PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבנה חדש לפורום מסוקים - 450 ומטה, 500 ומעלה

flyinglizard
25-09-2010, 16:48:41
לפי בקשת דרימר, אני פותח שרשור חדש בנושא.

ההגיון פשוט - הפרדת הצעצועים (מסוקי בית וכו') והמתחילים מהמסוקים הגדולים יותר, בלי ליצור את ההפרדה המלאכותית בין דלק לחשמלי (שכבר ממזמן לא קיימת).

ziki
25-09-2010, 18:36:16
אני בעד אם כי 450 עדיין נחשב למסוק רציני ומקומו לדעתי עם המסוקים הגדולים.
בנוסף הייתי שמח להפרדה יותר עניינית בנושאי תמיכה ללא קשר בגודל המסוק על רקע עזרה או מתוך כוונה מסחרית, הכוונות שקופות מידיי.

s.mario
25-09-2010, 19:20:38
לדעתי:
או לפרוש תת פורום לכל גודל של מסוק...כמו שעושים בפורומים הגדולים בחול ,
או לקבץ הכל תחת פורום אחד - בדיוק כמו המצב שקיים היום...
לא ניתן להפריד את המסוקים החשמליים לקטגוריות שונות...

flyinglizard
25-09-2010, 20:35:32
אני בעד אם כי 450 עדיין נחשב למסוק רציני ומקומו לדעתי עם המסוקים הגדולים.
בנוסף הייתי שמח להפרדה יותר עניינית בנושאי תמיכה ללא קשר בגודל המסוק על רקע עזרה או מתוך כוונה מסחרית, הכוונות שקופות מידיי.

ההפרדה לא תעשה מטעמים טכניים, הרי 450 (ואפילו טירקס 250) זהה לאחים הגדולים שלו. זה יותר מבחינת המשתמשים - יש הפרדה די ברורה למתחילים בתחביב ומזדמנים (שלושה ריסוקים וגמרנו) לבין הרציניים יותר שמחזיקים מסוקים גדולים. לא תראה מישהו עם טירקס 600 שואל על nose-in כמו ש(כמעט) לא תראה מטיס 450 שואל על FBL.

תת-פורום לכל גודל לא יחזיק, אין מספיק משתמשים בשביל זה. לא יותר משני פורומים.

נאור
26-09-2010, 02:14:26
לפי בקשת דרימר, אני פותח שרשור חדש בנושא.

ההגיון פשוט - הפרדת הצעצועים (מסוקי בית וכו') והמתחילים מהמסוקים הגדולים יותר, בלי ליצור את ההפרדה המלאכותית בין דלק לחשמלי (שכבר ממזמן לא קיימת).

רעיון גרוע
יש מטיסי ניטרו שלא מעניין אותם חשמלי והפוך
בעיות של ניטרו לא קשורות לבעיות של חשמלי
אפילו מערכת חשמל ואלקטרוניקה שונות

אולי לפצל את החשמליים ל 2 פורומים

flyinglizard
26-09-2010, 05:23:04
רעיון גרוע
יש מטיסי ניטרו שלא מעניין אותם חשמלי והפוך
בעיות של ניטרו לא קשורות לבעיות של חשמלי
אפילו מערכת חשמל ואלקטרוניקה שונות

אולי לפצל את החשמליים ל 2 פורומים

מה שונה? הג'יירו, הסרבואים, הFBL, הסטאפ, עצות לטיסה? נראה לי בסדר גמור לאחד, במיוחד כשמסוקים רבים כבר באים בגרסאות E ו N. ההפרדה מלאכותית. אגב, אין מישהו שאני מכיר שמטיס רק ניטרו.

נאור
26-09-2010, 05:46:51
מה שונה? הג'יירו, הסרבואים, הFBL, הסטאפ, עצות לטיסה? נראה לי בסדר גמור לאחד, במיוחד כשמסוקים רבים כבר באים בגרסאות E ו N. ההפרדה מלאכותית. אגב, אין מישהו שאני מכיר שמטיס רק ניטרו.

יש שמטיסים ניטרו ולא חשמלי
ויש מטיסי חשמליים שלא נוגעים בניטרו

נושאים שלא קשורים לחשמליים
גוברנור
פלאגים
דלקים
הצתה
סטרטר
כיוון מנוע
הרצה
ויש עוד
מה מלאכותי פה ?
יש בעיות בניטרו שלא קשורות לחשמלי וגם הפוך

MDreamer
26-09-2010, 16:45:13
מעניין חברים.. תמשיכו..

guyro
26-09-2010, 16:51:15
מעניין חברים.. תמשיכו..

אני מבין שאתה רוצה ריטיינג...שובב ;)

לדעתי , לא לגעת, סטטוס קוו !

אם אתם רוצים להתפרע בחול זה מחולק לפי יצרן וגם דגם...אבל אין לנו כאן מספיק תנועה בשביל זה,

הפורמט הקיים טוב, למדנו לחיות איתו,

:cool:

MDreamer
26-09-2010, 17:13:28
ממש לא ריטיינג:)
זה מתפתח למשהו שאם כל הנפשות הפועלות יסכימו (כמובן אחרי שירצחו אחת את השניה, בכל זאת הם מסוקאים) אז זה מה שיהיה. אגב גיא, גם שמירת הסטטוס קוו היא פתרון שכרגע נראה מתאים

אייל שפירא
26-09-2010, 17:21:17
סליחה שאני מפריע לכם לדקור אחד את השני בגרון עם שברי להבים,
אבל לא יותר פשוט לפתוח פורום אחד בלבד ולקרוא לו "מתחילים (במסוקים, טיסנים, סירות או מכוניות, נא להתחיל מכאן)" ולהשאיר את הפינה החשוכה הזו לבעלי הסבלנות ולמדריכים שרוצים לדוג עבודה?

אפשר אפילו לנקוט פאשיזם אלקטרוני ולהגביל משתמשים חדשים ל24 השעות הראשונות לפרסום רק בפורום המתחילים או בפורום המוכרים\קונים.

ZvikaF
26-09-2010, 20:37:53
אני חושב שאייל האיר נקודה שכולם התכוונו אליה... אם להפריד אז למתחילים ... ו..כל היתר ? :)

המרסק
26-09-2010, 23:37:05
למה להרוס דבר מסויים כתירוץ לבניה של דבר אחר ?
אם הבעיה היא בדמיון המופרז בין החשמלי לדלק - לאחד.

אבל למה לפרק את הקיים לגדלי בצורה כ"כ מלאכותית ?
מסוקי 250 ומסוקי 500 כ"כ שונים ,בטח לא שונים כמו ההבדל בין חשמלי לדלק.

ובכל מקרה רובנו (תחושתי לפחות) הרי קוראים את השרשורים בהתאם לשנויים לפי הלינק ל"הודעות חדשות" ולכן כל עניין הפורומים שקוף לחלוטין.

flyinglizard
27-09-2010, 13:14:20
ההבדל הוא לא במסוקים, ההבדל הוא באנשים שמטיסים אותם.

אייל שפירא
27-09-2010, 13:34:43
Guns don't kill people
It's the bullets

אבל ברצינות - יש מתחילים שיש להם טי-רקס 500 או אפילו 600. יש מטיסי 450 מקצוענים ומנוסים.
יש מתחילים ששואלים שאלות לעניין ורוצים באמת לקפוץ למים העמוקים ולקחת את התחום ברצינות, ויש מתחילים שרוצים מסוק 3D כדי להטיס בשירותים.
יש גם כאלה שנכנסים לפורום אקראי באתר, וזורקים רשימת לינקים לאי-ביי שאין ביניהם כמעט קשר, ומבקשים המלצה לאחד מהמוצרים...

אם היה פורום "מתחילים" כללי, שהיה מרכז בו מצד אחד את כל הנעוצים ושירשורי הסיכומים וההמלצות, ומצד שני את כל השאלות הסיזיפיות על צעצועים בשנקל, אז היו מופנים לשם גם שירשורי "קיבלתי מדוד שלי בלט סי-פי, איך אני מדביק לו לייזר?" וגם שירשורי "מחפש מדריך", ואמנם תוך שבוע זה היה הופך שם לסניף של FXP אבל זה ירגיע קצת את השכונה שנהיתה בפורומים המקצועיים.