PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! שיחה מעניינת עם נציג דואר ישראל

RonenTal
21-07-2010, 14:57:12
היום קיבלתי הודעה שהחבילה מהוביסיטי שנשלחה ב-EMS הגיעה למכס

החלטתי לשחרר אותה בעזרת הדואר ולא ללכת בעצמי

התקשרתי לדואר ישראל וענה לי בחור בשם יבגני ששאל אותי אם זאת חבילה של הוביסיטי

עניתי שכן והוא אמר שהמכס סימן אותם ב-X כי הם כל הזמן מרמים אז המכס משתדל לבדוק את כל החבילות מהם

בנוסף, הם אפילו לא מאמינים לחשבונית התשלום של פייפל ודורשים אישור תשלום של חברת האשראי (רק במקרה של הוביסיטי)

הייתי צריך לעשות צילום מסך של כל פריט בהזמנה עם המחיר שלו ולשלוח אליו

בסוף כששאלתי אותו אם החבילה תגיע עם שליח עד לבית, הוא אמר שזה אמור להיות כך
אבל בפועל כמו שהוא מכיר את השליחים הם עצלנים ופשוט שמים את החבילה בסניף הקרוב ורושמים שנעשו 2-3 נסיונות מסירה

כל התענוג הזה יעלה לי 179 ש"ח (בנוסף ל-31$ משלוח) על חבילה שעלתה 49.99$

אייל שפירא
21-07-2010, 15:16:33
יופי טופי!
מעניין אם הם סימנו כל חבילה שנשלחת מיבשת אסיה, כי אני נקראתי לשחרר חבילות פטורות ממכס שנשלחו בEMS כבר כמה פעמים, ואף אחת מהן לא היתה מהוביסיטי! :mad:

העבודה הכי קשה של הפקידים שם היא להמציא תירוצים, כנראה כדי לחפות על העובדה שאין להם בכלל שליחים... :D

mozman11
21-07-2010, 15:25:12
גם לי היתה שיחה איתו "אלו הכי שקרנים" ככה הוא אמר.

אכלנו אותה?

MDreamer
21-07-2010, 17:14:35
יש לי אפשרות ליצור קשר ישיר עם חברי הכנסת היותר פעילים מבחינת חוקים לטובת הצרכן... משה כחלון, גלעד ארדן וכ'ו
מישהו מתנדב לכתוב מכתב המתאר את המצב האבסורדי הזה? אני מתחייב להעביר אותו לו אישית ביד.

bna016
21-07-2010, 17:21:50
נראה לך שאנחנו כל כך מעניינים את חברי הכנסת?...
אהה..רגע...אם נעשה צעדת מחאה אולי זה ישפיע?:confused:

ebay007
21-07-2010, 17:23:18
מה אתה מציע שנכתוב?
אני רואה שיש לך המון קשרים

Boogle
21-07-2010, 18:21:48
אני מבקש ממי שמשוחח פעם הבאה עם נציג רשמי של "דואר ישראל" להקליט את השיחה, בהמשך כל שנדרש הוא , בנוסף לשליחת הקובץ לעיתונאים המעוניינים בשערוריות, פשוט להעלות ליוטיוב ולהפיץ בתפוצת מיילים את ההפניה לאתר.

היות ואתם צד לשיחה, מותר לכם להקליט אותה ולפרסם אותה חופשי, אני חושב שזה יעשה את שלו הרבה יותר מלקטר פה.

ומי ששואל איך מקליטים, בכל סלולרי היום (במיוחד הסמארטפונים) יש פונקציה של רשמקול ואם לא, פשוט יושבים ליד המחשב וקיימות מספיק תוכנות שמקליטות כל מה שהמיקרופון קולט.

חשוב, כבר בתחילת השיחה לבדוק מה שמו של הנציג שמדברים עמו ולחזור על השם בכל הזדמנות אפשרית כשפונים אליו (בקיצור לא לפנות במילה אתה אלא בשם למשל דני :))
בהצלחה.;)

gal
21-07-2010, 19:19:23
ההערה על הצעדה לא ממש במקום...

MDreamer
21-07-2010, 19:43:28
קיבלתי שיחת טלפון שכבר יש אחד מחברי הפורום החל בצעדים משפטיים. נראה...

Observer
21-07-2010, 19:47:29
יש לי אפשרות ליצור קשר ישיר עם חברי הכנסת היותר פעילים מבחינת חוקים לטובת הצרכן... משה כחלון, גלעד ארדן וכ'ו
מישהו מתנדב לכתוב מכתב המתאר את המצב האבסורדי הזה? אני מתחייב להעביר אותו לו אישית ביד.

מעיין,
אני מאוד מעריך את התגיסותך ונאיביותך, אבל אותי לא עשו באצבע.
אני אחרון (אם בכלל) המאמינים שהכנסת מחפשת את טובתי - את התמימות שמתי בצד רגע אחרי ההתפקחות הראשונה כשחלב אם עוד ניגר על לחיי..

הנקודה פשוטה: אם אין יבוא מסודר במחיר שווה לכל נפש ואין חנות שתמכור את מה שכולנו קונים מקוון, אז מי היא המדינה שתגביל אותי - אה??
אם היה יבוא מסודר, ואפשר היה להשיג את מבוקשינו שאין טיסנאי בעולם שלא צורך את מה שאנו צורכים, אז הסיפור היה אחר, אבל הגם רצחת וגם ירשת?

ועכשיו אני מאחל לך הצלחה עם מר ארדן (http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000575735) (שאני דרך אגב מאוד מחבב).

lior_shenhar
21-07-2010, 19:51:39
אני אדאדג להקליט שיחה

trex
21-07-2010, 20:55:45
בפעם ה-101 לא להזמין EMS רק בדואר רשום רגיל...

guyst
21-07-2010, 20:58:19

:confused: אתה מחובר לפורום?

26112611
21-07-2010, 21:19:11

גאון!

חברה הבחור עלה פה על משהו!

wind556
21-07-2010, 21:53:59
גם לי היתה שיחה איתו "אלו הכי שקרנים" ככה הוא אמר.

אכלנו אותה?

כן, אכלנו אותה ולצערי הרב בגלל ההתנהגות המאד מאד טיפשית של חברי הפורום (שהתרעתי עליה בכל הזדמנות) שבכלל מעלים את המילה "מכס" בפורום
היה צריך לעשות במנוע של הפורום מנגנון שכאשר מוזכרת המילה "מכס" הפוסט נמחק אוטומטית וכותבו מושעה לזמן ארוך
תלמדו פשוט לסתום את הפה איפה שצריך, סייג לחכמה שתיקה

Tornadon
21-07-2010, 22:40:01
חבל שזה נגמר כך
עוד דלת נסגרה למתחיל בתחביב
:(

mozman11
21-07-2010, 22:44:17
זהו מהיום דממת אלחוט, גם אם אתם רוצים לדבר , תדברו בהודעות פרטיות.

הנבלות יש להם אינטרנט גם בטח עוסקים בעניין מדווחים להם, הכי טוב לא להגיע ל 50 ו חבילות קטנות.

guylederer
21-07-2010, 22:52:28
כן, אכלנו אותה ולצערי הרב בגלל ההתנהגות המאד מאד טיפשית של חברי הפורום (שהתרעתי עליה בכל הזדמנות) שבכלל מעלים את המילה "מכס" בפורום
היה צריך לעשות במנוע של הפורום מנגנון שכאשר מוזכרת המילה "מכס" הפוסט נמחק אוטומטית וכותבו מושעה לזמן ארוך
תלמדו פשוט לסתום את הפה איפה שצריך, סייג לחכמה שתיקה

צודק ... הבעיה היא שגם אם זה יקרה זה לא רק בפורום הזה ...

אייל שפירא
21-07-2010, 23:17:12
בולשיט!
לא סימנו אף אחד, כל החבילות מכל העולם מגיעות עם הצהרות שיקריות למליון אנשים במליון תחומים שונים ושום חבילת ems מעולם לא הגיעה בישראל אל אף אחד הביתה בלי תשלום נוסף.
כל הפקידים האלה הם בירוקרטים אפורים עייפים וקטני ראש ושמישהו יוכיח לי אחרת.

Boogle
21-07-2010, 23:36:06
עודד, עזוב אותך מתאוריית הקונספירציה.

לא צריך פורומים ואנשים מנסים ל"גנוב" את רשויות המס יומם והערב.
אם משעמם לך קרא את הבוליטן היומי של רשות המיסים www.mof.gov.il/taxes (http://www.mof.gov.il/taxes).

רבותי , תשדלו לעמוד ב50 $ לחבילה גם אם עןלה עוד 15$ המשלוח הנוסף. כך לא תהיו בשום בעיה וגם הEMS יאלץ לגבות עמלת מינימום.

נאור
21-07-2010, 23:40:01
יופי טופי!
מעניין אם הם סימנו כל חבילה שנשלחת מיבשת אסיה, כי אני נקראתי לשחרר חבילות פטורות ממכס שנשלחו בEMS כבר כמה פעמים, ואף אחת מהן לא היתה מהוביסיטי! :mad:

העבודה הכי קשה של הפקידים שם היא להמציא תירוצים, כנראה כדי לחפות על העובדה שאין להם בכלל שליחים... :D

כל חבילה של EMS עוצרת במכס כי זה יותר זול משליח עד הבית
או ש EMS רוצים שנשלם כל מיני עמלות

MDreamer
22-07-2010, 06:16:43
מעיין,
אני מאוד מעריך את התגיסותך ונאיביותך, אבל אותי לא עשו באצבע.
אני אחרון (אם בכלל) המאמינים שהכנסת מחפשת את טובתי - את התמימות שמתי בצד רגע אחרי ההתפקחות הראשונה כשחלב אם עוד ניגר על לחיי..

הנקודה פשוטה: אם אין יבוא מסודר במחיר שווה לכל נפש ואין חנות שתמכור את מה שכולנו קונים מקוון, אז מי היא המדינה שתגביל אותי - אה??
אם היה יבוא מסודר, ואפשר היה להשיג את מבוקשינו שאין טיסנאי בעולם שלא צורך את מה שאנו צורכים, אז הסיפור היה אחר, אבל הגם רצחת וגם ירשת?

ועכשיו אני מאחל לך הצלחה עם מר ארדן (http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000575735) (שאני דרך אגב מאוד מחבב).
אתה צודק מלבד אבל יש יוצא מן הכלל. אני מציע שתעקוב אחרי פעילותו של מר ארדן. זה הח"כ היחידי שעסוק כל היום באיך הוא דואג לאזרח במקום לעצמו/אינטרסים של בעלי הון.
רמז קטן.. רק לפני שבועיים בזכותו יש עדין את פלמחים.

MitzPetel
22-07-2010, 12:39:34
גם לי קרה אותו סיפור.
ביקשתי מהדואר שישחררו וזה אפילו לא הגיע עם דואר שליחים.

ביקשתי מהוביקינג שיפצו אותי על העמלות ושלחתי העתק של החשבונית.

הם אמרו שהם העבירו את זה לדואר סינגפור לחקירה.

נראה מה יצא מזה..

Observer
22-07-2010, 14:43:11
אתה צודק מלבד אבל יש יוצא מן הכלל. אני מציע שתעקוב אחרי פעילותו של מר ארדן. זה הח"כ היחידי שעסוק כל היום באיך הוא דואג לאזרח במקום לעצמו/אינטרסים של בעלי הון.
רמז קטן.. רק לפני שבועיים בזכותו יש עדין את פלמחים.

אולי לא הדגשתי מספיק או שלא הובנתי כראוי - כשאמרתי שאני מחבב את ארדן, הכוונה היתה לפועלו, אישיותו ורגישותו לענייני היום ולפרט. הוא בהחלט ראוי להיות בכנסת ישראל, שלא כמו רבים אחרים. הבעיה במדינתינו היא גדולה ורחבה ומהכתבה שפרסמתי מגלובס אני חש את יאושו של ארדן.
אני אשתף אתכם: לפעמים אני מרים ידיים ומתייאש, אבל אז משהו זז בפנים ויוצא החוצה (בדרכי נועם ככל שנפשי משגת..) אבל לצערי אני נופל על מסכנים שעובדים קשה בשביל גופים שאין הם בכלל מבינים את מורכבותם שמרופדת בכל כך הרבה 'פונקציות' מסננות בדרך לזה שמרוויח כל חודש בחודשו את מה שלי נשאר לשלם מהמשכנתא ב 20 שנה הבאות.

haimgil
23-07-2010, 11:33:45
אם מכס בלי מכס עדיין שווה ועדיין שווה לחכות ועדיין יותר זול מבארץ