PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעת יוזמת מחווה והנצחת מנחת אשדוד ע"ש ניר לקריף ז"ל

KFIR FATCHI
14-08-2010, 04:32:24
שבת שלום לכולם
כמי ששירת והיה חבר כאח לניר לקריף ז"ל וכמי שלמד ממדריך מדהים שכזה במחלה המדבקת הזו של הטסת הטיסנים מוצא לנכון ליזום מהלך שאהב מאד ניר . אנחנו מטיסים יחד עם אנשים ותיקים ומדהימים בסופ"שים במנחת אשדוד צפוני בסמוך לניר גלים .קיבלתי אישור עקרוני מותיקי התחום שמטיס שם שכמובן שהתחיל את תהליך בניית המנחת להמשיך וליזום הקמת עמוד שק רוח מקצועי והטבעת שם למנחת ע"ש ניר לקריף עם מספר מילים המסבירות על האדם והלוחם המדהים הזה.כל מי שיכול להרים את הכפפה ולרתום אחרים למען המשך טיפול ממוקד במנחת נא יעלה זאת בפורום.בשלב הראשון פניתי לעיריית אשדוד לקבלת אישור להגדיר את שם המנחת כפי שהוזכר " מנחת ניר " ובשלב השני למקם שילוט ועמוד שק רוח בנקודה בטיחותית באתר. התכנון שלי לעתיד לקבל פח צפרדע ירוק בתחום אחריות פינוי של העירייה אחת לשבוע וכן שולנות עגולים וכסאות בטון "פיטרייה" כבדים ( שלא ייגנבו ע"י שכינינו בני המיעוטים ).עד כאן .אשמח לתגובות והכוונה להמשך הדרך.
כפיר
0578167063

Death_Keeper
14-08-2010, 14:31:53
יוזמה מבורכת! כל הכבוד!
האם יש אישור מהעיריה כי מקום זה הוא מנחת טיסנים? (מוגדר איפהשהו?) אם כן, אני לא חושב שתיהיה לך בעיה לעשות זאת. בכל מקרה, אני בתל נוף על בסיס יומי, אשמח לעזור אם אוכל.
יוסי
0524240913

aofer
14-08-2010, 14:55:49
באיזה מנחת מדובר? מטיסים שם גם טיסנים?

KFIR FATCHI
14-08-2010, 22:45:24
איזור תעשייה צפוני באשדוד בסמוך לניר גלים. יש את המפה של המסלול בפורום מנחתים.
מסלול אספלט חדש ומצויין לכל סוגי הטיסנים.