט צעצוע טיסן עם מנוע "0.75 ואין גובה מספיק בטוח לבדיקות.

מספיק רציני ?

mozman11
11-07-2010, 07:11:24

:D הפלת שני אנשים על הרצפה מצחוק, גדווול

חבר שלי מבקש להיכנס לתחום ורוצה עוד ייעוץ ממך ורוצה לחייב אותך... האם השיטה של 21...22 טובה גם ללימוד הטסה?

שלום רב, הייתה לי בעיה דומה במקלטים ,אימצתי את העצה שלך לבדיקה ,בעקבות הבדיקה
בשטח איבדתי 7 טיסנים , ועדיין לא מצאתי את הגובה הנכון, אני רוצה מייל שלך ע"מ לחייב אותך בעלויות המטורפות של שיטת "הבדיקה" שלך.... אתה עושה העברה בנקאית?:eek:

:D

igalr
11-07-2010, 07:45:36
:D הפלת שני אנשים על הרצפה מצחוק, גדווול

חבר שלי מבקש להיכנס לתחום ורוצה עוד ייעוץ ממך ורוצה לחייב אותך... האם השיטה של 21...22 טובה גם ללימוד הטסה?

שלום רב, הייתה לי בעיה דומה במקלטים ,אימצתי את העצה שלך לבדיקה ,בעקבות הבדיקה
בשטח איבדתי 7 טיסנים , ועדיין לא מצאתי את הגובה הנכון, אני רוצה מייל שלך ע"מ לחייב אותך בעלויות המטורפות של שיטת "הבדיקה" שלך.... אתה עושה העברה בנקאית?:eek:

:D

אתה מסתכל על חצי הכוס הריקה.
אומנם איבדת 7 טיסנים אבל אחרי שיהיה לך את הגובה המדוייק אין לדעת כמה טיסנים הצלת.
מכיוון שכך ולשאלתך האחרונה , אני מקבל ציק פתוח שהרי אמרו שאת מספר הטיסנים שניצלו עדיין לא ניתן לאמוד.

במידה ואתה מאמץ גם את לימוד ההטסה בשיטה זו למניין הטיסנים שניצלו יש להוסיף את מחצית הטיסנים שכבר ריסקת כשניסית לקבל אומדן גובה בטוח שהרי בו זמנית גם למדת להטיס וגם מדדת גובה ייתכן שיש להוסיף 2/3 מהטיסנים שריסקת שהרי באותו הזמן גם למדת לרסק וזה כבר לקח לחיים כפול 3 שרק 1 ממנו נזקף למדידת גובה שעליה אני מחייב כמספר הטיסנים שניצלו ובגינה יש לשלוח אליי צ'יק פתוח כאמור בסעיף האחרון בשאלתך הראשונה.

igalr
11-07-2010, 07:47:50
ולסיכום

עם שלט צעצוע מטיסים מקסימום טיסן צעצוע וגם זה בזהירות רבה.