PDA

צפייה בגרסה מלאה : נתונים מהות eFly וכפתור הדיווח

MDreamer
12-07-2010, 16:21:44
היי,

היום מחקתי 13 הודעות "מאוד אינפורטיביות" חילקתי הרבה אזהרות שכתוצאה מהם עפו 2 משתמשים מתחת לגיל 18. היום כנראה בעקבות החום הכבד והחופש הגדול הילדים נשארו בבית וכולנו נהננו מפנני לשונן של הזאטוטים.

עפ"י הכללים שכולנו חתמנו עליהם ברישום המשתמש כל אחד ואחד מאיתנו מצהיר שהוא מעל גיל 18, זאת כדי למנוע חשיפה לתוכן תוכן בלתי הולם ושמירה על הרמה המקצועית של הפורום.
אני מקווה שמתמשים אחרים שמתחת לגיל 18(אין אפשרות מעשית לאכוף את זה בעידן האינטרנט) וקוראים את זה ישמרו על פרופיל נמוך ויבינו שזה פורום מקצועי ונוכחות בולטת שלהם גורמת לכותבים מקצועים להדיר רגליהם מהמקום -
בהקשר לנושא זה אנו(ואני בעיקר) במדיניות אפס סובלנות.

קיים פיצ'ר במערכת שבעזרתו אתם יכולים לעזור לנו לשמור על הקהילה שלנו אבל רק חלקנו משתמש בו - זה כפתור הדיווח

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=28514&stc=1&d=1278944300

ברגע שתלחצו עליו מנהל הפורום הרלוונטי יקבל מסר על ההודעה שדיוחתם עליה. רק הוא יראה את ההודעה כך שלמעשה היא אנונימית. אתם מוזמנים גם לדווח על הודעות שלדעתכם הן בעלות תוכן בלתי הולם.

אנו מבקשים מכולם לשעות בו שימוש ולעזור לנו לשמור על הרמה המקצועית ועל תוכן הולם, נגמרה לנו הסבלנות ולי אישית עדין אין כוונה להתחיל לסבול מהחופש הגדול של הילדים כשאין לי ילדים שאני יודע עליהם.

חופש גדול נעים.

zahi101
12-07-2010, 16:32:14
שימושי מאוד למקרה של ספאם/קללות וכדומה...
אני לא חושב שהשימוש במושג ילדים על מנת להגדיר את "פורעי החוק" זה שימוש נכון בכל זאת יש פה כמה "ילדים" שמבינים מצויין בטיסנים, ושומרים על רמה גבוהה ומקצועית. אבל אם אתה מוצא בזה בנכון תעשה כך.

MDreamer
12-07-2010, 16:56:15
מחקתי מספר הודעות כדי לשמור על השרשור אינפורמטיבי נטו.

asaf_aloush
12-07-2010, 16:59:50
אשמח אם תגיב להודעה שרשמתי ומחקת
לי אותה, בפרטי.

פרח
19-07-2010, 17:48:29
יש עוד בעיה,סוחרים שמוצאים במה באתר זה לעצות אחיטופל,רק בכדי לקדם את עניינם המסחרי,אך לא המוסרי.....

sagi
19-07-2010, 18:55:59
יש עוד בעיה,סוחרים שמוצאים במה באתר זה לעצות אחיטופל,רק בכדי לקדם את עניינם המסחרי,אך לא המוסרי.....
+1
אני רק מקווה שאתה לא מדבר עלי :eek: :)

imac1
19-07-2010, 21:38:58
שימושי מאוד למקרה של ספאם/קללות וכדומה...
אני לא חושב שהשימוש במושג ילדים על מנת להגדיר את "פורעי החוק" זה שימוש נכון בכל זאת יש פה כמה "ילדים" שמבינים מצויין בטיסנים, ושומרים על רמה גבוהה ומקצועית. אבל אם אתה מוצא בזה בנכון תעשה כך.

"ילדים " כאלה לא נכנסים למקומות שלא יכולים לצאת מהם (עצה לחיים)
וכמו שזה נראה לי מחפשים דמויות בעיתיות ולא " ילדים " שמחפשים ללמוד או בטח ובטח כאלה שיכולים ללמד

לילה טוב
תומר