PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מציאת טיסן שלב שני.

zahi101
12-11-2010, 12:48:37
אחרי שחרשתי והתאמנתי על האיזי סטאר...
הגעתי למצב שאני מבצע איתו לופים ורולים חופשי וזה כבר איבד מהטעם(:
יש לי חבר שעוד מעט בפריז ואני מחפש בחנות הבאה טיסן שלב שני(כמובן חשמלי):
http://www.euromodel-online.eu
התקציב הוא עד 150 יורו(הקיטים ללא אלקטרוניקה)
ואם אפשר אז אם תוכלו להמליץ לי על אלקטרוניקה מהסיני.
תודה רבה מראש!
צחי.

wind556
12-11-2010, 14:28:51
שאלה ללא תשובה חד משמעית
תחיל מזה שלקנות בפריז זה ביוקר ללא כל טעם
עדיף לקנות בהונג קונג
לגבי הטיסן אתה צריך לדעת מה הכיוון שלך, מה מושך אותך:
דאון משובח- טיסן מהיר-טיסן אירובטי - עם גלגלים-בלי גלגלים - סקייל ועוד הרבה אפשרויות
אם תרצה אעזור לך להתמקד

zahi101
12-11-2010, 14:39:51
תאמת שדי ציפיתי לתגובה כזאת..
אני יותר לכיוון של מטוסי קרב סקיילים(כמובן עם גלגלים)...כמו כ15-16(אני חובב מטוסי קרב בלי קשר לטיסנים) לרוב בסין האיכות יחסית ירודה וגם חיפשתי אצל הסיני ולא היה משהו שמשך את עייני, מה גם שאין לי כח להתעסק עם המכס ומשלוחים. רצוי שהטיסן לא יהיה גדול מדי שלא יהיה קשה להביא אותו במזוודה..

z999
12-11-2010, 14:51:12
לא הייתי ממליץ על סקייל של ג'ט בתור טיסן שני אלא קודם להטיס טיסן שלב שני עם גלגלים.
אני לא חושב שזה נכון שיש כמה הגדרות לטיסן שלב שני. אם אתה רוצה דאון תקנה דאון אבל הוא לא טיסן שלב שני.

טסין שלב שני עונה על ההגדרות הבאות: יש לו גלגלים, כנף במבנה תחתי עם דיאדרל או עילי עם דיאדרל נמוך ופרופיל חצי סימטרי. אני לא מכיר כאלה חשמליים כמו האיזיסטאר, אני כן מכיר טיסני שלב שני לדלק אם אתה מעוניין.

zahi101
12-11-2010, 15:06:26
לא הייתי ממליץ על סקייל של ג'ט בתור טיסן שני אלא קודם להטיס טיסן שלב שני עם גלגלים.
אני לא חושב שזה נכון שיש כמה הגדרות לטיסן שלב שני. אם אתה רוצה דאון תקנה דאון אבל הוא לא טיסן שלב שני.

טסין שלב שני עונה על ההגדרות הבאות: יש לו גלגלים, כנף במבנה תחתי עם דיאדרל או עילי עם דיאדרל נמוך ופרופיל חצי סימטרי. אני לא מכיר כאלה חשמליים כמו האיזיסטאר, אני כן מכיר טיסני שלב שני לדלק אם אתה מעוניין.
אני לא מעוניין לעבור לדלק אבל תודה(:
בכל זאת אני חושב שהאיזי פשוט היה קטן עלי מהרגע הראשון שנגעתי בו. אפילו לא ריסוק אחד גם לא בזריקה הראשונה, למרות שהמנוע שיש לי בו עוצמתי מאוד. יכול להיות שהסימולטור עשה את שלו(:

zahi101
12-11-2010, 15:07:30

אני לא מעוניין לעבור לדלק אבל תודה(:
בכל זאת אני חושב שהאיזי פשוט היה קטן עלי מהרגע הראשון שנגעתי בו. אפילו לא ריסוק אחד גם לא בזריקה הראשונה, למרות שהמנוע שיש לי בו עוצמתי מאוד. יכול להיות שהסימולטור עשה את שלו(:
תאמת אני מתלבט בין קרב סקייל לבין 3d כמו extra330 כלשהיא... (אני לא מעוניין בטיסנים הדקים נראה לי שקוראים לזה foamies)

zahi101
12-11-2010, 15:08:35
טעות, למחוק

wind556
12-11-2010, 15:10:13

לא נכון
אין הגדרה כזאת לטיסן שלב שני
הגדרת אפשרות אחת מבין אין סוף

zahi101
12-11-2010, 15:12:25
עודד, האם תוכל להמליץ לי על טיסן קרב סקייל או 3d בסגנון האקסטרה/יאק מהאתר הנתון מפאריס?
שלא יעלה על 150 יורו ושלא יהיה ענק.
תודה מראש.

wind556
12-11-2010, 19:41:32
עודד, האם תוכל להמליץ לי על טיסן קרב סקייל או 3d בסגנון האקסטרה/יאק מהאתר הנתון מפאריס?
שלא יעלה על 150 יורו ושלא יהיה ענק.
תודה מראש.

מצטער, אבל לא אעשה זאת
האתר אינו מוכר וכנ"ל הטיסנים שלו, ואת כל מה שאני יכול לעשות אתה יכול בעצמך, זאת אומרת לקרוא את הנתונים וכו' לעבור טיסן טיסן עד שיימצא זה שלטעמך.
אני ממליץ או פוסל רק דברים שפגשתי במציאות

Flying_student
12-11-2010, 21:02:10
אחרי שחרשתי והתאמנתי על האיזי סטאר...
הגעתי למצב שאני מבצע איתו לופים ורולים חופשי וזה כבר איבד מהטעם(:
יש לי חבר שעוד מעט בפריז ואני מחפש בחנות הבאה טיסן שלב שני(כמובן חשמלי):
http://www.euromodel-online.eu
התקציב הוא עד 150 יורו(הקיטים ללא אלקטרוניקה)
ואם אפשר אז אם תוכלו להמליץ לי על אלקטרוניקה מהסיני.
תודה רבה מראש!
צחי.

המחירים שם הרבה יותר יקרים מבארץ. תעזבו את החברים/המשפחה בשקט כשהם טסים לחו"ל* הם גם ככה סובלים מהתחביב שלכם כשהם פה בארץ.
חנויות בקפריסין/ספרד/צרפת/סקוטלנד - לא בהכרך יותר זולות (וכנראה יקרות יותר)

קיט בארץ יכול לעלות בין 400 ל-900 (וכמובן גם יותר) למה להיסתכן עם מכס ולמה להיסחב עם חבילה כזו גדולה?!?!? (אין חבילה שלא תקשה על חבר שלך).

וכדי לענות לבקשתך באופן יותר ישיר, נכנסתי לאתר הצרפתי הזה, כל מה שזיהיתי ראיתי הרבה יותר זול בחנויות כאן. אם אתה רוצה קיט ב-450 שקל (=90 אירו) אז דבר איתי.

*לא כולל סין והונג קונג ואזורים מסויימים בתאילנד.

zahi101
13-11-2010, 16:29:38
אני עדיין משוכנע לקנות בפאריס על מנת לקבל איכות טובה... בכל מקרה אני מבין את שניכם.
שאלתי היא כזאת, ברגע שאקנה טיסן מפריז לא משנה אם זה יהיה 3d או סקייל, בפורום יוכלו לתת לי סטאפ מתאים מהסיני? כמובן עם דף המוצר באתר שלהם.
שבוע טוב.

yanivoz
13-11-2010, 17:06:40
אני עדיין משוכנע לקנות בפאריס על מנת לקבל איכות טובה... בכל מקרה אני מבין את שניכם.
שאלתי היא כזאת, ברגע שאקנה טיסן מפריז לא משנה אם זה יהיה 3d או סקייל, בפורום יוכלו לתת לי סטאפ מתאים מהסיני? כמובן עם דף המוצר באתר שלהם.
שבוע טוב.

אם יש פה למישהו בפורום את אותו טיסן שתיקנה אז אני מאמין שהוא ימליץ לך סטאפ...
חוץ מזה,
תעשה חיפוש בגוגל על הטיסן שאתה רוצה ואני מאמין
שתימצא עליו ביקורות אלה אם כן תזמין טיסן מיוחד במינו(חללית)..:D
בהצלחה :)

gillb
13-11-2010, 18:51:55
אתה נעול על פריז (לא ברור לי למה, הסחורה היא בדיוק אותה סחורה, שאתה יכול להשיג בארץ באותם מחירים ואולי אפילו פחות. אבל, איך אומרים..... "נו טוף...").

ובכל זאת כדי לענות על שאלתך, בחנות שהפנת אותנו אליה מוכרים טיסנים של כל החברות המוכרות.

הנה מספר דוגמאות (יש עוד) לטיסנים, שלדעתי יתאימו. לך, נשאר רק לבחור

אקרומסטר של מולטיפלקס
לנסאייר של גרייט פליינס
פאן וורלד של וורלד מודלס - למיטב זיכרוני מסתובב אחד כזה בפורומים של יד שניה
ראב 9 של איפלייט

אבל, הטיסן המומלץ ביותר, לדעתי הוא, האחד והיחיד, שמשום מה לא מופיע באתר, המיני אולטרא סטיק של איפלייט. הייתי מבקש מהחבר שלך לברר אם קיים במלאי.

הנה קישור לסקירה של האולטרא סטיק הטיפה יותר גדול (גם מומלץ) http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=581481&highlight=e+flite+mini+ultra+stick

בקיצור בהצלחה בבחירה - הכי חשוב ספר לנו מה בחרת ואיך התרשמת

בהצלחה
גיל ברקאי

zahi101
13-11-2010, 19:28:46
ראיתי את הטיסנים שהמלצת עליהם אך נראה לי שכמו שנמאס לי עם האיזי ימאס לי איתם. אני מחפש משהו מהיר כיפי ועם גלגלים...
ההוק האדום נשמע לי מצוין! איך הוא?
לינק:
http://www.euromodel-online.eu/plane/electriques-arf/e-flite/produit-bae-hawk-15-df-arf-3565-12190.html
בכלל ההוק האדום הזה(של eflite ) יפה יותר מכל הוק אדום שראיתי כאן בארץ...
אין בעיה להביא אותו לארץ סמכו עליי(: והוא גם לא כל כך יקר...
עוד שאלה...
אני צריך לקנות עוד מקלט ספקטרום..
הם מוכרים 6110e ב49 דולר? כמה עולה בארץ?
הוא יספיק להוק?(למרות שהוא לא טווח מלא) והאם האחריות למרות שקניתי מפריז עדיין מבית הוריזון הובי?
תודה!

מני2000
13-11-2010, 19:35:49
לא לקחת בחשבון עוד דבר אחד, חוץ מזה שתתזז את החבר שלך ותשלם יותר יקר מבארץ ותסתכן במכס...
בנוסף לכל זה יש סיכוי טוב שהסבלים שמעמיסים את המזוודות למטוס ישברו לך את הטיסן (גם אם אתה חושב שהוא ארוז טוב).
תקנה בארץ, גם לא תצטרך להמתין...

zahi101
13-11-2010, 19:44:30
חברים לא ננעלתי על כלום...
אני פשוט לא מצאתי משהו שמשך אותי מהסיני... יכול להיות שלא חיפשתי טוב.
קיים אצל הסיני הוק ברמה גבוהה? זאת אומרת לא אלו מה20 דולר?
אולי נלך גם על אקסטרה 330... יש איזשהיא אקסטרה מומלצת מהסיני שמישהו ראה/הטיס?

guyst
13-11-2010, 19:47:26
ראיתי את הטיסנים שהמלצת עליהם אך נראה לי שכמו שנמאס לי עם האיזי ימאס לי איתם. אני מחפש משהו מהיר כיפי ועם גלגלים...
ההוק האדום נשמע לי מצוין! איך הוא?
לינק:
http://www.euromodel-online.eu/plane/electriques-arf/e-flite/produit-bae-hawk-15-df-arf-3565-12190.html
בכלל ההוק האדום הזה(של eflite ) יפה יותר מכל הוק אדום שראיתי כאן בארץ...
אין בעיה להביא אותו לארץ סמכו עליי(: והוא גם לא כל כך יקר...
עוד שאלה...
אני צריך לקנות עוד מקלט ספקטרום..
הם מוכרים 6110e ב49 דולר? כמה עולה בארץ?
הוא יספיק להוק?(למרות שהוא לא טווח מלא) והאם האחריות למרות שקניתי מפריז עדיין מבית הוריזון הובי?
תודה!

אם עדיין לא נמכר, ראיתי הוק כזה בשלט רחוק בהרצליה במחיר אטראקטיבי.
לגבי מקלטים, יש לך כאלה ביד שנייה פה...

zahi101
17-11-2010, 17:50:17
לאחר שחיפשתי משהו סקיילי מצאתי את ההוק המדהים של איפלייט:
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFL8025
עכשיו: הוא מגיע בלי כלום. אני רוצה להזמין לו אלקטרוניקה מהסיני.
זאת המקורית שאפשרי לקנות(אבל יקרה):
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFLA1060
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFLDF15
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFLM3015DF
וסוללה 3200...
אפשרי למצוא את החלקים הנ"ל מהסיני?

7YOAV7
19-07-2011, 01:22:25
טיסן שלב שני מעולה שעובד גם עם דלק וגם עם חשמלי הוא ה-ESCAPADE של GREAT PLANES . לא תצטער לרגע על קניה שלו. קיט איכותי טוב ויפה והוא גם מבצע אווירובטיקה לא רעה בכלל. אני יכול להשיג לך חדש ב-650 ש"ח אם אתה רוצה

wind556
19-07-2011, 08:39:26
שבוע טוב.

ואיפה אתה חושב מיוצר הטיסן שנמצא בפריס?
בלובר? על השפיץ של האייפל? :cool:
הוא קונה אותו בסין או בהונג קונג ידידי היקר

Boogle
19-07-2011, 08:53:52
טיסן שלב שני מעולה שעובד גם עם דלק וגם עם חשמלי הוא ה-ESCAPADE של GREAT PLANES . לא תצטער לרגע על קניה שלו. קיט איכותי טוב ויפה והוא גם מבצע אווירובטיקה לא רעה בכלל. אני יכול להשיג לך חדש ב-650 ש"ח אם אתה רוצה

ואיפה אתה חושב מיוצר הטיסן שנמצא בפריס?
בלובר? על השפיץ של האייפל? :cool:
הוא קונה אותו בסין או בהונג קונג ידידי היקר

זה טרנד עכשיו?? להציף שרשורים בני 8 חודשים ???