PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה sanwa sd 10g או dx7

yonatan 813
08-08-2010, 02:10:39
מה עדיף מבין שתי השלטים :confused:

asaf_aloush
08-08-2010, 02:46:23
יונתן אל תשאל אם אתה יודע;);)
sd100000000000000 שולט!!!

guyst
08-08-2010, 07:32:44
אתה צריך לשאול את עצמך את השאלות הבאות:
האם אתה צריך יותר מ-7 ערוצים?
מה ההבדל במחיר?
מה המחיר של מקלט? אם יש לך מעל 5 כלים זו תוספת כסף לא קטנה.
תחזיק את שניהם ותראה מה יותר נוח לך וקלות ההפעלה.
DX7 יותר נפוץ כך שתוכל למצוא יותר מקלטים יד שנייה וגם למכור אותו, אני מניח, יהיה לך קל יותר. וגם אם יש לך בעייה \ שאלה, יותר אנשים יוכלו לעזור לך.

לי יש DX7 ואני מאוד מרוצה.

erazz
08-08-2010, 09:53:59
יותר טוב רק אתה יכול להגיד.

SD10G יותר מתקדם ולדעתי בעל שיטת שידות יותר אמינה. ל-SANWA יש רקורד טוב מאוד בתחום ה-RF.
אאאבל ה-DX7 לדעתי מרגיש יותר טוב ביד וגם קצת יותר נוח לתכנות. כמו שגיא כתב יש הרבה יותר מקלטים וציוד יד2 ובכלל, לספקטרום יש היסטוריה טובה של טיפול בלקוחות שלהם.

הכל תלוי מה אתה מחפש. אם תוכל להגיד לנו מה תקציבך ומה אתה מטיס אולי נוכל לייעץ לך יותר בחוכמה.

שחר לזרוב
08-08-2010, 10:01:23
אני מטיס עם ה-SD10G ויצא לי לתכנת כמה מסוקים עם DX7.
השלט של סנווה עולה בכמה רמות על זה של ספקטרום (אני לא מדבר באופן כללי אלא בין שני השלטים הספציפיים האלו)
שלט ה-DX7 יכול להיות מספק ביותר ויתכן שלא תזדקק ליותר ממה שהוא נותן, אבל השלט של סנווה בעל מערכת חזקה יותר עם אפשרויות תכנות חזקות יותר, המחיר שלו יחסית נמוך ויש לו יבואן בארץ.
לא הייתי מתלבט בין שניהם בכלל.

אייל שפירא
08-08-2010, 11:10:20
DX7 עדיף למתחילים.
יש אותו ליותר אנשים ולכן יהיה יחסית קל למצוא מדריך להתחבר אליו עם כבל, או לקבל בשטח עזרה בתכנות והגדרות, התפריט שלו מספיק ברור ובאנגלית ולא בג'יבריש כדי שאפשר יהיה בשעה של הדרכה ללמוד כל מה שמתחיל צריך כדי שיוכל אחר כך בבית להמשיך לעבוד עליו לבד...
וכמובן נושא המקלטים הזולים, החיקויים הזולים עוד יותר שבינתיים לא דווח על בעיות איתם, השירות של היצרן, והעובדה שמלבד כמה תלונות חסרות ביסוס אמיתי הרוב המוחלט של המתשמשים בו מאוהבים בו קשות.
לא הייתי ממליץ על DX6i ובטח שלא על DX5 כי שם יש היסטוריה גדולה מדי של ספקות, אבל הDX7 בינתיים הפך ל"נוקיה" של השלטים - איכותי אמין ונוח לשימוש.

asaf_aloush
08-08-2010, 11:32:45
אני מכיר את יונתן ואני יודע מה הוא מטיס...
הוא כנראה קונה או 600 או 500.
ואני יודע מי ילמדד אותו,ומי שילמד אותו יש לו את הsd10g.
ותאמינו לי הטסתי עם jr ועכשיו אני מטיס עם סנוואה,המהירות שידור של הסנוואה היא אדירהההה,
ואני יכול להגיד לכם שמרגישים את ההבדל בהטסה גם.
עכשיו לסיכום של דבר,נכון שהdx7 מספיק ונכון שיש לו מקלטים,
אבל שלט זה דבר להרבה שנים וצריך להשקיע בו פעם אחת,וחוץ מזה ההבדל בהשקעה בין
הדי איקס לסנוואה הוא שהסנוואה יותר יקר ב300 ש''ח,לא שזה לא כסף אבל
זה לא כזה משמעותי.
דבר שני שבאמת חשוב תרגיש מה יותר נוח לך!

מני2000
08-08-2010, 11:44:28
DX7 עדיף למתחילים.
יש אותו ליותר אנשים ולכן יהיה יחסית קל למצוא מדריך להתחבר אליו עם כבל, או לקבל בשטח עזרה בתכנות והגדרות, התפריט שלו מספיק ברור ובאנגלית ולא בג'יבריש כדי שאפשר יהיה בשעה של הדרכה ללמוד כל מה שמתחיל צריך כדי שיוכל אחר כך בבית להמשיך לעבוד עליו לבד...
וכמובן נושא המקלטים הזולים, החיקויים הזולים עוד יותר שבינתיים לא דווח על בעיות איתם, השירות של היצרן, והעובדה שמלבד כמה תלונות חסרות ביסוס אמיתי הרוב המוחלט של המתשמשים בו מאוהבים בו קשות.
לא הייתי ממליץ על DX6i ובטח שלא על DX5 כי שם יש היסטוריה גדולה מדי של ספקות, אבל הDX7 בינתיים הפך ל"נוקיה" של השלטים - איכותי אמין ונוח לשימוש.

אני נשבעתי לעצמי שאני לא נכנס יותר לוויכוחי שלטים, אבל אני חייב לשאול האם החזקת sd10 ביד אי פעם? אני לא מצליח להבין את עניין הג'בריש אלא אם כן אתה מתכוון לשלטים הישנים של סנווה ועליהם הוא ממש לא שאל.

אייל שפירא
08-08-2010, 12:00:13
צודק, יש לי סטיילוס ואני מרגיש שהוא מתוכנת בקלינגונית... מודה שלא יצא לי עדיין לדפדף בתפריטים החדשים של סנווה, אבל זה בעיקר בגלל שאין לאף אחד שמטיס איתי כזה.
אני מסייג את נושא הג'יבריש, כל השאר זו דעה בלתי השוואתית.

מני2000
08-08-2010, 12:06:23
אני הטסתי עם הסנווה הקודם ושדרגתי לsd10 ואני חייב לומר לך שאי אפשר להשוות.
בשניהם יש איכות/מהירות שידור/קליטה ללא תחרות.
בראשון התפריטים לא נוחים, התפריט בשני מדהים. אתה מוזמן לבדוק אצלי.

guyst
08-08-2010, 12:41:59
אני עדיין בהתלהבות של הדיון הפורה ונטול הלכלולים... :)
נשלח דרך מערכת 'eFly בשטח'

Gil
08-08-2010, 13:30:29
הי,

אני סיימתי ממש לפני שבוע התלבטות דומה לטובת טיסן ה - DLG שלי.

האופציות שעמדו בפני היו:
JR9503
Futaba FG8
Sanwa SD10 G
Hitec Aurora 9

לאחר הורדת 2 הראשונות מסיבות תקציביות

נותר לי לבחור מבין ה- Sanwa, וה - Hitec

לפני שהחלטתי, כיוון ששניהם מבחינת תכונות נותנים את כל מה שאני צריך ואף מעבר...
חשוב היה לי לבדוק איך יושב לי השלט ביד, והאם אני מתפעל אותו בקלות כפונקציה של הידים שלי שלא בורכו באצבעות של שחקן כדורסל.

ההחלטה נפלה, ובחרתי את ה- Aurora 9.
ראשית היה לי יותר נוח להחזיק את השלט, מידותיו קטנות יחסית ל- Sanwa במיוחד בעובי הדופן, היכן שהזרת שלי תומכת את השלט מלמטה.
הגעה למרבית המתגים מבלי הצורך לשנות את מיקום האחיזה של היד.

כאשר הפעלתי אותו בפעם הראשונה, לקח לי שעתיים + לתכנת את ההגדרות לדאון, וזה מבלי שיש לי נסיון קודם בשלטים אחרים ( אולי זה אפילו יתרון מבחינתי ).

יתרון חשוב שיש לשלט ואין לאחרים, הוא מערכת טלמטריה מובנית במשדר \ מקלט.

בדאון שלי אני מקבל את מתח סוללת המקלט בדאון בזמן אמת כולל התראת מתח נמוך.

אני חושב שזה כשלעצמו יציל את הדאון שלי במידה ותהיה לי בעיה בנושא.

ההחלטה שלך צריכה להתקבל ע"פ מה שיותר מתאים לך ולצרכים שלך בלבד.

guyst
08-08-2010, 13:42:22
ה - Hitec הרבה יותר יקר מהשלטים המדוברים והוא גם דוגמה טובה לבדיקת מחירי המקלטים. כל מקלט הכי זול עולה $50-$60 ואם יש לך 5-6 כלים, זו השקעה נוספת של ~$300.

erazz
08-08-2010, 13:50:17
אני עדיין בהתלהבות של הדיון הפורה ונטול הלכלולים... :)
נשלח דרך מערכת 'eFly בשטח'

++

yonatan 813
08-08-2010, 14:28:54
hitec הוא שלט טוב ?

marik_911
08-08-2010, 14:36:08
hitec הוא שלט טוב ?

שלטים טובים

אבל יש הרבה דגמים לאיזה מבין הדגמים הכוונה ?

Gil
08-08-2010, 14:49:15
ה - Hitec הרבה יותר יקר מהשלטים המדוברים והוא גם דוגמה טובה לבדיקת מחירי המקלטים. כל מקלט הכי זול עולה $50-$60 ואם יש לך 5-6 כלים, זו השקעה נוספת של ~$300.

בדבריך יש מן הצדק, אך אישית איני יודע כמה עולים מקלטים לשאר החברות.

לפני שקניתי את ה- Aurora 9 התחלתי את דרכי ב- HK בטיסני פארק EPP למינהם.

אכן הספיקו לטובת העניין המשדרים של HK, ואף הגדלתי לעשות ופינקתי את עצמי ב - Turnigy 9X
לתומי חשבתי ששם הגעתי לשיא הדרישות שלי, עד אשר נתקלתי בתחום המאוד מעניין של דאוני DLG
או F3K או בקצרה דאוני זריקת דיסקוס :D

שם האופרה אחרת לחלוטין מטיסני ה- EPP.
תוך כדי הבנייה של הדאון הוזמנו על ידי סרוואים מתאימים מסוג Hyperion דיגיטליים קלי משקל, ואפילו מקלט 5 ערוצים Full Range למודול ה - Corona שיש לי ב- Turnigy

לצערי הרב לאחר נסיונות לא מעטים לבצע את ההגדרות הנדרשות להפעלת כל התוכניות שדאון DLG זקוק להן בתוך שלט ה- Turnigy לא העלו דבר.

יצאתי לחפש שלט אחר שנותן לי מענה לצרכי החדשים בתחום.
מכאן הגעתי לבחירה של ה- Aurora 9 כפי שהסברתי מעלה.

מתוך כל הסיפור הארוך שסיפרתי, הנמשל הוא שאילו ידעתי מראש לאן הדברים מובילים,
לא הייתי רוכש
שלט HK 6 ערוצים ב - 30$ + 25$ משלוח.
שלט 9 ערוצים Turnigy + Corona Module + extra 5 Ch Receiver 140$ (כולל משלוחים שונים)
סוללות Lipo לכל שלט, 40$

בסופו של יום 235$ לציוד שאין לי כדאיות שימוש בו היום לעומת השלט החדש Aurora 9

במחיר הזה יכולתי לרכוש לפחות 4 מקלטים לכל שאר הטיסנים שלי, והייתי שומר על אחידות של שלט אחד לכל הטיסנים, שלט אחד שאני רגיל אליו.

מקווה שאני עוזר ולא מגדיל את ההתלבטות, למרות שעדיף לדעתי להתלבט לפני ולא להצטער אחרי.
נ.ב
שלט ה - Hitec Aurora 9 לא יותר יקר מה - Sanwa SD10 G שבדקתי ואפילו זול ממנו בכ - 10%
לגבי ה - DX אין לי מושג כיוון שלא בדקתי

yonatan 813
08-08-2010, 15:13:15
שלטים טובים

אבל יש הרבה דגמים לאיזה מבין הדגמים הכוונה ?

Hitec Aurora 9

gillb
08-08-2010, 16:32:39
אני סבור שהשוואה נכונה יותר תהיה בין SD 10G לבין הפוטבה 10C ובין ה"אורורה" החדש של "הי טק"

אני עמדתי בפני התלבטות דומה רק לפני חודשיים. בסופו של דבר החלטתי ל"יישר קו" ולרכוש את הפוטבה 10C (את האמת הרגשתי כמו בוגד :) אחרי שהטסתי כל כך הרבה שנים עם airtronics). לדעתי אין מה להשוות בין SD 10G לשלטים קודמים של airtronics מדובר בתוכנה חדשה לגמרי.

בעת שרכשתי את השלט ניסו לשכנע אותי לרכוש את ה"אורורה" של הי טק. כששאלתי מדוע בכל החנויות מנסים לדחוף את ה"אורורה" קיבלתי תשובה כנה ואמיתית וכדלקמן:

א. מדובר בשלט טוב במחיר נמוך, משמעותית, מפוטבה.
ב. מדיניות המחירים של "הי טק" והרצון להחדיר את השלט לשוק מאפשרת לחנויות להרוויח יותר על ה"אורורה" מאשר על פוטבה".

בכל מקרה בהצלחה

גיל ברקאי

marik_911
08-08-2010, 17:16:54
Hitec Aurora 9

AURORA שלט טוב ונוח לתכנות
SANWA לא מכיר

DX7 טוב כעקרון מספק כל מה שטיסנאי ו מסוקאי צריך
האורורה של היטק מספק הכל ומעבר
הכל שאלה של תקציב אני החלפתי את הDX7 ל אורורה עולם אחר

כל השלטים טובים :)
בהצלחה

guyst
08-08-2010, 19:21:24
ה- Aurora 9 אכן שלט סקסי בזכות הטלמטריה שלו, מסך המגע ושיטת השידור הטוענת (כמו חברות אחרות:)) להיות הטובה ביותר.
כאחד שאוהב גאדג'טים מודה שגם אני נסחפתי לברר על האורורה 9 ולחליף את השלט הקיים - DX7.
אלה שדיברתי איתם גם עמדו בהתלבטות, חלקם החליפו וחלקם לא, ומסקנתם הייתה שאם אין לי צורך בשני ערוצים נוספים אין סיבה ממשית לעשות החלפה כזו. שוב, זו תהייה החלפה יקרה ביותר, גם לאור עלות השלט (אם אנני טועה עומד על 2400~ ש"ח בארץ לעומת 1400 ש"ח של ה-DX7) ותוספת של 1200 ש"ח נוספים ל-5-6 מקלטים.
הטלמטריה זה פיצ'ר נחמד אבל אני אישית לא רואה בו משהו חובה בטיסנים אם אתה שם לך טיימר ובכל אופן אין לך יכולת לקורא את הנתונים בזמן הטסה אלא רק לחכות לציפצוף שהמתח בסוללה ירד מתחת למינימום.

לסיכום, אם כסף זה לא השיקול אצלך האורורה 9 נראה סקסי (למרות שעדיין לא מוכח - יצא לא מזמן לשוק) ואם טלמטריה עושה לך את זה, אולי שווה לחכות ל-DX8.
פוטבה 10 נחשב גם שלט מצויין אבל שוב אתה מדבר על 2500~ ש"ח.

asaf_aloush
08-08-2010, 23:49:50
אני חושב שכח הכל!!!
לך לשטח תחזיק את שלושת השלטים ותגיד מה יותר נוח לך...

Gil
09-08-2010, 02:15:07
ה- Aurora 9 אכן שלט סקסי בזכות הטלמטריה שלו, מסך המגע ושיטת השידור הטוענת (כמו חברות אחרות:)) להיות הטובה ביותר.
כאחד שאוהב גאדג'טים מודה שגם אני נסחפתי לברר על האורורה 9 ולחליף את השלט הקיים - DX7.
אלה שדיברתי איתם גם עמדו בהתלבטות, חלקם החליפו וחלקם לא, ומסקנתם הייתה שאם אין לי צורך בשני ערוצים נוספים אין סיבה ממשית לעשות החלפה כזו. שוב, זו תהייה החלפה יקרה ביותר, גם לאור עלות השלט (אם אנני טועה עומד על 2400~ ש"ח בארץ לעומת 1400 ש"ח של ה-DX7) ותוספת של 1200 ש"ח נוספים ל-5-6 מקלטים.
הטלמטריה זה פיצ'ר נחמד אבל אני אישית לא רואה בו משהו חובה בטיסנים אם אתה שם לך טיימר ובכל אופן אין לך יכולת לקורא את הנתונים בזמן הטסה אלא רק לחכות לציפצוף שהמתח בסוללה ירד מתחת למינימום.

לסיכום, אם כסף זה לא השיקול אצלך האורורה 9 נראה סקסי (למרות שעדיין לא מוכח - יצא לא מזמן לשוק) ואם טלמטריה עושה לך את זה, אולי שווה לחכות ל-DX8.
פוטבה 10 נחשב גם שלט מצויין אבל שוב אתה מדבר על 2500~ ש"ח.

מספר תיקונים.ֿ
שלט ה- Aurora 9 נמכר בארץ בהרבה פחות ממה שציינת, אני רכשתי כזה לפני שבוע.
הטלמטרייה משודרת בזמן אמת לצג המכשיר, כאשר הצפצוף זה עוד אינדקציה בריאה, שלא לדבר על רכיב ה GPS שעתיד לצאת ונותן נתונים חשובים כגון: מהירות, גובה וקורדינטות.

בסופו של יום, השלט שתבחר יהיה זה שישרת אותך בצורה הטובה ביותר, וירגיש לך הכי נח ביד.

gillb
09-08-2010, 05:28:51
מספר תיקונים.ֿ
שלט ה- Aurora 9 נמכר בארץ בהרבה פחות ממה שציינת, אני רכשתי כזה לפני שבוע.
הטלמטרייה משודרת בזמן אמת לצג המכשיר, כאשר הצפצוף זה עוד אינדקציה בריאה, שלא לדבר על רכיב ה GPS שעתיד לצאת ונותן נתונים חשובים כגון: מהירות, גובה וקורדינטות.

בסופו של יום, השלט שתבחר יהיה זה שישרת אותך בצורה הטובה ביותר, וירגיש לך הכי נח ביד.

ספר לנו בכמה רכשת את ה "אורורה", אם אני לא טועה הציעו לי בטיסן נתניה את השלט ב 1900 ש"ח. האם זה המחיר?

תודה גיל

MDreamer
09-08-2010, 08:28:59
אני עדין יושב על הגדר. מה, לפוטאבה יש טלמטריה?

gillb
09-08-2010, 10:30:27
לפוטבה, אין טלמטריה (עדיין).

מעניין מאוד לאיזה כיוון תפסע "פוטבה" בכל הקשור לטלמטריה.
ראינו ב"אורורה" שמדובר במתח סוללה
בספקטרום אנחנו רואים הרחבה. מתח, טמפרטורה, עוצמת קליטה וסל"ד (טמפרטורה וסל"ד באמצעות חיישנים. חיישן טמפרטורה מגיע עם המערכת)
לי אין ספק שמדובר רק בהתחלה. נחכה ונראה מה "פוטבה" תציג.

yonatan 813
09-08-2010, 13:38:12
תודה לכולם בסוף החלטתי אחרי שיכנועים רבים ללכת על הייטק הטלמטרייה עושה לי את זה:D:D
שלא נדבר על המסך מגע!!:D:D

Gil
10-08-2010, 00:31:31
שלום יונתן,

בימים האחרונים אני עדיין בשלבים הסופיים של כיוון התוכניות בדאון החדש שלי.
כאחד שלא התנסה קודם בשלטים משוכללים, אין לי ספק כי התכנות ב- Aurora פשוט מאד.

כיוון שטרם קיבעתי את הסרוואים בכנף, נאלצתי לבצע שינויים קטנים בפוזיציה של הסרוו בכל כנף, הדרך לבצע זאת כ"כ פשוטה בשלט ע"י כיוון ה - Sub Trim בלחיצת מגע פשוטה

אני לא חושב שתצטער.

נ.ב אם תרצה לדעת היכן רכשתי שלח לי ה.פ
gillb
10-08-2010, 09:15:53
שלום יונתן,

בימים האחרונים אני עדיין בשלבים הסופיים של כיוון התוכניות בדאון החדש שלי.
כאחד של התנסה קודם בשלטים משוכללים, אין לי ספק כי התכנות ב- Aurora פשוט מאד.

כיוון שטרם קיבעתי את הסרוואים בכנף, נאלצתי לבצע שינויים קטנים בפוזיציה של הסרוו בכל כנף, הדרך לבצע זאת כ"כ פשוטה בשלט ע"י כיוון ה - Sub Trim בלחיצת מגע פשוטה

אני לא חושב שתצטער.

נ.ב אם תרצה לדעת היכן רכשתי שלח לי ה.פ

מדוע אתה לא מספר לנו היכן רכשת את השלט ובכמה? כאמור, לי הציעו את השלט ב 1,900 ש"ח בטיסן נתניה (למיטב זכרוני, יתכן ואני טועה).

גיל ברקאי

marik_911
10-08-2010, 17:37:05
מדוע אתה לא מספר לנו היכן רכשת את השלט ובכמה? כאמור, לי הציעו את השלט ב 1,900 ש"ח בטיסן נתניה (למיטב זכרוני, יתכן ואני טועה).

גיל ברקאי

AURORA9
הזמנתי מ TOWERHOBBIES כולל ההנחה +משלוח +מיסים

שלט+מקלט 7
2מקלטי 9 +מודול 2.4 נוסף (סה"כ 2, 1 בשלט ואחד נוסף)

שילמתי 2500 ליתר דיוק 2438

Shay
10-08-2010, 17:44:50
מדוע הזמנת מודול נוסף?

eitan-ro
10-08-2010, 18:03:03
א. נדמה לי שזו הפעם הראשונה ששירשור על רדיו שמגיע לדף השני נקי לחלוטין ללא שום מריבות! באמת כל הכבוד על האיפוק! ;)
ב. דעתי האישית - אני לא מכיר אף אחד מהשלטים האלה, אבל אם הם באמת כאלה טובים והם נותנים לך את מה שאתה צריך מבחינה פונקציונאלית, אני מציע לך לקחת את ההי-טק ולו מהסיבה שהוא יותר פופלארי בארץ מה שאומר שזמינות של מקלטים יד שניה, חלקי חילוף וכו' גבוהה יותר מאשר של SANWA.
איתן.

guyst
10-08-2010, 18:54:33
א. נדמה לי שזו הפעם הראשונה ששירשור על רדיו שמגיע לדף השני נקי לחלוטין ללא שום מריבות! באמת כל הכבוד על האיפוק! ;)
ב. דעתי האישית - אני לא מכיר אף אחד מהשלטים האלה, אבל אם הם באמת כאלה טובים והם נותנים לך את מה שאתה צריך מבחינה פונקציונאלית, אני מציע לך לקחת את ההי-טק ולו מהסיבה שהוא יותר פופלארי בארץ מה שאומר שזמינות של מקלטים יד שניה, חלקי חילוף וכו' גבוהה יותר מאשר של SANWA.
איתן.

אפרופו-פופולריות...:) הספקטרום הרבה יותר פופולרי מההייטק...

marik_911
10-08-2010, 21:55:49
מדוע הזמנת מודול נוסף?

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXXCZ2&P=7

זה אותו המחיר מקלט בודד עולה 99

ו 2 +מודול 199 :)

המחיר בTOWER הוא הכי יקר כמובן אבל קיבלתי הנחה של 150 $ על כל הקניה
ה150$ לא מחושבים גם במכס כי זה הנחה של החנות

marik_911
10-08-2010, 21:59:20
איתן.

עוד מעט זה יהיה פופולרי !

מקלטים מאוד זולים בחו"ל פחות מ 50 $ ל 6 ערוצים

asaf_aloush
10-08-2010, 22:31:20
איתן.

זה כמו שזה מעליי רשם ,המקלטים יד ראשונה של סנוואה עולים כמו היד2 של הייטק.

eitan-ro
11-08-2010, 06:57:43
אפרופו-פופולריות...:) הספקטרום הרבה יותר פופולרי מההייטק...
אל תתחיל איתי... ;) :D

עוד מעט זה יהיה פופולרי !

מקלטים מאוד זולים בחו"ל פחות מ 50 $ ל 6 ערוצים

עוד מאט גם אירן יכולה לשלוח לנו מתנה גרעינית... :D
לדעתי לא כדאי להסתכל על מה יקרה עוד מאט, השלט הזה נשמצא בשוק לא מאט זמן יחסית ולא נראה שיש איזושהי נהירה לקנות אותו, לכן אני אישית המלצתי על ההיטק מהסיבות שפרטתי.
איתן.

erazz
11-08-2010, 07:57:22
כדאי לזכור שתחום ה-2.4 עדיין בחיתוליו. יש המון התקדמות בזמן האחרון כך שלדעתי זה לא זמן להשקיע במערכת לטווח ארוך.

MDreamer
11-08-2010, 08:51:07
כדאי לזכור שתחום ה-2.4 עדיין בחיתוליו. יש המון התקדמות בזמן האחרון כך שלדעתי זה לא זמן להשקיע במערכת לטווח ארוך.
http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif
יש מקום על הגדר. אתם מוזמנים להצטרף.
אני מחכה ל 2-Way של Futaba:D

Gil
11-08-2010, 15:20:42

גיל ברקאי

שלום גיל,

אנא בדוק ה.פ

AVIV123
17-08-2010, 20:53:31
היתרון ב DX7 הוא שתגיע לשטח יש תמיד מטיס עם DX7 שיוכל לעזור לך .
החסרון במקרה הבא :

ה DX7 הפסיק לעבוד 3 חודשים אחרי שקניתי בארץ כולל אחריות .
היבואן ביקש 20 שח על החלפת פיוז (למרות האחריות ולמרות שמחיר פיוז נע בין חצי שח ל 1 שח)
לבסוף בעזרת התערבות של חבר החיוב בוטל .
אני לא רושם את שם היבואן על מנת לא לפגוע בחנות ובחבר אני בטוח שהיה מדובר במעידה חד פעמית .

לגבי ה SANWA היבואן לדעתי האישית מאוד אמין
רמי שומר על רמת שירות שנדירה במחוזתנו .
החסרון הוא שהשלט החדש לא מוכר מספיק .
אני לא נכנס לקטע טכני .

guyst
17-08-2010, 23:28:59
DX8 (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=26400):)

yonatan 813
17-08-2010, 23:41:44
גיא אם השלט הזה היה בארץ הייתי קונה אותו מזמן..:)

guyst
17-08-2010, 23:43:59
אבל אני רואה שכבר התחדשת באורורה... מזל טוב. טוב כמעט כמו ה-DX8...:p
סתם, נראה אחלה שלט!

Gil
18-08-2010, 01:09:25
שלום,

אני שמח שבחרת את ה- AURORA 9

אני מצרף תמונה מיום ההטסה הראשון של דאון ה -DLG החדש השבוע ביום שני בגבעת ברנר + השלט החדש שלי AURORA 9

זו הייתה טיסת בכורה, כמובן שנדרשתי לבצע מספר כיוונים אחרונים לפני הטיסה, בהמלצת איתן שמופיע בתמונה - דבר שבוצע בקלות ללא מאמץ במסך המגע.
אצלי גוף הדאון עשוי קרבון \ קבלר המקלט נמצא בתוכו כאשר רק קצה האנטנה מבצבץ החוצה.

עשינו בדיקות קליטה בעוצמת שידור נמוך, ללא כל הפרעות ( למרות שהסתרתי את הדאון בגופי מעל 30 מטר מהמשדר )

כמו כן באוויר לא היו הפרעות בכל הטיסות אותו יום.

תתחדש