PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת FBL של CY מישהו התנסה בה?

AMIR
18-07-2010, 12:31:37
אני מדבר על הטוטלG - נראה כמערכת המכילה בתוכה FLIGHT CONTROL, ג'יירו, גוברנר
נראה כמוצר שיכול לחסוך משקל ומקום ולהקל על העבודה.
אומנם קצת יקר אבל נראה כמערכת משתלמת אם משויים אותה לכל מערכת FBL אחרת.

נכון שכאן "כל הביצים בסל אחד" וריסוק חריף יגרור אחריו נזק גדול יותר.
אבל עדיין נשמע לי כמערכת מעניינת.

מישהו בארץ משתמש בה?
אשמח לאינפורמציה.

קבלו לינק לUSER MANUAL, נראה מעניין מאד.
http://curtisyoungblood.com//TotalGSpectacular/total_g_spectacular.php

liran
18-07-2010, 12:48:53
ממה שהבנתי היא רק אמורה לצאת לשוק בסוף החודש הזה או בחודש הבא כך שזה עוד מוקדם.

AMIR
18-07-2010, 12:53:12
האמת שראיתי כבר PRE ORDER, ולא הבנתי עדיין אם יצאה המערכת כי
התעניינתי במערכת הזו כבר לפני כשנה.
קראתי מאמר קטן בנושא באחד הפורומים בחו"ל

אשמח לתגובות של מביני העניין בנוגע למערכת הזו.

shai509030
18-07-2010, 14:04:40
יקר בטירוף ועם תרסק באמת יכאב בכיס יש מערכות לא פחות טובות וגם המחיר לא יהרוג אותך בסך

הכל מערכת נראת לי ממש מצוינת ותיתן תמורה למחיר אבל שוב עם יש כסף ועם תרסק ולא אכפת לך לבזבז

על תיקון מטורף אז זה אחת המערכות לדעתי הטובות ביותר עם לא הטובה ביותר שיש יום טוב

AMIR
18-07-2010, 14:37:23
שי, גם בריסוק סטנדרטי של מערכת FBL יהיה יקר מאד.
ההבדלים זניחים (ואפילו יהיה זול יותר!) מערכת FBL של מיקאדו עולה כמעט אותו דבר (זול ב50-70 דולר!!!)

הנוחות עבודה עם מערכת כזו נראת לי מקסימלית.

ziki
18-07-2010, 17:15:57
זו הולכת להיות המערכת שתתחרה חזק מול מיקדו.
הרעיון של להכניס הכל בקופסא אחת הוא לא טוב מאד אלה מצוין, אפילו במחיר של להחליף הכל בריסוק.
הרעיון של הכל כלול בקופסא אחת מקטין משמעותית את כמות המחברים והכבלים במסוק שאלו כלעצמם מהווים נקודות כשל משמעותיות.
מעבר לזה המוצרים של CY תמיד היו איכותיים וגם הפעם לא נראה לי שהוא הולך לאכזב.
המחיר בהתאם לאיכות ולתכולה.

Chen Zarfati
18-07-2010, 17:56:43
גם אני מסכים עם ציקי כאן, ללא ספק המערכת שופעת יתרונות מול מתחריה. גוברנר,רגולטור, מקלט, ומערכת FBL בחתיכה אחת ובגודל כזה, לא נראה עד היום בשוק.
יצא לי להטיס את המערכת על המסוק של Nick Maxwell בדיוק לפני שנה, הרגשה חלומית, אם כי זה היה שילוב של מסוק מאוד חזק מערכת טובה וסטאפ איכותי. אז כרגע היא עדיין בשלבי ניסוי בדיקה וביקורת איכות אך אני צפויים לקבל אותה בזמן הקרוב.

AMIR
19-07-2010, 13:51:52
וואו חן... תודיע לי כשתהיה בידיך המערכת אשמח לראות אותה מקרוב ויותר
מכך לקבל את חוות דעתך האישית והמקצועית בנוגע למערכת!

בעסה לי שהמערכת הזו לא תחסוך לי מקום, אני מטיס עם האורורה 9... כך שאהיה חייב לחבר את המקלט שלי ולא אחסוך את המקום הזה, אגב, את הכל יהיה אפשרי לתכנת עם ה G-VIEW נכון?

מקווה שהמערכת תצא בקררוב,

שאלה נוספת יש לי, מישהו יכול להסביר לי את הסיבה לכך שיש לקחת סרוואים חזקים יותר (כל הסרוו מתח גבוהה שצצו לאחרונה) עם שדרוג המערכת ל FBL???

RonTo
19-07-2010, 14:35:14
וואו חן... תודיע לי כשתהיה בידיך המערכת אשמח לראות אותה מקרוב ויותר
מכך לקבל את חוות דעתך האישית והמקצועית בנוגע למערכת!

בעסה לי שהמערכת הזו לא תחסוך לי מקום, אני מטיס עם האורורה 9... כך שאהיה חייב לחבר את המקלט שלי ולא אחסוך את המקום הזה, אגב, את הכל יהיה אפשרי לתכנת עם ה G-VIEW נכון?

מקווה שהמערכת תצא בקררוב,

שאלה נוספת יש לי, מישהו יכול להסביר לי את הסיבה לכך שיש לקחת סרוואים חזקים יותר (כל הסרוו מתח גבוהה שצצו לאחרונה) עם שדרוג המערכת ל FBL???

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבמערכות FBL הכוחות מהלהבים עוברים ישירות לסרוואים ללא מעבר דרך מערכת מכאנית אשר סופגת את הכוחות וממתנת אותם (הפלייבר)... לכן, יש צורך להשתמש בסרוואים חזקים בכדי לצמצם בלאי ואף בכדי למנוע כשל בעת העמסת כוחות גדולים על המסוק.

Chen Zarfati
19-07-2010, 17:32:36
רון צודק.

לגבי תכנות המערכת, יהיה ניתן לתכנת אותה דרך הgview וגם דרך המחשב.
לקרטיס יש כמה פתרונות עבור מקלטי פוטאבה והייטק, אך הגרסא הראשונה שתצא תהיה עם ספקטרום/JR.