PDA

צפייה בגרסה מלאה : תקלת סינכרון זמן בשרת

MDreamer
30-07-2010, 23:21:57
היי חברים,

בהמשך לתקלה של "הופעת הודעות בסדר לא נכון" :
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20932
היום eFly הושבת לחצי שעה בגלל שהשעון בשרת שלנו השתגע לגמרי וחולל תאריכי כתיבת הודעות לא קשורים. כלומר החלק מ 2003 ועד יום קדימה כלומר ייתכן וכתבתם הודעה והיא הופיעה "בעתיד" או בעבר הרחוק. כרגע השעון של השרת חזר לנורמל("פתאום" לבד - מאוד מטריד) ואני במגעים עם חברת האחסון שלנו כדי לפתור את התקלה.
התקלה גם גורמת לתגובות להופיע בסדר לא נכון.

מפה יש 4 צירים שאנחנו פועלים במקביל ואני זקוק לעזרתכם בפתרון התקלה:

1. פניה מול חברת האיחסון (מעיין מול חברת האיחסון)
2. כתבתי אלגוריתם/שאילתת SQL שהצליח לאתר בהצלחה את כל השרשורים שבהם התרחשה התקלה. יש 86 כאלו מתוך מתוך 25000+ שרשרוים שנפתחו אי פעם ב eFly כך שבמוקדם או במאוחר אני אתקן את כל הדברים גם רטרו אקטיבית.(מעיין מול בסיס הנתונים)
3. בקשתי הוא שאם אתם רואים שהשעון של הפורום שממוקם למטה כותב שעה לא נכונה בהפרש של מעל שעתיים קדימה או אחורה ליצור איתי קשר במיידי(הודעה פרטית או פלאפון שלי למי שיש) כדי שאולי לעשות snapshot של המצב כדי לוודא ולהצביע לחברת האיחסון על הבעיה במדוייק. עוד סימן שיש בעיה היא ש "קפצה לכם הודעה" מיחקו את ההודעה שלכם וצרו איתי קשר. (מעיין מול המשתמשים)
4. היום, יום שישי ה 30 לחודש החל משעה 22:00 +- מחקתי לחלקכם הודעות שיצרו אי סדר בשרשורים או בהקפצות, אני מתנצל, אתם מוזמנים לכתוב את ההודעה שלכם מחדש (מעיין מול המשתמשים)

אני זקוק לעזרתכם בפתרון התקלה הזאת
בתודה מעיין