PDA

צפייה בגרסה מלאה : משהו יכול לעזור בפונקציות של השלט ECIPSE7?

nimo
08-11-2008, 13:52:19
עד היום לא היה לי צורך מעבר למאזנות הגה כיוון וגובה, עכשיו יש לי מדפים , ואין לי מושג איך לתפעל את האופציה הזו..אשמח לקצת עזרה בעניין : ) אה כן , וזו הכלה

Boogle
08-11-2008, 23:53:09
מדפים- זה מורכב יש כמה אפשרויות.
האם אתה רוצה לשחק עם המדפים תוך כדי טיסה או רק הפעלה של "ON -OFF" לנחיתה?
ובהמשך, האם אתה רוצה להשתמש בהם כמעצוורי אויר- ספויילרים או כמוסיפי עילוי?
בקיצור ממליץ לקרוא את הMANUAL (http://www.superdroidrobots.com/product_info/eclipse.pdf).

nimo
22-11-2008, 09:31:03
אהלן boogle, תודה על העזרה, יש לי את החוברת של השלט,העניין הוא שאני רוצה בשלב ראשון להשתמש במדפים כרגע רק לנחיתה, הבעיה העיקרית שלי היא שהמדפים עובדים על המצערת, ומנוע רק עם מיתוגON-OF וזה דיי מבעס...וגם אם ארצה מצבSPEET אני אהיה בבעיה..יש לך את השלט הזה?

ZvikaF
22-11-2008, 09:36:05
הסטאפ שעל הכנפיים הוא 4 סרוואים ? זה ידרוש כמה מיקסים ויאפשר לך להפעיל CROW ומדפים
מימשתי את זה בטיסן אולטרה סטיק ואם תרצה אוכל להעלות לך את ההגדרות.

nimo
22-11-2008, 10:46:01
היי צביקה,הסטאפ אכן על 4 ,אבל בנוסף הייתי רוצה להפעיל את המנוע מהמצערת, נראה לי יותר הגיוני , ורק לנחיתה להפעיל מדפים , חבל שהמצערת תשמש רק לנחיתה , והמנוע יעבוד כמו טיפש , מיתוג על מקסימום. אשמח אם תוכל לעזור לי בעיניין

eitan-ro
22-11-2008, 12:39:33
נמרוד - גם בשלטים אחרים כמו פוטאבה 9C אי אפשר לעשות שהסטיק של המצערת יהיה גם מנוע וגם מדפים, ב9C יש סליידרים בצדדים שאותי אישית הם משמשים למצערת, הרי גם ככה אינ משתמש במנוע לטיפוסים קצרים, ולעומת זאת במדפים אי משתמש כל הזמן בזמן טיסה.
אם אין לך סליידרים אז אתה לשים את המנוע על כפתור תלת מצבי, ככה עושים גם בF5J.
איתן.

ZvikaF
22-11-2008, 12:47:13
אלו חיבורי הסרוואים:

ערוצים 1+5 מאזנות
ערוץ 2 הגה גובה
ערוץ 3 מנוע
ערוץ 4 הגה כיוון
ערוצים 6+7 מדפים

אלו ההגדרות ברדיו:
אם תרצה מוד של 4 הגאים כמאזנות - תגדיר F<-A ערוץ 1 MAS ערוצים 6 ו 7 SLV
(זה מאפשר גלגול חריף יותר..)

להגדרת תפעול מנוע ע"י הסטיק השמאלי :תאפשר מיקסר PMX1 - ערוץ 5 MAS ערוץ 3 SLV שים לב שהמפסק CH.7 שולט על המיקס ואסור לבטל אותו, והמקזז לא פעיל.

מדפים:
תאפשר את S.TM1 ואת S.TM2 שיאפשרו לך להגדיר את הגדרות מפסק FLT MODE
ושם תגדיר את מיקום המדפים (ערוצים 6+7) ותיקון הגה הגובה (ערוץ 2 ) זה יאפשר לך שני מצבי מדפים שיופעלו ע"י מפסק FLT MODE, מפסקי VR1 ן VR2 ישלטו על הקיזוזים של המדפים/מאזנות.

כדי להפעיל מוד CROW (מעצורי אויר) תפעיל אותו ל ON.

במידה ותרצה הסבר מעמיק יותר, הנייד שלי 0522545651

nimo
22-11-2008, 13:30:00
קודם כל תודה על הזריזות בהודעות חברים :) איתן, אצלך ב9C הסליידרים בצדדים ממש נוחים, לי יש אותם גם אבל בצורת כפתורים , ובנוסף לא נוחים כלל להפעלה מאחר והם ממוקמים לא משהו בכלל..3 מצבים למנוע יכול להיות שימושי ופרקטי, אבל נראה לי שהאופציה של צביקה ממש תענה לי על הדרישות, ושוב תודה על העזרה אנשים.