PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדריך אני מתחיל, איזה כדאי לי לקנות?

ebay007
27-10-2010, 15:33:46
למחוק...

אייל שפירא
27-10-2010, 15:48:43
1. אני רוצה להגיד לך כל הכבוד, אבל במקום זה יוצא לי - מה, אתה מסתלבט?
יש כל כך הרבה שירשורי עזרה למתחילים שלכתוב "הנה סוף סוף" זה כמעט חוצפה.
רשימת ציוד נלווה לטיסן הזה בדיוק רשמתי גם אני בשירשור הנעוץ בראש הפורום ולכן אני לוקח את זה קצת אישית שאתה לא מבצע חיפוש לפני שאתה "מסכם" נושא שנטחן פה עד טלק.

2. הטיסן ששמת בקישור דורש תשלום מיסים, לעומת זאת יש את אותו הטיסן בגירסה ללא סרוואים ובקר במחיר פטור ממכס בשירשור הזה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23724), וכמו כן עוד מגוון חיקויים נוספים מאותו סוג.

3. הסוללה שהמלצת לא מתאימה לטיסן, צריך סוללת 2200.

4. ספק הכח שהצעת נוטה להישרף בחלק גדול מהמקרים.

5. זה לא שירשור למתחילים זה שירשור המלצה לטיסן מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מסויים, ויש כאלה שהוא לא מתאים להם.

אז שוב - כל הכבוד, אבל זה לא מדוייק בכלל ולכן לא יעיל במיוחד.

Shay
27-10-2010, 16:01:35
הAXN עשוי EPO ולא EPP

ebay007
27-10-2010, 16:27:58
1. אני רוצה להגיד לך כל הכבוד, אבל במקום זה יוצא לי - מה, אתה מסתלבט?
יש כל כך הרבה שירשורי עזרה למתחילים שלכתוב "הנה סוף סוף" זה כמעט חוצפה.
רשימת ציוד נלווה לטיסן הזה בדיוק רשמתי גם אני בשירשור הנעוץ בראש הפורום ולכן אני לוקח את זה קצת אישית שאתה לא מבצע חיפוש לפני שאתה "מסכם" נושא שנטחן פה עד טלק.

2. הטיסן ששמת בקישור דורש תשלום מיסים, לעומת זאת יש את אותו הטיסן בגירסה ללא סרוואים ובקר במחיר פטור ממכס בשירשור הזה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23724), וכמו כן עוד מגוון חיקויים נוספים מאותו סוג.

3. הסוללה שהמלצת לא מתאימה לטיסן, צריך סוללת 2200.

4. ספק הכח שהצעת נוטה להישרף בחלק גדול מהמקרים.

5. זה לא שירשור למתחילים זה שירשור המלצה לטיסן מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מסויים, ויש כאלה שהוא לא מתאים להם.

אז שוב - כל הכבוד, אבל זה לא מדוייק בכלל ולכן לא יעיל במיוחד.

אני כתבתי את זה לפני כמה שבועות ופרסמתי בפורום אחר בכלל...
אני מצטער עם "נפגעת" זו לא הייתה הכוונה

Himel
27-10-2010, 16:31:52
זה ממש לא קשור ללהפגע, כנראה שאתה צריך לקרוא שוב את מה שהוא רשם, אני אישית ממש מסכים עם אייל.
זה שרשור המצלה לטיסן וממש לא יותר.
אני ממש הייתי מעוניין שהטיסן הראשון שלי יוכל לנחות על גלגלים כמו שצריך.

אייל שפירא
27-10-2010, 16:33:23
עזוב את הרגשות שלי בצד רגע, אם אתה רוצה לכתוב המלצה כללית למתחילים היא חייבת להיות אוניברסלית, היא לא יכולה להיות טיסן אחד ספציפי בתור התשובה האולטימטיבית לכל הבעיות.

עריכה: הקדים אותי Himel ואמר בדיוק את מה שרציתי - יש כאלה שמתאים להם טיסן קלאסי עם כנף עילית וגלגלים, יש כאלה שמתאים להם דאון ויש מעטים מאוד שמתאימה להם דווקא כנף מעופפת בתור טיסן ראשון.
מי שידע הכי טוב זה דווקא מדריך שיוכל לשאול את המתחיל שאלות ויוכל לכוון אותו למסלול המתאים שישלב עקרונות הטסה נכונים עם טיסן שהמתחיל מתחבר אליו ונהנה ורוצה להשתפר וללמוד דרכו.

guyst
27-10-2010, 16:42:25
מר איביי ג'ימס בונד,

א. כל הכבוד אל היוזמה
ב. מסכים עם החברים פה. זו המלצה לטיסן ספציפי ולא מדריך למתחיל. אני גם בדיעה שטיסן גלגלים טוב יותר למתחילים אחרי טיסה חמישית וצפונה והיו כבר המון דיונים על זה.
ג. כדי לא לבלבל את המתחילים כדאי שתכיר את הפורום והנעוצים השונים ושים מדריכים כאלה במקום הנכון.

ebay007
27-10-2010, 17:03:49
אתם צודקים שזה לא מדריך למתחיל. אחת הבעיות היא כנראה בכותרת.
וגם, בגלל שלא היה לי נסיון עם טיסנים אחרים אני יכול להמליץ רק על זה...
אז אתם בטח שואלים איך אני יכול להמליץ על השלט נכון? אז התשובה היא שאני יכול רק על סמך ביקורות של אנשים אחרים, כנל גם לעוד כמה דברים כאן.

גם אני חושב שגלגלים זה חשוב ולי באופן אישי לא יצא להתנסות עם טיסן עם גלגלים אף שהייתי רוצה.
אני לא הטסתי הרבה טיסנים, אלא בדיוק שניים.
1. הAXN
2. YAK 55M מקאפה שבניתי
אבל בגלל שיש לי חבר שמכור לטיסנים, ובגלל הפורומים, ובגלל כל מני פרוייקטים שאני עושה, רכשתי לי קצת ידע...

תודה רבה על כל התגובות הבונות! :)