PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם המכס חושד בסיני ?

sharonx
11-08-2010, 20:15:50
האם חבילות בדואר רגיל מהסיני נתפסות יותר מאשר חבילות מאתרים אחרים ? האם המכס מכיר את הסיני וחושד בו או שזה תקף רק ל EMS ? אני שוקל להזמין סירה מהסיני ולכן אני שואל.

haimz24
11-08-2010, 20:25:45
תהיה רגוע אני הייתי שם פיזית ואין שום חשדות או שום סימון מיוחד לסיני, הזמנתי גם סירה לחבר והיא הגיעה ללא שום בעיה!

igalr
11-08-2010, 20:39:50
האם חבילות בדואר רגיל מהסיני נתפסות יותר מאשר חבילות מאתרים אחרים ? האם המכס מכיר את הסיני וחושד בו או שזה תקף רק ל EMS ? אני שוקל להזמין סירה מהסיני ולכן אני שואל.

אתה חושש שתצטרך לשלם מס כחוק ?

sharonx
11-08-2010, 21:18:37
אתה חושש שתצטרך לשלם מס כחוק ?

לא. אני חושש שאצטרך להפסיד עוד חצי יום עבודה כדי ללכת למכס בת"א.

משה שמואלי
11-08-2010, 21:26:23
לא. אני חושש שאצטרך להפסיד עוד חצי יום עבודה כדי ללכת למכס בת"א.

שלום שרון
אתה לא חייב להגיע למכס בשביל לשחרר את החבילה!

תשאל את בוגל:)

וכן הסיני בפיקוח רציני במכס .נכון שמידי פעם עוברות חבילות.

הרי אין להם רק את הסיני על הראש.:p

Gil
11-08-2010, 21:49:56
המכס חושד גם חושד.:eek:

שימו לב לחותמת שהוטבעה על חבילה שהגיעה אלי מהסיני, עם מוצרים מוחזרים לאחר החלפה

matanmax
11-08-2010, 22:15:27
קשה מאוד להאמין שהמכס חושד..
הרי אנחנו החבילות שמתקבלות מהסיני לארץ ועוברות במכס וחיבות או לא חיבות במכס, אן פחות מאחוז מכלל המשלוח.
החבילות מהסיני לא מסומנות עם לוגו או שם או חבילה מיוחדת(לעומת DX לדוגמא שעל כל מעטפה יש לוגו גדול וקל מאוד לזהות).
ככה שלהגיד שהסיני מסומן...קשה להאמין.

בכל מקרה.. כל עוד תצהיר מחיר מלא ולא תשלח בEMS, לא אמורה להיות בעיה של מכס.
לי נתקעה פעם חבילה בת"א בגלל שההצהרת מחיר לא היתה ברורה(נקרע בדרך או לא יודע מה כבר קרה) שלחתי להם בפאקס חשבונית עם מכתב נחמד שאומר שזה נמכר בארץ וששילמתי על זה ככה וככה כסף, ושאם החבילה חייבת במכס אני מבקש מהם להעביר את החבילה לבית הדואר הקרוב לתשלום המכס שם.
אחרי פחות משבוע החבילה כבר הגיע אלי כמו כל חבילה רגילה.
חוץ מEMS, דואר ישראל והמכס עושים עבודה לא רעה בכלל.

haimz24
12-08-2010, 17:20:18
המכס חושד גם חושד.:eek:

שימו לב לחותמת שהוטבעה על חבילה שהגיעה אלי מהסיני, עם מוצרים מוחזרים לאחר החלפה

טעות מרה בידך, החותמת היא לדבר אחר לא בגלל שהוא חושד בסיני אז אל תתעה!

lior_shenhar
12-08-2010, 17:57:05
החותמת הנ"ל היא בדיקה בטחונית חבילה חשודה

lior_bar_ami
13-08-2010, 00:40:02
לי דווקא מנהל שחרור החבילות במכס (דוד) אמר באופן אישי שהמכס שם עין על האתר הסיני.
כמעט בלתי אפשרי לבדוק כל חבילה והדבר ידרוש מהם קשב עצום - אך יחד עם זאת אם בתהליך המיון, ממיין החבילות מזהה שכתובת השולח הינה ידידנו צר העיניים, החבילה מעוכבת באופן אוטומאטי ואתם בדרך ל "דרך ההגנה 137" בת"א.

לתשומת לבכם!

moshezm
15-08-2010, 00:11:01
בוודאות אני יכול להגיד שבמכס שמים לב לחבילות מהסיני.
כאשר התעכבה לי חבילה בדקתי סטטוס בדואר ישראל דרך האתר שלהם וראיתי שהיא תקועה במכס.
וכשאר דיברתי עם המוכס בטלפון על מהות העיקוב הוא אמר שזאת חבילה מה"סיני" ושהם לא סומכים על ההצהרות שלו והייתי חייב להביא את כל הניירת לשחרר את החבילה.

דורונצ'יק
15-08-2010, 01:38:36
אם אתם הצרכנים הישראלים הייתם יותר "ישרים" עם עצמכם
הייתם מבינים שלקנות אצל הסיני לתת ערך זול משמעותית ולהתחמק מתשלום המיסים
גורם לנזקים בעתית- לזה שחנויות בישראל מפסידות כסף, לא נותנות שירות טוב, מבינות שאתם לא צריכים אותם כי אתם עוברים על החוק וגורמים לזה שהם לאט, לאט יצמצמו מלאים וכשנצטרך "דחוף" לא יהיה והייתם חושבים על הטווח הארוך הייתם מגלים שזה לא משתלם.
היום התוצאה היא כזו:
ים שרשורים על הזמנות מהסיני
מחפשים איך להתחמק ולא לבזבז יום עבודה כדי לשחרר חבילות שלכם מהמכס.
מפחדים להזמין אצל הסיני שמע תתפסו כאילו אתם מבריחים או משהו כזה.

למה לי אין את הבעיות הללו?!
מה אני מזמין פחות מכם?!
הסכומים שאני קונה בהם הם אף גדולים יותר מאשר שאתם רוכשים אצל הסיני.
ועדיין לא מסתיר שום דבר, הכל כחוק.
ולכן גם אני שותק ולא מגיב אבל הגיעו מים עד נפש...

במקום לממן את הסיני תממנו את החנויות הישראליות ותתנו להם להרוויח.

עכשיו כשאתם משלמים מחירים מלאים כולל מכס ומע"מ ורצים לשחרר חבילות מהמכס
אתם מבינים שהמחירים בישראל הם לא יקרים משמעותית והם אף דיי זהים.
אז במקום שהסיני ירוויח את ה- 4 שקל שלו ואתם תבזבזו חצי יום עבודה, תבזבזו זמן על שרשורים כגון זה
תלכו לחנות, תקבלו חיוך, שירות ואהבה.

בהצלחה לכולם,

דורון ריבניק.

דורונצ'יק
15-08-2010, 01:48:12
לאחרונה יצא לי לקנות מטוס מבריטניה.
למי שיודע המחירים בבריטניה הם בלישטים.
שזה X7
מחיר המטוס עמד על משהו כמו 700 לישט שזה 4900 שקל (בערך)
ולא עשיתי כשזה סיפור מהמחירים של המכס+מע"מ וכל מה שכרוך בזה.
ותאמינו לי שזה הגיע אלי עד הבית בכיף עם שליח בעלות שחרור נמוכה בהרבה ממה שציפיתי.
וזה למה?! כי לא שיקרתי הצהרתי ערך אמיתי, ביטוח מלא על המטוס והכל כחוק.

רק תבינו שאני כועס עליכם מאוד שאני יודע שאם אני צריך משהו מהסיני והערך על החבילה יהיה נכון
בגלל אנשים כמוכם אצטרך לרוץ למכס, להצדיק את עצמי עם חשבויות, קבלות וכוו
וזה שוב בגלל הישראלי המכוער!

אז תודה רבה לכם שאתם תגרמו לי בעתיד לבזבז יום עבודה יקר, חניה, ריצה ולהתאמץ סתם.
וכל זה כדי לשחרר חבילה של סיני מזויין.
מיילא בשביל סקס אבל בשביל חבילה?!

תודה לכול הישראלים הטובים,

דורון ריבניק.

haimz24
15-08-2010, 06:41:14
ישנה גם האפשרות שהחבילה תשוחרר לסניף הקרוב לביתך וכך לא תשרוף שום יום עבודה (שאל את בוגל הוא יסביר לך איך), עדיין פער המחירים בין הארץ לסיני עצום, לשמחתי/ך אני תמיד מצהיר ערך נכון לכל חבילה!

מני2000
15-08-2010, 07:20:58
היום התוצאה היא כזו:

מה אני מזמין פחות מכם?!

עם כל הכבוד אני לא משלם פי חמש בשביל שמוכר בארץ (נחמד ככל שיהיה) ירוויח, התחביב הזה מספיק יקר.

קשקוש! אני תמיד מצהיר ערך אמיתי ובכל זאת המחירים אחרי תשלום מיסים כחוק נמוכים ביותר מחמישים אחוז בממוצע.
אז במקום שהסיני ירוויח את ה- 4 שקל שלו ואתם תבזבזו חצי יום עבודה, תבזבזו זמן על שרשורים כגון זה
אף פעם לא הייתי צריך לבזבז יותר מחמש דקות בשביל לשחרר חבילה, תלמד איך עושים את זה נכון.

בהצלחה לכולם,

דורון ריבניק.

אגב אני עם רזומה של 50 הזמנות אצל הסיני.

wonderd
15-08-2010, 10:34:23
גורם לנזקים בעתית- לזה שחנויות בישראל מפסידות כסף, לא נותנות שירות טוב, מבינות שאתם לא צריכים אותם כי אתם עוברים על החוק וגורמים לזה שהם לאט, לאט יצמצמו מלאים וכשנצטרך "דחוף" לא יהיה והייתם חושבים על הטווח הארוך הייתם מגלים שזה לא משתלם.
היום התוצאה היא כזו:

מה אני מזמין פחות מכם?!

בהצלחה לכולם,

דורון ריבניק.

תסלח לי אבל אתה קצת מגזים.
לא יכול להיות שאתה קורא למחיר של 400 ש"ח למטען אקיוסל 6 "מחיר דומה" למחיר חו"ל, 25$+משלוח וגם אם תוסיף מסים לא תגיע אפילו לחצי מהמחיר בארץ. וזאת רק דוגמה אחת.
כשהתחלתי בתחביב לפני כשנה, החנויות שמהן קניתי פה בארץ פשוט עשקו אותי בלי להתבייש. זה לא רווח של 10-20 אחוז אלה של מאות אחוזים.
אתה רוצה עוד דוגמה? - כבל שמחבר בין AR7000 ללווין שלו עלה לי בארץ 70 ש"ח, כמה אצל הסיני? תנחש..
בצורה הזאת החנויות בארץ לא יראו שקל בודד ממני.

wonderd
15-08-2010, 10:41:44
דרך אגב, אני חושב גם להתחיל לייבא חלקים וחלפים למיניהם, אני מבטיח לך שהמחיר פה בארץ לא יעבור את ה 20% מעל המחיר בחו"ל בתוספת משלוח ומסים), היתרון של מי שיקנה ממני הוא שרוב המוצרים יהיו פה לאספקה מיידית ואף אחד לא יצטרך להתעסק עם משלוחים או עם מכס.

אם החנויות בארץ יעמדו במחירים האלה, יהיו פה הרבה שיקנו מהן במקום להסתבך עם הזמנות חו"ל.
יש פה חנות אינטרנטית כזאת, אני חושב שרובנו מכירים אותה ולכן לא אזכיר את שמה. אני יכול להעיד שבאופן אישי קניתי ממנו כמה פעמים במקום להזמין מחו"ל וזאת רק בגלל שהפרש המחירים לא היה שווה את ההתעסקות עם הזמנה מחו"ל.

Shay
15-08-2010, 10:58:35
על איזה חנות אינטרנטית מדובר?

flyinglizard
15-08-2010, 11:37:46
לאחרונה יצא לי לקנות מטוס מבריטניה.
למי שיודע המחירים בבריטניה הם בלישטים.
שזה X7
מחיר המטוס עמד על משהו כמו 700 לישט שזה 4900 שקל (בערך)
ולא עשיתי כשזה סיפור מהמחירים של המכס+מע"מ וכל מה שכרוך בזה.
ותאמינו לי שזה הגיע אלי עד הבית בכיף עם שליח בעלות שחרור נמוכה בהרבה ממה שציפיתי.
וזה למה?! כי לא שיקרתי הצהרתי ערך אמיתי, ביטוח מלא על המטוס והכל כחוק.

רק תבינו שאני כועס עליכם מאוד שאני יודע שאם אני צריך משהו מהסיני והערך על החבילה יהיה נכון
בגלל אנשים כמוכם אצטרך לרוץ למכס, להצדיק את עצמי עם חשבויות, קבלות וכוו
וזה שוב בגלל הישראלי המכוער!

אז תודה רבה לכם שאתם תגרמו לי בעתיד לבזבז יום עבודה יקר, חניה, ריצה ולהתאמץ סתם.
וכל זה כדי לשחרר חבילה של סיני מזויין.
מיילא בשביל סקס אבל בשביל חבילה?!

תודה לכול הישראלים הטובים,

דורון ריבניק.

די, די. לך תשלם אתה 80 שקל על חלק שהסיני לוקח עליו שני דולר. לא הוגן כלפי החנויות בארץ, נכון, אבל אלו החיים. זה לא שהם היו מלאכים לפני הסיני - הרי טאוור היו שולחים לארץ עוד לפני שהסיני ידע מה זה מחשב.

החנויות בארץ בנויות במודל פשוט מאוד: עושים קופה על מי שנכנס לתחביב, ואחרי שהוא מגלה את הפורומים ואת הסיני (או כל חנות אחרת מחו"ל במקרה של מסוקים), מאבדים אותו כלקוח. מקסימום מוכרים לו דלק. מעבר לזה, כל היתר מתנהל ב"הנחות מקורבים". ואם זה לא קומבינה, אני לא יודע מה כן. לא שהם מיליונרים (האמת, אחד נראה לי שכן והאחר כנראה לא צריך את הכסף), שילוב של תנאים, נסיבות ומנטליות של לקוחות גורם לזה. אני לא בדיוק מאשים אותם, אבל לא יכול להשלים עם המודל הזה.

ובחזרה לסיני - בנתיים הסטטיסטיקה עובדת היטב: גם אם המכס יתפוס חבילה אחת מכל 10 שאתה מזמין מהסיני, בסופו של דבר מצבך עדיין יהיה מצויין. רוצה לשלם 30% על החוצפה שלך לעסוק בתחביב? בבקשה. אגב, אל תבלבל את המושג "צייתנות" עם "עליונות מוסרית"; זה שאתה מתנדב לשלם סכומי עתק לרשויות על כך שהעזת להחזיק בתחביב לא הופך אותך לצדיק יותר משלעמוד במוסך הופך אותך לאופנוע.
אני ממש לא מאלו שיקנו טירקס 700 ויצהירו עליו כ$29.40, ומצד שני, אני גם לא הולך לשלם 200 שקל אגרות על חבילה ב40 דולר (אמיתיים) שמישהו בטעות שלח בEMS.

והליש"ט הוא 5.9. תהנה מהטיסן החדש שלך.

sharonx
15-08-2010, 19:07:43
על איזה חנות אינטרנטית מדובר?

בטח קופטר X ישראל - חנות מעולה עם מחירים קרובים לחו"ל.

אדון דורונצ'יק - למה אני צריך לשלם 80 שקל ל EMS הגנבים ? מה הם כבר עושים שלא עושים בחבילות דואר אוויר רגילות ? ג-נ-ב-י-ם.
ומחבר JST בחנות בארץ (רק הזכר) ? מה זה החרטאה הזה ? זה עולה להם עם כל המיסים היקרים שהם כל הזמן בוכים עליהם לא יותר מרבע מזה. לא הזגמנו להרוויח 400% ?

ולמה אני צריך לשלם למכס הגנבים 17 שקל עמלת מחשב כל שחרור ? המחשב מזיע ? עובד קשה ?

תתעורר ותבין שאתה מממן את הגנבים ונותן להם גושפנקה להמשיך בשלהם. אם הכל היה נקי והיה עלי לשלם 30% אחוז מיסים, לא הייתי מתלונן.

Boogle
15-08-2010, 19:58:25
דורונצ'יק,
1. כל אחד בוחר איך לבזבז את הכסף שלו, כפי שאיני נכנס לכיסך , אל תכנס לכיסי.
2. כל אחד בוחר להתנהל מול המכס כפי שמתאים לו, ויותר נכון כפי שהבנת הנקרא שלו מכוונת אותו. (רמז סעיף 4 בטופס חבילות / סעיף 3 בטופס EMS :))
3. אני מסכים איתך:
א. שהמתבכיינים על המכס - "לא חכמים"
ב. שלא חכם להצהיר הצהרות כוזבות במכס (וגם להתפאר עליהן)
ג.שזה בזבוז זמן ללכת למשרדי המכס.
4. אבל אני לא מסכים בהשתלחות שלך במי שלא קונה בארץ!!!!
א. למה אני צריך ללכת לחנות במרחק 30ק"מ מהבית בכדי לקבל הנחה ואם אני אזמין באתר שלה אשלם 30% יותר +משלוח????
ב. למה שאני אשלם על פרופ של 2$ 20 שקל בארץ???
ג. למה אתה חושב שאני צריך להרגיש בנוח בחנות כשאני קונה פרופ במחיר מופקע ואני נשאל בטון לא נעים של "זה כל מה שאתה צריך"

בקיצור, אם בעלי החנויות ילמדו דרך ארץ , ילמדו לשווק את עצמם, ואם בשביל המחיר ישכרו לול במושב שכוח אל במקום חנות ליד הקניון במרכז העיר, אם הם יעודדו אותי לרכוש אצלם באתר במחיר מוזל ולקבל משלוחים בדואר (חבילה רשומה בארץ לא יקרה מחבילה רשומה מחול ומגיעה תוך יומיים!!!), אזי ישתלם לי לקנות אצלם.

אבל כאשר עלות קניית טיסן, הובלתו ותשלום המיסים עליו בקניה מחנות בחו"ל משתוים לארץ , זה אומר דרשני!!!!

guyst
15-08-2010, 20:02:49
דורונצ'יק,
1. כל אחד בוחר איך לבזבז את הכסף שלו, כפי שאיני נכנס לכיסך , אל תכנס לכיסי.
2. כל אחד בוחר להתנהל מול המכס כפי שמתאים לו, ויותר נכון כפי שהבנת הנקרא שלו מכוונת אותו. (רמז סעיף 4 בטופס חבילות / סעיף 3 בטופס EMS :))
3. אני מסכים איתך:
א. שהמתבכיינים על המכס - "לא חכמים"
ב. שלא חכם להצהיר הצהרות כוזבות במכס (וגם להתפאר עליהן)
ג.שזה בזבוז זמן ללכת למשרדי המכס.
4. אבל אני לא מסכים בהשתלחות שלך במי שלא קונה בארץ!!!!
א. למה אני צריך ללכת לחנות במרחק 30ק"מ מהבית בכדי לקבל הנחה ואם אני אזמין באתר שלה אשלם 30% יותר +משלוח????
ב. למה שאני אשלם על פרופ של 2$ 20 שקל בארץ???
ג. למה אתה חושב שאני צריך להרגיש בנוח בחנות כשאני קונה פרופ במחיר מופקע ואני נשאל בטון לא נעים של "זה כל מה שאתה צריך"

בקיצור, אם בעלי החנויות ילמדו דרך ארץ , ילמדו לשווק את עצמם, ואם בשביל המחיר ישכרו לול במושב שכוח אל במקום חנות ליד הקניון במרכז העיר, אם הם יעודדו אותי לרכוש אצלם באתר במחיר מוזל ולקבל משלוחים בדואר (חבילה רשומה בארץ לא יקרה מחבילה רשומה מחול ומגיעה תוך יומיים!!!), אזי ישתלם לי לקנות אצלם.

אבל כאשר עלות קניית טיסן, הובלתו ותשלום המיסים עליו בקניה מחנות בחו"ל משתוים לארץ , זה אומר דרשני!!!!

+1

sagi
15-08-2010, 20:34:43
היום התוצאה היא כזו:

מה אני מזמין פחות מכם?!

בהצלחה לכולם,

דורון ריבניק.
כנראה שכחת איך התחלת ומה עברת ?!
עד כמה שאני זוכר לפני כשנה רצינו אני
ועוד 2 חברים כולל אותך לקנות סרוואים טובים
ל-600 שלנו.... בגלל המחירים בארץ חיפשנו
חלופות יותר זולות בחו"ל....
תעשה טובה לפני שאתה יוצא בהצהרות תזכור
את ההצהרות הישנות שלך או שיש לך אינטרס עיסקי כיום ? :eek:

hifly
15-08-2010, 20:50:40
האמת על מחירי החנויות היא משהו באמצע בין דורון ריבניק לבינכם.
נכון בארץ יקר יותר. וכל אחד יעשה את החשבון שלו.
אני לא מסכים עם הצהרות המכס השקריות גם ככה זה זול מספיק לא צריך להתקמצן עוד.זה יפגע בנו בעתיד...בעצם כבר היום.
החנויות בארץ יקרות יותר בעיקר בגלל עלויות אחזקת החנות- ארנונה,מיסים,מס הכנסה ,מע"מ,משכורות,גנבות(15%) חלקים חלפים פגומים,כאב ראש ולקוחות קרציות(ויש הרבה)
שאר מרעין בישין.
אבל בלי החנויות בארץ לא היה תחביב-בסופו של דבר מי מחזיק לכם קופסאות ענק של קיטים מעלי אבק?? החנויות.
מי ממן לכם איכסון ויבוא דלק?? החנויות ועוד שאר דברים. אז תנסו לאזן קצת את הקניות.
אגב המחירים בארה"ב הם בין 50%- ל90% ממחירי הארץ והם לא בוכים ביקרתי לפני שבוע בשני חנויות שם בדייטון ןלאס ואגס... כולם קונים(גם אני),מפסוטים,בחנןיות יש מלאי אדיר,ויש הכל. הם לא קונים הכל אצל הסיני הם פטריויטים ותומכים בחנויות.

MDreamer
15-08-2010, 20:51:43

בוגל אתה עוד במצב טוב,
לצערי שאני בא לחנות טיסנים אני במצב טוב יוצא בהרגשה שאני הורס למישהו את החיים/פרנסה/פוגע באנושות.

wonderd
16-08-2010, 10:21:21
/...אגב המחירים בארה"ב הם בין 50%- ל90% ממחירי הארץ והם לא בוכים ביקרתי לפני שבוע בשני חנויות שם בדייטון ןלאס ואגס... כולם קונים(גם אני),מפסוטים,בחנןיות יש מלאי אדיר,ויש הכל. הם לא קונים הכל אצל הסיני הם פטריויטים ותומכים בחנויות.

חרטא. מהיכרות אישית.
הם אכן קונים הרבה מאוד בחנויות האמריקאיות אבל הכל משיקולי תקציב. אל תשכח שגם שם יש מכס ומע"מ על קניות מהונג-קונג. הם לא מתביישים להזמין מפליינג-הובי מסוקים כאשר המחיר מצדיק את זה. השיקולים שלהם זהים לחלוטין לשיקולים שלנו, שום פטריוטיות לא נכנסת כאן אלא אם המחיר דומה.

אלעד.

hifly
16-08-2010, 13:05:08
טוב אם זה חארטה אז זה חרטה. זה הפרצוף שלנו. אז בסגנון תשובה דומה- מעניין תתחת שלי איפה האנשים קונים.

flyinglizard
17-08-2010, 02:39:46
חרטא. מהיכרות אישית.
הם אכן קונים הרבה מאוד בחנויות האמריקאיות אבל הכל משיקולי תקציב. אל תשכח שגם שם יש מכס ומע"מ על קניות מהונג-קונג. הם לא מתביישים להזמין מפליינג-הובי מסוקים כאשר המחיר מצדיק את זה. השיקולים שלהם זהים לחלוטין לשיקולים שלנו, שום פטריוטיות לא נכנסת כאן אלא אם המחיר דומה.

אלעד.

סליחה, אבל איזה מכס ומע"מ משלמים בארה"ב? על זה עוד לא שמעתי.

הדבר הכי קרוב למע"מ שיש להם הוא sales tax שדווקא מעודד רכישות מחו"ל - הוא תקף רק על קניות שעשית במדינת המגורים שלך, ועומד על 8-10%, תלוי במדינה.

Boogle
18-08-2010, 00:55:33
יש מכס בארה"ב על סחורה מסין.

מע"מ הוא מקומי על קניה בחנות .