PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעבר מאפרנטיס למנטור

matana21
28-10-2010, 18:11:01
שלום לכולם!

אני מטיס מספר חודשים את האפרנטיס - נראה לי שמיציתי אותו לחלוטין
יש לי בבית מנטור של E-FLITE
זה הטיסן למי שלא מכיר:
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFL4800

אני לא מצליח להטיס את המנטור- מאוד קשה לי איתוו ביחס לאפרנטיס
* (המנטור כנף תחתית)

טיפים, מישהו?

אייל שפירא
28-10-2010, 18:30:51
בטח, יש לי טיפ מעולה - עברת מכנף עילית לתחתית? עברת מטיסן קלקר לבלזה? מטריינר לטיסן אירובטי? קח מדריך...

אפילו גיאST שמטיס כבר שנה וחצי מגוון כנפיים מעופפות, טיסני כנף עילית ומניפה - גם הוא בטיסות הראשונות עם המוסטנג P-51 שלו הטיס כשבוגל עומד לידו ונותן לו טיפים ומרגיע אותו.

shaharg
28-10-2010, 18:38:27
מסכים עם אייל , ובכל מקרה הטיפ ( המפתיע :eek: ) שלי - סימולטור !

guyst
28-10-2010, 20:47:08
בטח, יש לי טיפ מעולה - עברת מכנף עילית לתחתית? עברת מטיסן קלקר לבלזה? מטריינר לטיסן אירובטי? קח מדריך...

אפילו גיאST שמטיס כבר שנה וחצי מגוון כנפיים מעופפות, טיסני כנף עילית ומניפה - גם הוא בטיסות הראשונות עם המוסטנג P-51 שלו הטיס כשבוגל עומד לידו ונותן לו טיפים ומרגיע אותו.

זהו... שהוא לא ככ מרגיע...:D

Boogle
28-10-2010, 23:57:04
:D רק מהפחד ממני נרגעת :D

mixerfix
29-10-2010, 04:35:28
למה לא מרגיע? הצעקות "אידיוט! שמאלה! שמאלה! לא!!!! השמאלה השני! עכשיו מצערת! מזותמרת, מה זה מצערת? הגז! תוריד ת'יד מהגז, מפגר! נו - תראה מה עשית, יא מצחיק. לך תביא שקית." מאוד מרגיעות...

לפחות כך עוזרים לי.

mus
29-10-2010, 05:29:50
מה הבעיה קצת יותר drוהכל מסתדר כנף תחתית כנף עילית בסופו של יום זה טיסן קצת יותר חריף לתגובות סטיקים או קצת פחות חריף .
וגיא הp 47 טס נהדר .

wind556
29-10-2010, 06:43:58
עזוב אותך מסימולטור
עזוב אותך ממדריך
במקום זה תקנה דבק CA בסיטונאות- תקבל הנחה מעל 2 ליטר ותטיס להנאתך.
ואם אתה מתקשה עם כנף תחתית, תתחיל להטיס הפוך , זה יסדר לך את הכנף למעלה עד שתתרגל
:D

mus
29-10-2010, 07:25:54
עזוב אותך מסימולטור
עזוב אותך ממדריך
במקום זה תקנה דבק CA בסיטונאות- תקבל הנחה מעל 2 ליטר ותטיס להנאתך.
ואם אתה מתקשה עם כנף תחתית, תתחיל להטיס הפוך , זה יסדר לך את הכנף למעלה עד שתתרגל
:D

הכי טוב :D:D:Dרק ככה לומדים דרך הרגלים או דרך האצבעות המודבקות :D:Dכמה הטסות עם מדריך בכדי להבין את הקונספט ואז מה לעשות מרסקים קצת מדביקים הרבה ואיזה כיף לקלף את הדבק מהידיים :D:D:D

umbo
29-10-2010, 08:01:17
ובענין תגובה רצינית.
אם אתה לא מצליח להסתדר אחרי מספר חודשים להטיס את הטיסן החדש, אז בהחלט לא מיצית את האפרנטיס ויש לך עוד הרבה מה ללמוד על טיסן מתחילים.
ועצה מעשית - כדאי לך לנסות להגדיל את טווח תנועת ההגהים באפרנטיס (במצב dual rate כדי שבהעברת מפסק תוכל לחזור למצב הקודם) כך שיהיה יותר רגיש ותראה איך אתה מסתדר. בנוסף תעביר (בהדרגה) את מרכז הכובד לאחור כדי שהוא יהיה רגיש יותר במישור העילרוד - שליטה על הגה גובה. כשתסתדר עם הטיסן במצב החדש יהיה לך הרבה יותר קל עם המנטור. לעומת זאת, על המנטור, בטיסות הראשונות תעשה כונון הפוך - טווח הגהים קטן (כדי שיהיה פחות רגיש) ומרכז כובד קדמי מאוד כדי שלא יהיה רגיש לפעולת הגה גובה.
אחרי שעשית את השינוים באפרנטיס, רצוי שתתן תחילה למישהו ותיק להטיס את הטיסן כדי לודא שלא הגזמת בשינויים ושלא יצרת טיסן שבאמת קשה למתחיל לשלוט עליו.

edoman
29-10-2010, 10:11:22
למה לא מרגיע? הצעקות "אידיוט! שמאלה! שמאלה! לא!!!! השמאלה השני! עכשיו מצערת! מזותמרת, מה זה מצערת? הגז! תוריד ת'יד מהגז, מפגר! נו - תראה מה עשית, יא מצחיק. לך תביא שקית." מאוד מרגיעות...

לפחות כך עוזרים לי.

********* הרגת אותי .....

Xעמרי
29-10-2010, 21:03:28
כן....
בדיוק כך עזרתי למארק, אבל איכשהו, זה לא ממש עזר
מה שכן - זה תמיד מצחיק מחדש, אף פעם לא מאבד את הקסם שלו

gal
30-10-2010, 07:32:36
תמיד תוכל למכור לי את המנטור