PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! פניה נואשת להנהלת הפורום (דרימר) EMS

Boogle
17-07-2010, 18:11:41
אנא מנהל יקר מר דרימר, עזרתך הדחופה בהוספת קוד שחוסם משתמש ל24 שעות במידה והוא פותח שרשור בו המילה EMS נמצאת בכותרת ואינה משוורשרת לשרשור הEMS.

גם ממליץ תחת שם המשתמש כשמופיעה המילה BANNED שתופיע גם העילה לBAN בכדי שאנשים ילמדו על החטא ועונשו.

פליזזזז לא יכול יותר לראות את שאלות הEMS כי אף אחד מה**** שפתח שרשור בנושא ביומיים האחרונים לא טרח לקרוא את כל מה שנכתב כבר בנושא.

guyst
17-07-2010, 20:44:29
אנא מנהל יקר מר דרימר, עזרתך הדחופה בהוספת קוד שחוסם משתמש ל24 שעות במידה והוא פותח שרשור בו המילה EMS נמצאת בכותרת ואינה משוורשרת לשרשור הEMS.

גם ממליץ תחת שם המשתמש כשמופיעה המילה BANNED שתופיע גם העילה לBAN בכדי שאנשים ילמדו על החטא ועונשו.

פליזזזז לא יכול יותר לראות את שאלות הEMS כי אף אחד מה**** שפתח שרשור בנושא ביומיים האחרונים לא טרח לקרוא את כל מה שנכתב כבר בנושא.

+1

אנשים רוצים את הכול בכפית של כסף ולא טורחים להזיז את האצבע לכיוון החיפוש.
תראו בגוגל (http://www.google.co.il/search?q=ems+site%3Awww.efly.co.il&rls=com.microsoft:en-us:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7_____iw&redir_esc=&ei=Y_lBTNG7BdOBOIyioO8M)כמה זבל EMS-י יש אצלנו...:(

asaf_aloush
17-07-2010, 20:46:45
בוגל ואם זה משתמש באמת חדש שבאמת לא יודע?:o:confused:
תאר לך וזה הייתה אתה שהיית מתחיל בתחום????:mad:
איזה רושם ייקבלו אנשים תמימים בתחום מהפורום הזה???

MDreamer
17-07-2010, 22:59:19
לי זה התחיל להפריע בעין מזמן וברקע נעשות פעולות מול מנהלי הפורומים.

בגלל שהיום בלילה ומחר אני משדרג את השרת כי אחנו מתחילים לקרוס:D עקב עומס משתמשים אז:
1. יעלמו בעיות ה DB
2. כתוצאה משדרוג השרת יהיה אפשר לחפש מילים בעלות 3 אותיות
3. כפועל יוצא מ 2 כאשר משתמש יבקש לפתוח שרשרו חדש ובו המילה EMS בתוצאות החיפוש של שרשורים דומים יופיעו לו איזה 400 שרשורים דומים. אני מקווה שזה יצמצם את התופעה אם זה תמיד יש את המקל.. במקרה זה ננסה את הגזר לפני.

אסף,
כשאני בא למקום חדש אני שותק, לומד את הנפשות הפועלות ואת רוח הדברים ומחפש הרבה. אני מאמין שזו כל התנהגות של מי שמעל 18. אגב ככה מאוד קל לזהות משתשים חדשים שהם ילדים.
אם אני כבר מספיק זמן מסתובב ב eFly כדי להזמין ולקטר על כל נושא EMS כדאי שאדע שיש כבר הרבה חומר על זה. אם אני בוחר להתעלם מזה ורק רוצה לקבל תשובה ולא איכפת לי להטריד את המשתמשים במקום לחפש.. יש את המקל מסעיף 3 :)