PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מקצועית

guy010284
13-11-2010, 10:00:07
יש לי פרוטוס 500 6 תאים בקר מקורי 80a ומנוע סקורפיון
פי'צ 13- 13+ 0 באמצע
עכשיו הבעיה כשהני עושה תיקתוק על הצד מהיר המסוק נחלש ויורד מין חוסר כח כזה
ועוד דבר אני מטיס עם סוללות 40c חדשות ופיניון 15t
אם משהו נתקל בבעיה כזאת
תודה גיא...

sagi
13-11-2010, 10:02:06
כמה האחוזים שלך בסווש ? והאם אתה משתמש בכל הפי'טצ בשביל התיקתוק ?

guy010284
13-11-2010, 15:10:13
50 אחוז וכן אני משתמש בכל הפיץ

sagi
13-11-2010, 15:19:49
תנסה לעבוד עם 9 מעלות +/- בסייקליק ולרדת קצת במעלות של הפיט'צ
ככה תקבל תגובה מהירה יותר של הסייקליק לטובת התיקתוקים ולא תחנוק
את המנוע עם זוויות גבוהות מדי.
ב-600 לשעבר שלי עבדתי עם זוויות של +/- 11 וסייקליק של 8.5 +/-
והצלחתי להחזיק את המסוק בתיקתוק בגובה אחיד ללא איבוד כוח של המנוע.

עמיתפורת
13-11-2010, 16:40:35
תנסה לעבוד עם 9 מעלות +/- בסייקליק ולרדת קצת במעלות של הפיט'צ
ככה תקבל תגובה מהירה יותר של הסייקליק לטובת התיקתוקים ולא תחנוק
את המנוע עם זוויות גבוהות מדי.
ב-600 לשעבר שלי עבדתי עם זוויות של +/- 11 וסייקליק של 8.5 +/-
והצלחתי להחזיק את המסוק בתיקתוק בגובה אחיד ללא איבוד כוח של המנוע.

עיצה מעניינת אך ממש לא טובה.
מהשאלה שלך נראה כי אתה עדיין לא שולט בטכניקה של התרגיל ולכן מעמיס גם פיטצ' וגם סייקליק ובגלל זה יש לך איבוד סל"ד.
בעיצה ששגיא נתן לך היא בסדר אבל לא תפתור לך את הבעיה אתה תמשיך לטחון את הסטיקים רק ש/הפעם המסוק יגיב אחרת.
עיצתי אליך מניסיון הדרכה קצר שיש לי.
התחל לאט, שמור על גובה אחיד ועשה גם טיקטוקים ארוכים יותר מעין חצאי רולים מצד לצד, לאחר מכן התחל לקצר את המהלך.
זכור כי כמעט בכל תרגיל 3D הפיטצ' מוביל תנועה ולא להיפך ובשום פנים ואופן לא ביחד....
בהצלחה ואל תיגע בכיול המסוק.

sagi
13-11-2010, 17:08:49
עיצה מעניינת אך ממש לא טובה.
מהשאלה שלך נראה כי אתה עדיין לא שולט בטכניקה של התרגיל ולכן מעמיס גם פיטצ' וגם סייקליק ובגלל זה יש לך איבוד סל"ד.
בעיצה ששגיא נתן לך היא בסדר אבל לא תפתור לך את הבעיה אתה תמשיך לטחון את הסטיקים רק ש/הפעם המסוק יגיב אחרת.
עיצתי אליך מניסיון הדרכה קצר שיש לי.
התחל לאט, שמור על גובה אחיד ועשה גם טיקטוקים ארוכים יותר מעין חצאי רולים מצד לצד, לאחר מכן התחל לקצר את המהלך.
זכור כי כמעט בכל תרגיל 3D הפיטצ' מוביל תנועה ולא להיפך ובשום פנים ואופן לא ביחד....
בהצלחה ואל תיגע בכיול המסוק.
:D
הזוויות לא משפיעות על המנוע והסייקליק לא קשור למהירות תגובה של הצלחת ???
והכי מענין זה שאתה סותר את עצמך פעמים בתשובה אחת......
הבחור ביקש עצה ולא התרסה נגד ממליץ אחר..... תשים לב למה שאתה כותב !

guy010284
13-11-2010, 17:09:30
תודה לעונים

עמיתפורת
13-11-2010, 23:24:04
:D
הזוויות לא משפיעות על המנוע והסייקליק לא קשור למהירות תגובה של הצלחת ???
והכי מענין זה שאתה סותר את עצמך פעמים בתשובה אחת......
הבחור ביקש עצה ולא התרסה נגד ממליץ אחר..... תשים לב למה שאתה כותב !

הבחור ביקש עיצה מיקצועית וקיבל אותה גם אם לא לרוחך איש יקר ושתה מים זה יעזור לך.
להציע למישהו להוריד רגישות במסוק כדי לא לאבד כוח במסוק בגלל טכניקת הטסה לקויה רק מקלקלת לו את טכניקת ההטסה והוא לא ילמד כלום מזה.
ולכן אני ממליץ לך לנסות ללמוד מה שורש הבעיה של הכותב ולא להמציא פתרונות פלסטר לשטף דם רציני כי לך זה עזר.
אני לעומתך למוד ניסיון הדרכתי ארוך שנים ועם מספר מטיסים שמעל 3 ספרות כדי לומר לך שהפתרון שלך הוא פתרון רע.
כוונותיך טובות אגב אבל הדרך לפתור את הבעיה אינה נכונה כי מזה הוא לא ילמד כלום. כי כשירצה להחריף את המסוק הוא יתקל בבעיה זו שוב כיוון שלא למד לתקן אותה עם האצבעות.
ואל תיקח את זה אישית שגיא ובבקשה אל תגרור את ה למטה כי אני לא אשתף איתך פעולה בעניין מה שיש לך תוכל לומר לי באוזן יש לי טלפון.

לכותב.
סלח לנו על הכיוון שנראה פה.
אני ממליץ לך להפגש עם אדם מקצועי שיוכל להדריך אותך איך לבצע את התרגיל בצורה נכונה כדי שלא תאבד כוח במסוק.
מספיק שניה מבט על האצבעות שלך כדי להבין איפה הטעות שלך ולתקן אותה במהרה.
בהצלחה.

Rexiguru
13-11-2010, 23:33:02
הבחור ביקש עיצה מיקצועית וקיבל אותה גם אם לא לרוחך איש יקר ושתה מים זה יעזור לך.
להציע למישהו להוריד רגישות במסוק כדי לא לאבד כוח במסוק בגלל טכניקת הטסה לקויה רק מקלקלת לו את טכניקת ההטסה והוא לא ילמד כלום מזה.
ולכן אני ממליץ לך לנסות ללמוד מה שורש הבעיה של הכותב ולא להמציא פתרונות פלסטר לשטף דם רציני כי לך זה עזר.
אני לעומתך למוד ניסיון הדרכתי ארוך שנים ועם מספר מטיסים שמעל 3 ספרות כדי לומר לך שהפתרון שלך הוא פתרון רע.
כוונותיך טובות אגב אבל הדרך לפתור את הבעיה אינה נכונה כי מזה הוא לא ילמד כלום. כי כשירצה להחריף את המסוק הוא יתקל בבעיה זו שוב כיוון שלא למד לתקן אותה עם האצבעות.
ואל תיקח את זה אישית שגיא ובבקשה אל תגרור את ה למטה כי אני לא אשתף איתך פעולה בעניין מה שיש לך תוכל לומר לי באוזן יש לי טלפון.

לכותב.
אני ממליץ לך להפגש עם אדם מקצועי שיוכל להדריך אותך איך לבצע את התרגיל בצורה נכונה כדי שלא תאבד כוח במסוק.
בהצלחה.

איך זה שאתה מגיע תמיד שבסופו של דבר לרמת דיבור כזאת עם מישהו בפורום?

עמיתפורת
13-11-2010, 23:42:42
אה וטיקטוקים אני יודע לעשות לא רע בכלל...
אמנם ישן אבל בכל זאת..

http://www.youtube.com/watch?v=qTIefh7HEJI

sagi
15-11-2010, 20:58:56

לכותב.
בהצלחה.
לצערי שוב אתה מתעסק עם המסביב ולא נקודתית....
שאלתי אותך שאלות שלא ענית עליהן.... הצגתי בפניך את הסתירה בדבריך....
ולפותח השרשור אני ממליץ על 2 מקצוענים.....

ליאור בר-עמי - מאסטר במסוקים ואדם צנוע
וישראל אסולין - תותח על עם ידע נרחב ואלוף הארץ ב-3D

lior_bar_ami
16-11-2010, 00:12:17
גיא יש מצב שאתה מצלם סירטון שלך מבצע טיקטוקים כדי שנבין האם זו תקלת כיול או "תקלת מטיס"?
עוד אופציה היא להגיע לשטח הטסה עם חברה שמבינים עניין (אתה מוזמן ליצור קשר ולקבוע איתי לצורך העניין), שיראו אותך מטיס, או אולי יטיסו את המסוק שלך - ויתנו לך את ההבחנה שלהם.

אם אתה מעוניין, הטלפון שלי הוא 0546686485 - אתה מזומן ליצור קשר ולהגיע להטיס איתנו.

lior_bar_ami
16-11-2010, 00:12:50
לצערי שוב אתה מתעסק עם המסביב ולא נקודתית....
שאלתי אותך שאלות שלא ענית עליהן.... הצגתי בפניך את הסתירה בדבריך....
ולפותח השרשור אני ממליץ על 2 מקצוענים.....

ליאור בר-עמי - מאסטר במסוקים ואדם צנוע
וישראל אסולין - תותח על עם ידע נרחב ואלוף הארץ ב-3D

תודה על המחמאה הענקית והפירגון שגיא :o

sagi
16-11-2010, 07:42:01
תודה על המחמאה הענקית והפירגון שגיא :o
בכייף ומכל הלב..... תכין את עצמך לסופ"ש אני צריך כיוון ל-700