PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדריך הבהרה לגבי משלוחים ו EMS מהסיני

wonderd
12-07-2010, 09:18:50
לפני כמה ימים ביצעתי הזמנה מהסיני של 2 סוללות, אתמול ביקשתי במייל לא לשלוח דרך EMS ונעניתי שאין דרך אחרת מכיוון שהסוללות מעל 1 ק"ג. התעצבנתי וביקשתי שאם אין אפשרות לשלוח דרך Air mail רגיל, שיבטלו את ההזמנה.
הבוקר דיברתי עם נציגת שירות שלהם ויש לי 2 תובנות ופתרון:
1. מכיוון שיש להם בעיות עם דואר HK, הם שולחים דרך שווייץ. הבעיה היא שדרך שווייץ אפשר לשלוח רק עד משקל 1 ק"ג. מעבר לכך הם שולחים דרך דואר סינגפור ב EMS בלבד. - חלקו את ההזמנות למשקל מתחת ל 1 ק"ג ולא תהיה לכם בעיה, בנוסף בהערות תכתבו לא לשלוח ב EMS.
2. לאחר השיחה הארוכה שניהלתי איתה, התברר לי שאפשר לחלק את ההזמנה לשני חלקים ובתוספת 8$ (בגלל החלוקה..) הבעיה תיפתר והמשלוח לא ייצא ב EMS. זה מה שביקשתי לבצע.

הפתרון שלהם בסוף היה להוסיף הערה בגודל ענקי בהזמנה שלי לא לשלוח דרך סינגפור אלא דרך HK, ואם תהיה בעיה אז לשלוח בכל זאת דרך שווייץ. מה שאומר שכשהם רוצים הם יכולים.
ההזמנה תישלח בכל זאת בחבילה אחת ללא תוספת תשלום מצידי.

אני אעדכן כשהדברים יתקדמו.

המרסק
12-07-2010, 10:41:46
העניין תקף רק לגבי סוללות מעל 1 קילו ?

כי בהזמנה שביצעתי, של 3 ומשהו קילו הם כן שלחו בדואר HK.

wonderd
12-07-2010, 10:52:33
ע"פ הפירסומים האחרונים, דואר HK עושה בעיות לפעמים עם משלוחי סוללות.
אני הבנתי מהם שהמשלוח דרך CH אינו אפשרי בחבילות מעל 1 ק"ג, הם שולחים דרך CH לדעתי בעיקר חבילות עם סוללות.

sagi
12-07-2010, 13:01:02
הבעיה הזו נכונה לגבי סוללות בנפח גבוהה של 5000MAH.
כשהזמנתי 4 סוללות מהסיני ההזמנה חולקה ל-2.
כאשר 3 סוללות נארזו בחבילה אחת וסוללה בודדת נארזה לבד.
הסוללה הבודדת הגיעה יותר מהר לעומת 3 הסוללות שהגיעו ב-EMS
ושולם עליהם כל המיסים שיש לנו במדינת ישראל כולל מס חבר.
בקיצור לכל בעלי ה-600ESP או 700E תתחילו לחלק את ההזמנות
של הסוללות אחרת תממנו את המדינה ואת המיסים המוצדקים שלה.
ואם אני לא טועה כבר פתחתי הודעה על זה.

eagle701
12-07-2010, 20:27:10
זה לא הקטע כשהם רוצים הם יכולים
זה פשוט כשהלקוח מבקש כמו שצריך אז HK ידעו לתת לו את השירות שמגיע לו

amiteini
13-07-2010, 09:58:56
יש לי שתי משלוחים בדרך שנשלחו בEMS וזה נזק של למעלה מ 600 ש"ח טיפול בשחרור + מכס, שלא הייתי משלם במשלוח רגיל, מישהוא ברר איתם מה קורה עם הנזקים שנגרמו לנו. שלחתי מייל בעניין וקיבלתי תשובה לא ברורה ולא רצינית על הבעיות שיש להם עם הדואר, מה זה קשור למשלוח EMS

SEVEN
13-07-2010, 10:15:38
יש לי שתי משלוחים בדרך שנשלחו בEMS וזה נזק של למעלה מ 600 ש"ח טיפול בשחרור + מכס, שלא הייתי משלם במשלוח רגיל, מישהוא ברר איתם מה קורה עם הנזקים שנגרמו לנו. שלחתי מייל בעניין וקיבלתי תשובה לא ברורה ולא רצינית על הבעיות שיש להם עם הדואר, מה זה קשור למשלוח EMS

אתה צריך להבין שמבחינתם הם לא גרמו נזק. מבחינתם אתה שודרגת, שים לב לכל ההתכתבויות איתם, או שהם עושים עצמם מטומטמים או שהם באמת לא מבינים שכאן EMS זה חתיכת צינור.

מה שאני מתכוון לעשות בהזמנות הבאות, ומה לעשות, כנראה שיהיו, זה לפצל הזמנות למחירים מינימלים, ככה במקרה שישלחו EMS אני פשוט לא לוקח וכפרה על הכסף.
אני בשום פנים ואופן לא אשלם לדואר סכום שעולה על סך החבילה.
נכון שזה בעייתי במידה ויש לכם פריט יקר בפנים. למזלי הסוללות שאני צריך מהם לא עולות יותר מ15 דולר.