PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק מה עושים כשה mini p-51 מרוסק לפירורים?

haimz24
17-07-2010, 15:50:54
קיבלתי מחבר דאון 3 ערוצים גוף מפלסטיק וכנף עם דיהדראל שישב אצלו כ 4 שנים במחסן:eek:, כל מערכת החשמל הבראשד שהייתה לא עבדה כלל כולל הסוללות, לאחר הריסוק של המיני מוסטנג חשבתי לעצמי מה יקרה אם אחשמל תדאון עם המערכת של המיני מוסטנג:confused:, לאחר החישמול הטסתי אותו ולצערי הוא ממש היה קשה להטסה עם המון מלחמות בסטיקים, אמרתי מעניין מה יקרה אם אני יוסיף מאזנות מה יהיה:eek: (מעולם לא עשיתי מאזנות), עשיתי מאזנות מהסתכלות על הכנף של הדאון שיש לי בבית וכך יצרתי מאזנות, היום הלכתי להטיס ואמרתי נראה מה יצא מפאר היצירה שלי כשלון או כשרון:confused::eek::D, עשיתי בדיקה למאזנות בדקתי כוונים הכל פיקס פותח מצערת ויאללה לאוויר:D, הוא טס פשוט מ-ד-ה-י-ם הוא טס חצי שעה עם רבע מצערת ויש לו עוד כוח, ישנם מצבים שאני חייב להוסיף בפניות מעט הגה כוון יחד עם מאזנות בכדי ליצור פנייה, אך בכללי הוא פיגוז, בתמונה הראשונה ניתן לראות איך הוא במקור, ומהשנייה ואילך ניתן לראות לאחר השדרוג!

guyst
17-07-2010, 16:54:11
תתחדש, סחטיין על הקרוקס...:)

haimz24
17-07-2010, 17:02:41
תתחדש, סחטיין על הקרוקס...:)
אני ואתה יכולים לפתוח סוכנות לכפכפים:D

umbo
17-07-2010, 17:20:37
הרעיון יפה.
עכשיו כדאי אולי לעשות מקצה שיפורים, על מנת שהדאון הזה גם יראה כמו דאון ולהחליף את המנוע והסרוו בכנפיים למתאימים יותר לטיסן הזה.
:)

haimz24
17-07-2010, 20:31:10
הרעיון יפה.
עכשיו כדאי אולי לעשות מקצה שיפורים, על מנת שהדאון הזה גם יראה כמו דאון ולהחליף את המנוע והסרוו בכנפיים למתאימים יותר לטיסן הזה.
:)
תודה על הפירגון, הוא ישאר ככה מכיוון שאינני הולך להוציא עליו שקל הוא יהיה ללימוד של בחור חדש שנכנס לתחום ככה שלא איכפת אם יתרסק!