PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איך מתכנתים מדפים בשלט הסיני?

MRDATA
05-09-2010, 15:18:38
שלום חברי פורום יקרים.

לאחר ששברתי ת'ראש שעות מספר,:confused: נכנעתי ואני פונה למי שיש ומכיר את השלט הסיני: טורניגי/FLYSKY/ERUGLE

איך מגדירים מדפים לשני סרווים נפרדים (ללא Y כבל)?
אבקש הסבר מעשי ואם אפשר STEP BY STEP הרי זה משובח.

אני מצליח להזיז מדף אחד עם הכפתור התלת מצבי (FLAP) אבל לא את השני (לא מצליח לעשות MIX)

הערוצים שאליהם חיברתי את הסרווים של המדפים הם 5 ו 6 (מקלט 6 ערוצים)

בתודה מראש

רונן

assafm25
05-09-2010, 17:51:24
סליחה על ההסתה אך יצא לך לעבוד עם המיקס של השלט?

MRDATA
05-09-2010, 18:52:23
שלום חברי פורום יקרים.

לאחר ששברתי ת'ראש שעות מספר,:confused: נכנעתי ואני פונה למי שיש ומכיר את השלט הסיני: טורניגי/FLYSKY/ERUGLE

איך מגדירים מדפים לשני סרווים נפרדים (ללא Y כבל)?
אבקש הסבר מעשי ואם אפשר STEP BY STEP הרי זה משובח.

אני מצליח להזיז מדף אחד עם הכפתור התלת מצבי (FLAP) אבל לא את השני (לא מצליח לעשות MIX)

הערוצים שאליהם חיברתי את הסרווים של המדפים הם 5 ו 6 (מקלט 6 ערוצים)

בתודה מראש

רונן

מה אין צדיק בEFLY :confused:??

haimgil
05-09-2010, 19:13:25
עוד מעט אסיים אם הביבי סיטר, אני יביא את השלט ויעזור לך בטלפון.פרסם נייד

Gil
05-09-2010, 19:46:10
שלום

אני מקווה כי תעלו את ההסבר לכאן.

הסיבה שרכשתי שלט חדש שיחליף את הטורניגי 9X הוא בדיוק מהסיבה הזו ועוד כמה.

לא הצלחתי פשוט להגדיר אותו לדאון ה- DLG שלי.

היום עם השלט החדש החיים פשוט קלים באופן מדהים :)

פשוט הגעתי למסקנה זו לאחר שעות של נסיונות שלי ושל חבר ועצבים של אישתי מכל הצפצופים של השלט ***....

haimgil
05-09-2010, 20:12:11
שלום

אני מקווה כי תעלו את ההסבר לכאן.

הסיבה שרכשתי שלט חדש שיחליף את הטורניגי 9X הוא בדיוק מהסיבה הזו ועוד כמה.

לא הצלחתי פשוט להגדיר אותו לדאון ה- DLG שלי.

היום עם השלט החדש החיים פשוט קלים באופן מדהים :)

פשוט הגעתי למסקנה זו לאחר שעות של נסיונות שלי ושל חבר ועצבים של אישתי מכל הצפצופים של השלט ***....

זהו אחד השלטים הטובים שיש בעולם עם כל הכבוד לחברות הגדולות של השלטים.קל מאוד מאוד ,לקח לי לילמוד את כולו לבד בשעתיים בלבד. אבל זה רק אני.

MRDATA
05-09-2010, 21:58:09
עוד מעט אסיים אם הביבי סיטר, אני יביא את השלט ויעזור לך בטלפון.פרסם נייד

0525524264
תודה
רונן

assafm25
05-09-2010, 22:32:27
אפשר לינק לדגם?ניראה מעניין והכי חשוב אם יצא לך לתפעל לו את מיקזר זה סיבה שאני רוצה אותו

Gil
05-09-2010, 22:53:16
זהו אחד השלטים הטובים שיש בעולם עם כל הכבוד לחברות הגדולות של השלטים.קל מאוד מאוד ,לקח לי לילמוד את כולו לבד בשעתיים בלבד. אבל זה רק אני.

שלום,

אשמח מאד אם תוכל לתת פה מדריך לתפריטים, אני חושב שזה יחסוך הרבה מאד כאב ראש להרבה מאד אנשים.

ברשותך אשמח אם תוכל לרשום את השלבים שיש לבצע לדוגמא לצורך העניין בדאון DLG.

1. דיפרנציאל במאזנות ( כאשר האחת עולה למשל ב 20 מעלות השניה יורדת ב 10 מעלות)
2. מיקס בין מאזנות להגה כיוון ( כאשר הסטיק של המאזנות מוסט ימינה, הגה הכיוון מופנה ימינה גם כן בכמה מעלות )
3. שלושה מצבי טיסה - במפסק 3 מצבים
א. מצב שיוט
ב. מצב מהירות
ג. מצב תרמיקה
4. מצב Launch - קרי מצב זריקה ראשוני
כאשר מופעל ע"י מפסק קפיצי (בצד ימין למעלה) כאשר הוא לחוץ, הוא מנטרל את כל המצבים האחרונים שהיית בהם, ומכניס את הדאון למצב זריקה, כלומר הגה גובה ב - UP כמה מעלות ומאזנות במצב שיוט.
5. מצב נחיתה - מעצורי אוויר - כאשר מורידים את סטיק המצערת למטה שתי המאזנות יורדות למצב מקסימום 70 - 80 מעלות כמו כן הגה הגובה יורד גם כן באופן לינארי בכמה מעלות בכדי לפצות על העילוי הגדול שנוצר.
6. אופציונלי - מפסק TRIM השולט על המאזנות במעלות עדינות ומוריד את שניהן עד 20 מעלות בכדי ליצור עילוי גדול יותר בתרמיקות.

בבקשה הרי לך אתגר להגדיר זאת ב - TURNIGY 9X !!!

אם הצלחת לדעתי תעשה חסד להרבה מטיסים, אך אם לא הצלחת אל תתביש להודות שהדבר אינו אפשרי בתוכנה הנתונה של השלט!

haimgil
06-09-2010, 00:02:31
חברה, ההיתי מעדיף שתבואו לשטח ומסביר לכם במקום גם איך עושים.בילתי אפשרי לירשום את כל זה ,זה המון ליכתוב אבל אם אתם ממש לחוצים אתם מוזמנים אליי הביתה לכוס קפה ועושה לכם את המיקסים הדרושים לכם ומסביר לכם על הדרך הטלפון שלי הוא 0525446927 חיים.בכיף לכל מי שרוצה.אבל אם אתם ממש לחוצים אתם מוזמנים להיכנס לפורום אלקטרוניקה ומערכות שלט.
http://www.efly.co.il/forums/forumdisplay.php?f=40

Gil
06-09-2010, 21:29:29
שלום

איפה השטח שאתה נמצא בו ?

ומתי אתה נמצא שם?

haimgil
06-09-2010, 22:00:19
[QUOTE=Gil;188800]שלום

איפה השטח שאתה נמצא בו ?

ומתי אתה נמצא שם?[/QUOTE
במסובים ביום רביעי בשעה 15:00 עד כניסת החג. אני ועוד הרבה חברים.תרים טלפון ליפני. טל:0525446927 חיים