PDA

צפייה בגרסה מלאה : [עזרה] התייעצות לגבי הזמנה + דגם ומקום ההזמנה(כמה אמין?)

bedimus3d
30-08-2010, 21:31:02
טוב...אז קודם כל שלום...אני די חדש פה אבל לא בתחום...וכפי שאתם רואים השם שלי בדימוס וזה...עקב החזרה שלי לתחום אז אני עוד ככה מפלס את דרכי דרך כורי העכביש שהצטברו...בכל מיקרה אני כרגע בעל RAPTOR 50 ואני מעוניין לשדרג את עצמי לTREX 600 ניטרו על מנת לחזור קצת ועם ציוד יותר נורמאלי ;) ....אז את המסע שלי אני מתחיל בEBAY עם הדגם הבא שבמידה ואני מעוניין בו עליי להזמין אותו על 1 בלילה היום 30 באוגוסט!!! ועקב כך הבקשה לעזרה הדחופה...אז הנה המסוק :
המסוק (http://cgi.ebay.com/ALIGN-T-REX-600-NITRO-PRO-KIT-W-WHITE-CANOPY-BRAND-NEW-/290343084965?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item4399cbe3a5#ht_3105wt_1137)

אז ככה....כמה שאלות :) ושוב אני מודה על הסבלנות וסורי שאני ככה חדש וכבר מתנפל עם כל זה..

1. האם העסקה שווה? 289$ ו50$ משלוח ?

2. בתור משתמש EBAY חדש האם המקום אמין? אם למוכר יש 99% פידבק חיובי ?

3. האם כדאי לי לציין כאשר אני מזמין..אם אני מזמין... שלא ירשום את עלות המשלוח? ואם כן..אז האם זה עלול להתברר כהצהרה שיקרית במכס ואז אני יסתבך עמם?

4. במידה ואני חייל ומגיע לי 30$ הנחה אז אני ישלם במידה ולא תצוין עלות המשלוח 87$ פחות ה30$ הנחה 57$ האם בזה זה מסתכם ?

5. האם שווה להשקיע את זה או לקנות בארץ? או שאתם מכירים אתר שמוכר את הTREXIM ביותר זול? בקיצור איך כולכם או הרוב קונים את הTREXIM שלהם... אין משהו כמו המדריך לטריקסאי המתחיל? :D

בברכה ותודה מראש!

matanmax
30-08-2010, 23:13:04
1. אני לא ממש מבין במסוקים, אז אני ימנע מלדבר שטויות.
2. באיבי יש הרבה טיפוסים, במידה ואתה קונה ממוכר עם מספר מכירות ומספר פידבקים גדולים וחיוביים. אין סיבה לדאגה, ופאיפאל מגבים אותך בכל מצב.
3. בדר"כ לא מצהירים מחירי משלוח, בכל מקרה כמובן שכדאי שתצהיר מחיר אמיתי.
4. מגיע לך 30$ הנחה על תשלו המכס. עד כמה שאני יודע צריך לשלם, ולבקש תופס להחתים בו מפקד ולא יודע בדיוק מה עוד, אבל הבנתי שזה יכול להיות סיפור לא קטן(לא מניסיון) אז אולי לא כזה קריטי בשביל 120 שקל...
5. בגדול בארץ יותר יקר. יותר מזה בנוגע לטמיכה ושאר הדבריםש אתה צריך אני לא מבין אז אני לא אגיב

haimz24
31-08-2010, 06:35:31
1. בפורום מסוקים יוכלו לענות לך תשובה מדוייקת ויספקו לך המלצות!
2. אני קניתי המון מebay אתה יכול להיות רגוע!
3. תמיד תציין 100% מעלות החבילה במיוחד כשהיא גדולה, (מניסיון לא קצר עם המכס)!
4. במידה ותוזמן למכס אני יודע בוודאות שישנה הנחה לחיילים וההנחה היא לאחר הסיכום של כלל החבילה כולל עלות המשלוחה!
5. בארץ תמיד יקר יותר לכן על שאלה זו יענו לך כמו שכתבתי בתשובה מס' 1!
6. מקווה שעזרתי..

bedimus3d
31-08-2010, 15:15:27
1. בפורום מסוקים יוכלו לענות לך תשובה מדוייקת ויספקו לך המלצות!
2. אני קניתי המון מebay אתה יכול להיות רגוע!
3. תמיד תציין 100% מעלות החבילה במיוחד כשהיא גדולה, (מניסיון לא קצר עם המכס)!
4. במידה ותוזמן למכס אני יודע בוודאות שישנה הנחה לחיילים וההנחה היא לאחר הסיכום של כלל החבילה כולל עלות המשלוחה!
5. בארץ תמיד יקר יותר לכן על שאלה זו יענו לך כמו שכתבתי בתשובה מס' 1!
6. מקווה שעזרתי..

שפיץ אחי! הזמנתי..