PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק בוקר חם ברחובות !!!

Gil
02-10-2010, 21:55:41
שלום,

הבוקר לאחר תיקון הכנף מהטסה של יום לפני, נפגשנו חברים להטסת דאוני דיסקוס ברחובות.

אמנם היה חם מעט רוח ותרמיקות מאד חמקמקות.

עוד יום אימונים מעולה, והפעם לשמור על זמן אוויר באין תרמיקות :D

סרטון קצר להמחשת היום.

http://www.youtube.com/watch?v=xv8sfwf2Br8

eitan-ro
02-10-2010, 22:09:58
חם זה לא מילה! בהחלט יום לא קל עבר עלינו... אני לא בטוח אם השטח היה קצת בעייתי או שזה סתם המזג אויר שהיה היום, ממש התבשלנו והתפללנו לטיפת רוח שלא הגיע...
אבל לפחות נהננו מחברה טובה, וממופע אוירובטי של המסוקים.
אני חייב לציין שזו הפעם השלישית שאני רואה את גיל מטיס, ואין ספק שניכר שיפור גדול בעיקר בטכניקת הזריקה שמהצד נראית טובה ונכונה, ומביאה את הדאון שלו לגובה מכובד של 40-50 מטר... הדבר היחידי שנשאר לגיל (וגם לי האמת) ללמוד זה לטוס יותר יעיל ולא לפחד להתרחק כדי למצוא טרמיקה.
ועוד דבר אחרון - הקבוצה הענקית של החסידות מבשרת שהחגיגות מתחילות!!! עונת המעבר בפתח, וזה נהדר בשבילנו הדאוניסטים, הטרמיקות הכי חזקות בשנה "מגיעות" בעונות האלה!!
חבל שהלימודים מתחילים עוד שבוע, אחרת היה אפשר להמשיך ככה כל יום...
איתן.

Gil
02-10-2010, 22:18:24
חם זה לא מילה! בהחלט יום לא קל עבר עלינו... אני לא ..........
ועוד דבר אחרון - הקבוצה הענקית של החסידות מבשרת שהחגיגות מתחילות!!! עונת המעבר בפתח, וזה נהדר בשבילנו הדאוניסטים, הטרמיקות הכי חזקות בשנה "מגיעות" בעונות האלה!!
חבל שהלימודים מתחילים עוד שבוע, אחרת היה אפשר להמשיך ככה כל יום...
איתן.

הי איתן...
אני סיימתי ללמוד מזמן ;) ....
ויש קצת עודף זמן.......

guyst
02-10-2010, 22:34:41
יפה מאוד!

shlomok
02-10-2010, 23:38:02
בהחלט יפה מאוד,

כאחד שרגיש מאוד לשמש, הייתי רוצה להעלות את סוגיית החשיפה לשמש והסכנות ממנה, האם אתם מודעים לכך ומשתמשים בקרם הגנה באופן קבוע בקיץ גם בחורף? האם יש בכלל אלטרנטיבה ל DLG שלא תחת השמש הקופלחת, כלומר באולם סגור כלשהו?

ולגבי משקפי שמש, אני זקוק לאופטיות, האפ יש המלצה על סוג מסוים?

תודה,

שלמה.

roydor
03-10-2010, 00:27:42
כל אחד אחראי לשלומו ובריאותו למרות שלפעמים DLG כל כך כיף עד שקל לשכוח למרוח...

אני משתמש במשקפיים של RUDY PROJECT עם קליפון פנימי אופטי. הקליפון הפנימי מאפשר שימוש בעדשות מאד פשוטות (ולכן גם זולות) ללא ציפויים מיוחדים שכן כל הציפויים קיימים על העדשות החיצוניות. ישנם גם הרבה סוגי עדשות חיצוניות הניתנות להחלפה על פי הצבע. אני ממליץ על העדשות החיצוניות הקשיחות ולא על הגמישות מכיוון שלדעתי הגמישות לא מספיק טובות מבחינה אופטית (עלולות לגרום עיוותים).

MDreamer
03-10-2010, 01:34:08
נראה שהשתזפתם טוב.. מגניב החסידות. אם הייתי עם FPV שם היה יותר מגניב.

Gil
03-10-2010, 06:56:22
בהחלט יפה מאוד,

כאחד שרגיש מאוד לשמש, הייתי רוצה להעלות את סוגיית החשיפה לשמש והסכנות ממנה, האם אתם מודעים לכך ומשתמשים בקרם הגנה באופן קבוע בקיץ גם בחורף? האם יש בכלל אלטרנטיבה ל DLG שלא תחת השמש הקופלחת, כלומר באולם סגור כלשהו?

ולגבי משקפי שמש, אני זקוק לאופטיות, האפ יש המלצה על סוג מסוים?

תודה,

שלמה.

ראשית אתה מאד צודק, ואכן אני בכל אופן דואן למרוח קרם הגנה וכובע מתאים שיגן גם על העורף.

משקפי שמש מומלץ ביותר!

והכי מומלץ מבחינתי להבדיל מחבריי מאחרי קום :mad: היא:
שעת זריחה מועדפת, או לפי שעון החורף (05:30 ) אך ישנם צעירים ממני שעדיין חולמים בשעות אלו :D