PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר לסטטוס בדואר הונג קונג

titleman
24-09-2010, 14:21:51
היום השתנה לי הסטטוס לסטטוס הזה:

The item (************) is being processed for departure from Hong Kong as of 24-Sep-2010.

מישהו יכול להסביר לי מה הכוונה פה בדיוק ומתי בערך אתם משערים שיהיה כבר את הסטטוס שבו כתוב Left hong kong
השאלה היא כמה זמן בערך לוקח לסטטוס הזה להתחלף לסטטוס שבו אומרים שההזמנה יצאה מהונג קונג.
תודה

סאונד בראש
24-09-2010, 16:24:29
תעקוב בדואר ישראל
israelpost.co.il
בדרך כלל 10-30 ימי עבודה

umbo
24-09-2010, 17:10:55
היום השתנה לי הסטטוס לסטטוס הזה:

The item (************) is being processed for departure from Hong Kong as of 24-Sep-2010.

מישהו יכול להסביר לי מה הכוונה פה בדיוק ומתי בערך אתם משערים שיהיה כבר את הסטטוס שבו כתוב Left hong kong
השאלה היא כמה זמן בערך לוקח לסטטוס הזה להתחלף לסטטוס שבו אומרים שההזמנה יצאה מהונג קונג.
תודה

זה בדרך כלל אומר שהחבילה מחכה למקום פנוי בטיסה ליעד.
צריך להבין שדואר מצורף לטיסות על בסיס מקום פנוי בתא המטען מבחינת נפח ומשקל. אם אין מקום - החבילה מחכה לטיסה הבאה. תבדוק כמה טיסות בשבוע יש לאל על מהונג קונג ותבדוק גם עם כמה מזוודות ובאיזה גודל, עולה כל נוסע ותבין למה חבילות שאין להם עדיפות (הם לא EMS ) ממתינות.....
אגב, זה לא קשור לחבילה הקטנה שלך, אלה לשק הדואר שבו היא נמצאת.

flatspin
24-09-2010, 18:39:32
שמועה הגיעה לאוזני שבדואר הונג קונג עוברות מידי יום כך וכך חבילות, המיועדות לפיזור בכל העולם. כמו שכתב umbo, קח אויר והמתן בסבלנות.
בגדול, אל תצפה שהמשלוח יגיע לפני 3 שבועות מיום ההזמנה. אם קרה והקדים - זכית.
סבלנות זה שם המשחק.
כמובן אם אתה ממש קצר רוח, אז במקום לעשות הזמנה שבצידה המתנה מעצבנת, הכנס לחנות טיסנים מקומית וקנה את שחפצה נפשך. אין ספק שימכרו לך ברצון ותצא עם המוצר בידך.