PDA

צפייה בגרסה מלאה : שידרוג משלוחי EMS ע"י HK

דניאל דקל
23-07-2010, 19:21:43
דרימר מבקש לא להעביר לאשכול אחר לפחות לא ביומיים הקרובים.
אני רוצה שיהיה דיון על רציני על הנושא הזה שמציק לכולנו.

זו הפעם השניה ש HK שולחים לי ב EMS למרות שהסברתי להם שאנו משלמים בין 20 ל 30$ רק דמי שיחרור של החבילה. אני בכלל גר במקום שאין שירות כזה, ולכן איני מרוויח מזה.
פניתי להם והסברתי להם שאני מעוניין לדחות את החבילה, והם הסבירו כי יזכו אותי ללא עלות המשלוח.
נתתי להם דוגמא קיצונית ובה מישהו מחליט לשדרג משלוח ל DHL EXPRESS
וכאשר מגיע השליח הוא מבקש את עלות השידרוג

אשמח לדעכם, לדעתי זו חוצפה ממדרגה ראשונה ואולי מעיד על תחילת נפילתו של הענק השחצן שהיה פעם קטן ונחמד.

OneLink
23-07-2010, 19:30:58
בעיקרון הEMS הוא שידרוג מבחינתו, מבחינתנו זה גזרה.

הפתרון הוא לדרוש בעזרת מכתב ישירות אחרי ביצוע התשלום או לחייג אל המוקד שלו ולדרוש משלוח בדואר רגיל/רשום.
אל תקשיבו לכך שאומרים לכם במידה ובחרתם ברשום זה ישלח ברשום.
תוודאו שהתווסף להזמנה פריט בשם:
>>>>>HOLD ORDER GIVE TO STAFF<<<<<
ובOrder Messages, רשום משהו שקשור למשלוח לא בEMS כמו שביקשתם.

פרט לכך אולי דרימר יוכל לנסח ולשלוח איימל שמבקש משו שאפשרי ובר ביצוע כמו(זאת עקב קשריו עם הסיני):
ליצור קוד(קופון) בשם EFLY(או כל שם אחר) שמוסיף להזמנה פריט/הערה של לא לשלוח בEMS.

זה נראה לי בר ביצוע ובהחלט לא דורש שינוי המערכת הקיימת באתר.

MDreamer
23-07-2010, 19:37:29
מה אתה רוצה להשיג בדיון הזה?

Death_Keeper
23-07-2010, 19:47:57
דרימר.
לדעתי העלו פה רעיון מעניין.. מכיוון שהפורום מפרסם את HK, יש איזשהו סיכוי שמייל רשמי ממנהלי הפורום בנוגע לנושא כולל הסבר מדוע בישראל שדרוגי המשלוחים מדואר אויר רגיל ל - EMS הם ממש גזירה. יכול ליהיות שלמייל כזה תיהיה השפעה? מאמין שבכל מקרה שווה לנסות.
(פשוט לא יודע מה המעמד של ההנהלה מול החנות - אבל מאמין שהוא גבוה מזה של כל אחד מאיתנו המשתמשים...או מרוב המשתמשים :) ).
בכל אופן, זו תיהיה יוזמה מבורכת!
יוסי

guyst
23-07-2010, 20:13:44
דניאל, אני לא מבין מה הדיון הזה שונה מאלפי הדיונים בדבר ה-EMS הקודמים. העיניין נטחן דק מאוד.
בשירשור הסיני (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=174323&postcount=178) פרסמתי התכתבות שהייתה לי איתם בצ'אט ובמייל.
כאשר הם שולחים סוללות דרך HK הדואר עושה להם סריקה ואם מתגלית סוללה, מחזירים להם את המשלוח חזרה. מה אתם מציעים לסיני לעשות???
כדי למנוע זאת, לטובת הלקוח ולא נגדו, הם, על חשבונם, משדרגים את המשלוח ל-EMS כדי שיצא ויגיע לבית הלקוח מהר יותר.
מה לעשות, במדינת ישראל יש חוקים שונים, וגובים מאיתנו עמלות נוספות על משלוחי EMS (שד"א המצב דומה בגרמניה), אבל הסיני לא אשם בזאת!
המלצתו של הסיני לחלק למשלוחים קטנים ולשלוח להם מייל מייד בסיום ההזמנה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=174323&postcount=178).
המהדרין יכולים גם להרים טלפון או ל"הרים" צ'אט.
ד"א 2, אם המשלוח הוא עד $50, עלות שיחרור ה-EMS היא 35 ש"ח בלבד!
אז הסיני גדול ומניאק או קטן וחמוד, זה המצב, ולמי שקשה לכתוב מייל אז שיקנה בארץ וישלם "קצת" יותר.

amnon
23-07-2010, 20:25:16
דניאל, אני לא מבין מה הדיון הזה שונה מאלפי הדיונים בדבר ה-EMS הקודמים. העיניין נטחן דק מאוד.
בשירשור הסיני (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=174323&postcount=178) פרסמתי התכתבות שהייתה לי איתם בצ'אט ובמייל.
כאשר הם שולחים סוללות דרך HK הדואר עושה להם סריקה ואם מתגלית סוללה, מחזירים להם את המשלוח חזרה. מה אתם מציעים לסיני לעשות???
כדי למנוע זאת, לטובת הלקוח ולא נגדו, הם, על חשבונם, משדרגים את המשלוח ל-EMS כדי שיצא ויגיע לבית הלקוח מהר יותר.
מה לעשות, במדינת ישראל יש חוקים שונים, וגובים מאיתנו עמלות נוספות על משלוחי EMS (שד"א המצב דומה בגרמניה), אבל הסיני לא אשם בזאת!
המלצתו של הסיני לחלק למשלוחים קטנים ולשלוח להם מייל מייד בסיום ההזמנה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=174323&postcount=178).
המהדרין יכולים גם להרים טלפון או ל"הרים" צ'אט.
ד"א 2, אם המשלוח הוא עד $50, עלות שיחרור ה-EMS היא 35 ש"ח בלבד!
אז הסיני גדול ומניאק או קטן וחמוד, זה המצב, ולמי שקשה לכתוב מייל אז שיקנה בארץ וישלם "קצת" יותר.

אבל הבנאדם כתב להם מייל ובכל זאת התעלמו מהבקשה שלו ...

דניאל דקל
23-07-2010, 21:53:13
דרימר, זרקו לך את הכפפה, זה מה שרציתי להשיג

אנא פנה ל HK ויידע אותם כי אנו אנו הישראלים לא מעוניינים ב EMS אלא אם ביקשנו אחרת

איני חושב שזו בעיה להצמיד לכל הזמנה המגיע מישראל אוטומטית בקשה זו

OneLink
23-07-2010, 22:08:50
דרימר, זרקו לך את הכפפה, זה מה שרציתי להשיג

אנא פנה ל HK ויידע אותם כי אנו אנו הישראלים לא מעוניינים ב EMS אלא אם ביקשנו אחרת

איני חושב שזו בעיה להצמיד לכל הזמנה המגיע מישראל אוטומטית בקשה זו
פה אני לא מסכים איתך.
יש אנשים שכן מעוניינים בEMS, אסור לאף אחד לדבר בשם כלל הקונים מישראל.
אלא לתת אפשרות כמו שהצעתי לדרוש/לאפשר מצב שבו ההזמנה לא תישלח בשום אופן בEMS כמו שהצעתי עם הקופון.

MDreamer
23-07-2010, 23:04:27
פנית אלי בפרטי ולא הגבתי לך? מה היה כל כך חשוב לעשות זאת בפומבי אחרי שהעברתי את השרשור הקודם?

b1yossi
23-07-2010, 23:32:39
עם כל הכבוד, לא נראה לי ש- efly מייצג את כל ציבור הטיסנאים בישראל.
גם למיעוט הזניח שאינו קורא\כותב בפורום יש זכויות.
מדוע אתה חושב שאתה יכול לדבר בשמם דניאל ?
יש לך בעיה ? הצלחת לשכנע ולרתום לנושא קהל ? נהדר פנה בשמם בלבד עם אישורם בחתימה ל- HK.
אל תדבר בשם אף אחד שלא חתם באופן אישי בפניך, בטח לא בשמי.

דניאל דקל
24-07-2010, 00:02:12
אגב, לדעתי יש פיתרון ממש פשוט לבעיה.
אם הבעיה היחידה דרך דואר הונג-קונג הינה משלוחי הבטריות, מדוע אינם מכניסים אוטומטית LIPOSACK לסל הקניות? הוא עולה בסה"כ 7 דולר.
כך גם רשויות התעופה יהיו רגועות וגם הלקוחות יהיו מוגנים יותר

Boogle
24-07-2010, 00:26:40
אגב, לדעתי יש פיתרון ממש פשוט לבעיה.
אם הבעיה היחידה דרך דואר הונג-קונג הינה משלוחי הבטריות, מדוע אינם מכניסים אוטומטית LIPOSACK לסל הקניות? הוא עולה בסה"כ 7 דולר.
כך גם רשויות התעופה יהיו רגועות וגם הלקוחות יהיו מוגנים יותר

דניאל WTF ומה תעשה עם הגזים שיפלטו??? תכניס אותם למערכת האוורור של מטוס הנוסעים???
עוד לא הבנת שEMS עולה על טיסות קארגו יעודיות ,ובגלל זה הוא מהיר, בעוד דואר רגיל טס עם ה"עם" בטיסות מסחריות על בסיס מקום פנוי.

ואם אתה חושב שהרעיונות שלך טובים, פנה לשרות הלקוחות שלהם עם ההצעות שלך ואז אם תתנסח יפה ותסביר את עצמך תקבל התייחסות לרעיונות שלך.

לי נראה, לצערי, שאתה נהנה יותר "לפרסם" את עצמך בפורום מאשר לפעול בצורה פוזיטיבית.

דניאל דקל
24-07-2010, 00:41:26
ומה תעשה עם הגזים שיפלטו ללא ה LIPOSACK?

הרי בטריות ליפו נשלחות גם בדואר רגיל לא רק EMS

Boogle
24-07-2010, 00:50:51
רק כדי שתרד מתאוריית ה"מחפשים לדפוק אותי"

היישר מדף הבית של היפני (http://www.aircraft-world.com/default.asp):

LIPO SHIPPING ADVISORY!
Early in April we were told by Japan Post that they would no longer allow battery shipments. We appealed, but lost. In order to continue LiPo shipments, we have made a volume contract with FedEx, at very good prices. It will take some weeks (or longer) to modify our website, such that a FedEx shipping option (only) is shown when/if your order contains batteries. In the meantime, please choose the "EMS Post" option for orders which contain batteries. Depending on location, we may be able to give you a small refund for some of the EMS charge, or we may need to send an email requiring an additional amount for FedEx shipping. You may return email to us authorizing the additional charge, if any, or cancel the battery portion, or ask that batteries and other items be shipped separately, each via lowest cost method available.

דניאל דקל
24-07-2010, 16:41:59
קיבלתי תשובה די מנומקת מ HK, והבנתי מה שורש הבעיה

"We do not know customers will pay for some additional handling fee for EMS service in your country"

איך לעזאזל אחרי שכולם טחנו להם את המוח, הם עדיין לא מבינים שאנו משלמים סכומי עתק בשביל לשחרר משלוחי EMS?

guyst
24-07-2010, 16:44:24
כי הוא לא כבר "קטן ונחמד"....:D

OneLink
24-07-2010, 16:55:23
אני מציע לכם פיתרון.
תתקינו סקייפ, תרכשו מיקרופון ותחייגו אל הסיני דרך הסקייפ.
זה לא עולה אפילו אגורה מכוון שהמספר של הסיני הוא מספר חינם כמו ה1800 בארץ...
אני היום התקשרתי על מנת לבטל הזמנה וביטלו דקה אחרי.

guyst
24-07-2010, 17:06:02
אני מציע לכם פיתרון.
תתקינו סקייפ, תרכשו מיקרופון ותחייגו אל הסיני דרך הסקייפ.
זה לא עולה אפילו אגורה מכוון שהמספר של הסיני הוא מספר חינם כמו ה1800 בארץ...
אני היום התקשרתי על מנת לבטל הזמנה וביטלו דקה אחרי.

סוף סוף הצעה פרודוקטיבית בנושא!
כל הכבוד OneLink.

דניאל דקל
24-07-2010, 19:24:38
סוף סוף הצעה פרודוקטיבית בנושא!
כל הכבוד OneLink.

+2

אתה רואה מעיין, בכל זאת משהו טוב יצא מהשרשור...

מני2000
24-07-2010, 19:43:25
אולי כבר חלאס עם הEMS הזה???
קיבלנו אורגזמה כבר מז***י השכל בעניין הזה...

liorz055
24-07-2010, 21:07:14
למען השוויון אני נוקט ברוטציה , כל לילה אחת אחרת, יוקי, ג'ני, אפל....

עכשיו אני מבין למה כבר חצי שנה אתה רק מטיס את הסויפט שלך, מה הפלא? אתה בטח מותש מעייפות אחרי כל לילה...:D:D:D:D:D:D

guyst
24-07-2010, 21:53:38
עכשיו אני מבין למה כבר חצי שנה אתה רק מטיס את הסויפט שלך, מה הפלא? אתה בטח מותש מעייפות אחרי כל לילה...:D:D:D:D:D:D

למען השוויון אני נוקט ברוטציה , כל לילה אחת אחרת, יוקי, ג'ני, אפל....

תזכיר לי את הטלפון של אישתך....:D