PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה קניית טיסן

biglama
06-08-2010, 01:01:39
שלום לכולם שמי מתן ואני מעוניין להתחיל בתחום
על איזה טיסן תוכלו להמליץ לי במחיר סביר ללא צורך במדריך
תקציב בסביבות ה 60-100 דולר כולל הכל
תודה מראש מתן

haimgil
06-08-2010, 01:16:07
לך על המוגי או הפוגי (חפש בשירשורים) או תבצע חיפוש על אותם שמות, ובגדול הטיסן בנוי מפוליגל וכמעט בלתי ניתן להרוס אותו. ובהחלט גדול אתה חייב מדריך שיסביר לך מיספר דברים לגבי טיסנים ,בטיחות עצמית וסביבתית וגם יש באפשרותך ליבנות לבד ע"י תוכניות מהאתר www.mugi.com.
לגבי איבזור אתה יכול לימצוא באתר שירשורים שאנשים כמוך שאלו ליפניי .מקווה שעזרתי

Boogle
06-08-2010, 03:15:26
בתקציב של 60-100 דולר לא תקנה שום דבר שתוכל להטיס ולהנות ממנו.
קרא את המדריך למתחיל במאמרים ותבין .

אין אפשרות ללמוד להטיס לבד , תמצא לך מדריך!!. בכל מקרה תצטרך להגיע לשטח הטסה ולא תוכל להטיס ברחוב ליד הבית.

אם תקדיש זמן לקריאה בפורום הודעות מהשנתיים האחרונות תוכל ללמוד הרבה על מה אתה צריך בשביל להכנס לתחביב הזה.

בהצלחה

עריכה:, עכשיו ראיתי שגם רצית לקנות מסוק, כל מה שאמרו לך שם תקף גם לטיסנים. לך תלמד ואז כשתחליט ששוה לך להשקיע תתחיל לשקול מה לקנות.
בכל מקרה, שים לב לתקנות הפורום (אחת מהן שאתה אמור להיות מעל גיל 18,) שאל שאלות לעניין ואל תפציץ את הפורומים בכל מיני שאלות על טיסנים שנמכרים בסופר מרקט בפתח תקווה.

אייל שפירא
06-08-2010, 08:19:59
מוגי זה לא טיסן למתחילים.
תקרא את זה בבקשה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=20787

haimgil
06-08-2010, 09:24:08
אולי המוגי שאתה וחברך טיסניר בונים הם לא למיתלמדים. כי שלי טס לאט מהר מדוייק ונוחת ישר ליד.

אייל שפירא
06-08-2010, 09:37:12
חיים, אתה רוצה שאעשה לך רשימה של הדברים שכבר שכחת שאני עוד לא למדתי? :)
לבחור אין מושג בכלום עדיין, והוא רוצה להטיס בלי מדריך כי "אין עליו" והוא נינג'ה קטלני מאין כמוהו.
בניה של מוגי דורשת חיתוך מדוייק, הדבקה מדוייקת, הבנה יותר מבסיסית בעולם הפושרודים, הלחמת סט אפ, התקנת מנוע ותושבת מנוע בצורה קשיחה וישרה, מציאת מרכז כובד ולא פחות מזה - מאוד קשה להמריא עם הטיסן הזה בהתחלה.
אולי המוגי המושלם שלך חיים יתאים למתחיל, אם אתה תמריא בשבילו ותמסור לו את השלט כשהטיסן כבר בגובה.

haimgil
06-08-2010, 10:17:14
לך על המוגי או הפוגי (חפש בשירשורים) או תבצע חיפוש על אותם שמות, ובגדול הטיסן בנוי מפוליגל וכמעט בלתי ניתן להרוס אותו. ובהחלט גדול אתה חייב מדריך שיסביר לך מיספר דברים לגבי טיסנים ,בטיחות עצמית וסביבתית וגם יש באפשרותך ליבנות לבד ע"י תוכניות מהאתר www.mugi.com.
לגבי איבזור אתה יכול לימצוא באתר שירשורים שאנשים כמוך שאלו ליפניי .מקווה שעזרתי

שים לב מה רשמתי לבחור בהודעה, "בהחלט אתה חייב מדריך"

tisanir
06-08-2010, 14:03:44
מוגי זה לא טיסן למתחיל, נ ק ו ד ה!
קרא את המדריכים שהציעו לך פה ותחזור עם שאלות ממוקדות יותר.

ניר