PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! שלושה שבועות המתנה ל axn ולבסוף הוא מגיע עם מנוע דפוק!

bna016
31-07-2010, 09:30:39
היי לכולם:
בעקבות המלצתו של ידידנו עודד הלכתי על ה-axn,חיכיתי שלושה שבועות-ולא שילמתי מכס בכלל.
אני פותח את האריזה מתחיל לבנות אותו בקפדנות ובסבלנות יתרה כולל תאורת לילה (ראו תמונות).
בודק את את הכל ו...המנוע מתחיל לפעול לאחר מספר שניות משמיע "טק-טק-טק" ומפסיק-חשבתי שיש בעיה אחרת אולי בבקר אבל עם מנוע אחר הכל תקין.
כל כך מעצבן להפרד מ-92 דולר,להמתין שלושה שבועות ולקבל מוצר דפוק!!!
מה לדעתכם כדאי לעשות עכשיו:
1.לשלוח ל"סיני" הטוב והמקסים שלנו עם השירות" המעולה" שלו שיחליף את המנוע וישלח לי חדש.
2.להזמין מנוע אחר שאתם ממליצים עליו בחום כולל פרופ מתאים (ואם אפשר לינק בבקשה)?
אגב,הסיני שלנו גם לא מגיב כל כך למיילים ששולחים אליו עם תלונות!!! כפי שציינתי יש לו אחלה שירות!
תודעה על התייחסותכם.

SEVEN
31-07-2010, 10:39:15
לפני שאתה קובר אותו סופית תבדוק טוב טוב את ההלחמות של שלוש הפאזות של המנוע.

אייל שפירא
31-07-2010, 10:42:15
לפעמים המנוע מגיע מעפן מהחנות, היה פה מישהו שמנוע נשרף לו מיד בהפעלה הראשונה, לפעמים מתפרקים לו המגנטים אחרי כמה טיסות, ולפעמים הוא מגיע מושלם ומחזיק יותר זמן מהטיסן עצמו.
עד היום לא מצאתי מנוע חלופי עם תושבת "רגל" להתקנה קלה, והמנוע היחיד שזול ומתאים הוא הRCTIMER הקלאסי 2200kv שדורש אילתור בתושבת כדי להבריג אותו.

בכל מקרה אני מציע שתשלח להם מייל עם תמונה של המנוע, ובינתיים תזמין אחד אחר.
מRCTIMER יש מצב שתקבל תוך 10 ימים חבילה בתיבה, ממליץ לך לקחת על הדרך גם בקר 30A, לי החזיק אותו אחד מהAXN הראשון עד השלישי.

tisanir
31-07-2010, 10:44:56
1. לא נמאס לך לדבר על הסיני? לא אוהב את השירות שלא? אל תקנה!
2. המנוע שמגיע עם ה AXN ידוע ברמתו הנמוכה. אם הייתה מחפש שרשורים קודמים בפורום היית נתקל בהרבה אנשים שהתלוננות אליו.
3. אין טעם לשלוח לסיני. מנוע עולה פחות מ 10 דולר.
4. לחוץ לך להטיס? גש לחנות הטיסנים שליד ביתך וקנה לעצמך מנוע. נזק לכיס אבל תצא עם אחלה מנוע.
5. תבדוק טוב את כל החיבורים. את חיבור הפאזות של המנוע ואת הלחמת הגודלים לחוטי המנוע.

ניר

tisanir
31-07-2010, 10:45:47
לפעמים המנוע מגיע מעפן מהחנות, היה פה מישהו שמנוע נשרף לו מיד בהפעלה הראשונה, לפעמים מתפרקים לו המגנטים אחרי כמה טיסות, ולפעמים הוא מגיע מושלם ומחזיק יותר זמן מהטיסן עצמו.
עד היום לא מצאתי מנוע חלופי עם תושבת "רגל" להתקנה קלה, והמנוע היחיד שזול ומתאים הוא הRCTIMER הקלאסי 2200kv שדורש אילתור בתושבת כדי להבריג אותו.

בכל מקרה אני מציע שתשלח להם מייל עם תמונה של המנוע, ובינתיים תזמין אחד אחר.
מRCTIMER יש מצב שתקבל תוך 10 ימים חבילה בתיבה, ממליץ לך לקחת על הדרך גם בקר 30A, לי החזיק אותו אחד מהAXN הראשון עד השלישי.

אם תרצה, אתה מוזמן להגיע ולקחת אחד מהמלאי שיש לי בבית.

אייל שפירא
31-07-2010, 10:53:56
מצאתי באתר המעולה הזה מנוע שיכול להיות מתאים בול, רק שעדיין אין עליו פרטים (כמו למשל לכמה תאים הוא נועד):
http://www.lowpricerc.com/product_info.php?products_id=1052

אגב, גם האתר הזה שולח במהירות ובלי EMS וקונצים.

bna016
31-07-2010, 11:03:32
אייל-אני לא מעוניין במנוע עם תושבת רגל כי זה לרוב מנועים דפוקים לפי מיב ידיעתי.
יש לך את הלינק ל rc timer 2200?

אייל שפירא
31-07-2010, 11:18:56
לא הייתי ממהר להכריז על כל מנועי הפעמון כדפוקים, אבל מה שאתה רוצה:
http://cgi.ebay.com/RC-Hobbies-2200KV-Brushless-Motor-2212-6-ESC-30A-/120445628444?cmd=ViewItem&pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item1c0b1e701c

bna016
31-07-2010, 11:23:36
מניסיוני הם דיי דפוקים-הציר שלהם מתעקם בריסוק הראשון ולכל המאוחר השני.
רק מנועים עם קוטר ציר של 4 מילימטר ומעלה עמידים בריסוק.
תגיד פרופ 5x5 יש לו דחף בכלל??
מהניסיונות שעשיתי בבית אין לו כל כך דחף.

Observer
31-07-2010, 11:58:54
לפעמים אני תוהה כמה כסף שווה עוגמת נפש או תחושה טובה.
אני קונה סרוואים ומנועים מיצרנים ידועים עם אבא ואמא ועד עתה (טפו טפו טפו..) בחלוף שנים רבות ההרגשה טובה מאוד - תחלקו 20 דולר (ואני יודע שזה הרבה כסף לרבים מהמתחילים בתחביב) נוספים לפריט על שנים רבות של שירות טוב ותבינו כמה זה זניח.
'איט גווס ויזאוט סאיינג' שמדובר במכלולים מותאמים כמו מנוע/בקר/סוללה וסרוואים שמתאימים לעומסים הנדרשים - אני תוהה כמה מחברי הפורום הצעירים מבינים איך להתאים מערכות חשמל.
נכון - גם לאבא ואמא ממשפחה 'טובה' יש ילדים חורגים, אבל זה זניח.
כשאני רואה מבצע 'הכל בשקל תשעים', אני לא מתרברב שמצאתי יותר זול מכל חברים הפורום.. אני לא נוגע.
הטיסנאות החשמלית, החיקויים הזולים, וטיסנים שמגיעים מוכנים בקופסא (גם הסוללה טעונה- אפשר אפשר לצאת לשטח ישר מהמכס בלי לפתוח את החבילה), ומכשירי הרדיו שהיום יותר חשוב מדיוק זה האם יש חיבור USB למחשב לעידכוני קושחה, המציפים את השוק פגעו קשות בתחביב.
אני לא שופט אף אחד - היה לי חשוב להביע את דעתי ולרענן את זיכרונם של אלה ששכחו שאפשר וצריך לזכור מהי טיסנאות במהותה.
גילוי נאות - אני מטיס רק חשמליים ובונה טיסנאים בתכנון שלי מאפס - זו טיסנאות גרידא ואין כיף גדול מזה.

bar199950
31-07-2010, 14:07:56
היי לכולם:
בעקבות המלצתו של ידידנו עודד הלכתי על ה-axn,חיכיתי שלושה שבועות-ולא שילמתי מכס בכלל.
אני פותח את האריזה מתחיל לבנות אותו בקפדנות ובסבלנות יתרה כולל תאורת לילה (ראו תמונות).
בודק את את הכל ו...המנוע מתחיל לפעול לאחר מספר שניות משמיע "טק-טק-טק" ומפסיק-חשבתי שיש בעיה אחרת אולי בבקר אבל עם מנוע אחר הכל תקין.
כל כך מעצבן להפרד מ-92 דולר,להמתין שלושה שבועות ולקבל מוצר דפוק!!!
מה לדעתכם כדאי לעשות עכשיו:
1.לשלוח ל"סיני" הטוב והמקסים שלנו עם השירות" המעולה" שלו שיחליף את המנוע וישלח לי חדש.
2.להזמין מנוע אחר שאתם ממליצים עליו בחום כולל פרופ מתאים (ואם אפשר לינק בבקשה)?
אגב,הסיני שלנו גם לא מגיב כל כך למיילים ששולחים אליו עם תלונות!!! כפי שציינתי יש לו אחלה שירות!
תודעה על התייחסותכם.

אני מזדהה איתך קרה לי בידיוק אותו הדבר! אני מכיר את ההרגשה המבאסת של הציפיה הרבה לטיסן ולבסוף הוא תקול אני לעומתך הזמנתי מאתר אחר (LOWPRICERC) שהשירות שם אדיב וטוב במיוחד...
אני במקומך הייתי קונה מנוע חדש ערסי בכמה דולרים במקום להתחנן לפיצוי מהסיני...

Boogle
31-07-2010, 17:23:45
גילוי נאות - אני מטיס רק חשמליים ובונה טיסנאים בתכנון שלי מאפס - זו טיסנאות גרידא ואין כיף גדול מזה.

אפשר תמונות :D

ולעניינינו, מר BNA האם שמת לב שהיום שבת???
האם שמת לב שיש 5 שעות הפרש בין ישראל והונג קונג???
האם חשבת שעל 3000 הזמנות ביום יש עוד כמה כמוך שפונים אליהם??

לידיעתך - עוד לא היתה פניה כלשהיא שלי במייל שלא נענתה, לא זאת ועוד כשהם נתנו לי אפשרויות בחירה לשרות והתמהמהתי יותר מיומיים לענות להם הם פנו אלי שוב עם שאלה האם קיבלתי את המייל והאם החלטתי מה לעשות.

בהמשך לאותה הפניה, הגיע לי מוצר חליפי במקום התקול , אבל מה מאז שקניתי אותו עד היות מחירו ירד, אני ביקשתי שיזכו אותי בשוויו וראה זה פלא, זיכו אותי ואף הוסיפו את ההפרש שהזיכוי יהיה לערך בו רכשתי אצלם את המוצר - אכן שרות "לקוי" ....(פככככככככככככככככ)

אולי בגלל שקוראים לי בוגל??? (מוזר אני מזוהה אצלם בשם אחר...)

אני מזה בך את הישראליות במיטבה "העיקר שלא תצא פראייר!!!!!"
בכל השרשורים וההמלצות של הAXN מוזכר גם האיזיסטאר (כולל עודד) יכולת לגשת לטיסני חולון לקנות כזה , לקנות אצלו סט אפ ולקבל שרות ואחריות מעולה. אבל מה, בחרת לחסוך כמה מאות שקלים ובמקום שתחריש משנדפקת אתה יוצא בראש חוצות ומאשים את כל העולם ואחותו בכשל ההחלטה שלך!!!

וואלה יצאת גדול.

fox
31-07-2010, 20:19:01
מצאתי באתר המעולה הזה מנוע שיכול להיות מתאים בול, רק שעדיין אין עליו פרטים (כמו למשל לכמה תאים הוא נועד):
http://www.lowpricerc.com/product_info.php?products_id=1052

אגב, גם האתר הזה שולח במהירות ובלי EMS וקונצים.

לדעתי מדובר במנוע המקורי של ה AXN תחת שם מותג אחר.
גם המספר הקטלוגי זהה אם אני לא טועה.

Bob Shark
01-08-2010, 19:42:28
תמיד יש אופציה מולטיפלקס;)