PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש YAK54 EPO ב HobbyCity

MDreamer
02-08-2010, 13:58:43
מה אתם אומרים?

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/catalog/HK-YAK54EPO.jpg

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13451

http://www.youtube.com/watch?v=H-tL2EAjHEw

(http://www.youtube.com/watch?v=H-tL2EAjHEw)

sharonx
02-08-2010, 14:47:24
נמשע כבד ביותר לגודלו. 3D הוא לא יעשה טוב.
חוץ מזה - מה לך ולמוקצפי 3D ?

haimgil
02-08-2010, 16:46:40
אם מרכז כובד נכון ומנוע חזק כימעט כל טיסן יכול לעשות 3D השאלה איזה תרגילים הוא לא יוכל לבצע

ilan_l
02-08-2010, 17:18:24
למרות שהזמנתי כרגע ת'דבר המדהים הזה (http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12885)
לא יכולתי לעמוד בפני היופי שלו :D
יש לי בעיה עם המוקצפים של HK , אין חלקי חילוף !!! ובאירובטים זה לא שאלה אם תתרסק
אלה רק מתי :)

השאלה מה אתה מצפה מהטיסן הנ"ל ? ספורט/טריינר/3D/מראה סקיילי/קלות הטסה/חוזק ?
אין ספק שהוא יפה .

guyst
02-08-2010, 18:36:59
למרות שהזמנתי כרגע ת'דבר המדהים הזה (http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12885)
לא יכולתי לעמוד בפני היופי שלו :D
יש לי בעיה עם המוקצפים של HK , אין חלקי חילוף !!! ובאירובטים זה לא שאלה אם תתרסק
אלה רק מתי :)

השאלה מה אתה מצפה מהטיסן הנ"ל ? ספורט/טריינר/3D/מראה סקיילי/קלות הטסה/חוזק ?
אין ספק שהוא יפה .

תתחדש אילן! נראה יפה וגם מחיר מעולה.

MRDATA
02-08-2010, 20:44:37
הוא אצלי גבוה ברשימה! :D

MDreamer
17-08-2010, 17:56:47
נמשע כבד ביותר לגודלו. 3D הוא לא יעשה טוב.
חוץ מזה - מה לך ולמוקצפי 3D ?

טוב, אפשר להסיר את הלוט. אני לא באמת אוהב 3D.
היום אספתי מהדואר את ה YAK54 מ HK.
ליאור (liorz055) הולך לקבל אותו בהקדם האפשרי לסקירה בגלל השרשרו הזה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25201
זאת ההפתעה שהבטחתי בשרשור קופוני eFly לחודש יולי. שווי הטיסן + משלוח = 100$+
זאת תחילתה של מסורת שלנו מול HK בהקשר של סקירות מוצרים חדשים, אם זה ילך טוב זה רק יגדל אז ליאור תעשה עבודה טובה! (בלי לחץ כן...? זה לא כאילו כל גורל הטיסנאים ב eFly שאולי עתידים לקבל ציוד לבדיקה תלויים בך:D)
סומכים עליך!

כללי eFly לסוקר המתחיל או כללי המשחק:
1. eFly דואג להביא אותו אליך ליד
2. אם הוא נתפס במכס זה על הסוקר, אל דאגה - זה לא EMS בוודאות, הסוקר יכול לבחור שאם הטיסן/פריט נתפס(כלומר אחרי שכבר יודעים) הוא מוותר על הסקירה ונעביר אותה למישהו אחר.
3. הסקירה צריכה להיות עד שבוע מרגע שהסוקר מקבל אותו (או לפחות החלק של הבניה, ההטסה זה בסדר בסופ"ש הקרוב)
4. צריך לתרגם את הסקירה לאנגלית בשבוע שאחרי
5. ברור מאליו שהכל נשאר אצל הסוקר להנאתו
6. הסקירה חייבת להיות בלעדית ל eFly
9. יהיו watermarks של הלוגו של eFly על התמונות בסקירה.
10. ספק הציוד לסקירה יכול לעשות ככל העולה על רוחו בפירות הסקירה.

עוד משהו קטן שאני רוצה לשתף אתכם... זה ישב לי על הלב הרבה זמן:
אני לא יודע אם אתם שמים לב אבל כל מה שאנחנו יכולים אנחנו מחלקים: קופונים, מוצרים וכ'ו עד שהתחלנו את זה, לי לפחות, הייתה הרגשה כאילו אין למישהו "רגיל" שום סיכוי לקבל מוצרים לבדיקה או קופון או כל דבר בסגנון. הכל היה מבוסס על שיטת המקורבים-קובינות-הצגות-שופוני מול ספקים וחנויות, שיטה זאת - שאני אישית מתעב סופה להיגמר, אני מרגיש שאנחנו משנים סדרי עולם בכך שנותנים לאנשים שלא עושים רעש וצלצולים כדי שיראו אותם stage לכישורי הכתיבה/סקירה ובניה שלהם.

שלכם
eFly Team

guyst
17-08-2010, 20:27:41
מזל טוב ליאור!

guyst
17-08-2010, 21:08:18
טוב, אפשר להסיר את הלוט. אני לא באמת אוהב 3D.
היום אספתי מהדואר את ה YAK54 מ HK.
ליאור (liorz055) הולך לקבל אותו בהקדם האפשרי לסקירה בגלל השרשרו הזה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25201
זאת ההפתעה שהבטחתי בשרשור קופוני eFly לחודש יולי. שווי הטיסן + משלוח = 100$+
זאת תחילתה של מסורת שלנו מול HK בהקשר של סקירות מוצרים חדשים, אם זה ילך טוב זה רק יגדל אז ליאור תעשה עבודה טובה! (בלי לחץ כן...? זה לא כאילו כל גורל הטיסנאים ב eFly שאולי עתידים לקבל ציוד לבדיקה תלויים בך:D)
סומכים עליך!

כללי eFly לסוקר המתחיל או כללי המשחק:
1. eFly דואג להביא אותו אליך ליד
2. אם הוא נתפס במכס זה על הסוקר, אל דאגה - זה לא EMS בוודאות, הסוקר יכול לבחור שאם הטיסן/פריט נתפס(כלומר אחרי שכבר יודעים) הוא מוותר על הסקירה ונעביר אותה למישהו אחר.
3. הסקירה צריכה להיות עד שבוע מרגע שהסוקר מקבל אותו (או לפחות החלק של הבניה, ההטסה זה בסדר בסופ"ש הקרוב)
4. צריך לתרגם את הסקירה לאנגלית בשבוע שאחרי
5. ברור מאליו שהכל נשאר אצל הסוקר להנאתו
6. הסקירה חייבת להיות בלעדית ל eFly
9. יהיו watermarks של הלוגו של eFly על התמונות בסקירה.
10. ספק הציוד לסקירה יכול לעשות ככל העולה על רוחו בפירות הסקירה.

עוד משהו קטן שאני רוצה לשתף אתכם... זה ישב לי על הלב הרבה זמן:
אני לא יודע אם אתם שמים לב אבל כל מה שאנחנו יכולים אנחנו מחלקים: קופונים, מוצרים וכ'ו עד שהתחלנו את זה, לי לפחות, הייתה הרגשה כאילו אין למישהו "רגיל" שום סיכוי לקבל מוצרים לבדיקה או קופון או כל דבר בסגנון. הכל היה מבוסס על שיטת המקורבים-קובינות-הצגות-שופוני מול ספקים וחנויות, שיטה זאת - שאני אישית מתעב סופה להיגמר, אני מרגיש שאנחנו משנים סדרי עולם בכך שנותנים לאנשים שלא עושים רעש וצלצולים כדי שיראו אותם stage לכישורי הכתיבה/סקירה ובניה שלהם.

שלכם
eFly Team

אולי אפשר לתרגם סקירות שכבר עשינו ולשלוח לסיני... אני מוכן לעשות זאת ל-F-16 אם זה ישפר את יחסינו עם הסיני... יחסינו לאן?:p

liorz055
17-08-2010, 21:20:11
את האמת ממש התרגשתי כשמעיין פנה אליי. בגלל שאין לי שום קומבינות ואני לא מכיר אף אחד לא חשבתי שאני אהיה בין המצ'ופרים. מתברר שטעיתי :):):).
תודה לצוות efly ואני מקווה שאצדיק את הבחירה בי...

MDreamer
17-08-2010, 21:41:29
אולי אפשר לתרגם סקירות שכבר עשינו ולשלוח לסיני... אני מוכן לעשות זאת ל-F-16 אם זה ישפר את יחסינו עם הסיני... יחסינו לאן?:p
הסוסים כבר ברחו.. כל המטרה זה TTM או TIME TO MARKET, הYAK54 הגיע ל HK ב 4/8 ב 7:39 בבוקר בשעה 11:41 החבילה הייתה כבר בדרך אלי. חבר'ה בארצות הברית כבר קיבלו אותם אבל עדין אין רשמים.
אם תהיה סקירה מכובדת בטווח זמן סביר שנוכל גם לעשות לה copy-paste ל RCGroups ושידעו מאין היא באה זה יהיה פיצוץ. תאמינו לי שהדבר שאני רוצה יותר הוא שנקבל מוצרים לסקירה כדי שנוכל לחלק אותם לחברים, אנחנו שוק פצפון.. מה זה קטן.. אפילו לא טיפה בים.. חשבנו, מי יסתכל עלינו, עד היום איציק ואני בהלם מזה ש HK בכלל מדבר איתנו על בסיס יומי-שבועי. אבל יש לנו את המרכיב האיכותי (ובגלל זה ישראל בכלל קיימת) יש פה מלא אנשים מקצועיים אחד אחד בתחומו וזה ישים אותנו על המפה, כפי שכתבתי מקודם גיא, זה אמור להיות רק הסיפתח. אגב, רק השבוע מישהו מ FPV של RCG הגיע לשרשור של אייל לכבי ה FALCON EPO ולפי רכיב הסטטיסטיקות שלנו התעבורה מחו"ל רק עולה. שקלנו אפילו לפתוח פורום באנגלית (רנה Up&Away בתמונה) וברגע שכמות הכניסות מחו"ל תעבור סף מסויים זה יקרה.

את האמת ממש התרגשתי כשמעיין פנה אליי. בגלל שאין לי שום קומבינות ואני לא מכיר אף אחד לא חשבתי שאני אהיה בין המצ'ופרים. מתברר שטעיתי :):):).
תודה לצוות e-fly ואני מקווה שאצדיק את הבחירה בי...
בכיף, זאת בדיוק הייתה המטרה. אין קומבינות מי שעושה סקירות וגורם לאחרים הנאה הקארמה(ניתן לקנות 200 גר' אצל הסיני ב 7.99$+משלוח) דואגת שהעולם יחייך אליו בחזרה. אהבת חינם - על זה קמים דברים.
אף פעם לא חילקתי 50$ לאנשים שאיני מכיר(למרות שזה בכלל לא שלי:)) ולא פגשתי מלבד כינוי בפורום ובטח שלא טיסן.
אתה תהנה מה YAK54 הוא ממש יפייפה

בברכה
מעיין
(שאפילו לא יודע את שם משפתחתך)

Flying_student
17-08-2010, 22:16:17
ליאור, בחור ענק! מחכים לסיקור, אבל הכי חשוב, שתהנה מהחוויה!

אייל שפירא
17-08-2010, 22:33:21
ליאור יקירי, אם תעשה את זה בערבים או בסופ״ש אני מתנדב להגיע אליך ולצלם את כל הבניה, ואם תרצה גם וידאו!

Boogle
18-08-2010, 00:29:26
היי ליאור תתחדש, ולמה אתה אומר שלא מצ'פרים אותך , מי קיבל רצועה השבוע :D

ןאל תשכח את התחום החדש שפתחנו כן ? (רמז DLA) צריך לתעד את היאק בהזנקה שכזו...

MDreamer
18-08-2010, 08:21:33

מה, ליאור? התחתנת?

guyst
18-08-2010, 08:56:35
מה, ליאור? התחתנת?

:D
לא... אבל גם בעולם שלהם יש רצועות....:D

אייל שפירא
18-08-2010, 10:24:12

BDSM ???

liorz055
18-08-2010, 13:18:31

בנצי אמרנו שנשמור על דיסקרטיות , ככה אתה רץ לספר...:D:D:D

tisanir
18-08-2010, 21:23:09
כל הכבוד ליאור!
בקרוב מאוד, כשאהיה פחות לחוץ מהעבודה והלימודים גם אני אתרום סקירה מקצועית שהרבה אנשים מחכים לה ;)

guyst
18-08-2010, 21:57:45

BDSM ???

לא... תנסה שוב אייל... התשובה בבולד...;)

MRDATA
18-08-2010, 22:23:51
ליאור בהצלחה!:D

אין לי ספק שתעשה סקירה מצויינת, מה גם שאני די חם על הטיסן הנ"ל.

חבל שמאז גירוש געש אנחנו כמעט לא נפגשים:(

רונן

liorz055
18-08-2010, 22:24:06
כל הכבוד ליאור!
בקרוב מאוד, כשאהיה פחות לחוץ מהעבודה והלימודים גם אני אתרום סקירה מקצועית שהרבה אנשים מחכים לה ;)

ניר תפנה מקום בלוז לסופ"ש הבא , אתה טייס הניסוי:cool: