PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסן חופשי Vosa

shlomok
02-10-2010, 15:04:51
http://www.youtube.com/watch?v=6m3Wpl_3EHw

זה היצרן:
http://www.vekamodel.cz/

וזה המחיר:
"The price of the kit “Vosa” is 29 EUR (that is 591 Kč plus tax, which is 20%, so it means 709 Kč after tax). One packed kit weights app. 800 grams.

The postage charge for one kit is 20 EUR (that is 494 Kč), this is the common price for the package which weights till 1 kilogram.

Just to inform you - lower postage charge would be possible for order of more pieces of the kit, because the price of the postage charge goes proportionately down with the growing weight of the package (e.g. for the package of 3 kilograms, which means 4 pieces of the kit, is the postage charge 31 EUR, so in conclusion the postage charge for one kit would be 8 EUR.)

Greetings,

Ing. Peter Kapuscinský , VEKAmodel"

מה דעתכם?

Liav
02-10-2010, 16:30:52
הסרטון ערוך מאוד יפה ומרגש אפילו :)

לגבי הטיסן - נראה כמו דאון שמזכיר ד-1 מאוד פשוט ברמה של המתחילים, ואפילו ללא מתקן צינוח (ככה נראה בסרטון ובתמונות באתר)
הדאון עצמו נראה שבנוי באיכות טובה, אבל לא נראה מבטיח מבחינת ביצועים.

אשמח אם תוכל לפרט עבור מה אתה מעוניין לרכוש אותו?
אם זה עבור תחרויות - אני חושב שאתה תתאכזב ממנו, ויש גם סיכוי שהוא יברח ולא יחזור... :(

אם זה סתם בשביל הכיף, הזמן ושתף אותנו בטיסת המבחן :)

shlomok
03-10-2010, 11:06:47
הי ליאב,

המטרה היא לתרגל בניה של דאון בלזה יחד עם הבן שלי- הקיט נראה מאוד מרשים, אם יש משהו דומה בארץ אשמח לקבל רפרנס.

ראה:
http://www.wattflyer.com/forums/showthread.php?t=54531

תודה

eitan-ro
03-10-2010, 12:34:14
למה שלא תרשום אותו לחוג של הקלוב?

shlomok
03-10-2010, 14:53:12
הי איתן,
כי החוג בקלוב בתל אביב הוא עבור ילדים מגיל שש/שבע בלבד, התקשרתי לברר, והבן שלי בן ארבע, מורעל על טיסנים. בתמונה עם ה FOX MULTIPLEX

Liav
03-10-2010, 16:12:16
היי שלמה,
אם אני מבין נכון מהתמונות, נראה שהטיסן ברובו עשוי מעץ אורן והפרופילים מדיקט, ואין בו כמעט בלזה.
הקיט הזה יהיה טוב בלימוד הרכבת החלקים על התוכנית והדבקתם, אבל לא ילמד אותו ממש לעבוד עם בלזה.

אם אתה רוצה שיכיר בלזה מקרוב (מאוד) הוא יכול בתור התחלה לבנות גלשון עם כנף בעובי 5 מ"מ שאותה ישייף לצורת פרופיל. גם את ההגאים והגוף ניתן להכין מבלזה.

אם אתה רוצה שילמד לבנות ברמה גבוהה, אני ממליץ לך בחום להקשיב לעצתו של איתן - שירשם לחוג בקלוב התעופה.

עריכה:
עכשיו ראיתי שכתבת שהוא בן 4.
אם כך, קיט שכזה (שנראה פשוט לבניה) יתאים לו.
רק תצטרך לקחת בחשבון שאין מתקן צינוח, ואם הטיסן יהיה מאוזן טוב ויועלה לתוך טרמיקה, אולי לא תראה אותו שוב...

gil43
03-10-2010, 16:53:12
נראה לי שיש פה הגזמה פראית.
יש די והותר חנויות טיסנים בארץ שמוכרות קיטים מכל הסוגים וכל הרמות. הדגם שהצגת יפה בשביל הסרט.
בלי לפרסם חנות זאת או אחרת ולשם הדוגמא בלבד:
בטיסן חיפה ניתן לרכוש קיטים החל מ 15 ש"ח עד 180 ש"ח (טיסנים חופשיים!!)- הכל מהקטלוג באינטרנט...
יש גם תוכניות שפשר לרכוש ולבנות לבד.
יש חנויות גם ת"א, חולון ועוד...
במועדון ת"א ישמחו לתת לך תוכנית של גלשון וחומרים שתבנה לבד ותכין את הילד לפעילות אמיתית שיגדל :cool:
ובנימה אישית,בתור אבא לילדים, גיל 4 זה קטן מידי. בגיל 4 הילד לא מבין מספיק ובטח שלא יכול לחתוך ולהדביק ישר...

shlomok
03-10-2010, 20:33:56
תודה לכולם על ההערות,
קניתי לו את ה "עפרוני" מטיסן חיפה, והוא מאוד נהנה לבנות אותו איתי.

קצת "אופ דה טופיק" כאן אבל,
הוא מנסר מגיל שלוש ( כן במסור אמיתי עם משקפי מגן והשגחה כמובן), וגם קודח במקדחה ידנית ... ויש לי ספר עם עשרות פרוייקטים בעץ, שמתאימים לגיל שלו ... שזה מאוד מקובל היום, הוא נהנה מכל רגע, וזה מחזק גם את הביטחון העצמי שלו, אז הכל יחסי ותלוי בדינמיקה עם הילד ואיל זה זורם. לעומת זאת יש הורים שמלמדים את הילד לקרוא ולכתוב בגיל ארבע, שאני ממש נגד, בגיל הזה צריך להנות.

אפנה למועדון תל אביב לבקש תכנית, תודה על הטיפ!

ולחנוכה אתן לך סביבון עץ במתנה מעשה ידי בני :)