PDA

צפייה בגרסה מלאה : הטסות סופ"ש בביאליק - התמונות (אבל לא של טיסנים)

ZigiStar
09-11-2008, 12:41:33
אחרי יחסית הרבה זמן שלא נפגשנו, הטסנו בסופ"ש בכפר-ביאליק. היה ממש נחמד:
להקות של חסידות עפו להן בשמיים, מיני-גיא הפתיע אותנו עם טיסת FPV, שרון הראה לנו תרגילים חדשים עם ה-Flash שלו ועמרי הדגים כיצד מנחיתים בבטחה כנף מעופפת עם מרכז-כובד שמשתנה במהירות, לאחר שסוללת ה-Swift השתחררה ונותרה תלויה על חוטי המתח השלה. ואני? אני הייתי עסוק בעיקר בלרסק את הטיסן החדש שלי (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7891).
כשהתחיל להחשיך, התגודד באיזור "ענן" של חרקים מעופפים, אבל נראה היה שהם לא גילו בנו עניין אז התעלמנו מהם. כשהגעתי הביתה, גיליתי שזה רק היה תרגיל הסחה מתוחכם - מסתבר שנעקצתי לפחות 10 פעמים... משום מה, נראה שפיתחתי גם תגובה אלרגית מקומית, והעקיצות "קצת" התנפחו... אני מתנחם בזה שלפחות לא נעקצתי באף :)

שני לקחים:
1. אם אני נתקע שוב בשטח בלי חומר דוחה-יתושים, אני מתיז על עצמי מזרז.
2. הטיסן הבא שלי יהיה טיסן-ריסוס.

3569

עמרי רז
09-11-2008, 15:36:17
היה גדול !!!!! ספונטני ומצחיק..
זיגי מצטער על התגובה האלרגית כנראה הרגזתי את כל עולם החרקים בשדה עם הבאזים ולכן הם תקפו אותך.. (אולי הם חשבו שאני מרסס אותם עם הליפו..:D)

נ.ב
מזרז לא יעזור הוא רק יתאדה מהר..
אתה צריך להמרח באפוקסי 24 שעות, אז גם היתושים יברחו (גם אנחנו..) וגם יהיה לך מספיק זמן להגיע הביתה ולנסות להוריד אותו עם שפכטל..:D (אאהה וגם את הכסא של האוטו..)

sharonx
10-11-2008, 09:25:51
היה מצויין. מזל טוב למיני גיא על טיסת ה FPV הראשונה שלו.

זיגי - אלה לא היו תרגילים חדשים עם הפלאש אלא הפרעות רדיו (-:

עומרי - תזהר שבאטמן לא יראה את הטיסן באטמן שלך בשמיים ויחשוב שקוראים לו

ZigiStar
10-11-2008, 19:45:42
אני יודע שאלה היו הפרעות רדיו, שרון, אבל לא רציתי להיות זה שאומר את זה :p
השבוע יתושים, לפני כמה חודשים קרציות, הפרעות רדיו... מתחיל להיות מסוכן שם בביאליק... :)