PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת מסוק - מתחילים

אהלושש
19-09-2010, 17:14:20
שלום , ראית את המסוק הזה לרכישה באיבייhttp://cgi.ebay.com/Align-450-6CH-3D-RC-helicopter-Trex-450V3-Sport-Carbon-/280562442616?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item4152d32178
מה דעתכם??
אני רוצה המלצה למסוק בסביבות ה600 שקל אני מתחיל ואני רוצה מסוק לתוך הבית וגם לבחוץ

tisanir
19-09-2010, 17:34:03
חבר יקר, תחפש מידע למתחילים בפורום וקרא את הנעוצים ותחזור עם שאלות יותר ממוקדות.
שאלות דומות לשלך נשאלו המון פעמים בזמן האחרון.

shayzakai
19-09-2010, 17:48:50
שלום , ראית את המסוק הזה לרכישה באיבייhttp://cgi.ebay.com/Align-450-6CH-3D-RC-helicopter-Trex-450V3-Sport-Carbon-/280562442616?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item4152d32178
מה דעתכם??
אני רוצה המלצה למסוק בסביבות ה600 שקל אני מתחיל ואני רוצה מסוק לתוך הבית וגם לבחוץ

שים לב שזה ללא אלקטרוניקה, בלי משדר\מקלט.. גוף ולהבים בלבד!!

wind556
19-09-2010, 17:58:12
המסוק הזה יעלה לך בסביבות 2000 ש"ח ללא רדיו
וזה מסוק מתוצרת לא ידועה
קרא היטב כמה וכמה פעמים את הנעוץ בראש הפורום

galfly1
19-09-2010, 18:41:58
זה מסוק בלי אלקטרוניקה.עדיף לך כבר להזמין קיט של 450 ספורט סופרקומבו

wind556
19-09-2010, 21:06:49
זה מסוק בלי אלקטרוניקה.עדיף לך כבר להזמין קיט של 450 ספורט סופרקומבו

זאת המלצה שלא מבוססת על כלום
אין לך מושג מה הבן אדם רוצה, יכול, שואף, וכו'
זו שגיאה להמליץ למישהו על מה שמתאים לך ובלי שתברר מה מתאים לו

ציקליד
19-09-2010, 22:43:30
יש פה בחור בשם עודד ואני ממליץ לך להקשיב לו ולהתייעץ איתו לפני שאתה מחליט, אני עשיתי טעות שעלתה לי לא מעט כסף כשלא התייעצתי איתו כשנכנסתי לתחביב הזה.
נתי.

moshem022
20-09-2010, 10:03:39
1. זה ממש לא מסוק למתחילים... עצה שלי מסוק יותר גדול יהייה יותר טוב למתחילים )
2. זה לא מסוק לתוך הבית בכלל.. בימיוחד לא כשאתה מתחיל... אם אתה לא רוצה לנפץ את הLCD ובדרך עוד כמה דברים
3. המסוק הזה לא עולה 600 שקל אלה הרבה יותר...
4. כך לך סולו פרו... זה בידיוק המסוק למתחילים שבארץ אפשר להשיג אותו בקלות זה בידיוק לתקציב שלך...ואפשר להטיס אותו גם בחוץ ובימיוחד בבית..
5. אם אתה רוצה קצת להשקיע... יש מסוק שניקרא BLADE SR שאני יכול להביא לך בן אדם שמיבא אותו במחיר ממש טוב הוא עולה כפול מהתקציב שלך (1200) אבל שווה... זה יהייה לך מסוק לטווח ארוך.. מרמת מתחיל ועד מתקדם עושה 3D ואפילו אפשר להטיס אותו בתוך הבית... מגיע מוכן לטיסה מכוון עד הפונקציה הכי קטנה...
אם תירצה דבר איתי..

AVIV123
20-09-2010, 10:19:10
מצטרף לשאלה
מאיפה יש להם זרחן?!!!!!!

ולגבי ה SR לא ההיתי מטיס את ה SR בבית

RonTo
20-09-2010, 10:20:51
1. זה ממש לא מסוק למתחילים... עצה שלי מסוק יותר גדול יהייה יותר טוב למתחילים )
2. זה לא מסוק לתוך הבית בכלל.. בימיוחד לא כשאתה מתחיל... אם אתה לא רוצה לנפץ את הLCD ובדרך עוד כמה דברים
3. המסוק הזה לא עולה 600 שקל אלה הרבה יותר...
4. כך לך סולו פרו... זה בידיוק המסוק למתחילים שבארץ אפשר להשיג אותו בקלות זה בידיוק לתקציב שלך...ואפשר להטיס אותו גם בחוץ ובימיוחד בבית..
5. אם אתה רוצה קצת להשקיע... יש מסוק שניקרא BLADE SR שאני יכול להביא לך בן אדם שמיבא אותו במחיר ממש טוב הוא עולה כפול מהתקציב שלך (1200) אבל שווה... זה יהייה לך מסוק לטווח ארוך.. מרמת מתחיל ועד מתקדם עושה 3D ואפילו אפשר להטיס אותו בתוך הבית... מגיע מוכן לטיסה מכוון עד הפונקציה הכי קטנה...
אם תירצה דבר איתי..

תהיה בריא...

moshem022
20-09-2010, 10:25:41
תהיה בריא...

מה הקשר?...
מה לא בסדר במה שהצעתי?....
שוב פעם כל הגאונים צצים מהחורים...

wind556
20-09-2010, 10:30:10
מה הקשר?...

אומר לך מה הקשר
כדי להמליץ על משהו, הממליץ צריך שיהיה לו על מה להסתמך ולא על נסיון של כמה שבועות.
אפשר לפתוח פורום חדש שיקרא "אחיתופל-עצות למתחילים"

RonTo
20-09-2010, 10:56:16
מה הקשר?...

גאון אני לא אבל יודע את מקומי כן.

ראשית, אתה חדש בתחום! אני שם לב להודעות שלך מזה זמן מה וניתן לראות בהן את חוסר נסיונך. זה טוב ויפה שאתה מעוניין לעזור אך אתה עלול להביא לשאול השאלה ליותר נזק מתועלת (והנזק עלול להיות גדול - כמה אלפי שקלים במקרה הטוב).

שנית, איני מבין מהן אותן עסקאות עלומות שאתה מציע לו. אם אתה מעוניין להמליץ על מישהו שמייבא מוצר מסויים (אלעד במקרה זה), המלץ עליו! אל תעשה העברות ידיים מיותרות. תן לקונה לשאול את היבואן באופן אישי את השאלות שמעניינות אותו, ליצור עימו קשר לצרכים עתידיים כגון אחזקה, חלקים ומוצרים נוספים.
גם כאן, יותר נזק מתועלת.

זה הקשר!! אני מתמצא בתחום "מעט" יותר ממך ועדיין איני מייעץ היכן שאיני בקיא לעומק בכל הפרטים. ובנושאים שאני כן מייעץ עליהם, האמן לי שזה לאחר שביצעתי מחקר מעמיק ולמדתי את הנושא לעומקו מכל הכיוונים (ויעידו על כך האנשים שמכירים אותי)

לסיכום, פונה אדם חדש בתחום שעלול לקחת את דבריך כאילו הם דבריו של המומחה המוביל בארץ. על כן, אתה צריך להפעיל שיקול דעת שלוש פעמים לפני שאתה נותן תשובה פן חלילה תביא לתוצאות עגומות בתשובה שניתנה בהיסח הדעת.

חג שמח!!

"הגאון"

moshem022
20-09-2010, 10:56:41
אומר לך מה הקשר
כדי להמליץ על משהו, הממליץ צריך שיהיה לו על מה להסתמך ולא על נסיון של כמה שבועות.
אפשר לפתוח פורום חדש שיקרא "אחיתופל-עצות למתחילים"

עודד.. תקשיב לי טוב! אתה בחיים שלך אל תיפנה אליי יותר! לא דיברתי אלייך ואני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי... אני מטיס כבר יותר מחצי שנה ויש לי את המסוקים האלה אז אל תגיד לי מה אני יכול להמליץ ומה לא...

dbrosh
20-09-2010, 11:17:19
עודד.. תקשיב לי טוב! אתה בחיים שלך אל תיפנה אליי יותר! לא דיברתי אלייך ואני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי... אני מטיס כבר יותר מחצי שנה ויש לי את המסוקים האלה אז אל תגיד לי מה אני יכול להמליץ ומה לא...

+1. מה +1? +100! משה צודק 100 אחוז. הוא כבר סיפר פה בשבוע שעבר איך הוא ריחף בגובה עשרים מטר ואפילו עשה סיבוב, וגם איך הוא מקצץ בום עם מכונת השחזה, אז אתה עודד אין לך מה ללמד אותו ואל תפנה אליו בחיים!
אגב משה, אתה לא חייב לקצץ בום עם מכונת השחזה, אפשר להביא גם שני גרוזינים. עם לום. גם זה עובד מצויין

tisanir
20-09-2010, 11:56:38
מה הקשר?...

1. האם הטסת את המסוק?
2. האם אתה מטיס ברמה מספיק גבוה ויש לך נסיון לקבוע שזה מסוק שמתאים למתחילים?
3. למה נראה לך שמסוק בגודל הזה כדאי להטיס בתוך הבית?!

עכשיו אתה מבין מה לא בסדר במה שהצעת ובמה שאתה מציע בכלל?

ziki
20-09-2010, 11:59:41

ראשית, אתה חדש בתחום! אני שם לב להודעות שלך מזה זמן מה וניתן לראות בהן את חוסר נסיונך. זה טוב ויפה שאתה מעוניין לעזור אך אתה עלול להביא לשאול השאלה ליותר נזק מתועלת (והנזק עלול להיות גדול - כמה אלפי שקלים במקרה הטוב).

שנית, איני מבין מהן אותן עסקאות עלומות שאתה מציע לו. אם אתה מעוניין להמליץ על מישהו שמייבא מוצר מסויים (אלעד במקרה זה), המלץ עליו! אל תעשה העברות ידיים מיותרות. תן לקונה לשאול את היבואן באופן אישי את השאלות שמעניינות אותו, ליצור עימו קשר לצרכים עתידיים כגון אחזקה, חלקים ומוצרים נוספים.
גם כאן, יותר נזק מתועלת.

זה הקשר!! אני מתמצא בתחום "מעט" יותר ממך ועדיין איני מייעץ היכן שאיני בקיא לעומק בכל הפרטים. ובנושאים שאני כן מייעץ עליהם, האמן לי שזה לאחר שביצעתי מחקר מעמיק ולמדתי את הנושא לעומקו מכל הכיוונים (ויעידו על כך האנשים שמכירים אותי)

לסיכום, פונה אדם חדש בתחום שעלול לקחת את דבריך כאילו הם דבריו של המומחה המוביל בארץ. על כן, אתה צריך להפעיל שיקול דעת שלוש פעמים לפני שאתה נותן תשובה פן חלילה תביא לתוצאות עגומות בתשובה שניתנה בהיסח הדעת.

חג שמח!!

"הגאון"

צודק ב 100% !

"הגאון"
אהבתי טוסמן, רואים שאתה לומד ;)

edoman
20-09-2010, 12:12:48
וואוו כמה שהשירשור הזה יצא מכל פרופורציה*
חברים אין צורך להתלהם הרי רק השבוע המנהל שלנו חסם את כל הילדים מתחת לגיל 18 מהסיבות האלה

בקיצור לשואל ופותח השירשור אני באמת ממליץ לך לקרוא את כל הנעוצים הקשורים למתחילים ואחר כך גם תעבור ליותר רציניים:)
ולך משה ... אל תתן לאנשים כאן להוציא ממך צדדים רעים עזוב אותך תתעלם וכמובן והכי חשוב כבד את חבריך לפורום... עודד בחור מנוסה והוא גם יכול להפתיע אותך בעיקר בטלפון.
וטיסניר לגביך - אתה בכלל אין לך מה לדבר אתה הרי זה שהמליץ לבחור לקנות להבי עץ כי הם נורא איכותיים אז אתה תלמד עוד קצת ואז תחזור אלינו
אה ומעיין לדעתי הוא עדיין לא בן 18 אז... *

flyinglizard
20-09-2010, 12:29:48
חברים אין צורך להתלהם הרי רק השבוע המנהל שלנו חסם את כל הילדים מתחת לגיל 18 מהסיבות האלה

שים לב שאף אחד בשרשור הזה (לפחות למיטב הכרותי עם הנפשות הפועלות) אינו מתחת גיל 18. עצוב, אבל ככה זה.

מכיר את היודנראט (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%A8%D7%90%D7%98)?

tisanir
20-09-2010, 12:37:57

בקיצור לשואל ופותח השירשור אני באמת ממליץ לך לקרוא את כל הנעוצים הקשורים למתחילים ואחר כך גם תעבור ליותר רציניים:)
ולך משה ... אל תתן לאנשים כאן להוציא ממך צדדים רעים עזוב אותך תתעלם וכמובן והכי חשוב כבד את חבריך לפורום... עודד בחור מנוסה והוא גם יכול להפתיע אותך בעיקר בטלפון.
וטיסניר לגביך - אתה בכלל אין לך מה לדבר אתה הרי זה שהמליץ לבחור לקנות להבי עץ כי הם נורא איכותיים אז אתה תלמד עוד קצת ואז תחזור אלינו

אתה צודק בהחלט- אני עוד לא בן 18 ואם מעיין יחליט שאני מזיק לפורום הוא יחסום אותי. (אין לי שום בעיה עם זה ואני לא אנסה לפתוח שום משתמש אחר). לפי דעתי אין סיבה לכך.
לגבי ההערה עם הלהבי עץ- אני לא יודע על מה אתה מדבר ואשמח אם תזכיר לי על מה מדובר. בכל זאת, מומלץ שמתחיל יטיס עם להבי עץ אם זו כוונתך.
בקשר לנסיון- אני לא אגיב בנושא הזה. פשוט כי שנינו יודעים למי יש יותר נסיון ידידי.

edoman
20-09-2010, 12:38:08
שים לב שאף אחד בשרשור הזה (לפחות למיטב הכרותי עם הנפשות הפועלות) אינו מתחת גיל 18. עצוב, אבל ככה זה.

מכיר את היודנראט (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%A8%D7%90%D7%98)?

מכיר מכיר
וכן אני יודע שכולם חוץ מטיסניר מעל לגיל 18
כנראה שמעיין לא עשה הערכה נכונה אולי הוא היה צריך לשלול את האפשרות של כתיבת הודעה מכל אלה שמעל לגיל 18 *********חח

ziki
20-09-2010, 13:21:40
מכיר מכיר
וכן אני יודע שכולם חוץ מטיסניר מעל לגיל 18
כנראה שמעיין לא עשה הערכה נכונה אולי הוא היה צריך לשלול את האפשרות של כתיבת הודעה מכל אלה שמעל לגיל 18 *********חח

מה הסיפור בדיוק נגד ניר?
אתה מכיר אותו בכלל שאתה בכזו עמדה שלילית נגדו?
כמי שהספיק להכיר אותו ובכל מה שקשור אליו כאדם וכמטיס אתה טועה ובגדול.
להזכירך, גם אלון ברק ואיתן גולדשטיין מתחת לגיל 18, אולי נחסום גם אותם? מה דעתך?

edoman
20-09-2010, 13:36:05
1. אני לא זה שהחליט על הדבר הזה למנוע מאנשים מתחת גיל 18 לכתוב פה הודעות לדעתי זה צריך להיות ממוקד .
2. יצא לי להכיר מעט את ניר זה הספיק לי בהחלט
3. כולנו אנשים טובים גם ניר אני בטוח אבל אני לפחות לא צבוע עם עצמי אם הוא מדבר על נסיון שיסתכל על עצמו ולא ידבר על אחרים זה הכל.
4. מה אתה הסנגור שלו ?
5. אין לי פה שום רצון לפתוח אימות/חזית עם אף אחד ואני לא נגד אף אחד פשוט מפריע לי שאנשים פה חושבים שהם איזה העשירון העליון ומדברים פה אחד לשני כאילו מי הם בכלל אז ניראה לי שרצוי שירגעו פה כי הפורום בא לעזור לאנשים לא להשפיל אותם .
בקיצור תתקדמו

ziki
20-09-2010, 13:45:34
1. אני לא זה שהחליט על הדבר הזה למנוע מאנשים מתחת גיל 18 לכתוב פה הודעות לדעתי זה צריך להיות ממוקד .
3. כולנו אנשים טובים גם ניר אני בטוח אבל אני לפחות לא צבוע עם עצמי אם הוא מדבר על נסיון שיסתכל על עצמו ולא ידבר על אחרים זה הכל.
4. מה אתה הסנגור שלו ?
5. אין לי פה שום רצון לפתוח אימות/חזית עם אף אחד ואני לא נגד אף אחד פשוט מפריע לי שאנשים פה חושבים שהם איזה העשירון העליון ומדברים פה אחד לשני כאילו מי הם בכלל אז ניראה לי שרצוי שירגעו פה כי הפורום בא לעזור לאנשים לא להשפיל אותם .
בקיצור תתקדמו

1. צודק, רק שלא צריך לתת לחמם איפה שמיותר לעשות זאת.
2. כנראה שלא מספיק זמן, אני בטוח שהיית משנה את הגישה.
3. הוא ממש לא, אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו בנאדם?
4. לא, סתם נראה לי שלא מגיע לו.
5. לדעתי אתה גורר את עצמך לזה, אם אתה סבור שמישהו מתנסה עליך פשוט תתעלם והכל ירגע מעצמו.

RonTo
20-09-2010, 13:46:12
4. מה אתה הסנגור שלו ?
בקיצור תתקדמו

מזל שהמלצת לא להתלהם...

עשית מזה הרבה יותר ממה שזה. סה"כ הרעיון הוא ליצור פורום מקצועי אשר מקדם את התחום בארץ. מתן תשובות מתרבות ה"טוקבקים" בה לכאורה אין השלכות למה שנכתב, רק יוצרת בלבול אצל מתחיל ועלולה לגרום לו לעשות טעות יקרה שבסופו של דבר תגרום לו לצאת מהתחביב עוד לפני שהחל בו.

כל מה שאמרתי הוא שאת מתן ההמלצות מוטב להשאיר לאנשים בעלי נסיון אשר חוו על בשרם את הנושא בו דנים וחקרו אותו. כך, נוכל לצמצם את כמות מידע ה"זבל" האין סופית שמצטברת פה אשר רק מוציאה את החשק למי שמנסה לתור אחר פיסת מידע הגיונית.

כאשר אני התחלתי בתחום, במשך כחצי שנה קראתי המון מבלי שכתבתי ולו מילה אחת פה בפורום. זהו תחום מסובך יחסית עם המון דברים ללמוד. רצוי לעשות כן לפני שיורים תשובות לכל עבר. כל אחד פה חושב שמשום שיש לו עשר אצבעות, כל דבר יודעות הן ולכן הוא יכול לכתוב תשובות כאוות נפשו.

בן 18, בן 90.. זה לא משנה! שכל אחד יענה על הדברים שהוא יודע לאשורם ולא על כל דבר יכתוב מילות שטות!!

tkolber
20-09-2010, 14:08:37
יש כאן מישהו שלא תקף את כל אחד מהמשתתפים האחרים??????

ממש קרב רב :(

moshem022
20-09-2010, 14:50:46

גם כאן, יותר נזק מתועלת.

חג שמח!!

"הגאון"

ראשית כל!!!!!!!!! המטרה העיקרית שלי הייתה שהבן אדם יגיע לאלעד בגלל זה שאלתי אותו אם רוצה ואז הייתי מפנה אותו לאלעד כי אני רוצה מתוך כבוד לאלעד לתת לו עוד לקוחות לסחורה שהוא מייבא... ודבר שני יש לי ניסיון רב עם המסוקים האלה ואני רואה את הגודל שלהם ואת הנזק שהם מסוגלים לעשות ולדעתי היה נכון להציע לו את זה... מה רע בסולו פרו בתוך הבית!!!?

תפסיקו להתייחס אליי כאילו אני יומיים פה ולא ראיתי מסוק בחיים שלי... כי כבר אמרתי את זה אלף פעםםם
שעם ההתקדמות שלי אנשים פה לא יגיעו אליי גם בעוד 3 שנים..!

RonTo
20-09-2010, 14:57:28
ראשית כל!!!!!!!!! המטרה העיקרית שלי הייתה שהבן אדם יגיע לאלעד בגלל זה שאלתי אותו אם רוצה ואז הייתי מפנה אותו לאלעד כי אני רוצה מתוך כבוד לאלעד לתת לו עוד לקוחות לסחורה שהוא מייבא... ודבר שני יש לי ניסיון רב עם המסוקים האלה ואני רואה את הגודל שלהם ואת הנזק שהם מסוגלים לעשות ולדעתי היה נכון להציע לו את זה... מה רע בסולו פרו בתוך הבית!!!?

תפסיקו להתייחס אליי כאילו אני יומיים פה ולא ראיתי מסוק בחיים שלי... כי כבר אמרתי את זה אלף פעםםם
שעם ההתקדמות שלי אנשים פה לא יגיעו אליי גם בעוד 3 שנים..!

תודה על ההבהרה

edoman
20-09-2010, 15:09:05
1. צודק, רק שלא צריך לתת לחמם איפה שמיותר לעשות זאת.
2. כנראה שלא מספיק זמן, אני בטוח שהיית משנה את הגישה.
3. הוא ממש לא, אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו בנאדם?
4. לא, סתם נראה לי שלא מגיע לו.
5. לדעתי אתה גורר את עצמך לזה, אם אתה סבור שמישהו מתנסה עליך פשוט תתעלם והכל ירגע מעצמו.

הוא לא התנסה עלי עכשיו רק מעצבן אותי שאנשים ולאו דווקא הוא מתנסים פה על אנשים אחרים כי הם יודעים יותר זה מה שמעצבן אותי מה גם שבמקרה הספציפי הזה אני לא בטוח שהוא הגאון מוילנה ...

edoman
20-09-2010, 15:12:07
כאשר אני התחלתי בתחום, במשך כחצי שנה קראתי המון מבלי שכתבתי ולו מילה אחת פה בפורום. זהו תחום מסובך יחסית עם המון דברים ללמוד. רצוי לעשות כן לפני שיורים תשובות לכל עבר. כל אחד פה חושב שמשום שיש לו עשר אצבעות, כל דבר יודעות הן ולכן הוא יכול לכתוב תשובות כאוות נפשו.

בן 18, בן 90.. זה לא משנה! שכל אחד יענה על הדברים שהוא יודע לאשורם ולא על כל דבר יכתוב מילות שטות!!

זה מה שאני אומר בדיוק ...

asafh1
20-09-2010, 15:12:14
4. מה אתה הסנגור שלו ?
בקיצור תתקדמו

+1000

כמות הפוסטים לא מעידה על הנסיון שיש לאף אחד בפורום פה .
גם משתמש שיש לו 2000 פוסטים לא הופכת אותו למומחה ואוטוריטה בתחום .

צריך רק לדפדף בכמה פוסטים אחרונים ולראות את ה"תרומה" לפורום

wonderd
20-09-2010, 15:22:17
אהלן אנשים, למרות שהבלייד SR אכן מתאים למתחילים הוא בהחלט לא מתאים להטסה בתוך הבית והוא גם לא עומד בתקציב של פותח השירשור ולכן לא הגבתי. אני לא מייבא בלייד באופן מסודר אלא הבאתי באופן חד פעמי כמה יחידות, נא לא להתייחס אליי כאל יבואן (בינתיים ;)).
למרות כל זאת אני אשמח אם תוציאו את השם שלי מהויכוחים שלכם...אני לא רוצה :mad:

משה - אני לא יודע אם האנשים שהגיבו כאן גאונים - אני לא מכיר אותם מספיק כדי לקבוע, אבל הם בהחלט מבינים בתחום הרבה יותר מאחרים ויש לחלקם ניסיון עצום ופדנטיות ראויה לשבח. אני במקומך לא הייתי שורף גשרים כ"כ מהר..
:)
אלעד.

AVIV123
20-09-2010, 15:50:49
שלום אהל...
אני כ שנה וחצי בתחום אני מטיס ברמה בינונית פלוס אך מספיקה לי בשביל לכייף
יש מספר חברים שאני מדריך אותם להטיס ללא תשלום וולא מחויבות .
כולם מטיסים מסוקי 4 ערוצים מסוג קוארק וכולם מרוצים עד לב השמיים .
אני לא ממליץ לך לקנות קוארק אך בתור מתחיל 4 ערוצים יגרום לך רק שימחה !!
רשמתי מדריך עבור עליו אני בטוח שתלמד דבר אחד הוא 2
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=26599

wind556
20-09-2010, 17:32:19
משה-כיוון שאתה הגאון היחיד כאן, אני מבטיח שלא אפנה אליך יותר , מהרגע הזה כשארצה להעביר לך ולשכמותך מסר אפנה אל השם "אחיתופל" . ואם אתה לא יודע מה זה חפש בגוגל.
ולמרות כל זאת כשתזדקק לעזרה אתה תמיד יכול להתקשר בדיוק כמו כולם.

ניר-תתבייש לך, איך אתה מעיז להיות מתחת לגיל 18 בלי לבקש רשות? החל מרגע זה אתה בן 18 ויום, ובלי וויכוחים.אם הייתי יודע שאתה קטין לא הייתי נותן לך להטיס את המסוק שלי, את הפוגי שלי, את האקסטרה שלי, את הדאון שלי ואולי עוד כמה ששכחתי, ברור לי שמתחת לגיל 18 אתה תרסק לי את הכל

דורון, סלח לי כי חטאתי...:D

רון טוסמן- מילים חדות ומדוייקות, אני אוהב ומעריך את ההתנסחויות שלך

ולסיכום למעיין- לא את הגיל צריך להגביל כאן, אלא את הIQ ;)

shai509030
20-09-2010, 17:38:45
כל הכבוד לעודד 1+ משאלה של מישהו אחד הפך קרב פה מה קרה כולה כל אחד הביעה את הדעה שלו לא צריך
ליתקוף שבוע טוב

אייל שפירא
20-09-2010, 18:13:00
אני הטסתי פעם הליקופטר כזה אז מותר לי להגיב למה אני כבר מזמן לא בן 18 ואני יכול לכתוב מה שבא לי. :) :) ;) :( :o :p :eek: :rolleyes:
לפותח השירשור הכי טוב עזוב אותך מכולם פה עם הויקוחים המסוק הכי טוב לתוך הבית זה שלוש ערוצים עם לדים מהבהבים :D משו לפנים, אני יביא לך אם תירצה יש לי מישהו.

משה, אני רק יכול להגיד לך סחטיין שאתה מטיס מסוקים כבר חצי שנה ועדיין יש לך את האצבעות שתוכל להקליד בהן הבלים איומים כהרגלך בקודש.
עם השירשורים הראשונים שלך הייתי בטוח שבשלב הזה כבר תהיה בשיקום כף יד כירורגי, אז באמת כל הכבוד ואני שמח שבסופו של דבר למרות היהירות אתה זהיר. :cool:

ואני לגמרי מסכים עם הליזארד.
הפרדוקס של "אוי אתם לגמרי יצאתם מפרופורציה תפסיקו להתלהם, ואגב בחורצ'יק אתה תשתוק אין לך מה לחפש פה אני אלשין עליך!" - היה משעשע אם הוא לא היה גועלי.

edoman
20-09-2010, 21:13:53
[QUOTE=אייל שפירא;

ואני לגמרי מסכים עם הליזארד.
הפרדוקס של "אוי אתם לגמרי יצאתם מפרופורציה תפסיקו להתלהם, ואגב בחורצ'יק אתה תשתוק אין לך מה לחפש פה אני אלשין עליך!" - היה משעשע אם הוא לא היה גועלי.[/QUOTE]

אייל שפירא הנכבד-
אין הכוונה הייתה פה ל"הלשין" ואיבדת את כוונת המשורר אך את כוונתי לא אוכל לפרסם פה
כדי שלא "יצנזרו" אותי
בכל אופן הבעיה העיקרית שהתפתחה פה עם הזמן זה שכל אחד מרשה לעצמו להגיב לשני כאילו הוא האדון שלו..
אנשים פה לא יודעים להביע דעה ופוסלים לחלוטין ב"השפלות" וקוטלים שלא לצורך
כל אחד שרוצה להביע דעה שיביע ויגיד "אני לא מסכים" זהו ותו לא אין צורך ב
"
1. האם הטסת את המסוק?
2. האם אתה מטיס ברמה מספיק גבוה ויש לך נסיון לקבוע שזה מסוק שמתאים למתחילים?
3. למה נראה לך שמסוק בגודל הזה כדאי להטיס בתוך הבית?!

עכשיו אתה מבין מה לא בסדר במה שהצעת ובמה שאתה מציע בכלל?"

טיסניר - לא ראיתי קודם את תגובתך אז אגיב לך עכשיו
אין לי שום דבר רע נגדך באמת שלא הבעיה היחידה שלי זה שאתה עונה כמו ילד מתלהב וחושב שאתה מבין יותר מכולם אז תרגע בחור צעיר אתה אינטליגנט אני בטוח ויכול להתנהג ככה

tisanir
20-09-2010, 21:22:56
טיסניר - לא ראיתי קודם את תגובתך אז אגיב לך עכשיו
אין לי שום דבר רע נגדך באמת שלא הבעיה היחידה שלי זה שאתה עונה כמו ילד מתלהב וחושב שאתה מבין יותר מכולם אז תרגע בחור צעיר אתה אינטליגנט אני בטוח ויכול להתנהג ככה

ידידי היקר, יש פרט קטן שאתה לא שם לב אליו. אם לא הייתה מגיב את תגובת ה"חכמה" בעמוד הראשון- כל הריב הזה המטופש הזה היה נמנע. אם אתה רוצה להגיד לי משהו, להעיר לי או לדבר איתי, אתה תמיד מוזמן לעשות את זה בהודעה פרטית. אני ואתה לא צריכים להטריד את הפורום בויכוחים שלנו ובמיוחד כשויכוחים מהסוג הזה מבריחים את המתחילים שמנסים להיכנס לתחום בצורה הנוחה ביותר.
אבקש ממך, בפעם הבאה שאני מגיב תגובה ש"לא מתאימה" לך- שלח לי הודעה פרטית ותוציא עליי את כל העצבים והעייפות שצברת עם היום.

תודה מראש, ניר

eranb
20-09-2010, 21:35:04
אין ספק שהפורום הזה אוכל את RC UNIVERS ,HELI FREAK וכל שאר הפורומים החובבנים!
המקצועיות
הנסיון האדיר של הכותבים
דרך ארץ
נימוסים
כבוד הדדי

יש לנו ארץ נהדרת! (חוץ מהאוכלוסיה...)
לילה טוב ותעברו מ-IDLE UP ל-NORMAL (חלק ממשתתפי הדיון בטח מכירים את המונחים)