PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מה המקביל הסיני החשמלי לברנש של פעם ?

guy1a
25-10-2010, 22:09:06
כיום ?

תודה.

guy1a
28-10-2010, 10:45:20
האם אי פלייט אפרנטיס או שאולי מנטור מולטיפלקס ? ( איפה יש לקנות את החבילה בארץ ? )
זאת קניה טובה בתור טריינר ?

האם העיסקה כולה כדאית מבחינה של מה מקבלים ?
השלט שמגיע עם המטוס הוא משהו שאפשר להתקדם איתו ?

האם בכלל כדאי שלט 4.2 ? הבנתי שיש עדיפות למערכת 72 MHZ בגלל מחירי המקלטים.

ZigiStar
28-10-2010, 10:53:32
לא בדיוק תשובה לשאלה ששאלת, אבל טריינר אחר שכדאי לשקול הוא ה-Tutor של UltraFly, שיש לו מאפיינים דומים. היתרון (לפחות לחלק מהאנשים) הוא שלא מדובר בחבילה שכוללת שלט, ואתה יכול לקנות מה שבא לך.
בקשר ל-Apprentice - שמעתי רק על אנשים שהיו מרוצים ממנו.

guy1a
28-10-2010, 11:11:28
תודה :)

מפחיד אותי קצת הקטע של קניית משדר ועוד מיד שניה.

wind556
28-10-2010, 12:13:17
קנה את המשדר הכי טוב שידך משגת
זה היסוד לכל טיסנאות
וכמובן שאך ורק 2.4
לספקטרום יש מקלטים זולים

guy1a
28-10-2010, 12:19:08
חיפשתי באתרי הטיסנים בארץ ערכה שבה אפשר לבנות את הטיסן מבלזה או משהו
פשוט לא מצאתי.

לפחות לא משהו בגודל מעל 150 ס"מ מוטת כנפיים.

אלא אם אני קונה ברנש ב 2500 שח ומוכר את המנוע וכו' ...

הייתי קונה יד שניה אם הייתי רואה משהו אפילו חבילה שלמה של 4 ערוצים עם משדר וכו'.

יש פה כאלו ? כי בעמוד המכירה לא ראיתי.

EPP כבר יש לי ( כמו שקראתם ) והוא אכן קטן ( מאד ) ומגניב ( מאד ) והבא יהיה טיסן גדול יותר. אני חושב שאת המסוקים אני אדחה.

Flying_student
28-10-2010, 12:49:48
לספקטרום יש מקלטים זולים

ולנחל יש להקה טובה.

[סליחה אם זה לא במקום אבל הרגשתי חייב :D]

Boogle
28-10-2010, 12:59:00
המקלטים של ספקטרום מתאימים רק לפוגי

אתה יכול לקנות קיט של ברנש בטיסן חיפה ולחשמל אותו עם ציוד סיני.

שלט , קשה לבחור, קנה שלט סיני ב30$ ואני מבטיח לך שתוך שנה בשטח אתה תגיע לבד למסקנה איזה שלט מתאים לך.
לזרוק לפח שלט של 30$ לא כואב (זה רק מרגיש ככה, איך מישהו פעם אמר שקשה לו לזרוק לפח מוצר שחוט חשמל יוצא ממנו :D).

ועוד דבר : אתה מבולבל וחייב מדריך !!!

אני פליט של שטחי ההטסה בחיפה, פשוט תגיע לאחד מהם (כפר גלים / כפר חסידים/ כפר ביאליק) תתחבר לאנשים ואני בטוח שאחד מהם יהיה נחמד אליך ויעזור לך בהחלטות הקשות. פה בעוד 5 דקות תקבל גם תוכנית לבניית ברנש מפוליגל מחוזק בסיבי קאפה :D

עמרי רז
28-10-2010, 14:20:51
המקלטים של ספקטרום מתאימים רק לפוגי

ועוד דבר : אתה מבולבל וחייב מדריך !!!

אני פליט של שטחי ההטסה בחיפה, פשוט תגיע לאחד מהם (כפר גלים / כפר חסידים/ כפר ביאליק) תתחבר לאנשים ואני בטוח שאחד מהם יהיה נחמד אליך ויעזור לך בהחלטות הקשות. פה בעוד 5 דקות תקבל גם תוכנית לבניית ברנש מפוליגל מחוזק בסיבי קאפה :D

הרגת אותי :D

גיא, ממש לא "רק 2.4" , בחיפה כולנו מטיסים עם 72 ואין שום הפרעה כבר 5 שנים. זה זול ונוח.
לגבי יד שנייה כמו שאמרתי לך בטלפון, אני אצטרף לבדיקה של השלט ואז תוכל להיות רגוע, ברוב המקרים הציוד שנמכר פה בפורום הוא מידיים טובות ;)
תגיע לשטח איתנו והכל כבר יסתדר לך במקום.
אם מזג האוויר יאפשר נעשה זאת בשבת בבוקר :)

guy1a
28-10-2010, 14:39:26
אני מקווה :)

valaza
28-10-2010, 16:29:59
בנוגע לעניין-
הברנש הינו טריינר דלק, שמאופיין בין היתר בתכונות טיסה "כבדות"
לשם השוואה הטריינרים החשמליים בעלי שטח כנף זהה (פחות או יותר) שוקלים חצי ממשקלו ומאופיינים בטיסה איטית השקולה חלקית להטסת עפיפון (אני לא מזלזל, חס וחלילה).

אם אתה מעוניין להמשיך אחרי שלב הטריינר לטיסנים "מוצקים" יותר, משמע דלק או טיסנים שיועדו למנוע דלק והוסבו לחשמלי, הייתי ממליץ בהחלט על טריינר כבד יותר, כגון ברנש מוסב לחשמלי למשל.

אם עניינך הוא להמשיך אחרי שלב הטריינר לשאר טיסנים קלילים ממשפחת ה EPP EPO דפרון וכו' בהחלט עדיף לך לדעתי להתחיל גם עם טריינר קליל כמו אלו שמוכרים בהובי קינג ודומיו.

מר מתוק
28-10-2010, 17:05:28
הרגת אותי :D

גיא, ממש לא "רק 2.4" , בחיפה כולנו מטיסים עם 72 ואין שום הפרעה כבר 5 שנים. זה זול ונוח.

מסכים לחלוטין!
משדר 72Mhz של תשעה ערוצים ומקלטי BERG ימשיכו איתך לאורך שנים ואם תחליט בהמשך הדרך להתפתח ל-FPV תודה לעומרי ולי שבעתיים. ;)

guy1a
28-10-2010, 18:43:01
בנוגע לעניין-
הברנש הינו טריינר דלק, שמאופיין בין היתר בתכונות טיסה "כבדות"
לשם השוואה הטריינרים החשמליים בעלי שטח כנף זהה (פחות או יותר) שוקלים חצי ממשקלו ומאופיינים בטיסה איטית השקולה חלקית להטסת עפיפון (אני לא מזלזל, חס וחלילה).

אם אתה מעוניין להמשיך אחרי שלב הטריינר לטיסנים "מוצקים" יותר, משמע דלק או טיסנים שיועדו למנוע דלק והוסבו לחשמלי, הייתי ממליץ בהחלט על טריינר כבד יותר, כגון ברנש מוסב לחשמלי למשל.

אם עניינך הוא להמשיך אחרי שלב הטריינר לשאר טיסנים קלילים ממשפחת ה EPP EPO דפרון וכו' בהחלט עדיף לך לדעתי להתחיל גם עם טריינר קליל כמו אלו שמוכרים בהובי קינג ודומיו.

טריינר epp כבר יש לי :rolleyes:

מצוטט מפה למשל ( http://www.familyland.com.au/index.php?main_page=product_info&cPath=71_72_74&products_id=9386 ) ומהחוברת שהגיעה עם המטוס.

Nine Eagles' product NE R/C 771A Xtra 300 Four channels air plan is specially designed for beginners as a training airplane.

טיסת בכורה אתמול עברה בשלום למטוס ובהתרגשות רבה למטיס.
:D
גם אם לא הצלחתי לנחות ( היתה המון רוח ) אז לפחות הצלחתי להמריא מהקרקע ולבצע הקפות מסביבי.
כמו כן שום דבר לא נישבר :eek:

אבל בהחלט אפשר לומר ש ...
1. אני מבולבל
2. אני נירגש
3. אני לא יודע מה אני רוצה

פעם ראשונה בחיי שיש חורף ואני לא מבסוט מזה :)

לכל מי שפנה אלי בה"פ, אני אחזור לכולם בהמשך הערב.
תודה.

guy1a
29-10-2010, 12:20:31
הייתי היום בבוקר באזור ההטסה של הקריות, אני חושב :confused:
לא היה שם אף אחד ...

זה התוצאות :

http://www.youtube.com/watch?v=7RFeSh6cPis

:)

אגב, מה הדבק המומלץ להדבקת הEPP שממנו בנוי הטיסן ? ( ufo ירוק .. ואיזה מאיץ ? ( מה זה המאיץ בכלל ? ) )
היה לי איזה שבר קטן בכנף שתוקן בטיסן חיפה. ( תודה לדור )

gal
30-10-2010, 09:03:28
זה לא טיסן זה יתוש

נח נח
30-10-2010, 09:28:58
אם אתה מחפש טיסן בגודל ברנש חשמלי, בלזה, קיט, כמעט מוכן, איך שאתה רוצה אפשר לקנות.

דבר איתי, לגבי זה 0543313244, אביב נחום, אני מטבעון, ואם מתאים לך להיפגש להטיס רק תדבר :)