PDA

צפייה בגרסה מלאה : AXN

menymu
07-08-2010, 19:48:09
היום הטסתי את ה-AXN סוף סוף טס כמו שצריך...

אבל - לאחר 5 דקות טיסה פתאום אין רעש מהמנוע... מה קרה? - החלק השחור שהמנוע מוברג אליו יצא מהמקום... לאחר מכן הדבקתי את זה חזרה עם הדבק סטוק שקיבלתי והעלתי לאוויר שוב...

אחרי 10 דקות אני רואה שהחלק של הזנב עקום ושאני מנסה לקחת שמאלה אני לא יכול... עוד פעם ירדתי בקושי רב וסידרתי את זה...

למזלי יצאתי ללא נזק :D (הדבר הסיני הזה מתפרק כל כמה דקות וצריך להוסיף דבק בכל נקודה :X)

עכשיו לגבי התזוזה בזנב, אני מאמין כי כאשר הוצאתי משימוש את CH 4 עקב שהפלסטיק שתופס אותו נשבר לי. הסנפיר של ה-rudder באוויר יצר כנראה וויברציות חזקות.

רציתי לדעת איכן אני יכול להשיג את הפלסטיק הזה שהוא נטפס עם שני חלקים שהלינקים מתחברים אליהם (משולש עם שני חורים ועוד משולש שיוצא ממנו משולש עם 3 חורים שאני בוחר איכן להכניס את הלינק)

כנ"ל גם איכן להשיג גומיות...

תודה

menymu
07-08-2010, 20:52:40
אוקיי הפלסטיקים כנראה אלו - "הורנים" :)

מישהו פרסם - http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10754

חיפשתי גם גומיות באתר אבל לא מצאתי, מישהו יוכל לעזור?

ולגבי הדבק הזה - http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3822&Product_Name=Ultra_Thin_Foam_Glue_40ml

האם הוא יוכל להדביק לי כמה מקומות ב"נסדקו" ב-EPP כמו שצריך?

SEVEN
07-08-2010, 21:02:25
אוקיי הפלסטיקים כנראה אלו - "הורנים" :)

מישהו פרסם - http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10754

חיפשתי גם גומיות באתר אבל לא מצאתי, מישהו יוכל לעזור?

ולגבי הדבק הזה - http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=3822&Product_Name=Ultra_Thin_Foam_Glue_40ml

האם הוא יוכל להדביק לי כמה מקומות ב"נסדקו" ב-EPP כמו שצריך?

הנה הגומיות:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8234
תשתמש בדבק שקיבלת עם הטיסן, הוא מדביק מצויין.

menymu
07-08-2010, 21:04:59
הוא היה בתיק היום הלכתי איתו שהטסתי אבל הוא נעלם...

יש המלצה לדבק אחר?

menymu
08-08-2010, 00:09:34
יש דבק מומלץ יותר להדבקת EPP? פעם ראשונה פעם שנייה... מישהו?

SEVEN
08-08-2010, 00:13:23
יש דבק מומלץ יותר להדבקת EPP? פעם ראשונה פעם שנייה... מישהו?

זה EPO, שאלתי את השאלה לפני כשבועיים, הדבק שהומלץ היה CA foam safe או דבק גורילה
אני השתמשתי בדבק אפוקסי, מחזיק יופי.

menymu
08-08-2010, 00:33:40
אוקיי תודה רבה :)

אייל שפירא
08-08-2010, 11:14:43
שירשור גאוני!!!!!
כל העצות שנתת לו היו שגויות ות'אמת - מגיע לו לגמרי! :D

SEVEN
08-08-2010, 11:43:10
שירשור גאוני!!!!!
כל העצות שנתת לו היו שגויות ות'אמת - מגיע לו לגמרי! :D

אני מציע שאם בא לך לעזור, תעזור ואם לא, תמשיך בעיסוקייך.
חבל שאתה בוחר להטפל לחבר פורום כזה או אחר וזו לא הפעם הראשונה.
כשאתה רוצה לעזור, אתה יכול ... ומי כמוך יודע שנסיון בהדבקת AXN יש לך, אולי יותר מלכולנו.
להזכירך, עד לא מזמן גם אתה טירון היית, וטעויות ... למכביר עשית.
שיהיה לך יום נהדר.

וקצת יותר חשוב, ל-menymu
הנה השרשור שפתחתי לא מזמן:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=25381&highlight=EPO
בהצלחה.

אייל שפירא
08-08-2010, 12:08:39
SEVEN אני אשמח לעזור לך בכל דבר ואשמח ללמוד כל דבר מהנסיון שלך, אבל מנימו הוא מהכוכבים החדשים של הפורום שבאו להשוויץ בטעויותיהם, וכמו בלונדינית בפאב הוא חושב שאם הוא יצחקק כולם יסלחו לו על הפאדיחות.

ולעניין - הדבק שבא עם הטיסן מספיק כדי להדביק את הסרוואים למקום, או את הכנפיים ומייצבי הזנב, אבל לא את תושבת המנוע שעשויה בכלל מפלסטיק ומופעל עליה כח מטורף.
אפוקסי מתקשה מאוד יפה על EPO אבל עם קצת לחץ מתנתק בשלמותו. אולי אפוקסי 30 דקות יחזיק בתוך חריץ עמוק, אבל על פני השטח זה לא עמיד לאורך זמן.
דבק CA לקלקר מחזיק לא רע בהצמדת סדקים, אבל הדבקים הטובים ביותר לטיסן הזה הם דבק חם ו"דבק-פלא" (של נירלט). לא ניסיתי דבק גורילה עדיין.

מני, אני מתערב איתך על מוגי שאתה מטיס בלי מדריך, נכון?

SEVEN
08-08-2010, 13:20:24
SEVEN אני אשמח לעזור לך בכל דבר ואשמח ללמוד כל דבר מהנסיון שלך, אבל מנימו הוא מהכוכבים החדשים של הפורום שבאו להשוויץ בטעויותיהם, וכמו בלונדינית בפאב הוא חושב שאם הוא יצחקק כולם יסלחו לו על הפאדיחות.

ולעניין - הדבק שבא עם הטיסן מספיק כדי להדביק את הסרוואים למקום, או את הכנפיים ומייצבי הזנב, אבל לא את תושבת המנוע שעשויה בכלל מפלסטיק ומופעל עליה כח מטורף.
אפוקסי מתקשה מאוד יפה על EPO אבל עם קצת לחץ מתנתק בשלמותו. אולי אפוקסי 30 דקות יחזיק בתוך חריץ עמוק, אבל על פני השטח זה לא עמיד לאורך זמן.
דבק CA לקלקר מחזיק לא רע בהצמדת סדקים, אבל הדבקים הטובים ביותר לטיסן הזה הם דבק חם ו"דבק-פלא" (של נירלט). לא ניסיתי דבק גורילה עדיין.

אני התייחסתי לשברים בגוף הטיסן שהוא התלונן עליהם, עם תושבת המנוע אין לי נסיון למזלי.
אמרתי לך שאם אתה רוצה אתה יודע לעזור ...:)

אתה את תפקידך עשית, זה שאדם זה או אחר בוחר לפעול בצורה זו או אחרת למרות המלצות בעלי הנסיון כאן זו הבעייה שלו. כולנו לומדים מנסיון, אבל חלקינו לומדים מנסיונם של אחרים.

menymu
08-08-2010, 14:25:19

כתבתי לך הודעה פרטית בעבר אני רואה שלא עברת עליה... יותר מזה אני לא יתן לך דין וחשבון ואת האמת כבר ממש עיפתי ממך.

על כל פנים הזמנתי אפוקסי דבק CA ויש לי דבק חם (השחור שהוא חזק יותר > כן בזה יש לי נסיון)

אייל שאני אעלה את הסרטון אתה תבין שאני לא באמת צריך מדריך בכדי להטיס את ה-AXN ואולי תשנה את הגישה שלך או שלא?

בלונדינית? על מה מי מו צחקתי?

לגבי SEVEN תודה על העזרה וכן כבר אתמול קראתי את התגובות על השרשור הזה...

אייל מאלה שמנסה להראות כמה נסיון יש לו על ה-AXN "אני אראה למני כמה נסיון יש לי אבל בחיים אני לא אעזור לו מוהחהה" זה תכלס מה שאני חושב שיש במוח שלו. אז אייל תפסיק לנסות לקרוא אותי ולחשוב שאתה יודע מי אני כי קלטתי כבר את המח שלך...

אני יכול לומר לכם הטסתי את ה-AXN במשך 10 דקות ללא בעיה אבל בדבקים ככל הנראה אין לי נסיון ולכן הכל מתפרק באוויר למרות שההדבקה הייתה ככה שהטיסן בא...

ואייל גאון שלנו, הדבק שבא עם הטיסן החזיק ומחזיק יפה מאד את המנוע אבל בכל מקרה נוסיף דבק חם.

לאיזה המלצה הפעם לא הקשבתי SEVEN? אתה תראה איך הטיסן טס כמו בובה עד שהתפרק באוויר... רק עוד שבוע אני אעלה את הסרטון הוא אצל חבר שלי על הפלאפון והוא בבסיס.

אייל שפירא
08-08-2010, 14:40:42
אתה תראה איך הטיסן טס כמו בובה עד שהתפרק באוויר...

אחי אם הייתי מפיק סיטקום הייתי לוקח אותך כתסריטאי.

SEVEN
08-08-2010, 14:41:48
לאיזה המלצה הפעם לא הקשבתי SEVEN? אתה תראה איך הטיסן טס כמו בובה עד שהתפרק באוויר... רק עוד שבוע אני אעלה את הסרטון הוא אצל חבר שלי על הפלאפון והוא בבסיס.

לא דיברתי עלייך ספציפית, מה שכתבתי הופנה לאייל.
תהנה מהבובה המעופפת.

menymu
08-08-2010, 14:57:08
אל תשחקו לי אותה לא מבינים את המשפט "טס כמו בובה" גם את זה אני צריך לפרש?

בקיצור אייל תתקדם הלאה... היה כייף שלא נדחפת בשירשורים.

ואייל, לא מעניין אותי כמה אתה יודע על AXN לא אכפת לי ההבועלי שאתה עושה כאיזה גורו של טיסנים פשוט אל תכנס לשרשורים שלי...

אפשר לבקש זאת בצורה מכובדת ושתכבד את זה?

ותאמינו לי לא פעם דיברתי עם מישהו על הפורום וכמה כבר אמרו לי שהם הפסיקו להכנס לפורום עקב האנשים פה ואני לא אפרט סיבות...

אייל שפירא
08-08-2010, 15:30:55
אתה ההוכחה שAXN זה הטיסן האידיאלי למתחילים (רוב המתחילים יהיו יותר מנוסים ויותר אחראיים ממך אחרי חצי שעה בטלפון עם עודד)

וסליחה על ההטרדה, לא אפריע לך שוב, תמשיך להתאמן לקראת פרס דארווין שאתה כל כך ראוי לו.