PDA

צפייה בגרסה מלאה : T-45 מוקצף

שחר אראמא
15-11-2010, 18:39:46
רכשתי השבוע T-45 מוקצף של חברת SAPAC.
אני רוצה לשדרג את הטיסן ולהוסיף לו מערכת גלגלים מתקפלים. הייתי שמח לדעת אם למישהו יש ניסיון והמלצה למערכת גלגלים מתקפלים שיכולה להתאים לטיסן.

בנוסף אם למישהו יש ניסיון עם הטיסן הספציפי ויש המלצות ורעיונות לשדרוג אני אשמח לשמוע.

תודה מראש,
שחר

imac1
15-11-2010, 19:11:18
אחינו נתונים תמונות ותקציב
ואז אפשר לעזור

guyst
15-11-2010, 19:26:57
EPS? היה לי פעם, אם זה אותו אחד אני לא בטוח לגבי מתקפלים בגלל חוזק החומר.
לינק באמת יעזור

שחר אראמא
15-11-2010, 20:07:29
צודקים...

http://www.rc-warbirds.com/product_info.php?currency=SGD&cPath=64_111&products_id=482

haimgil
15-11-2010, 20:18:50
יש לי ניסיון עם הטיסן הזה והוא טיסן מצוין כל עוד יושב עליו מנוע רוצח אחרת הוא סתם עגלה משעממת.ולגבי גלגלים מיתקפלים לא הייתי ממליץ בכלל ביגלל עובי הכנף וחרטום האף חלול וחלש מידיי וכל נגיעה בקרקע עם כני נסע מיתקפלים תיקרע לך את הגלגלים ואת הכנפיים והחרתום.מה שפחות קורה עם הגלגלים המקוריים כי הם יותר גמישים ונוטים ליספוג את הפגיעה בקרקע וזה עוד ליפני שדיברנו על מישקל כני הנסע המיתקפלים.מה שכן הייתי ממליץ לך להוסיף בטיסן הזה זה הגה כיוון שהוא ממש נחוץ בטיסן הזה אם אתה רוצה להגיע איתו לביצועים מירביים.את ההגה כיוןן יש להדביק ממש חזק ולגרד את הצבע בשטח ההדבקה.או ליתקוע שיפוד או קרבון.

guyst
15-11-2010, 20:43:37
יש לי ניסיון עם הטיסן הזה והוא טיסן מצוין כל עוד יושב עליו מנוע רוצח אחרת הוא סתם עגלה משעממת.ולגבי גלגלים מיתקפלים לא הייתי ממליץ בכלל ביגלל עובי הכנף וחרטום האף חלול וחלש מידיי וכל נגיעה בקרקע עם כני נסע מיתקפלים תיקרע לך את הגלגלים ואת הכנפיים והחרתום.מה שפחות קורה עם הגלגלים המקוריים כי הם יותר גמישים ונוטים ליספוג את הפגיעה בקרקע וזה עוד ליפני שדיברנו על מישקל כני הנסע המיתקפלים.מה שכן הייתי ממליץ לך להוסיף בטיסן הזה זה הגה כיוון שהוא ממש נחוץ בטיסן הזה אם אתה רוצה להגיע איתו לביצועים מירביים.את ההגה כיוןן יש להדביק ממש חזק ולגרד את הצבע בשטח ההדבקה.או ליתקוע שיפוד או קרבון.

מסכים עם כל מילה!
היה לי כזה וכדאי לשדרג את המנוע. הוא טריינר אבל בלי כוח.
שים לב לנחות ברכות אחרת הוא נשבר... מניסיון:)

שחר אראמא
16-11-2010, 08:06:57
אם מחזקים את הכנף ואזור החרטום אתם לא חושבים שאפשר להוסיף לו מערכת מתקפלים?

בכל מקרה מעניין אותי אם יצא למישהו להמריא אותו בזריקה?
אני שואל על זריקה כי אני שוקל להוריד לו את הגלגלים וזהו...

odedb
16-11-2010, 09:09:17
הטסתי אותו שנה .תשכח מזריקה ידנית .חייב ריצה ארוכה לפני המראה אחרת יבצע רול (לאדמה)
החרטום עדין מאוד !!!
אתה מוריד גלגלים אתה שובר אותו בנחיתה בוודאות !!!!!!!

johnny_black
16-11-2010, 20:21:06
בתור בעלים של הקקה הזה אני יכול לומר בלב שלם שמור על מערכת גלגלים פנאומטית לטיסן שמתאים לזה.
עם כל הרצון להפוך את המטוס הזה למה שהוא לא זה לא יקרה,
תקציף ,תחבר,תחסר עוד כוח פחות כוח הדגם הזה פשוט לא יחזיק.
שמור עליו כמו שהוא הוא ייתן לך הנאה..את שלי ריסקתי כי חשבתי גם שהוא מטוס רב ביצועים... רצית להשתדרג בכוח או בביצועים ? קנה דגם חזק יותר,אי אפשר לאלף צב להיות ארנבת
לבננה הובי יש דגמים מכאן ועד לפלנד לכל כיס ולכל רמה.. תבדוק אצלם תראה מה מתאים לך.
רוב הדגמים שלהם מגיעים עם סטאפ של 4תאים 14.8 וולט סוללה עם בקר 60-80 אמפר והמטוסים בנויים להחזיק גם את משקל הסוללה שהוא כמעט 300גרם שהמשקל הכולל של הטיסן הוא 700 גרם ביום טוב (;
אם יש לך שאלות אשמח לעזור

sharonx
16-11-2010, 20:25:48
בתור בעלים של הקקה הזה אני יכול לומר בלב שלם שמור על מערכת גלגלים פנאומטית לטיסן שמתאים לזה.
עם כל הרצון להפוך את המטוס הזה למה שהוא לא זה לא יקרה,
תקציף ,תחבר,תחסר עוד כוח פחות כוח הדגם הזה פשוט לא יחזיק.
שמור עליו כמו שהוא הוא ייתן לך הנאה..את שלי ריסקתי כי חשבתי גם שהוא מטוס רב ביצועים... רצית להשתדרג בכוח או בביצועים ? קנה דגם חזק יותר,אי אפשר לאלף צב להיות ארנבת
לבננה הובי יש דגמים מכאן ועד לפלנד לכל כיס ולכל רמה.. תבדוק אצלם תראה מה מתאים לך.
רוב הדגמים שלהם מגיעים עם סטאפ של 4תאים 14.8 וולט סוללה עם בקר 60-80 אמפר והמטוסים בנויים להחזיק גם את משקל הסוללה שהוא כמעט 300גרם שהמשקל הכולל של הטיסן הוא 700 גרם ביום טוב (;
אם יש לך שאלות אשמח לעזור

איך המשלוחים מהם ?

guy1a
16-11-2010, 21:24:15
שאלתי פעם ב RCG ואמרו לי להזהר מהם כמו מאש ...

חיפוש שם מוצא המון המון ליכלוך עליהם.

haimgil
16-11-2010, 22:24:40
אם מחזקים את הכנף ואזור החרטום אתם לא חושבים שאפשר להוסיף לו מערכת מתקפלים?

בכל מקרה מעניין אותי אם יצא למישהו להמריא אותו בזריקה?
אני שואל על זריקה כי אני שוקל להוריד לו את הגלגלים וזהו...

ניתן בלי בעיה ליזרוק מהיד ,למעשה כך ביצענו את הטסט פלייט הראשון.אך המנוע שודרג למנוע 3700KV 4 תאים.

guyst
16-11-2010, 22:33:36
ב-RCG לא אוהבים את BH טוענים שהסחורה שלהם לא איכותית.

אבל אנחנו אוהבים את הסקירות פיט.... נכון אייל...?:D:p:D

imac1
16-11-2010, 22:49:11
לילה טוב
קבלו ציוד שיש לי ניסיון איתו
לא זול אבל איכותי ועובד מצוין
http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFLM3215DF

http://www.e-fliterc.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFLDF15

כמובן שצריך סוללה 4 תאים
הסטאפ הנ'ל מטיס את הHABU במהירות של כמעט 150 קמ'ש אני מאמין שהוא יעשה רק טוב להוק

לדעתי הוא גם קיים במלאי אצל שלט רחוק

לילה טוב
תומר

שחר אראמא
18-11-2010, 09:02:43
תודה לכל העונים!

אני אשאיר אותו ככה, כנראה שבהמשך אני פשוט אשדרג למשהו יותר רציני...

שחר אראמא
26-11-2010, 17:54:32
מחפש המלצה למנוע משודרג מהסיני.
בעדיפות שיהיה מתאים ל3 תאים 2200