PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איך מלחימים קונקטור למאריכי סרוו?

dorona
20-08-2010, 16:53:23
קיבלתי את מאריכי הסרוו אבל קונקטור קיים רק בצד אחד.
איך מנתקים את הקונקטור מהחוט הקצר וכיצד יש להלחים אותו לחוט הארוך?

תודה

adibenbasat
20-08-2010, 17:37:51
או לשלוף אותם מהקונקטור ע"י משיכה, או פשוט לחתוך אותם-גם ככה אתה מתכוון להלחים אותם לא?

Boogle
20-08-2010, 21:45:09
כנראה הזמנת מאריכי סרוו המיועדים להלחמה, יש מאריכי סרוו עם קונקטור בשני הקצוות בכדי שאפשר יהיה לנתק ולחבר.

אם אתה רוצה להשתמש במה שהזמנת תצטרך לקצוץ ולהלחים את החוטים ולבודד כל חוט בשרינק..

זכור - הטיסן באויר תלוי בפעולה תקינה של סרוו, הלחמה לקויה תגרור כשל והתרסקות !!

dorona
20-08-2010, 22:05:46
כנראה הזמנת מאריכי סרוו המיועדים להלחמה, יש מאריכי סרוו עם קונקטור בשני הקצוות בכדי שאפשר יהיה לנתק ולחבר.

אם אתה רוצה להשתמש במה שהזמנת תצטרך לקצוץ ולהלחים את החוטים ולבודד כל חוט בשרינק..

זכור - הטיסן באויר תלוי בפעולה תקינה של סרוו, הלחמה לקויה תגרור כשל והתרסקות !!

זה נכון המאריכים הם כאלה שמיועדים להחלמה ואני לא שמתי לב לכך.
לגבי טיב ההלחמה - אמנם אין לי נסיון רב (בתחביב הזה כל הזמן לומדים דברים חדשים ואני חשבתי רק להטיס טיסן :() אולם מכיוון שמדובר בהלחמה פשוטה יחסית, אני מאמין שיהיה בסדר. מה בכל זאת הטיפ שהיית נותן על מנת שההלחמה אכן תצא תקינה?

שבת שלום

dorona
20-08-2010, 22:06:50
זה נכון המאריכים הם כאלה שמיועדים להחלמה ואני לא שמתי לב לכך.
לגבי טיב ההלחמה - אמנם אין לי נסיון רב (בתחביב הזה כל הזמן לומדים דברים חדשים ואני חשבתי רק להטיס טיסן :o) אולם מכיוון שמדובר בהלחמה פשוטה יחסית, אני מאמין שיהיה בסדר. מה בכל זאת הטיפ שהיית נותן על מנת שההלחמה אכן תצא תקינה?

שבת שלום

Boogle
20-08-2010, 22:29:48
אם יש לך סבלנות לשבוע-10 ימים, יש באיביי דילים ב3$ ל10 מאריכים טובים , חבל להתעסק עם ההלחמות..

ואם לא, צריך לחשוף את קצות החוטים ולצפות בבדיל שכבה דקה - לא גוש!, להצמיד כל שני קצוות ובנגיעה להלחים אותם, אחרי שהצטנן לכווץ שרינק (שהוכנס מראש) על החוטים.

ממליץ לקחת חוט סרוו של סרוו דפוק ולהתאמן קצת בצד לפני שאתה עובד על סרוו חדש...

dorona
21-08-2010, 06:29:11
אפשר לינק בבקשה לחוטים באיביי?
על מנת שאזמין בדיוק את הסוג הנכון
מעבר לכך מצאתי את זה http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9705&Product_Name=30CM_Servo_Lead_(Futaba)_32AWG_Ultra_ Light_(10pcs/set) אצל הסיני. יותר זול רק השאלה אם זה יתאים?

דורון

flatspin
21-08-2010, 06:46:33
מה שמצאת הוא הנכון.
שים לב שישנם מאריכים עם קונקטורים פוטבה ואחרים עם קונקטורים JR. כמו כן יש אורכים שונים, החל מ-10 ס"מ והלאה.
בחר את המתאימים לך ואותם תזמין

dorona
21-08-2010, 08:24:36
מה שמצאת הוא הנכון.
שים לב שישנם מאריכים עם קונקטורים פוטבה ואחרים עם קונקטורים JR. כמו כן יש אורכים שונים, החל מ-10 ס"מ והלאה.
בחר את המתאימים לך ואותם תזמין

אוקיי תודה על החידוד החשוב.
הבעייה היא: איך אני מזהה אילו קונקטורים יש לי על הסרוו?

דורון

dorona
21-08-2010, 08:29:15
תודה מצאתי את התשובה.
ההבדל הוא לפי צבעי החוטים- לי יש JR

דורון

flatspin
21-08-2010, 09:09:49
נכון, אבל לא רק.
ההבדל העיקרי בין הקונקטורים הוא בכך שלקונקטור פוטבה יש הרחבה בצורת פס נוסף בצד של הזכר ומגרעת בהתאמה לקבלת הפס הזה בנקבה.