PDA

צפייה בגרסה מלאה : ציוד ד-2 למכירה

Black Phoenix
26-10-2010, 09:49:18
שבוע טוב לכל חברי הפורום.
אז שני דברים שהייתי רוצה לעלות.
דבר ראשון אני מוכר שני גופים,אחד מכאני והשני אלקטרוני, שניהם במצב טוב, בקושי טסו. שניהם מתאימים לטיסנים קצרים. לעוד פרטים אשמח לפרט בטלפון: 0545238261

כמו כן הייתי רוצה לעלות שאלה , או יותר נכון בקשה ליעוץ.
אני שוקל להרכיב שני גופים חדשים, אחד אלקטרוני , שני סרוואים, ועוד אחד ככל הניראה מכאני. עכשיו עולה השאלה, איך אפשר להרכיב שני גופים חדשים בלי לקחת משכנתה בשביל לשלם על הכל, ולשאלה היותר עיניינית, האם יש מתקנים שאפשר להיתפשר,לדעתכם, עליהם ולא לקנות אותם ממקארוב או טיטוב ואם כן אז ממי הכי כדאי לקנות בימינו, כי יש המון הרבה יצרים, חלק טובים, רובם יקרנים, ועל אחרים קשה לסמוך.
אשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

המשך שבוע נעים לכולם, ג'ורג'.

Roi Miron
26-10-2010, 12:07:51
מה קורה ג'ורג?
שמע.. לפי דעתי אין שום סיבה להרכיב היום גוף מכאני אלא אם כן זה טיסן ראשון וגם זה לא הכי מומלץ..
ובנוגע למתקנים.. היום מגדל ריק ממקארוב עולה 95 יורו. ולפי דעתי זה הדבר היחיד שאתה יכול להתפשר עליו זה. אתה יכול לייצר לבד בעלות אפסית יחסית או לקנות מיצרנים "נחשבים פחות" בעלות נמוכה יותר.
אחרי שהשתמשתי במתקנים זולים של יצרנים שונים הגעתי למסקנה שאין מה לעשות ועל איכות משלמים.
דרך אגב, אם כבר מדברים על מתקנים לטיסן אלקטרוני אני אישית מעדיף להשתמש בסרוו hs -65hb של הייטק במקום האלה של gws או sanwa
הם טיפה יותר יקרים אבל הרבה יותר מדוייקים ומנסיון בטיסני רדיו גם אמינים.

ohadiw1
26-10-2010, 14:36:26
אהלן ג'ורג,
ראשית כמו שרועי אמר אין לך שום סיבה לבנות היום טיסן מכני מכמה סיבות הראשונה היא שאתה פשוט לא תטיס אותו כי זה הרבה פחות נוח ומדוייק מאלקטרוני שנית האמינות שאתה מקבל מטיימר אלקטרוני היא חיונית כדוגמת צינוח אם החוט בורח לך מהיד למשל... לכן אין שום סיבה לבנות היום גוף מכאני. אם אתה קצר בכסף אז עדיף לחסוך ולחכות קצת מאשר להתפשר.
לגבי חלקים זולים ישנם המון אנשים בארץ שמוכרים חלקים שנשארו להם מטיסנים קודמים או שהם הזמינו ולא השתמשו.אני מציע לך לעשות רשימה של כל מה שאתה צריך על מנת לבנות את הגופים ואז לעשות תיעדוף,במה כדאי להשקיע יותר כסף ובמה פחות ע"פ ניסיונך האישי. אחר כך אני מציע לך להתייעץ עם מישהו נוסף שמטיס טיסנים אלקטרונים ויודי איפה אפשר ואיפה אי אפשר או כדאי לחסוך.
כל זה כמובן תלוי בסכום הכסף אותו אתה רוצה להשקיע.
זו המלצתי לבינתיים

Black Phoenix
27-10-2010, 17:17:49
העיניין עם הגוף המכני הוא כזה , שיש לי כנף ששיפצתי אותה, עכשיו זאת כנף מעט ישנה, אני חושב שמהבניות של אולג , כנף יפה אבל בהתאם חלשה יחסית. השאלה אם כדאי להשקיע על כנף כזאת גוף אלקטרוני.
לגבי המתקנים אני עצמי יודע שביימינו קשה למצוא מתקנים טובים וזולים, אפילו אותו אולג או מיכאל די איכזבו אותי או שעשו בעיות שלא לדבר על הטימרים המתפרקים של קנטפיאלו.
מצד שני להשקיע איזה 70 דולר, סליחה יורו על משנה פיתול ממקארוב זה לדעתי גנבה לאור יום בגלל זה עלתה השאלה, או למשל התושבות הפשוטות שמקארוב מוכר לסרוואים, ואני מדבר על סרוו שני, כלומר לא התושבתצ של ההגה גובה, כנל אותו סיפור להשקיע על זה איזה 30 יורי כשאני יכול להכין כזאת לבד גם שוב פעם, גניבה. ושוב פעם מכאן עלתה השאלה.
והכוונה שלי גם הייתה לגבי יצרים יותר ריצניים, כלומר ההיתלבטות שלי היא לא בין מקארוב לקנטפילו, אלה יצרים שאפשר לסמוך אליהם.
כמו כן אם מישהו מכיר אנשים שרוצים להתפטר ממתקנים, אשמח לשמוע.
ותודה על העצות.

Hadar Elkayam
28-10-2010, 08:50:42
שלחתי לך הודעה בפרטי... מעבר לזה ייש לי מתקנים להיפטר מהם...

ohadiw1
28-10-2010, 11:25:40
ג'ורג,
גם לי הייתה בדיוק אותה התלבטות לגבי קנף קצת ישנה שאני בניתי שהייתי בתיכון.
כנף סקינים קורות רגילות לא אקסטרה סטיף או משהו כזה ובסוף שמתי אותה על גוף אלקטרוני,התוצאה היא שזה טיסן מעולה שאני מטיס כל הזמן,אני בטוח שאם הייתי שם גוף מכאני הטיסן היה יושב בארגז במקרה הטוב במקרה הרע במחסן בבית....
יש המון אנשים שמוכרים משני פיתולים ווים וחלקים נוספים אתה רק צריך לחפש,אם אתה מחפש יד ראשונה אז קנטיפיאלו זו אופציה מצויינת לווים ומשני פיתולים וגם תושבות סרוו דבר עם יוני...

Black Phoenix
28-10-2010, 13:54:06
זהו חשבתי על זה גם הבעיה שכרגעאין לי אפשרות לאפשר לעצמי עוד גוף אלקטרוני.
לגבי קנטפילו, אני לא מתקרב למתקנים שלו, האלומניום שהוא משתמש בו די חרא והמתקנים שלו לא אמינים בגרוש.

roydor
28-10-2010, 17:18:12
יש לי שני מנגנוני הקפצת כנף, אחד חדש לגמרי ("בשקית") ואחד משומש שניתן לנקות ולהשתמש בו.
יש גם טימר מכאני (משומש במצב טוב) ומערכת להגה גובה מכאני חדשה בשקית (תושבת הגה גובה, גלגלת ו"שמוק")

החלקים המשומשים (טימר והקפצת כנף) היו בטיסן שפגע בחוטי חשמל, לטיסן "שלום" אבל כל הציוד שהיה בתוך המגדל נשאר תקין לחלוטין.

054-9992920