PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה אישור כרטיס PAYPAL מוצא איפה נמצא הקוד?

אליקופטר
27-09-2010, 07:41:47
שלום חברים,

אני כותב את השאלה הזו בחדר חשוך ובדממת אלחוט אסור שהאישה תשמע :D,הגעתי ל"תקרת החיוב" בחשבון ושלחו לי הודעה לאשר שוב את החשבון אני לא מוצא את הקוד 4 ספרות שאני אמור להקיש בכדי לחדש את התקרה.מטעמי בטיחות לא "אצלם" את מה שנשלח לי מי שניתקל בזה יודע להדריך אותי .

מישהו נתקל בזה ויכול להכווין אותי?

בגדול הם מפנים אותי ל"כרטיס הצהרה"(card statement )לא מוצא משהו כזה.

תודה.

b1yossi
27-09-2010, 07:51:36
אם חלפה חצי שנה מהאישור המקורי אתה יכול לפעול בשתי דרכים :

1. לבקש מחברת האשראי את חיוב הכרטיס באותו חודש (בהנחה שאתה יודע באיזה חודש\שנה זה בוצע), שם יופיע הקוד - על הפעולה הנ"ל חברת האשראי גובה כסף.
2. להסיר את הכרטיס הנוכחי מחשבון ה- PP, ולהכניס אותו שוב - תצטרך להמתין עד להגעת דף החיוב החודשי, או לחילופין במידה ויש לך גישת אינטרנט לחשבון האשראי שלך תוכל לראות את הקוד והחיוב תוך ימים ספורים.

אגב, לא בהכרח הגעת לתקרת החשבון, מסיבות השמורות עמם, PP לעיתים חוסמים חשבונות, בטח יש לזה סיבה הגיונית (אבטחה, חשד לעסקאות לא כשרות וכ"ו)

guyro
27-09-2010, 08:07:11
כדי למנוע בעיה כזאת, אפשר גם להכניס 2 מקורות תשלום: כמו שני כרטיסי אשראי.
זה עזר לי באותה בעיה

אליקופטר
27-09-2010, 08:15:06
תודה חברים,ממה ששלחו לי הגעתי לתקרת החשבון, יוסי תודה עזרת לי מאוד .
גיא תודה .

b1yossi
27-09-2010, 08:27:29
למה אתה חושב ש- PP יודעים מה תקרת החשבון שלך ?
לחשבון PP עצמו אין תקרה שידועה לי (תשאל את guyst :)), את התקרה קובעת חברת האשראי\בנק שלך.
אם לא קבלת הודעה מחברת האשראי\בנק שהחשבון שלך הגיע לתקרה (שווה להרים טל' לבנק), הרי זה בדיוק מה שתיארתי מעלה.
גם לי זה קרה עם אותה הודעה על חסימת חשבון בלה בלה - ובפועל לא הייתי אפילו קרוב למגבלת החשבון.

אליקופטר
27-09-2010, 08:41:38
יתכן...:confused:.
אני ארשום מדריך לעניין שידעו איפה למצוא את הקוד:rolleyes:

SHAHAR AB
27-09-2010, 08:56:26
PP לא קובעים מסגרת אשראי כמו כל בית עסק בארץ ברגע שאתה מקיש על כפתור תשלום הם ממתינים לאישור חברת האשראי אם אין אישור מסיבה כל שהיא (כרטיס מקומי,אי מסגרת אשראי וכו')הם לא מאשרים את העיסקה

guyro
27-09-2010, 09:16:09
למה אתה חושב ש- PP יודעים מה תקרת החשבון שלך ?
לחשבון PP עצמו אין תקרה שידועה לי (תשאל את guyst :)), את התקרה קובעת חברת האשראי\בנק שלך.
אם לא קבלת הודעה מחברת האשראי\בנק שהחשבון שלך הגיע לתקרה (שווה להרים טל' לבנק), הרי זה בדיוק מה שתיארתי מעלה.
גם לי זה קרה עם אותה הודעה על חסימת חשבון בלה בלה - ובפועל לא הייתי אפילו קרוב למגבלת החשבון.

אני מניח שזוהי פשוט הודעת ברירת מחדל שהם מודיעים ברגע שיש להם בעיית אישור לפעולה,

אריה הלפרין
27-09-2010, 12:50:38
חברה תיזהרו !!!
יש רמאים שמבקשים את הפרטים כאילו הם PAYPAL
לא לתת סתם ככה

yigal
27-09-2010, 19:22:18
אריה הלפרין צודק. PP לא מבקשים אף פעם קודים או פרטים על חשבון או הכרטיס. ייתכן מאד שמישהו עלה על הדואר שלך ומנסה לקבל פרטי כרטיס אשראי.
ל-PP יש מחלקת בטחון. תפנה אליהם במייל או טלפונית שיסבירו לך מה הבעייה לפני שאתה מעביר במייל פרטים על החשבון או הכרטיס.
יגאל

שמוליק ג
28-09-2010, 00:37:32
אתה נכנס לאתר של PP ומקש לקבל קוד
לאחר כשבוע אתה מתקשר לחברת האשראי שלך ומבקש לדעת את הקוד. הם נותנים לך את הקוד ואתה מקליד אותו במקום הנדרש ונגמר הסיפור
שמוליק

guyro
28-09-2010, 06:04:26
אתה נכנס לאתר של PP ומקש לקבל קוד
לאחר כשבוע אתה מתקשר לחברת האשראי שלך ומבקש לדעת את הקוד. הם נותנים לך את הקוד ואתה מקליד אותו במקום הנדרש ונגמר הסיפור
שמוליק

זה נכון, אבל הוא גם מופיע בפירוט החודשי של הכרטיס אשראי הראשון לאחר בקשת הקוד.