PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! מסלול בית שיקמה - חיריה 2?

aofer
15-10-2010, 21:06:00
היום הייתי במנחת בבית שיקמה, אני מטיס שם כבר בערך 9 שנים. בשנים האחרונות הפסקתי לבוא לשם בימי שישי וכנראה שעשיתי בשכל.
היום הייתי שם. מעבר לזה שהיו שם כל עם ישראל ואישתו, לחלק גדול מהאנשים שם לא אכפת מבטיחות ומטיסים חופשי מעל ראשים של אנשים.
כשהגעתי עם האוטו חתך אותי במרחק של כמה מטרים איזי סטאר שביצע נחיתה לרוחב המסלול לכיוון הצד בו המטיסים נמצאים.
אבל אם נשים בצד לרגע את הבטיחות, זה לא הissue שם ומה שהכי הרגיז אותי זה שהמקום נהיה פח זבל אחד גדול, חלקי טיסנים מרוסקים,פרופלורים שבורים,בקבוקי דלק וקליפות של גרעינים.
מילא החרא שהכבשים של הבדואים השאירו לנו שם, למה צריך להמשיך ולכלך את המקום?
ישבו שם כמה אנשים שאולי הם האנשים הכי נחמדים בעולם, אני לא מכיר אותם אישית, אבל ישבו ופיצחו גרעינים וזרקו את הקליפות על הרצפה (ועל השטח בטון בו שמים את הטיסנים).
בשביל מה?? זה באמת כל כך קשה להביא שקית מהבית ולפצח לתוכה? והתירוץ שזה אורגני לא ממש תופס פה!! :mad:
אני לא יודע כמה אנשים מבית שיקמה יש פה בפורום, אבל אם יש, זה לא מפריע לכם??
ואם אתם אלה שמלכלכים, הייתי רוצה לדעת למה? זה לא יהיה טוב וכיף יותר אם נשב במקום נקי ולא בתוך פח זבל?? זה החינוך שהבאתם מהבית??

לא יודע מה צריך לעשות כדי שאנשים ילמדו להתנהג ולא ללכלך.
אני חושב שאני אשתדל להתרחק מהמקום לזמן מה, או לא לבוא יותר בימי שישי.
לא היה אכפת לי לעשות מבצע ניקוי של שעה באחד הסופי שבוע, הבעיה זה שאני יודע שתוך חודש המקום יהיה מטונף שוב.

פשוט חבל!

Flying_student
15-10-2010, 21:25:45
+2
אחד לגבי הבטיחות והשני לגבי הליכלוך.

adibenbasat
16-10-2010, 12:43:17
חייב להגיב..
הטסתי בבית שקמה בערך לאורך שנה אחת כך שאני מכיר את המקום, זה אחד המנחתים עם האנשים הכי נחמדים (לפחות מתקופתי), הייתי לא מזמן ועדיין יש גרעין מעולה של אנשים, אני חושב שאותו גרעין של מטיסים קבועים (שבאמת אכפת להם מהמקום) צריך קצת להיות יותר אגרסיבי בנושאים שהעלת, כן, גם אם צריך להרים קול ולריב, אפשר לעשות סדר ולקבוע סטנדרטיים למקום, יפה הכתבת והראת אכפתיות, אבל מי מבין אותם פורעים באמת יקרא (ועוד ישנה את מנהגיו), אני מזדהה איתך לחלוטין, אבל זה לא יעזור לך, אף אחד לא יפעיל לחץ מבחוץ- זה רק אתם! לא ממש נוח לי בעמדה של אחד מבחוץ שאומר מה כדאי או צריך, אבל גם אם זה לא ימצא חן בענייך- זו דעתי והיא לטובת המקום והאנשים, אני מקווה שהמקום יחזור להיות מנחת מקסים עם אותם אנשים מקסימים כי המקום והאנשים באמת כאלו!
ולשאר האנשים בפורום- מבקש לגלות יותר מעורבות (ולא רק אמפטיה- היא לא מנקה..), המזיקים האלו מוציאים שם רע לכולנו:(

gillb
16-10-2010, 12:54:36
לא מכיר, לא יודע ולא רוצה להתערב אבל ברור שבריב, מדון והרמת קול לא תשיג דבר נהפוך הוא.

ואם בכל זאת אתה מבקש עצה אז הנה דרך אחת יחסית פשוטה והיא מתחילה כמו כל דבר מדוגמא אישית וכדלקמן:

1. כשאתה מסיים להטיס הכנס לתוך שקית ניילון, שהבאת מהבית או, שמצאת במקום קצת לכלוך מסביבך. בלי דיבורים ובלי סיפורים. לאט לאט תראה, שיהיו אחרים שיעשו כמוך. אתה גם יכול לעזור לחברים בכך, שתביא אתך מספר שקיות ותבקש מהחברים בשטח שיאספו קצת לכלוך ויפנו אותו מהמקום. אתה תתפלא כמה מטיסים ייענו לבקשתך. אל תתעקב ואל תתווכח אם אלה שלא משתפים פעולה. חבל על העצבים שלך. תתמקד באלו, שכן רוצים לעזור. בסוף אתה תראה שהרוב ישתפו פעולה.

2. אחרי כמה זמן נסה לארגן את המטיסים במקום ליום נקיון (כבר היו שרשורים רבים בהם סיפרו חברים על מבצעי נקיון כאלו) בסופו של יום אין לי ספק כי תראה שיפור.

כל דרך שתמצא לנכון ובתנאי שאינה כוללת ריב, מדון, הרמת קול, הטפת מוסר, התנשאות וכ.... הינה טובה.

בהצלחה
גיל ברקאי, צורן

adibenbasat
16-10-2010, 19:42:34
לא מכיר, לא יודע ולא רוצה להתערב אבל ברור שבריב, מדון והרמת קול לא תשיג דבר נהפוך הוא.

ואם בכל זאת אתה מבקש עצה אז הנה דרך אחת יחסית פשוטה והיא מתחילה כמו כל דבר מדוגמא אישית וכדלקמן:

1. כשאתה מסיים להטיס הכנס לתוך שקית ניילון, שהבאת מהבית או, שמצאת במקום קצת לכלוך מסביבך. בלי דיבורים ובלי סיפורים. לאט לאט תראה, שיהיו אחרים שיעשו כמוך. אתה גם יכול לעזור לחברים בכך, שתביא אתך מספר שקיות ותבקש מהחברים בשטח שיאספו קצת לכלוך ויפנו אותו מהמקום. אתה תתפלא כמה מטיסים ייענו לבקשתך. אל תתעקב ואל תתווכח אם אלה שלא משתפים פעולה. חבל על העצבים שלך. תתמקד באלו, שכן רוצים לעזור. בסוף אתה תראה שהרוב ישתפו פעולה.

2. אחרי כמה זמן נסה לארגן את המטיסים במקום ליום נקיון (כבר היו שרשורים רבים בהם סיפרו חברים על מבצעי נקיון כאלו) בסופו של יום אין לי ספק כי תראה שיפור.

כל דרך שתמצא לנכון ובתנאי שאינה כוללת ריב, מדון, הרמת קול, הטפת מוסר, התנשאות וכ.... הינה טובה.

בהצלחה
גיל ברקאי, צורן

את המשוכנעים שכנעת, מצטער- לא מאמין בחינוך, אם הצלחת חלקית כאילו לא הצלחת כלל, תמיד היו אלו שינקו ואלו שילכלכו וישימו *** על אותם "פראיירים" שמנקים אחריהם (בלי לפגוע)- זו דעתי.