PDA

צפייה בגרסה מלאה : האיזיסטאר צלל היום אל מותו - מחפש המלצה לטיסן חדש

Ashaman
13-11-2010, 21:51:07
היי לכם,

הטסתי היום את האיזיסטאר בשדה ליד הבית כשלפתע אבד קשר רדיו.
למרבה ה"מזל" הטיסן בדיוק ביצע פניה הצידה ופשוט צלל והסתחרר אל מותו במקום לעוף לעבר האופק.
איתרתי אותו על עץ במרחק ~400 מטר ממני, המקלט היה אמור להחזיק לקילומטר :mad:
בכל מקרה, אחרי כרבע שעה בה גיליתי את כישורי השלכת האבנים שלי + הפעלות חוזרות ונשנות של מנוע הטיסן (הקליטה שבה כשהתקרבתי, היה ממש משעשע להפעיל ולסגור מנוע כך שהטיסן נענע את הענף עד שנפל), הטיסן הגיע לקרקע.
העונש? כנף שנראית כאילו נגס בה שועל והגה גובה שבור באמצע.
אפשר להחזיר אותו לאוויר? ודאי, זה איזיסטאר, וכמו שאמר לי עודד "הטיסן הזה יטוס גם אם בטעות נדביק אותו לפסנתר".
אממה, לדעתי זה סימן משמים (:rolleyes:) שהגיע הזמן לעבור הלאה.
אז - לאיזה מן טיסן מהיר ומדליק מעבירים סטאפ של איזיסטאר? :)

נ.ב. מזל שהקופטר היה שם לרוקן את 4 הסוללות שנותרו ;)

guy1a
13-11-2010, 21:59:53
איזה מקלט יש לך ?
מסקרנות ...

( ברביעי האחרון גם אני עסקתי איזה שעה ומשהו בזריקת אבנים וניעור עצים ... זה משעשע למדי :) )

haimgil
13-11-2010, 22:05:02
אני למשל היום הייתי עסוק מלהוציא לעצמי קוצים בכל הגוף אחריי שהתגלגתי בוואדי בבית אריה.
לגבי טיסן,כנס ללידר הובי יש שם טיסנים נחמדים לסט אפ שלך.וגם זולים במיוחד.

Ashaman
13-11-2010, 22:14:04
המקלט הוא Spektrum AR6200 Lite

lior_shenhar
13-11-2010, 22:23:22
חיים אני עוזב אותך לרגע וכבר אתה מרסק ומוציא קוצים ? מה קרה? שוב פעם הנשר הענק ניסה לתפוס את ה f-5. הנשר הזה פסיכופת!

אייל שפירא
14-11-2010, 06:19:16
להאשים את המקלט זה הדבר הכי קל, אתה בטוח שאיבדת קליטה ולא פשוט הזדקרת בפניה עם מאזנות במהירות נמוכה ונכנסת לסיחרור?

לגבי הסט אפ, הוא יכול להתאים לכל טיסן באיזור ה500-1000 גרם שנועד להיות יחסית מהיר ולא נועד ל3D. יחסית מהיר = לא פאנג'ט, אבל גם לא טריינר כנף עילית.

זה סט אפ מעולה למוגי, לFireFly, לF15 מקאפה וחבורתו וכמעט לכל הכנפיים המעופפות.

Ashaman
14-11-2010, 20:59:54
כבר יצאתי מהגרסה של איזיסטאר ל"סחרור" בעבר. הוא טיסן נורא סלחן. במקרה הזה פשוט לא היתה שום תגובה במשך 15 שניות בהן הוא צלל אל הקרקע.
כמו כן הוא לא הזדקר, והפניה נעשתה עם הגה הכיוון דווקא ולא עם המאזנות, הנטיה הקלה של הכנף ימינה היא זו שגרמה לו לצלול במעגלים למטה.
הייתי מעלה תמונות של הנזק (שאני יודע שאתם רוצים לראות :rolleyes:) אבל אני בדיוק עובר דירה בימים אלו והמצלמה קבורה אי שם בין ההריסות.

האמת היא שאני באמת מחפש טיסן כנף תחתי מהיר ומדוייק, שיהיה אפשר לבצע איתו טיסות קרוב לקרקע. המלצות?