PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות שרשור מפגשים להטסות בין חברים ניתן לפתוח ולתאם מפגשים רק פה . . .

nir
21-07-2010, 20:18:03
שלום חברים,

הוחלט שאת כל המפגשים מי בא להטיס, איפה ומתי אנו מרכזים במקום אחד, וזה הקישור:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25386

אנא הקפידו לא לפתוח שרשור חדש פה בפורם אלא במקום המיועד לכך.

תודה על שיתוף הפעולה.

כמו כן תודה לגיא (guyst) על הרעיון.

ebay007
21-07-2010, 20:55:25
רגע, אז פה קובעים או בקישור שנתת?

nir
21-07-2010, 21:36:08
כמו שכתבתי, בשרשור הזה בלבד:

תודה.

wind556
21-07-2010, 21:48:08
ניר, מזמן הצעתי שייפתח תת פורום של מפגשי הטסה
אי אפשר לעשות את זה דרך שירשור, השירשור ייתארך עד קץ הימים ואחרי שבועיים לא יהיה יעיל
מיום הקמתו של הפורום הזה אני ממליץ לפתוח תת פורום מפגשים (מכל הסוגים)אבל בצורה כזאת שכל פוסט שהתאריך שלו עבר יימחק אוטומטית כך שתמיד יהיה רק דף אחד בשירשור הזה ולא 10 מליון עמודים
מעיין בזמנו הבטיח שיהיה דבר כזה...

nir
21-07-2010, 22:44:12
עודד, יכול להיות שאתה צודק.
בשלב זה אנחנו רוצים לרכז את כל המפגשים במקום אחד ולא באופן מפוזר בכל הפורום.

haimgil
23-07-2010, 13:15:59
לא מעוניינים . רוצים שירשור חדש כל פעם מה הבעיה מה כואב לכם להכנס לפרום וליראות למי בא להטיס עוד שעתיים

haimgil
23-07-2010, 13:19:15
חלק מאנישי הפורום הפכו ליהיות חברי כנסת עם הצעות לא לא כך מענינות. למרות שרציתי לירשום משהו אחר בסוף חוץ ממענינות

nir
23-07-2010, 17:47:45
חלק מאנישי הפורום הפכו ליהיות חברי כנסת עם הצעות לא לא כך מענינות. למרות שרציתי לירשום משהו אחר בסוף חוץ ממענינות

חיים ידידי,
אף אחד לא פה חבר כנסת.
זאת לא הצעה שחשבנו זאת קביעה שהוחלטה בין כל מנהלי הפורמים ומנהלי האתר.
אם לא הבנת אני בשבילך מוכן לצטט זאת שוב:
" הוחלט שאת כל המפגשים מי בא להטיס, איפה ומתי אנו מרכזים במקום אחד, וזה הקישור:

אנא הקפידו לא לפתוח שרשור חדש פה בפורם אלא במקום המיועד לכך. "

אם אתה רוצה להתחכם אתה מוזמן.

alexk
23-07-2010, 18:50:34
זה לא רציני מה שקורה כאן , פורום פעיל אמור להיות מרובה משתתפים עם דיונים פעילים על בסיס של שעות בודדות , אפילו דקות בודדות בין תגובה לתגובה.
אני מטיס בדרך כלל גם בימי ב' ו- ד' בפרדס בהתחלה הייתי שם לבד ממש כמו חוף פרטי, מאז שהתחלתי להודיע בפורום שאני מטיס למחרת התחילו להגיע הרבה חברי פורום להטיס בצוותא ובכיף .

מה המטרה של האשכול המיותר הזה ?

אם מטרתו לצמצם פעילות בפורום אז הצלחתם , אני בטח לא הולך לרשום כאן באשכול או לתאם ? בטח לא "להתחכם"

ההנהלה או הוגה הרעיון צריכים להבין שיש הרבה חברי פורום שרק קוראים את ההודעות והתכתובות ולא כותבים בפורום , רוצים לדעת למה ? בדיוק אמר לי חבר פורום שהוא שם לב שאם מישהו כותב משהו אז הוא צריך לשים קסדה ??????

בנוסף אם מישהו שואל שאלה במקום לעשות חיפוש נכנסים בו במקום לעזור לו, לא כולם אלופי מחשוב ובשביל לחפש משהו צריך גם לדעת מה לרשום לא ?

מה כל כך קשה לעזור לאותו אדם ולשים לינק רלוונטי לאשכול הנכון ?

פשוט לא מובן מה שקורה כאן.

האם אנחנו מנסים לעודד דיונים ולשתף מידע או לצמצם כאן את הדיונים ?

בכל מקרה אם הרצון היה לדלל ולהעלים מפגשים ספונטניים במקומות שונים אז הצלחתם.

הרעיון של עודד עם התת פורום מעולה.

בואו ונראה את מבחן התוצאה, אני מעריך שיעלמו לגמרי ארגון מפגשים ותאומים כאלה ואחרים וגם הודעות לגביהם .

alexk
23-07-2010, 19:01:31
גיא אני די תופס ממך , אבל עד כמה שאני ראיתי ב4 החודשים האחרונים לא ראיתי אותך רושם שאתה מטיס במקום x או y ושאתה מנסה לקבוע מפגש עם מישהו בפורום איך ומטלאיפה בא לך הרעיון הממש לא פרודקטיבי הזה ?
וניר למה אתה מאמץ כזה רעיון בצורה מהירה מבלי אפילו לעשות סקר ?

MDreamer
23-07-2010, 19:08:32
אלכס המטרה שלנו היא לשמור על רמה מקצועית של הפורום.
יש לנו 2 "בעיות טובות" עקב ריבוי גולשים.
1. "עצלנות" בחיפוש מידי שכבר קיים עשות אם לא מאות פעמים
2. מה לדעתך יקרה אם כמוך יהיו עוד 10? זה אומר שחצי מהתוכן בפורום יעסוק בזה
כמה תרצה לגלוש אז ב eFly

בעיה נוספת היא ילדים שמורידים את הרמה המקצועתי אבל זה לא קשור לענייננו.

להגיד שזה לא בסדר זה קל. תגיד מה כן לעשות לדעתך. להגיד מה לא ולפסול זה הכי כל. אנחנו מתחבטים בפתרון ומנסים כל מיני דברים. אתה או כלל מי שחושב שיש לו רעיון מוזמן להעלות.

alexk
23-07-2010, 20:48:59
כל המהות של הפורום הזה לעניות דעתי, מעבר להיותו מקצועי יותר או מקצועי פחות בשורה התחתונה היא הכלי שטס בפועל והחברה שהולכים להיפגש על מנת לראות את אותו כלי טס ולהטיס בעצמם , לא ???

אם התוצאה הסופית היא שגיא מתקשר טלפונית לליאור למשל על מנת שילך איתו להטיס את ה- f-16 החדש שקיבל אז למה הפורום נועד מעבר לעצות מקצועיות ?

אם למשל גיא היה כותב בפורום אני הולך להטיס כלי X במקום Y אני בטוח שהיו הולכים עוד כמה חברה להטיס שם בסביבה וגם על מנת לראות את אותו F-16 , אני מתאר לעצמי שאפילו אני הייתי מגיע.

אני בכוונה לא מתייחס לעניין אם יוזם הניסוי כלים למשל גיא היה רוצה שיבואו או לא יבואו - זה לא רלוונטי כבר.

ביום ב' הלכתי להטיס והגיע אלי ללא שום כלי טיס, פשוט בא לשבת בכיף, לדבר קצת ולראות את החברה, אתה חושב שהיה בא אם לא הייתי מפרסם את זה בפורום ?

הדברים הגדולים כאן בפורום , זאת העזרה המקצועית והחובבנית, התמונות , הסטאפים המוצעים ועוד ועוד אבל השורה התחתונה היא ההטסה עצמה, אז למה לחסוך את זה מהאנשים ולמה להקשות ?

פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
2. להשאיר את המצב כמות שהוא מצידי שירשמו ביום על 100 מפגשים ביום זה רק יועיל, אין לך מושג עם כמה אנשים אני נפגש בשטח (מציע להם ממש לבוא לשטח), ועוזר להם עם השלטים, הטיסות והציוד, או סתם כאלה שבאים לראות כלי לפני שהם רוכשים, איך יעשו את זה בקלות אם זה קבור באיזה אשכול מלפני שבועיים, וכל תמים שנכנס ורושם הודעה על מפגש יינזף או שהודעתו תימחק ?
3. אם כבר אז כבר, תנו לאשכול הרלוונטי את הכבוד המגיע לו, תנעצו אותו למעלה ותנו לו כותרת מתאימה.

haimgil
23-07-2010, 21:44:45
תמיד יש לי תחושה שהאתר הזה מנסה לחכות אתר אחר בתשובות של פורום מיקצועי יותר . הרי מי שנימצא באתר אלה אותם חברים שמטיסים יחדיו ומכירים את השטויות אחד של השני וכן לפעמים יש נושאים שטותיים אז מה ב-ר, סי גרופ אין שאלות טיפשיות ובתפוז\אין שאלות שטותיות ובפלנס אנד מודל אין שאלות טיפשיות אז מידי פעפ יש נושאים משעממים מי ישמע כל חבריי הפורום יושבים לפחות 12 שעות בפורום ועונים על שאלות נו באמת הפכתם את הפורום הזה לקבוצה סגורה של אותם אנשים שמגיבים אחד לשני ועוזרים אחד לשני וכל האחרים סתם אורחים זו התחושה ותקנו אותי אם אני טועה בבקשה . מבקש תגובות מכל מי שקורא את ההודעה בבקשה

MRDATA
23-07-2010, 21:45:25
כל המהות של הפורום הזה לעניות דעתי, מעבר להיותו מקצועי יותר או מקצועי פחות בשורה התחתונה היא הכלי שטס בפועל והחברה שהולכים להיפגש על מנת לראות את אותו כלי טס ולהטיס בעצמם , לא ???

אם התוצאה הסופית היא שגיא מתקשר טלפונית לליאור למשל על מנת שילך איתו להטיס את ה- f-16 החדש שקיבל אז למה הפורום נועד מעבר לעצות מקצועיות ?

אם למשל גיא היה כותב בפורום אני הולך להטיס כלי X במקום Y אני בטוח שהיו הולכים עוד כמה חברה להטיס שם בסביבה וגם על מנת לראות את אותו F-16 , אני מתאר לעצמי שאפילו אני הייתי מגיע.

אני בכוונה לא מתייחס לעניין אם יוזם הניסוי כלים למשל גיא היה רוצה שיבואו או לא יבואו - זה לא רלוונטי כבר.

ביום ב' הלכתי להטיס והגיע אלי ללא שום כלי טיס, פשוט בא לשבת בכיף, לדבר קצת ולראות את החברה, אתה חושב שהיה בא אם לא הייתי מפרסם את זה בפורום ?

הדברים הגדולים כאן בפורום , זאת העזרה המקצועית והחובבנית, התמונות , הסטאפים המוצעים ועוד ועוד אבל השורה התחתונה היא ההטסה עצמה, אז למה לחסוך את זה מהאנשים ולמה להקשות ?

פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
2. להשאיר את המצב כמות שהוא מצידי שירשמו ביום על 100 מפגשים ביום זה רק יועיל, אין לך מושג עם כמה אנשים אני נפגש בשטח (מציע להם ממש לבוא לשטח), ועוזר להם עם השלטים, הטיסות והציוד, או סתם כאלה שבאים לראות כלי לפני שהם רוכשים, איך יעשו את זה בקלות אם זה קבור באיזה אשכול מלפני שבועיים, וכל תמים שנכנס ורושם הודעה על מפגש יינזף או שהודעתו תימחק ?
3. אם כבר אז כבר, תנו לאשכול הרלוונטי את הכבוד המגיע לו, תנעצו אותו למעלה ותנו לו כותרת מתאימה.

מסכים בהחלט!

haimgil
23-07-2010, 22:05:26
תמיד יש לי תחושה שהאתר הזה מנסה לחכות אתר אחר בתשובות של פורום מיקצועי יותר . הרי מי שנימצא באתר אלה אותם חברים שמטיסים יחדיו ומכירים את השטויות אחד של השני וכן לפעמים יש נושאים שטותיים אז מה ב-ר, סי גרופ אין שאלות טיפשיות ובתפוז\אין שאלות שטותיות ובפלנס אנד מודל אין שאלות טיפשיות אז מידי פעפ יש נושאים משעממים מי ישמע כל חבריי הפורום יושבים לפחות 12 שעות בפורום ועונים על שאלות נו באמת הפכתם את הפורום הזה לקבוצה סגורה של אותם אנשים שמגיבים אחד לשני ועוזרים אחד לשני וכל האחרים סתם אורחים זו התחושה ותקנו אותי אם אני טועה בבקשה . מבקש תגובות מכל מי שקורא את ההודעה בבקשה

הנה דוגמא קטנה לפורום מיקצועי: שאל חבר הפורום שאלה? איך מגיעים לשטח בבית אריה? כבר כמה שעות אף אחד לא עונה לא כאילו אנשים לא יודעים וכבר הגיבו פה מלא אנשים בתגובות אחרות אבל אם אחד מהחברה לדוגמא: בוגל היה שואל אז מייד היינו רואים את כולם לדוגמא :גאי ,דרימר,שי ,טיסניר,ניר,דרור,עודד,ברוש.ערן ועוד כמה מאותם החברה ששואלים ועונים אחד לשני.כמובן כל השאר הם סתם אורחים ולא עשו חיפוש ולא מכירים אותם אז למה להתאמץ אה.ממש פורום מיקצועי עוד מעט לא יגיבו פה אנשים וזה יהיה ממש מצער אם כל החוקים האלה שלכם וגם לא יפתחו נושאים מפחד שלא ינזפו ע"י דרימר והנקודות ולא ינזפו ע"י חברי הפורום למה אתה לא עושה חיפוש וכל מיני תגובות כאלה ואחרות מזל שאני יודע הכל כולל הכול ולא צריך את עזרת חבריי הפורום המיקצועי הזה. זאת התחושה שלי האישית תקנו אותי עם אני טועה.

fox
23-07-2010, 22:07:58
הוספת מחלקה ייעודית למפגשים היא רעיון פשוט מעולה.
אולי אפילו לחלק את זה לצפון, מרכז ודרום או משהו כזה.

haimgil
23-07-2010, 22:15:07
מעניין למה לא פותחים שירשור אחד של ems מרוכז אחריי שתחנו לנו את המוח אה אולי לדרימר או ניר לא נוח לבאס חבר להטסה בלי ליפגוע באותם פותחי הנושאים
ואם כל יום 20 חברים יפתחו נושא על ems מה נעשה איך יענו לנו על תשובות מקצועיות

guyst
23-07-2010, 22:29:44
אלכס, שמח על ההתקפה הישירה (בניגוד לביקורת בונה) אבל אני העלתי רעיון לגבי הפורום שכולנו חלק ממנו, וגם אתה יכול.
אם כל יום 20 איש מהצפון עד לדרום יודיעו שהם הולכים להטיס במשטחים מסויימים ותכפיל את זה בשעות שונות (כי אתה אוהב להטיס בין 17:00 - 20:00 אבל ניר אוהב את שעות הבוקר בפרדס), נקבל פורום של יותר מלוח טיסות יומי של אל-על.
ואז אם אתם רוצה לשאול שאלה לגבי התאמת מנוע של המיני סוויפט שלך, היא תאבד בתוך לוח הטיסות ולא תקבל תשובה. תרים סקר האם אשים מעדיפים לקבל עזרה בפורום או לתאם הטסות.
תת פורום במקום שירשור יכול להיות רעיון טוב יותר אבל זה בידי המנהלים להחליט.

MDreamer
23-07-2010, 22:59:22
פתרונות ? בבקשה :

1. תת פורום למפגשים.
1. מה אתה אומר על "eFly בשטח"? אם נסדר שם תת פורום של מפגשים זה יהיה בסדר? נאי כבר חושב על שם בעקבות הדברים של גיא.. "לוח הטיסות של eFly" ענק:D
3. השרשרו נעוץ למעלה בראש הפורום. אתה מתכוון למשהו אחר?

הנה דוגמא קטנה לפורום מיקצועי: שאל חבר הפורום שאלה? איך מגיעים לשטח בבית אריה? כבר כמה שעות אף אחד לא עונה לא כאילו אנשים לא יודעים וכבר הגיבו פה מלא אנשים בתגובות אחרות אבל אם אחד מהחברה לדוגמא: בוגל היה שואל אז מייד היינו רואים את כולם לדוגמא :גאי ,דרימר,שי ,טיסניר,ניר,דרור,עודד,ברוש.ערן ועוד כמה מאותם החברה ששואלים ועונים אחד לשני.כמובן כל השאר הם סתם אורחים ולא עשו חיפוש ולא מכירים אותם אז למה להתאמץ אה.ממש פורום מיקצועי עוד מעט לא יגיבו פה אנשים וזה יהיה ממש מצער אם כל החוקים האלה שלכם וגם לא יפתחו נושאים מפחד שלא ינזפו ע"י דרימר והנקודות ולא ינזפו ע"י חברי הפורום למה אתה לא עושה חיפוש וכל מיני תגובות כאלה ואחרות מזל שאני יודע הכל כולל הכול ולא צריך את עזרת חבריי הפורום המיקצועי הזה. זאת התחושה שלי האישית תקנו אותי עם אני טועה.
מצחיק הרגע עניתי לשרשור הזה. מה שיותר מצחיק שאתה לא נתת את התשובה שלי למרות שאתה פה הרבה זמן ואתה לא מכיר. על מפת המנחתים של eFly שמעת? אבל אם בכיף שלך להסביר לבן אדם בטלפון בבוקר (אם כמובן תחליט להגיע למקום.. הוא תלוי בך..)
חיים,
כשאני מגיע למקום חדש בעיקר לפורומים אני לומד טיפה את הנפשות הפעולות, מריץ 20 חיפושים לפני שאני שואל שאלה.
There is no second chance to make first impression
לפי השרשורים הראשונים שלי תיקבע ההתייחסות של החברים אלי. ככה זה בחיים, במקומות עבודה ובצבא.
מה שונה פה?

tisanir
24-07-2010, 00:13:10
ולנושא שלשמו נפתח השרשור:
האם מישהו מגיע מחר להטיס בצוק בת ים?
רוחות חזקות ואשמח לקבל טיפים מהמומחים להטסת צוקים.

ניר

fox
24-07-2010, 09:17:09
1. מה אתה אומר על "eFly בשטח"? אם נסדר שם תת פורום של מפגשים זה יהיה בסדר?

למרות שהשאלה לא הופנתה אליי – פורום efly בשטח הוא המקום הכי נכון.

כפי שציינתי קודם זה יכול להיות מאוד נוח אם תהיה חלוקה למספר אזורים בארץ.

alexk
24-07-2010, 17:22:32
גיא, סלח לי לא התכוונתי לתקוף, פשוט נהיה מצער שנעשות כאן פעולות שמדללות את השיח בין האנשים.

אני בן אדם שתמיד דוגל בעד פעולה יוצרת שבונה תוצרת או מגדילה תפוקה, אני לא מצליח להבין פעולות ואנשים שבוחרים לצמצם פעולות או דוגלים בחוסר מעש.

ברור לי שלא הייתה לך כוונת זדון בעצם הרעיון שהצעת, אתה שואב מידע מקצועי מהפורום ועוד שאר ירקות, מה שאני אוהב זה עניין שיתוף החויות, ואיפה הולכים להטיס ולראות כלים מדליקים של אנשים אחרים, לצערי הרעיון של האשכול המדובר היה פשוט מרסק כל רצון של שיתוף או תאום אזורי הטסה.

דיברתי היום עם אלי שהציע רעיון נוסף ונפלא, שיהיו הודעות קצרות טווח של 24 או 36 שעות, כמו שבוחרים את הקדמה לכותרת אשכול חדש, של , "חדשות", "זהירות" ועוד אפשר להוסיף כותרת "הודעה קצרת טווח" ואז או שתמחק אוטומטית אם זה ניתן ליישום או שההנהלה תמחוק אותה ידנית לאחר זמן מה.

גם אני תומך ברעיון של תת פורום(בעקבות הדברים של גיא.. "לוח הטיסות של eFly"), או פורום" efly בשטח" הלוואי שיהיה גם פעיל שיהיה מעניין.

עד כמה שזה תלוי בי הייתי רוצה לדעת על כל הטסה בכל רגע נתון ובכל מקום, אם הייתי יודע לפני שבוע שהולכים להטיס כלים כאלה מדליקים בבית אריה הייתי מגיע לשם לפני כולם, תאמינו לי.

haimgil - חבל להעצבן מכאלה דברים, אני ממליץ לך לקחת את הדברים הטובים מהפורום ולהתעלם מהדברים "הרעים" לטענתך

MDreamer
24-07-2010, 22:29:22
סגרנו אני פותח תת פורום ב eFly בשטח

alexk
24-07-2010, 23:02:12
מאחר ורובנו מטיסים טיסנים האם אפשר שהתת פורום יהיה כאן שלא נצטרך לצאת החוצה ? אחרת זה קצת יאבד את היעילות

MDreamer
24-07-2010, 23:30:02
ואז לפתוח כזה תת פורום לכל פורום ראשי? לא נשמע לי אינטילגנטי.. יש לך רעיון אחר?

fox
24-07-2010, 23:35:37
סגרנו אני פותח תת פורום ב eFly בשטח

חשבתי שסגרנו.
efly בשטח זה המקום המושלם לנושא הזה.

~Gal~
24-07-2010, 23:36:37
אולי כל תתי הפורום יקשרו לתת הפורום המקורי ב"efly בשטח"?

דרך אגב אני חדש פה :)

guyst
24-07-2010, 23:57:27
ואז לפתוח כזה תת פורום לכל פורום ראשי? לא נשמע לי אינטילגנטי.. יש לך רעיון אחר?

לינקים.
מהתפריט הראשי למעלה Drop Down של הפורומים השימושיים יותר (וזה יהיה אחד מהם) כך שבכל פורום ראשי (חשמליים, מסוקים, דלק וכדומה) ניתן בקליק אחד להגיע אליהם.
או, לינק תחת התת פורומים - תת SETUP-ים ואלפא.

ללו
25-07-2010, 13:34:33
כרגע היחיד שמפרסם "מי בא להטיס היום" זה אלכס,אני לא מבין מה הבעיה לאפשר לו לכתוב בפורום הרגיל,הוא בסך הכל כל יומיים שלושה מפרסם ולא ניראה לי שזה מפריע למישהו,ברגע שיהיו עוד וזה יתחיל להפריע וזה יהיה כמו לוח טיסות אז תחשבו על פיתרון,כרגע זה סתם טחינת מיים.

Liav
25-07-2010, 14:06:52
לינק למי שלא מוצא
http://www.efly.co.il/forums/forumdisplay.php?f=39

fox
25-07-2010, 16:49:10
לינק למי שלא מוצא
http://www.efly.co.il/forums/forumdisplay.php?f=39

כדאי אולי באמת לתת קצת חשיפה לעניין בפורומים השונים או בדומה למה שמקבלים המנחתים והתחזית בראש האתר בצד שמאל.

MDreamer
25-07-2010, 17:45:11
זה רעיון לא רע.. ה My eFly לא תפס כל כך... (תקנו אותי אם אני טועה)

fox
25-07-2010, 17:55:11
דווקא לא רע ה My efly
פעם ראשונה ששמתי לב שזה קיים.
באתר עם כל כך הרבה שפע של תוכן דברים יכולים להתפספס בקלות.
אולי צריך ללכת על משהו יותר ברור ומפורש. לי זה היה נראה כמו עוד לוגו או משהו כזה.

alexk
25-07-2010, 18:36:39
בגדול, אני רואה שהפורום של הטיסנים והדאונים הוא הכי פעיל ויש בו לעיתים בין 15 ל - 30 גולשים בו זמנית ולכן לדעתי המיקום מתחת לפורום אלפא יהיה מושלם, לא נצטרך ללכת כל כך רחוק.

באמת לא מומלץ בכל פורום לעשות את זה וביננו כל אחד כמעט שיש לו מסוק או טיסן ניטרו/דלק יש לו גם איזה חשמלי אז הם בטוח נכנסים גם לפורום הזה.

והלוואי הלוואי, יתחילו רבים לשתף אותנו בהטסות ספונטניות ומעניינות.

MDreamer
25-07-2010, 18:53:08
אשים קיצור דרך

MDreamer
25-07-2010, 21:49:37
הוספתי למעלה במקום My eFly מתחת לאיקון ה IPhone את האיקון של לוח הטיסות של eFly (אחלה שם גיא..)
תהנו

guyst
25-07-2010, 21:57:45
של מי אמרת היה הרעיון....? :p

guyst
25-07-2010, 22:00:02
אה... ו - Dispatcher (מתאם הטסות) לא צריך....? מכיר מישהו עם רישיון.:)

guyst
25-07-2010, 22:06:54
ד"א, אני מציע לשים בכותרת מידע איפורמטיבי:
מטיס מחר (יום שני 25-7-10) בשעות 17:00 - 20:00, בפרדס, מסוקים / חשמליים / ניטרו

דרימר, אולי ניתן לשים Drop Down עם רשימת המנחתים.

MDreamer
25-07-2010, 22:10:33
איפה?

guyst
25-07-2010, 22:12:55
איפה?

בקידומת

MDreamer
25-07-2010, 22:14:00
ממממ....:)

guyst
25-07-2010, 22:14:58
הוספתי למעלה במקום My eFly מתחת לאיקון ה IPhone את האיקון של לוח הטיסות של eFly (אחלה שם גיא..)
תהנו

עשיתי לך קצת טסטים (QA):
Mouse Over שני האייקונים מציגים My eFly
כאשר לוחצים על My eFly הוא מעביר לפורמט שונה (של המובייל אני חושב)

MDreamer
25-07-2010, 22:19:12
מזל שיש אנשי QA.

http://media.ebaumsworld.com/picture/spade9036/Suicide.png

תיקנתי :)

guyst
25-07-2010, 22:24:26
כל הכבוד על המהירות...
הערה - למה האייקון של My eFly מוביל לגירסת ה- iPhone ולא לגירסת ה- PC?
למטה מימין יש את אפשרויות ה- Moblie ופה למעלה צריך להיות גירסת ה-PC לדעתי.

MDreamer
25-07-2010, 22:25:59
אין כבר איקון של My eFly
תעשה CTRL + F5 לנקות את ה CACHE של הדפדפן שלך

guyst
25-07-2010, 22:33:33
עדיין יש.
ניקיתי את ה- CACHE , סגרתי את הבראוזרים ונאדה - עדיין מופיע....

רק אצלי, או לכולם?

Shay
25-07-2010, 22:34:39
אצלי תקין