PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שעלות על FPV וגם על EZ

SPL
10-11-2008, 15:39:32
אני מעוניין להיכנס לתחום ה FPV כרגע אני מעוניין להתחיל עם מערכת בסיסית ומשקפיים ויש לי כמה שאלות:

1.מה הטווח שאפשר להגיע בפועל בשטח עם מערכת בסיסית ?
2. הבנתי שהטיסן האולטמבטיבי הוא EZ Star לצרכים האלה איך הוא טס בתצורה הבסיסית שלו? יש לי סוללות 3 תאים 1000 מילי האם הם יספיקו בשלב ראשון לטיסות רגילות ללא FPV?
3. האם ל EZ יש תכונות של דאון כלומר יכולת דאייה טובות ?
4. האם המקלטים של CORONA באמת מספקים טווח מלא?

האם נערכים מפגשים בזמן הקרוב כדי לראות את כל העסק במציאות או אפילו להצטרף למישהו?

תודה,
עמית

SPL
10-11-2008, 15:48:32
:) יש לי שגיאת כתיב בכותרת נא לא להתייחס

guylihi
10-11-2008, 15:55:27
--------------------------------------------------------------------------------
אני מעוניין להיכנס לתחום ה FPV כרגע אני מעוניין להתחיל עם מערכת בסיסית ומשקפיים ויש לי כמה שאלות:

2. הבנתי שהטיסן האולטמבטיבי הוא EZ Star לצרכים האלה איך הוא טס בתצורה הבסיסית שלו? יש לי סוללות 3 תאים 1000 מילי האם הם יספיקו בשלב ראשון לטיסות רגילות ללא FPV?

האם נערכים מפגשים בזמן הקרוב כדי לראות את כל העסק במציאות או אפילו להצטרף למישהו?

היי עמית,
הטווח שמערכת מגיעה תלויה בחוזק המשדר שלך ממליץ 500MV בערך כמו טווח השלט שלך...
כמובן שיש 700 ו1000 וכוי...
מע כזאתי מגיעה בערך ל400 500 מטר יש כאלה שהגיעו יותר... כמובן שיש תוספות של אלטנות שמגדילות את הטווח.
EZ טוב בגלל שהמנוע מאחור ולמצלמה יש טווח ראיה מלא, וכן יש לו דאיה מעולה תראה סירטונים ביוטיוב ,
בקשר לסוללות , עדיף מהתחלה לשים 2200 ומנוע בראשלס כי אחרי זה קשה להחליף מנוע וסתם תיצתרך להחליף בקר...
ומפגש היה לא מיזמן והבא עדיף לחכות כי אנשים משתכללים ם הציוד ויהיה מה לראות מפגש הבא.. ומתי שיארגנו יהיה ..
ובלי קשר למפגשים אין לי בעיה אם תיצתרך עזרה כדי להבין איך כל העסק עובד אין לי בעיה מאיפה אתה ?
או שתדבר איתי טלפונית 0544460276

SPL
10-11-2008, 16:22:05
אני מרחובות, מאיפה אתה?
400 -500 מטר זה מעבר לטווח הראיה נכון?
אתה אומר שזאת בעייה להחליף מנוע בגלל שמדביקים את הגוף ואחרי זה זה בעייה לפרק?
כמה זמן טיסה תיתן סוללה של 2200?

guylihi
10-11-2008, 18:19:09
אני מרמת השרון,
אחרי 200 מטר אתה כבר לא רואה כמעט את הטיסן..
כן בעיה אתה מדביק את המנוע וסוגר את הגוף תיסתכל בשירשורים יש תמונות...
לפי נתונים של אשנים שהטיסו עם מערכת כאזותי ה2200 נותן 15 דקות טיסה תלוי בנצילות של המנוע שלך.. והסרוואים מחוברים גם לסוללה הזאתי ויש עוד סוללה למערכת שידור והמצלמה.

wind556
10-11-2008, 20:14:52
אם אתה רוצה לראות איזי בפעולה (ללא מערכת צילום כלשהיא)יש כל שבת בגבעת ברנרב8 בבוקר מפגש של מטיסים
תראה שם את האיזי שלי (ולא רק את שלי) חוגג לו בטרמיקות.....וכמובן תראה בעיניך איך בונים מאזנות (שזה ממש חובה)

איציק רונן
10-11-2008, 20:57:11

טווח של מערכת כנ"ל וידאו ו RC הוא כ 1-1.5 קילומטר תלוי בסידור האנטנות.
לגבי הטיסן אתה צודק. לגבי הסוללה, תלוי במנוע שיש על הטיסן. המערכת אצלי צורכת 3 אמפר לשעה. זה אומר שבסוללה של 1000 אני יכול להשאר 20 דקות. בפועל 1000 עם ציוד צילום יתנו כ 10 דקות בביטחון.בשנתים האחרונות הטסתי את הEZ* שלי עם סוללת 1500.
כמובן.
לא מכיר. אני עובד עם ברג, קטן, קל ובטווח מלא.
אגב את הטיסן ניתן לראות עד לטוח של כמעט קילומטר, תלוי בראות ובצבעי הטיסן. 200 מטר בעינים עצומות לרווחה.:eek:

תודה,
עמית

יש הרבה חברה שמטיסים כל הזמן. אין אחד שלא ישמח להזמין אותך לסיבוב.
FPVיציק

mini_guy
10-11-2008, 21:13:58
אני עובד עם מקלטי קורונה על כל החשמליים שלי כולל ה EZ*
עד היום לא ניתקלתי בשום בעיה איתם , עפ"י היצרן הם מיועדים לטווח מלא.

SPL
10-11-2008, 21:30:06
אוקיי אני אשמח להצעות לסיבוב...

אתה אומר 1-1.5 ק"מ תלוי בסידור האנטנות כלומר אפשר להגיע במצב בסיסי ל 500 מטר?
אותי מעניין לצלם בגבהים מטורפים יותר..

דרך אגב מישהו פעם ניסה להטיס עם משקפת? :)

אוהד
10-11-2008, 21:41:10
טווחי השידור קליטה בהספק של 500MW הוא כ 1.5-2 ק"מ
ב 500 מטר בוודאי תראה את הטיסן בלי בעיה.

MDreamer
10-11-2008, 22:04:20
כתבת שאתה מרחובות.
לעיתים מאוד קרובות איציק, איתי 4D ואני נמצאים בנען בשישי בבוקר. צור קשר בהודעה פרטית לקראת סוף השבוע.
בשישי האחרון איציק ראה את הטיסן שלי ממרחק קילומטר(למרות שלאיזי סטאק היתי נותן טווח ראיה של 800 מטר). אם אתה מטיס עם 2.4 ב RC 1KM זה גבול עליון. מניסיון אישי וכמעט מר. אבל אתה מטיס עם 72 לפי השאלות שלך על המקלט אז אין לך בעיה.

עוד המלצה אישית. כדאי לך להתלבש על מטיס FPV ולשמש לו כ SPOTTER (זה כמו ההיפופוטם והציפור) ככה אני התחלתי, איתי 4D היה בין הראשונים בארץ, אני התלוותי אליו המון והטסתי את הכלי שלו הרבה. תבוא להטסה כאילו "רגיל" עם טיסנים ובין לבין תשמש כ SPOTTER - לומדים המון ככה, אתה גם רואה מה עובר על המטיס. ככה למדתי מהניסיון שלו וגם מטעויות.

נ.ב.
אני מראשון לציון.

איציק רונן
10-11-2008, 22:04:53
אוקיי אני אשמח להצעות לסיבוב...

אתה אומר 1-1.5 ק"מ תלוי בסידור האנטנות כלומר אפשר להגיע במצב בסיסי ל 500 מטר?
אותי מעניין לצלם בגבהים מטורפים יותר..

דרך אגב מישהו פעם ניסה להטיס עם משקפת? :)

500 מטר זה בקלילות.... כמו שאוהד אמר 1-2 קילומטר.
כשכתבתי סידור אנטנות, זה לא משהוא מיוחד, רק לשמור שהן ניצבות לקרקע וכו'.
במידה ואתה עולה גבוה ולא רחוק... זה הרבה יותר פשוט וקל. אבל אז הייתי כן משכיב את האנטנות.
משושיציק

SPL
11-11-2008, 19:39:19
טוב אני אהיה בקשר לקראת סופ"ש