PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי ה Telemetry System

roie
16-07-2010, 20:17:48
ערב טוב לכולם,
לא מזמן הזמנתי את ה מודד סוללות ONLINE של Quanum:
http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10343
החדש כולל הבדיקה הזאת שהם הוסיפו.
מהגרסא הישנה בלי הפונקציה שהם הוסיפו הייתי מאוד מרוצה.
היום ניסיתי לחבר את המודד זרם למקלט ולסוללה ולפני כן עשיתי בינדינג והוא פעל פיקס,
חיברתי את החוט למקלט, הדלקתי תמקלט, חיברתי תסוללה למשדר ופתאום היה קצר ניתקתי מהר הוצאתי את זה ניסיתי לשים רק סוללה וראיתי שהבקר מקצר הוא מחמם תחוט של הבקר מהר הוצאתי תבקר ואז ניסיתי להפעיל ללא הבקר את המקלט של הסוללות שהזמנתי (Telemetry System) והוא פשוט לא הגיב המנורה לא נדלקה לא היה שום קליטה לדעתי הוא נשרף חבל מאוד אבל נראה לי שהזמין רק משדר חדש. עכשיו רציתי לשאול אותכם אולי אתם יודעים מדוע זה קרה?, והאם חיברתי נכון את החוט למקלט או שזה מה שגרם לקצר חיברתי את החוט לאחד הערוצים במקלט 7 ערוצים.

haimz24
16-07-2010, 20:55:43
תנסה לחבר תמקלט של ה quanum לסוללה תוודא שאתה מחבר תמינוס של המקלט למינוס של הסוללה, תדליק תמשדר תלחץ על serch והוא יעשה חיפוש קצר ואמורה לחזור לך התצוגה עם המתח של הסוללה, אם אתה מסתבך אתה מוזמן אליי!

roie
16-07-2010, 21:55:35
אני יודע זה פעל לי בלי שחיברתי תקבל החדש הזה שהם הוסיפו עם חיבור כזה למקלט של שלט.
לפני כן הכול עבד ויש לי תישן שלהם והוא פועל פיקס!
עכשיו ניסיתי לחבר את החוט החדש שהם הוסיפו כפונקציה למקלט של השלט ואז ניסיתי לחבר את החוט הבאלנס למשדר של זה ואז היה קצר ולפני שחיברתי הכול פעל מישהו יודע מדוע זה קרה?
ולהיכן צריך לחבר את החוט הזה עם חיבור למקלט שלט.

imac1
17-07-2010, 01:25:00
החוט הנוסף אינו שייך לשלט שלנו
אלה לחיבור מד זרם ו מד טמפ'
במידה ואתה לא משתמש באלה אל תחבר את החוט לשום מקום
כי מה שאתה עושה בעצם זה מחבר שתי מקורות מתח שונים
למקלט

דרך אגב אני עובד עם המערכת הנ'ל והיא פשוט מדהימה
גם תצוגת צריכת זרם גם טמפ' וגם מצב תאים בסוללה

אי אפשר לבקש יותר
אם יש שאלות דבר איתי
לילה טוב