PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות טיסן חיפה לא מוכר לשטחים הכבושים -יפה לו

אייל שפירא
20-04-2003, 15:51:13
זו לא ההודעה הראשונה בשירשור, לא אני פתחתי אותו, היא פשוט קפצה להתחלה.

SHAHAR AB
15-11-2010, 19:32:56
בכתבה בחדשות ערוץ 2 טיסן חיפה התראיין שהוא לא מוכר לעיר אריאל כי זה שטח כבוש (המתנ"ס רצו לקנות ממנו ציוד לטובת משהוא מדעי)- יפה לך מר טיסן חיפה מעניין מה תעשה שהערבים יגידו שחיפה היא עיר כבושה איפה תמכור בים ?????????????????????????????????????????
ממני שיהיה לך ביי ביי לא תראה שקל

guyro
15-11-2010, 19:39:46
כרגע אישתי קראה לי לראות את הכתבה,
אני מאוד מופתע מטיסן חיפה, אומנם אנו חיים במדינה לא פשוטה, אבל למנוע מאחינו לקנות אצלך ?
אולי באמת נייצר עלייך חרם שתרגיש איך החברה באריאל מרגישים,
שחר +1 !

גיא חנוך
15-11-2010, 19:48:34
+1

עמרי רז
15-11-2010, 19:53:24
1+
אני עוד גר מ"מ ממנו ונוסע עד נתניה בשביל הורן קטן !
לא נכנס אליו בית דין ! גם UFO התחלתי להזמין מחול.

flyinglizard
15-11-2010, 19:55:28
לול, איזה טמבלים בטיסן חיפה. מעירוב פוליטיקה עם ביזנס אפשר רק להפסיד.
יש למישהו לינק לכתבה?

תאמינו לי שלא לסיני, לא להלי דיירקט ולא לטאואר הוביס אכפת לאן הם שולחים את החבילות. בהתאם, לא הייתי קונה ממנו דבר יותר. לא כי אני תומך בכיבוש באופן אקטיבי (מבחינתי זה רע, אבל רע הכרחי), אלא כי גרים שם ישראלים, משלמים מיסים ועושים צבא, והם צריכים לקבל שירות בדיוק כמו כל אחד אחר במדינה הזו. אני מחכה לבעל המועדון שלא יכניס תושבי אריאל בשלב הסלקציה...

avi_b
15-11-2010, 19:58:51
+1

Flying_student
15-11-2010, 20:15:47
הנה הכתבה. http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-2a46fca33b05c21004.htm

הוא חושב שחרם כזה יגרום לאנשים להבין שלא כדאי לגור בשטחים.
אני מקווה שקהילת הצרכנים בישראל תגרום לו להבין שלא רוצים סוחרים כמוהו בארץ. יש הבדל בין להחזיק בדעות פוליטיות לבין להחרים את אילו שלא מסכימים איתך. פשוט מגעיל

videoman4
15-11-2010, 20:19:02
+1

tisanir
15-11-2010, 20:25:17
פשוט טמטום!

shark
15-11-2010, 20:27:29
ראיתי את הכתבה והייתי קצת בשוק איך בעל עסק מסרב למכור סחורה למוסד אקדמי
להחזיק דיעות שונות - לגיטימי, אבל להחרים מישהו שגר באריאל כשהמדינה מאפשרת לך לגור באריאל???
החרם הזה יעלה לו ביוקר אני בטוח, דיברתי עם חמישה אנשים שהבטיחו שהוא לא יראה יותר שקל מהם

הבנתי שהוא יבואן של דלקים
אני אשמח אם תוכלו למסור כאן בפורום את שמות המוצרים שהוא מיבא כדי שיהיה אפשר להחזיר לו באותו מטבע,
אם אפשר לדעת גם מי המתחרים שלו - מצויין
:mad:

Ido
15-11-2010, 20:35:22
טוב, נו. אולי עכשיו נתחיל לקנות ממנו.
מעניין.. אם היה עסק טיסנים באריאל שהיה מוכר מוצרים בשקל יותר יקר מהסיני, כל הפטריוטים כאן היו דוהרים לסיני ושוכחים את האידאולוגיה בצד.

alonk
15-11-2010, 20:45:36
חברים,
לא רציתי לפרסם את זה, אבל אם כבר זה בחדשות...
א. זה לא מתנ"ס,ה מרכז האוניברסיטאי אריאל.
ב. אני המדען שהזמין אצלו.
ג. נחיה גם בלעדיו, יש הרבה חנויות...

alonk
15-11-2010, 20:47:29
כמו כן ... תודה על התמיכה, טוב לדעת שאני במקום נכון.

shark
15-11-2010, 20:48:50
מכתב פתוח לטיסן חיפה

webmaster@ariel.ac.il
tissan@012.net.il

עבור טיסן חיפה
צפיתי בכתבה בחדשות ערוץ 2 על החרם שלכם על אריאל,

רציתי להביע סלידה מהחרם כלפי המכללה - מוסד אקדמי שהוקם כחוק ובו לומדים אלפי תלמידים המתגוררים במקומות שונים בארץ.
לדעתי יש הבדל מהותי בין דעה ועמדה פוליטית לבין סירוב מכירה למגזר מסויים, זה יוצר שנאה מיותרת וקרע,
השלב הבא יהיה שרופא ערבי יסרב לנתח יהודים בגלל דעותיו הפוליטיות.

אני לקוח ותיק אצלכם ורוכש ציוד ודלקים, וטיסנאי מזה מספר שנים,
אני אשתדל מהיום לא לרכוש יותר מטיסן חיפה, ואני מקווה שחברי הטיסנאים יעשו כמוני

העתקים:
פורום efly
מכללת אריאל

Flying_student
15-11-2010, 21:03:19
מעניין.. אם היה עסק טיסנים באריאל שהיה מוכר מוצרים בשקל יותר יקר מהסיני, כל הפטריוטים כאן היו דוהרים לסיני ושוכחים את האידאולוגיה בצד.

משעמם לאנשים בחיים. אני מקווה שאף אחד לא ירד לרמה שלך

flyinglizard
15-11-2010, 21:17:51

אתה כנראה לא מבין מה המשמעות של "לא לערב פוליטיקה ועסקים". אני בטוח שרוב המגיבים כאן לא רצו עם סרטים כתומים בהתנתקות, פשוט יש דעות פוליטיות, ויש דמוקרטיה בה הרוב לא עושה חרמות על קבוצות מיעוט (ועוד כאלו שהם אזרחים שומרי חוק ומשלמי מיסים לכל דבר), ואז גם יש "להיות נבלה".

כנראה שהאינטליגנציה הרגשית שלך לא מספיק מפותחת בשביל להפריד בין טיסנאות, או סתם צרכנות לבין הדעות הפוליטיות שלך, אז מה דעתך על בתי עסק שלא מוכרים למצביעי חד"ש?

SHAHAR AB
15-11-2010, 21:24:13

להזכירך אריאל היא עיר ולא התנחלות.

s.mario
15-11-2010, 21:38:48
בתור אחד שגר ב"שטח כבוש" באיזור ירושלים ,
ולומד במרכז האוניברסיטאי אריאל , מבטיח להדיר רגליי לצמיתות מהחנות ושלוחותיה בארץ!
איתי.:cool:

wonderd
15-11-2010, 21:49:51
השמועה תמשיך להתפשט - אני גם אעזור לה. מבטיח פה שאף אחד מחבריי לא ייכנס אליהם יותר ומקווה שגם טיסנאים/מסוקאים אחרים יתרחקו מהם.
הלוואי שהספקים שלו יפסיקו למכור לו כי הוא גר בישראל ה"כובשת הרעה".

מר רמי הלא כל כך יקר, אתה הולך להפסיד הרבה לקוחות ומוניטין בגלל השטות הזאת, אני מבטיח לך לפעול כנגד הקנייה אצלך ומקווה שתישאר עם הציוד שלך על המדף.
פשוט גועל נפש!

SHAHAR AB
15-11-2010, 21:50:23
גם בפורום השכן
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?forum=358&r=1

ziki
15-11-2010, 22:02:28
עצוב, אפילו עצוב מאד.
זו אחת החנויות הטובות בארץ עם שירות מקצועי ויחס אדיב ממדרגה ראשונה.
ראיתי את הכתבה ופשוט לא יכולתי להאמין שזה בא דווקא משם.
חבל לערב פוליטיקה עם עסקים, טוב לא יצא מזה.
הכתבה הזו שקולה לכריתת הענף עליו אתה יושב ומפליא אותי שאדם נבון כמו רמי לא מבין את זה.

shark
15-11-2010, 22:03:29
אנשים זריזים :)
עכשיו גם קבוצה בפייסבוק
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/lhhrym-t-hnwt-tysn-hyph/161097333926123

flyinglizard
15-11-2010, 22:05:20
פשוט תכנסו לאתר שלו, תסתכלו על רשימת הספקים, ותקנו גם תקנו - אבל מחו"ל. יותר יקר זה לא יצא לכם.

wonderd
15-11-2010, 22:12:45
אולי נתחיל להביא בעצמנו ציוד מהחברות שהוא מביא, נפזר אצל החברים במחירי עלות וניתן לו להרגיש קצת את המיתון...

adibenbasat
15-11-2010, 22:14:45
אתחיל במשפט שאימי תמיד אמרה לי: "לא תמיד כדי לעמוד על הגג ולצעוק את האמת", כמובן שכול אחד והאמת שלו..נכון, לא חכם לאדם עם עסק להביע דעה כו שנוייה במחלוקת, אבל מצד שני יש לו דעה, וכמו כול בעל עסק הוא אינו מחוייב למכור לכול אחד, זוהי זכותו הלגיטימית, כמו שלא כול אחד כאן חייב לקנות ממנו..אז מה ההבדל בין טיסן חיפה ש"מחרים" את אריאל לאותם מגיבים (כועסים) כאן בפורום שמחרימים אותו?-אתם מגיבים בחרם על חרם (מבחינתכם חרם זה דבר שלילי, לא יאה, פסול, לא חכם-לא?) אם ילד בגן מרים יד על ילד אחר- ניתן לו סטירה שיבין שאלימות זה רע:rolleyes:

אני נגד חרם צרכני ברמה העקרונית לכאן ולכאן (מזה ישראל סובלת שנים-מתנחלים ופעילי שלום), אני גם לא מכיר את טיסן חיפה, אבל כול התגובות ההיסטריות שמטרתם להלהיט את היצרים (במיוחד זה- ה"מדען" מהמרכז האוניברסטי באריאל) -מאוד קל להסחף איתן- אבל כולן שוות ערך לרמת חוסר הטקט של טיסן חיפה..אני מנסה להסתכל מהצד- זה נראה לא טוב משני הצדדים.

flyinglizard
15-11-2010, 22:22:09
אתחיל במשפט שאימי תמיד אמרה לי: "לא תמיד כדי לעמוד על הגג ולצעוק את האמת", כמובן שכול אחד והאמת שלו..נכון, לא חכם לאדם עם עסק להביע דעה כו שנוייה במחלוקת, אבל מצד שני יש לו דעה, וכמו כול בעל עסק הוא אינו מחוייב למכור לכול אחד, זוהי זכותו הלגיטימית, כמו שלא כול אחד כאן חייב לקנות ממנו..אז מה ההבדל בין טיסן חיפה ש"מחרים" את אריאל לאותם מגיבים (כועסים) כאן בפורום שמחרימים אותו?-אתם מגיבים בחרם על חרם (מבחינתכם חרם זה דבר שלילי, לא יאה, פסול, לא חכם-לא?) אם ילד בגן מרים יד על ילד אחר- ניתן לו סטירה שיבין שאלימות זה רע:rolleyes:

אני נגד חרם צרכני ברמה העקרונית לכאן ולכאן (מזה ישראל סובלת שנים-מתנחלים ופעילי שלום), אני גם לא מכיר את טיסן חיפה, אבל כול התגובות ההיסטריות שמטרתם להלהיט את היצרים (במיוחד זה- ה"מדען" מהמרכז האוניברסטי באריאל) -מאוד קל להסחף איתן- אבל כולן שוות ערך לרמת חוסר הטקט של טיסן חיפה..אני מנסה להסתכל מהצד- זה נראה לא טוב משני הצדדים.

אני דווקא חושב שההתגייסות של הציבור, בעל טווח רחב של דעות פוליטיות, לבער בעל עסק כזה היא מחווה יפה לסולידריות בעם, בדיוק כמו חרם על מועדון שלא מכניס כהי עור או עסק שלא מוכן למכור לאתיופים. התגייסות הרוב לטובת קבוצה קטנה שנעשה לה עוול (תושבי אריאל) היא דבר יפה, ולא משנה כמה תסובב את זה בשם אג'נדה קיצונית כזו או אחרת.

אם מחר הסיני היה מחליט שהוא לא שולח סחורה לשטחי פלסטין הכבושה, כפי שעשו כמה חנויות אינטרנט בעבר, גם עבורו היית מתנדב לבצע הסברה?

alonk
15-11-2010, 22:23:12

"זה" - לא הלהיט כלום, ידידי...ואתה יכול לרשום מדען ללא מרכאות..."זה" עוסק במחקרים שמטרתם להגן גם עליך וגם על בעלי "טיסן חיפה" בפני איומים אחרים שכולנו מכירים היטב. אז אנא אם אתה מסתכל מהצד, על תביע דעה ואל אחת כמה וכמה על תרד לרמה האישית.

guyro
15-11-2010, 22:26:32
"זה" - לא הלהיט כלום, ידידי...ואתה יכול לרשום מדען ללא מרכאות..."זה" עוסק במחקרים שמטרתם להגן גם עליך וגם על בעלי "טיסן חיפה" בפני איומים אחרים שכולנו מכירים היטב. אז אנא אם אתה מסתכל מהצד, על תביע דעה ואל אחת כמה וכמה על תרד לרמה האישית.

+1 , אני מחזק את ידייך.

מר עדי בן בסט, תשמור את הדיון בתרבות הראויה ואל תרד לפסים האישיים , זה לא מכובד.

זה עצוב לראות שדווקא מהתחביב שלנו יקום הסוחר הראשון שיטיל חרם על מוסד אקדמי המשרת להזכירך את כל תושבי המדינה ולא רק את אלו הגרים באריאל.

SHAHAR AB
15-11-2010, 22:31:44
+1 , אני מחזק את ידייך.

מר עדי בן בסט, תשמור את הדיון בתרבות הראויה ואל תרד לפסים האישיים , זה לא מכובד.

+1

אנריקו
15-11-2010, 22:35:23
טוב גם ככה אני קונה את אותם מוצרים שיש לו.

רק בחנות יותר זולה ובמרכז עולם ומלאו.

סחרוב 19 ראשון לציון

יותר זול ויחס מעולה.

flyinglizard
15-11-2010, 22:36:32
טוב גם ככה אני קונה את אותם מוצרים שיש לו.

רק בחנות יותר זולה ובמרכז עולם ומלאו.

סחרוב 19 ראשון לציון

יותר זול ויחס מעולה.

הוא היבואן, אתה מפרנס אותו רק בעקיפין.

ZvikaF
15-11-2010, 22:47:48
עצוב לשמוע דבר כזה. אני מאוד מקווה שזה תרגיל פרסומת (כי זה עבד...).

מחר הוא גם לא ימכור לצבא (והוא מוכר..) כי זה מפריע לסובבים אותנו ולמתגוררים בתוכנו לעשות איתנו "שלום" (ולא להתראות) :rolleyes:

הנאיביות הורגת !!!

AlexRC
15-11-2010, 23:21:15
אני גר באריאל וסיימתי מכללת אריאל.

מזה 5-6 שנים אני נמצא בתחום ה"ניטרו". עם מכוניות וטיסנים שלרוב משמשים את בני בן ה – 13.
בכול פעם שאני קונה ציוד או דלק (חוץ ממקרים בודדים) אני משתדל לקנות ציוד כחול – לבן (טיסן חיפה) למרות שדלקים הם לא תמיד, איך להגיד את זה? לא הכי טובים. הייה חשוב לי אם אני כבר קונה בארץ לפחות שמישהו ייהנה מזה.

אני כן ידעתי שהוא מייצג שמאל בארץ והיה לי ברור שאנחנו (אני והוא) מחזיקים בדעות מנוגדות לגמרי. אני באמת חושב שאנחנו (מדינת ישראל) נמצאים בשלב, שזה או ערבים או יהודים. עם כול הצער אני לא חושב שיהיה כאן מקום לדו קיום, לפחות לא בדור שלנו.

אבל מכאן ועד חרם. המרחק הוא אצום. ואני אפילו לא מבין האם זה ניסיון לעשות פרסום זול או פשוט שנאה ליהודים? עד כמה נמוך יכול לרדת אדם עם שנאה שלו?

אמיתית, אם לא היה פרסום של חרם על תיאטרון באריאל, לא הייתי מודע שסיימו לבנות אותו. אבל עכשיו אין יותר כרטיסים לשנה קדימה. על זה אומרים: כלבים נובחים ושיירה עוברת.

לדעתי מיותר לציין שדלקים של MORGAN עכשיו יחליפו את הדלקים של טיסן חיפה. חבל לי לממן עוד חברה בחו"ל כאשר יש חברה שהייתה עושה את זה כאן, גם אם זה לא הייה 100%.

MDreamer
16-11-2010, 01:01:01
שיט, קוויתי שזה לא יגיע לזה.. אלון ואני דיברנו על זה לפני שבועיים אבל לצערי אני רואה שזה התפוצץ. זה ממש לא ניסיון פרסום של אף אחד...

junkqwe
16-11-2010, 01:14:46
איזה בנאדם קטן. אני בחיים
אבל בחיים!!!! לא אקנה אצלו כלום

flyinglizard
16-11-2010, 01:23:58
לול. אני נזכר בדוגמת הילדים המפגרים עם הבנזין והגפרורים מהשרשור עם הלוגו. תגידו, מה היה לו רע? תראו איזו חנות יפה הוא בנה מהתחביב שלנו. ראיתם פעם את רשימת המחירים המפולפלת שלהם לOS? היה לו את השוק בביצים. שוכני המנחתים שעוד לא גילו את הסיני ומסתובבים בשטחי ההטסה עם ארגזי הכלים שנראים כמו שידה ומטיסים שמנטפים ובננות שתו את הסחורה שלו, אמנם הם לא חזקים בטכנולוגיה אבל טלוויזיה יש להם ותראו מה הם מוצאים בחדשות.

כנראה שמישהו הסניף יותר מדי מתאנול. שיהיה לכולם בהצלחה, כרגיל.

mixerfix
16-11-2010, 04:52:13
אהבתי את השרשור.
דבר אחד יאמר לחיוב השרשור כאן (מה שאי אפשר לומר על השרשור בטפוז) - האנשים הצליחו להתאפק ולא לקלל, להזכיר את המקצועות של האמהות והאחיות האחד של השני ושל רמי ועוד פנינים. יפה מאוד.

mixerfix
16-11-2010, 05:13:17
אה - כן. לגבי המעשה של טיסן חיפה מחד וטענות "עיר ישראלית ואזרחי ישראל" מאידח:

1. עיריית אריאל גם היא טענה לפחות פעם אחת שהיא לא חלק מישראל :)
2. דעתו של רמי - פופולרית או לא - לגיטימית. יכול להיות שהיא צורמת למי מכם - החיים זה לא גויבה
3. גם חרם הצרכנים על טיסן חיפה - לגיטימי
4. ההשוואה לרופא שמסרב טיפול - היא "השוואה מצוצה מן האצבע" (לינק (http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html#similarity)) או, סביר יותר, "אנלוגיה גרועה" (לינק (http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html#analogy)). חברה, תלמדו להתווכח
5. אה, כן... אריאל היא אכן התנחלות. גדולה ומרשימה (אם כי מכוערת) אבל עדיין התנחלות, זה ידוע לכל
6. האם זיהיתם את השימיש בטיעון הפסול ואת סוגו? יש לינק לאתר למסביר את שלל הטיעונים הפסולים :)
7. אני - על כל פנים - מצדיע לרמי על אומץ ליבו לומר את דעתו ולפעול על פיה. כל הכבוד
8. ומי שחושב שאסור להגיד, יזכור נא את המשפט "כשבאו לקחת..."
9. מזהים את הטיעון ב- 8?

מרק

guyro
16-11-2010, 05:54:13

2. דעתו של רמי - פופולרית או לא - לגיטימית. יכול להיות שהיא צורמת למי מכם - החיים זה לא גויבה
4. ההשוואה לרופא שמסרב טיפול - היא "השוואה מצוצה מן האצבע" (לינק (http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html#similarity)) או, סביר יותר, "אנלוגיה גרועה" (לינק (http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html#analogy)). חברה, תלמדו להתווכח
5. אה, כן... אריאל היא אכן התנחלות. גדולה ומרשימה (אם כי מכוערת) אבל עדיין התנחלות, זה ידוע לכל
6. האם זיהיתם את השימיש בטיעון הפסול ואת סוגו? יש לינק לאתר למסביר את שלל הטיעונים הפסולים :)
7. אני - על כל פנים - מצדיע לרמי על אומץ ליבו לומר את דעתו ולפעול על פיה. כל הכבוד
9. מזהים את הטיעון ב- 8?

מרק

מרק , ניסוח פוליטי יפה כדי להביע את הצד שלך,אז תרשה לי להביע את דרכי:

שימו לב,אלו החנויות המשווקות את המוצרים של טיסן חיפה:

1-טיסני חולון
2-מיי הובי בירושלים
3-טיסניר
4-טיסן הצפון
5-דור המחשוב - פתח תקוה
6-טיסני רחובות

חומר למחשבה...

mixerfix
16-11-2010, 06:11:00
גאי

הניסוח ה"יפה" שלי לא קרוב לדעתי האמיתית :). הוא עובדתי ויבש...

ובאשר למשווקים - טיסניר הוא לא הבחור שהפטיר "אידיוט" בשרשור? מעניין איך זה עובד או יעבוד...

מרק

igalr
16-11-2010, 06:16:03
מה שבאמת אירוני הוא שהחנות נמצאת בצ'ק פוסט.

אייל שפירא
16-11-2010, 07:19:05
אני רואה שדעת הרוב כאן די אחידה, ועדיין חלק נכבד מה"מחרימים" פשוט קופצים באוטומט ועושים הרבה רעש רק כי אפשר.

אני לא שמאלני או ימני, אני לא ציוני או אנטישמי, אני פשוט לא מאמין במאבקים פוליטיים בין אנשים חסרי השפעה, להלן: "אזרחים".

אם הוביקינג היו מאפשרים דמי משלוח נמוכים לתושבי פלסטין יו"ש ומזרח ירושלים, הייתם מחרימים את החנות? או שלהיות גיבורים מותר רק על חנויות ישראליות שנמצאות ממילא רחוק מדי?

אם בעל חנות מצהיר על דעותיו הפוליטיות מבחינתי זה כמו שהוא יחליט שמהיום יש רק מוסיקה מזרחית בפול-ווליום אצלו בחנות.
אם אני אוכל לקנות דברים זולים או איכותיים שהוא מייבא בחנויות אחרות אני לא אתלבט בכלל, כי אני פה בגלל שאני אוהב את התחביב ולא בגלל שאני שונא מישהו או משהו.

guyro
16-11-2010, 07:26:58
גאי

הניסוח ה"יפה" שלי לא קרוב לדעתי האמיתית :). הוא עובדתי ויבש...

ובאשר למשווקים - טיסניר הוא לא הבחור שהפטיר "אידיוט" בשרשור? מעניין איך זה עובד או יעבוד...

מרק

יש טיסניר החנות ויש בחור נחמד שנקרא TISANIR ואין לו קשר לחנות...

AVIV123
16-11-2010, 10:25:42
מתוך מחאה אני מרסק את הקוארק שלי :cool::p:rolleyes::)

AVIV123
16-11-2010, 10:38:04
עוד קישור
http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Domestic/CultureEntertainment/Article,55861.aspx

flyinglizard
16-11-2010, 10:38:21

מי הריבון באריאל? קזחסטן?

לגיטימית מאוד, שישמור אותה לעצמו. אף אחד לא ביקש ממנו לראות כרטיס מפלגה של ישראל ביתנו, פשוט שלא יערבב את הדעות הפוליטיות שלו לתוך התחביב הנחמד והתמים שלנו.

נכון

רופאים נשבעים לטפל בכל אחד, בכל מקום. אני לא זוכר הליך כזה בקבלת זכיון לOS. ההשוואה הנכונה היא לבעל עסק שמפלה על רקע מגדרי, עדתי או לאומני. לצורך העניין, גם בעל עסק שלא היה מוכר לערבים היה מפריע לי.

אריאל הוכרזה כעיר ב1998. היא לא יותר התנחלות מקצרין.

לא.

אצדיע כפליים אם הוא יפשוט רגל בגלל התעלול הזה. אז אני באמת אעריך אותו כמישהו שמוכן להסתכן בשם האידיאלים שלו.

משעשע, אך באותה מידה טיעון ה"כשבאו לקחת" חל על תושבי אריאל, 17,700 במספרם לפי ויקי, שכרגע עוברים מסע דה-לגיטימציה על ידי השמאל הקיצוני. אם הרוב הדומם ישתוק, מה יקרה כשבעלי עסקים יפסיקו לשלוח לרמת הגולן?

guyro
16-11-2010, 10:57:06
לטאה, +1 גדול ממני

eranb
16-11-2010, 11:15:28
מספיק לראות את אחוז המתגייסים לקרבי ויחידות מובחרות מקרב תושבי ה"שטחים הכבושים" כדי להבין
את המוסר הכפול של כל יפי הנפש שרוצים להביא את השלום ע"י חרם אזרחי...
מר גולדשטיין אם אני זוכר נכון אתה גר בצפון הארץ,אחת הסיבות שמאפשרות לך לפתוח את החנות
בבוקר ולישון טוב בלילה, אלו הבנים של המדינה הזו ששומרים על הגבולות גם במחיר הקרבת חייהם!
אני משייך עצמי למרכז ובעד החזרת חלק מהשטחים כדי להגיע לשלום אמת, אבל-
לעולם לא אפנה גבי אל אנשים מהעם שלי שתורמים למדינה יותר מרוב הציבור,כולם יושבו במקומות
הללו בתמיכת ובעידוד ממשלת ישראל,וכולם שומרי חוק ומכבדים את חוקי המקום!
תמשיך להחרים את תושבי אריאל כמה שאתה רוצה ויכול-נמצא להם אלטרנטיבות ראויות וטובות
ממך!
תיהיה שקט - לא יטיסו בננות,ברנשים ושמנטפים באדמות כבושות מעל ראשי פלסטינאים מדוכאים.
העיקר שתישן בלילה עם חיוך וידיעה שבזכותך השלום קרוב מאי פעם...

שלום ולא להיתראות.

guyro
16-11-2010, 11:32:13
אני מצטרף לחברי בפורום PAM , אני חושב שזה הדבר הנכון לעשות כדי להניע את רמי לחזור ממעשיו:
http://www.planesandmodels.co.il/forums/showthread.php?t=4739

mixerfix
16-11-2010, 11:47:10
מתוך מחאה אני מרסק את הקוארק שלי :cool::p:rolleyes::)

לא! לא! זה לא מספיק! אתה חייב לנסוע לחיפה, להיכנס לחנות, להניח את ההקוארק על הריצפה ולקפוץ עליו תוך זעקות מחאה!

זה ואו!

מרק

guy1a
16-11-2010, 11:50:55
אני מצטרף לחברי בפורום PAM , אני חושב שזה הדבר הנכון לעשות כדי להניע את רמי לחזור ממעשיו:
http://www.planesandmodels.co.il/forums/showthread.php?t=4739

ולטובת מי שלא יכול להכנס לאתר הזה, אולי תספר בבקשה מה כתוב שם ?

tomer_inbar
16-11-2010, 11:55:57
הוא סתם שמוק, לא שם עליו בכלל.
הוא איבד כרגע 30% מהלקוחות שלו.
לפעמים עדיף לסתום את הפה ולשמור את הדעות לעצמו.
:mad:

guyro
16-11-2010, 12:04:24
ולטובת מי שלא יכול להכנס לאתר הזה, אולי תספר בבקשה מה כתוב שם ?

זה הסיכום של עיקרי השירשור:
"
PAM כתגובה הזוייה לפרסום ההזוי שלך, מודיע בזאת כי אנו עושים חרם צרכני עליךבכל מובן ועיניין, עד אשר תשנה את הדיעה ההזוייה שלך, לא למכור לאוניברסיטת אריאל סחורה.

תודה,

PAM"

guy1a
16-11-2010, 12:11:18
סבבה ...
אני מניח שכל מי שלא מחובר לפורומים האלו לא יקח חלק בחרם.

guyro
16-11-2010, 12:13:45
סבבה ...
אני מניח שכל מי שלא מחובר לפורומים האלו לא יקח חלק בחרם.

אני מניח שהשמועה כבר תגיע לכולם, בכל הפורומים של הטיסנאות נכתב על כך בצורה זו או אחרת.

mixerfix
16-11-2010, 12:18:50

איני משפטן ואיני רוצה להמציא תשובות. אני רק חוזר ואומר שגם עיריית אריאל טענה שהיא לא חלק מישראל :-)... כשנוח?

לגיטימית מאוד, שישמור אותה לעצמו. אף אחד לא ביקש ממנו לראות כרטיס מפלגה של ישראל ביתנו, פשוט שלא יערבב את הדעות הפוליטיות שלו לתוך התחביב הנחמד והתמים שלנו.

אני חולק על אמירתך "שישמור... וכו'". אנו חיים במדינה שאופיה המוצהר של משטרה אמור לרפד את דרכו של אדם לומר את אשר על ליבו.

ההשוואה הנכונה היא לבעל עסק שמפלה על רקע מגדרי, עדתי או לאומני. לצורך העניין, גם בעל עסק שלא היה מוכר לערבים היה מפריע לי.

מקובל ומוסכם לחלוטין, עם הערה קטנה - טיסן חיפה אינו פוסל או מפלה על רקע מגדרי, עדתי או לאומני ובוודאי לא פוסל אנשים. הוא פוסל מוסד. איני יודע אם היה פוסל אדם פרטי שמזמין חלקים או מתכלים וגר בשטחים הכבושים. אאל"ט - בשרשור זה יש אדם אחד לפחות שגר באריאל ומשתמש במוצרי טיסן חיפה.

התנחלות זה לא לפי גודל. זה לפי חוק, ישראלי ובין-לאומי. גם קצרין היא התנחלות לפי הבין-לאומי.

אצדיע כפליים אם הוא יפשוט רגל בגלל התעלול הזה. אז אני באמת אעריך אותו כמישהו שמוכן להסתכן בשם האידיאלים שלו.

אתה מבלבל בין פעולה לבין תוצאה אפשרית. על הפעולה יש להצדיע לרמי, בין אם אתה תומך בדעתו ובין אם לאו. לצורך העניין - גם לאריאל זילבר וגם למאיר אריאל היו דעות מקוממות ולפחות בעניין אחד גם בזויות, אך בחירתם להביע את הדעות היא אמיצה. את הסיכון רמי כבר קיבל על עצמו ונסיונך לגמד את הסיכון בבילבול בינו לתוצאה - אינו טיעון רלוונטי.

משעשע, אך באותה מידה טיעון ה"כשבאו לקחת" חל על תושבי אריאל, 17,700 במספרם לפי ויקי, שכרגע עוברים מסע דה-לגיטימציה על ידי השמאל הקיצוני. אם הרוב הדומם ישתוק, מה יקרה כשבעלי עסקים יפסיקו לשלוח לרמת הגולן?

שוב - מכללת אריאל אינה תושבי אריאל. הזיהוי האוטומטי בין אנשים למוסד ולהיפך הוא גם שגוי וגם לא רלוונטי. לא תושבי אריאל עוברים דה-לגיטימציה (למעט על ידי בורים שמזהים מקום כיושביו ולהיפך) אלה עצם ההתישבות בשטחים. חלק מהתושבים (איני רוצה לנחש את גודל החלק) הם קורבנות המדיניות...

נו, טוף, מעיין - אם אינך רוצה בהמשך שירשור זה, אמור ואשקוט.

MDreamer
16-11-2010, 12:29:25
נו, טוף, מעיין - אם אינך רוצה בהמשך שירשור זה, אמור ואשקוט.
אני מעדיף לשמור את דיעותי לעצמי מכיוון שמדובר פה בפרנסה של בן אדם(זה יותר חשוב מכל דבר לדעתי) ואנחנו כ eFly לא רוצים לקחת עמדה לפה או לפה כי זה עלול לפגוע באחד הצדדים. כל עוד אין הכפשות וזה לא יורד לפסים מגיעלים ואישיים וזה רק דיון אקדמי בסוגיית אריאל/לגיטימיות החרם אין בזה כל פסול - עד עכשיו זה נראה מאוד יפה ברמה הדיונית, כולם מכדים את כוטלם ומעלים את דיעותיהם בצורה עניינית. שימשיך כך - לכולנו יש דיעה לפה או לפה.

mixerfix
16-11-2010, 12:40:46
:) שמע - בהיותי במיעוט מזהיר...

AlexRC
16-11-2010, 13:34:59
שוב - מכללת אריאל אינה תושבי אריאל. הזיהוי האוטומטי בין אנשים למוסד ולהיפך הוא גם שגוי וגם לא רלוונטי. לא תושבי אריאל עוברים דה-לגיטימציה (למעט על ידי בורים שמזהים מקום כיושביו ולהיפך) אלה עצם ההתישבות בשטחים. חלק מהתושבים (איני רוצה לנחש את גודל החלק) הם קורבנות המדיניות...

זה לא נכון. כאשר אתה גר במקום, אתה מפתח תלות בו. אתה לומד במקום קרוב, ילדים מתחנכים בבתי הספר במקום וכול הגננות במקום מכירות אותך.

בגדול, אני מרגיש שהחרם הוא נגדי. וכן אני גר כאן לא כי נוח לי, אלה כי אני מרגיש שזה המקום שלי. וכן, אני מוכן להגן על זה וגם אם לא יהיה פתרון ליבוא של בלזה או כול חלק אחר שלא מטיסן חיפה אני אזמין את זה מחו"ל.

אאל"ט - בשרשור זה יש אדם אחד לפחות שגר באריאל ומשתמש במוצרי טיסן חיפה.

תיקון קטן. השתמש במוצרי טיסן חיפה.

guyro
16-11-2010, 13:36:22
תיקון קטן. השתמש במוצרי טיסן חיפה.

תיקון במקום !

ebay007
16-11-2010, 13:53:40
אני מעדיף לשמור את דיעותי לעצמי מכיוון שמדובר פה בפרנסה של בן אדם(זה יותר חשוב מכל דבר לדעתי) ואנחנו כ eFly לא רוצים לקחת עמדה לפה או לפה כי זה עלול לפגוע באחד הצדדים. כל עוד אין הכפשות וזה לא יורד לפסים מגיעלים ואישיים וזה רק דיון אקדמי בסוגיית אריאל/לגיטימיות החרם אין בזה כל פסול - עד עכשיו זה נראה מאוד יפה ברמה הדיונית, כולם מכדים את כוטלם ומעלים את דיעותיהם בצורה עניינית. שימשיך כך - לכולנו יש דיעה לפה או לפה.

אני לגמרי מחזק אותך!
איך אתם יכולים להרשות לעצמכם להרוס לבן-אדם את הפרנסה שלו?
אתם לא יותר טובים ממנו.

בהצלחה.

wonderd
16-11-2010, 14:02:03
אני לגמרי מחזק אותך!
איך אתם יכולים להרשות לעצמכם להרוס לבן-אדם את הפרנסה שלו?
אתם לא יותר טובים ממנו.

בהצלחה.

עם כל הכבוד - הוא הורס לעצמו, עד עכשיו דיעותיו הפוליטיות לא עיניינו אותי, עדיין לא מעניינות, אבל אני לא אקנה מאדם שלא מוכן למכור לחבר שלי רק בשל מקום מגוריו.

מני2000
16-11-2010, 14:16:04
יש לי שאלה תמימה, ה"שטח הכבוש" אריאל נכבש מידי הירדנים. עשינו איתם שלום - הם לא רוצים את אריאל חזרה!
למי להחזיר???

אגב, בדרך לאריאל יש קטע של כביש ישן מעולה להטסה! אני בעד יום הטסת מחאה עם תקשורת...

mixerfix
16-11-2010, 14:44:38
יש לי שאלה תמימה, ה"שטח הכבוש" אריאל נכבש מידי הירדנים. עשינו איתם שלום - הם לא רוצים את אריאל חזרה!
למי להחזיר???

לרש"פ. הירדנים רצו עד שנפל להם האסימון שעדיף לתקוע אותנו עם הבעיה. בחיי - לחוסיין היה לא מעט שכל. :-). אז עכשיו יש את רש"פ. ואם נזרבג אותה עוד - גם הם יוותרו. ואז נוכל להחזיר לחמאס או ליורשיו.

לא "להחזיר" כי לא מהם "לקחנו".

המינוח, מוצלח או מצחיק ככל שיהיה, לא רלוונטי. לשאלת השטחים ה- {כבושים, משוחררים, מוחזקים} יש מספר תשובות, כל תשובה עם מבחר מוצלח למדי של בעיות משלה. הפתרון יהיה מעניין ומשעשע, לא משנה מאיזה צד פוליטי מביטים.

כואב לי בצורה מדהימה להסכים עם אדם דתי (היות ואני מיזודאוס לא קטן) - אך ליבוביץ' ניבא את מצבנו (http://tpeople.co.il/leibowitz/leibarticles.asp?id=28) היטב.

מרק

adibenbasat
16-11-2010, 16:43:10

איומים (ולא רק איומים) שחלק לא מבוטל מהם נגרם מהיתנחלויות כמו אריאל (ומכן אגב, החרם של טיסן חיפה)- אז אתה ממש לא עושה לי טובה שאתה "עוסק במחקרים שמטרתם להגן עלי ועל בעלי טיסן חיפה..", מהמקום שלי אתה זה שמסכן אותי- בוא נעשה ישור קו שתבין אתה הבעיה כאן בשרשור לא אני- אתה סיבת החרם של טיסן חיפה- לא אני...
המרכאות לידיעתך- שמתי כי לא הצגת את עצמך כחובב טיסנים אלה כמדען (עיסוקך) וזה פשוט לא רלוונטי לדיון, אולי אציג את עצמי כהיסטוריון המתמחה בסיבות ההיסטוריות הכי נפוצות לפתיחתן של מלחמות? זה יכול להואיל לי בשרשור הזה לא?
דבר נוסף, זה שאני לא מסכים איתך זה דבר אחד, אני הביע דעה ודעות רבות ככול שהיו לי, אני לא חושב שירדת לפסים אישיים בתגובה הקודמת שלי, אבל אם פונים אלי אישית בטון כזה כמובן שאגיב.

adibenbasat
16-11-2010, 16:49:40
+1 , אני מחזק את ידייך.

זה עצוב לראות שדווקא מהתחביב שלנו יקום הסוחר הראשון שיטיל חרם על מוסד אקדמי המשרת להזכירך את כל תושבי המדינה ולא רק את אלו הגרים באריאל.

עדיף שתקרא את התגובה שלי עוד פעם, אני ממש לא תומך בטיסן חיפה, חבל שאתה מזדרז לקום ולעמוד לזכות תושבי אריאל, שאגב אין לי דבר נגדם.. דבר נוסף, מספיק "מכובד" אם תקרא לי רק אדי (ב-א') לא צריך מר.

ash1
16-11-2010, 17:20:53
ממש עצוב לראות יהודי שאינו מבדיל בין מתיישבים לערבים.
העליות הקודמות התיישבו בכל הארץ כולל בישובי ערבים (כן יפו ,רמלה,לוד,ירושלים,חיפה וכ"ו.
רק שלרמי ושכמותו נוח לפגוע במתיישבים גאים שערך החיים והדמוקרטיה חשובה להם יותר מלרמי וחבריו אנשי השמאל שכל פעם שמשהו לא נראה להם אז הדמוקרטיה היא לא חזות הכל ומותר לכפות את דעתם למרות דעת הרוב.
היות ומרבית אנשי השמאל מעדיפים את החיים השקטים שמספקים להם "פועלים שחורים"(חיילים,עובדים זרים,וכ"ו) אינם מבינים שלפגוע ביהודים זה רק עוזר לערבים שונאינו שכל בקשתם אחת להשליחנו לים,
גם לגרמנים היו יהודים בשירות רק שכאן זה נעשה מתוך בחירה וטיפשות וחוסר הבנה של מה שמתפתח באץ ישראל.
אז גם אני אדיר רגליי מטיסן חיפה ז"ל.

gigieyal
16-11-2010, 17:27:59

1-טיסני חולון
2-מיי הובי בירושלים
3-טיסניר
4-טיסן הצפון
5-דור המחשוב - פתח תקוה
6-טיסני רחובות

חומר למחשבה...

שימו לב שאתם מפרסמים את הרשימות הללו !!!!!!!! הם בטוח לא האשמים

guyro
16-11-2010, 17:32:35
עדיף שתקרא את התגובה שלי עוד פעם, אני ממש לא תומך בטיסן חיפה, חבל שאתה מזדרז לקום ולעמוד לזכות תושבי אריאל, שאגב אין לי דבר נגדם.. דבר נוסף, מספיק "מכובד" אם תקרא לי רק אדי (ב-א') לא צריך מר.

אדי (קבל תיקון על ה-"ע")

תרגיע....לא טענתי שאתה תומך בטיסן חיפה.

guyro
16-11-2010, 17:35:17
שימו לב שאתם מפרסמים את הרשימות הללו !!!!!!!! הם בטוח לא האשמים

אתה צודק,הם לא אשמים,אבל החומר למחשבה היה: דרכן אפשר להפעיל לחץ שטיסן חיפה ירד מהעץ שהוא טיפס.

Menash
16-11-2010, 17:39:58
זה עצוב מאוד כשדעות פוליטיות של האחד משפיעות על השני במדינה דמוקרטיט.
טיסן חיפה לדעתי היה צריך להימנע מלהביע את דעותיו מו כל המדינה.
אני הולך לערבב דלק לבד :D:D:D

MDreamer
16-11-2010, 17:41:02
חברים אני מאוד קרוב לנעול את הדבר הזה.. בבקשה שזה לא יגיע לזה..

gigieyal
16-11-2010, 17:50:17
אתה צודק,הם לא אשמים,אבל החומר למחשבה היה: דרכן אפשר להפעיל לחץ שטיסן חיפה ירד מהעץ שהוא טיפס.

נכון מאד .. אבל הרשימה כוללת מידי ולא בדיוק מדויקת !
דיברתי כרגע עם אושר מ"טיסן הצפון " והוא סיפר לי שלאחר ששמע על הפרשה בבוקר התקשר לטיסן חיפה וביקש שימחקו את שמו ושם חנותו מרשימת המפיצים במיידי והודיע על סיום ההתקשרות איתם .
לטענתו ישנם חברות נוספות שמיבאות ציוד , הוא בעצמו מייבא טיסנים/מנועים וחלקי חילוף אז מה הוא צריך אותם בכלללללללללל ????

פטריוט אמיתי :)

SHAHAR AB
16-11-2010, 17:53:01
דיברתי כרגע עם אושר מ"טיסן הצפון " והוא סיפר לי שלאחר ששמע על הפרשה בבוקר התקשר לטיסן חיפה וביקש שימחקו את שמו ושם חנותו מרשימת המפיצים במיידי והודיע על סיום ההתקשרות איתם .
לטענתו ישנם חברות נוספות שמיבאות ציוד , הוא בעצמו מייבא טיסנים/מנועים וחלקי חילוף אז מה הוא צריך אותם בכלללללללללל ????

סחטיין טיסן הצפון כן ירבו

guyro
16-11-2010, 18:06:43

מצויין.

hifly
16-11-2010, 18:12:10
אחלה שרשור הזוי,כמה בלבולי מוח,משעמם לכם לכו להטיס,לבנות.
ממילה העיתון של היום ישמש לעטיפת דגים בשוק מחר...................

Ido
16-11-2010, 18:41:47
אפשר גם לנסוע לחיפה עם קלשונים ולפידים בוערים ולשרוף לו את החנות, שילמד מה זה דמוקרטיה, השמאלני, אוהב הערבים ומפלג העם הזה !

hifly
16-11-2010, 19:00:54
יאללה עידו סע....אנחנו מחכים לתוצאות:D

guyro
16-11-2010, 19:06:55
יאללה עידו סע....אנחנו מחכים לתוצאות:D

אמיר התעוררת לחיים :) , הכל בסדר שם בדרום ? ;)

flyinglizard
16-11-2010, 19:30:48
אפשר גם לנסוע לחיפה עם קלשונים ולפידים בוערים ולשרוף לו את החנות, שילמד מה זה דמוקרטיה, השמאלני, אוהב הערבים ומפלג העם הזה !

מאז ומעולם, חופש הביטוי והדיון התקיים כל עוד זה התאים למחנה "שלכם".

איומים (ולא רק איומים) שחלק לא מבוטל מהם נגרם מהיתנחלויות כמו אריאל (ומכן אגב, החרם של טיסן חיפה)- אז אתה ממש לא עושה לי טובה שאתה "עוסק במחקרים שמטרתם להגן עלי ועל בעלי טיסן חיפה..", מהמקום שלי אתה זה שמסכן אותי- בוא נעשה ישור קו שתבין אתה הבעיה כאן בשרשור לא אני- אתה סיבת החרם של טיסן חיפה- לא אני...

בשביל לרדת יותר נמוך מזה, צריך רישיון קידוח. ברכותי.

hifly
16-11-2010, 19:38:07
כן הכל בסדר,אפילו יותר מזה.
כשיש אקשן אני מתעורר:D

אגב אני מכיר את רמי גולדשטין משנת 1977....ו אמשיך לקנות אצלו ואצל כולם.:o
כל הלפידים והקילשונים ילכו מחר לבית הספר והכל ישכח.

אני עוסק בטיסנאות נטו כל השאר לא מעניין לי את קצה....

יאללה סוף השבוע כבר הגיע.

שבת שלום

אמיר

אייל שפירא
16-11-2010, 19:38:55
נתקלתי בציטוט מדבריו של ברל כצנלסון, מאבות תנועת העבודה:

"היש עם בעמים, אשר בניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל ייסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אויב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס, ממלא את לבם... רגש הערצה והתמכרות?
כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל... וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו... ויטריפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינים, שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפגיון שבמזרח - אל יהא מצפוננו שקט..."

Ido
16-11-2010, 19:45:05
מצטרף לאמיר. אפשר להמשיך ולהתנצח על דמוקרטיה, חופש ביטוי, בלה בלה בלה
נשמור את הפורום הזה לטיסנים.
לילה טוב לכולם.
(ממני ומ"המחנה שלי")

dbrosh
16-11-2010, 19:59:34
לא הייתי טורח להוסיף כאן פוסט משלי אלמלא המקהלה היתה אחידה כל כך באופן מפחיד.
אז בשמחה רבה אני לא מצטרף אליה, ומחזק את ידיו של טיסן חיפה.
השליטה ביש"ע היא סרטן שהורס ומשעבד את המדינה שלנו כבר עשרות שנים. אנחנו עבדים ל-300 אלף איש ואני לא מוכן להיות יותר נחמד וסובלני ואוהב יהודים רק בגלל שהם יהודים, אפילו שהם עושים לי ולילדים ולארץ שלי מעשים מכוערים. ולכן חוסר שיתוף פעולה כלכלי הוא באמת טיפה בים לעומת הנזק שלטעמי אנשי יש"ע גורמים לי.
ועל כן חזק ואמץ טיסן חיפה.
אם אזדמן לחיפה ויהיה לך משהו מעניין במחירים תחרותיים יחסית לסיני - אשמח לבזבז אצלך כסף, ואני סומך עליך כמובן שהוא לא יגיע בצורה כלשהי לשטחים, מלבד כמובן דרך המסים והממשלה הפושעת שלנו.
גם אני אגב לא קונה תוצרת התנחלויות.

בכבוד רב,
דורון

לחברי המקהלה האחידה, אל תטרחו לענות כי לא אגיב. יש לי שלט חדש, אני לומד אותו

המרסק
16-11-2010, 20:23:21

זו בדיוק הבעיה, אריאל בפרט, והשטחים בכלל מעולם לא סופחו רשמית למדינה.
יש בהחלט בעיה משפטית שם.
אולי ,באמת, הגיע הזמן שראש הממשלה הפחדן שלנו יעשה משהו בנושא.

רופאים נשבעים לטפל בכל אחד, בכל מקום. אני לא זוכר הליך כזה בקבלת זכיון לOS. ההשוואה הנכונה היא לבעל עסק שמפלה על רקע מגדרי, עדתי או לאומני. לצורך העניין, גם בעל עסק שלא היה מוכר לערבים היה מפריע לי.

רופאים נאלצים להישבע בכדי לקבל את הדיפלומה.
שזה בערך משול להודאה באשמת רצח לאחר עינוי פיזי - לא קביל בבית משפט.

חבל מאד שאנשים מנצלים את כוחם העסקי (מונופול ביבוא) בכדי להפיץ את האידיולוגיה שלהם.
פוליטית אני מסכים עם ההשקפה שלו, אך אני לחלוטין נגד חרם קולקטיבי ופרט אקדמי. כפי שהוא מבצע.

בואו נשמור על רמת דיון תרבותית ונזכור שיש לנו אוייב משותף גדול יותר - רשות הדואר...

אייל שפירא
16-11-2010, 20:24:57
השליטה ביש"ע היא סרטן שהורס ומשעבד את המדינה שלנו כבר עשרות שנים. אנחנו עבדים ל-300 אלף איש ואני לא מוכן להיות יותר נחמד וסובלני ואוהב יהודים רק בגלל שהם יהודים, אפילו שהם עושים לי ולילדים ולארץ שלי מעשים מכוערים. ולכן חוסר שיתוף פעולה כלכלי הוא באמת טיפה בים לעומת הנזק שלטעמי אנשי יש"ע גורמים לי.
אם אזדמן לחיפה ויהיה לך משהו מעניין במחירים תחרותיים יחסית לסיני - אשמח לבזבז אצלך כסף, ואני סומך עליך כמובן שהוא לא יגיע בצורה כלשהי לשטחים, מלבד כמובן דרך המסים והממשלה הפושעת שלנו.

בכבוד רב,
דורון

שתוק שתוק יסמולני מניק לך לחברים הערבים שלך יצפוני בוגד.

הנה חסכתי לך המון תגובות, ועל הדרך אני מקווה שאתה מצחקק כמוני. :)

המרסק
16-11-2010, 20:33:38

הגם אתה Aurora ?

dbrosh
16-11-2010, 20:50:51
הגם אתה Aurora ?

כן. נמושה שכמוני. מנסה להבין עכשיו את כל החורים הסמולניים במקלט

guyro
16-11-2010, 20:55:17

אמרת שלא תגיב ....:confused: :-)

SHAHAR AB
16-11-2010, 20:57:09
אמרת שלא תגיב ....:confused: :-)

כן גם אני חשבתי שלא נישמע אותו יותר

liorz055
16-11-2010, 20:59:23
ועל כן חזק ואמץ טיסן חיפה...
בכבוד רב,
דורון

היום אריאל מחר שייח מוניס (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%97%27_%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7% 99%D7%A1)

אייל שפירא
16-11-2010, 20:59:26

חגי וגיא עשו לי תדריך, אם תרצה תתקשר ואנסה לחלוק איתך מה שלמדתי. או שתתקשר לחברים שלך בפת"ח! :D

lior.metargem
16-11-2010, 21:04:57

1-טיסני חולון
2-מיי הובי בירושלים
3-טיסניר
4-טיסן הצפון
5-דור המחשוב - פתח תקוה
6-טיסני רחובות

חומר למחשבה...

חברים עצרו!!.
את טיסן הצפון (אושר בן שחר), בבקשה לא לערב בברדק הזה .
בהכרותי האישית מיזה כבר שנה עם אושר (טיסן הצפון), הוא לא מביא סחורה מטיסן חיפה !!
הוא יבואן בפני עצמו מקצועי וטיסנאי משוגע בנשמה :-) כמוני !!

וביכלל את החנויות אחרות מה הן קשורות לדעות הפוליטיות של רמי

תודה ליאור מתרגם.

adibenbasat
16-11-2010, 22:21:13
מאז ומעולם, חופש הביטוי והדיון התקיים כל עוד זה התאים למחנה "שלכם".

בשביל לרדת יותר נמוך מזה, צריך רישיון קידוח. ברכותי.

נו באמת..מיותר להגיב.

gillb
17-11-2010, 06:00:37
:) שמע - בהיותי במיעוט מזהיר...

אתה ממש לא במיעוט

כל הכבוד לרמי גולדשטיין מטיסן חיפה על אומץ הלב, על עמידה על עקרונותיו ועל נכונותו לשלם את המחיר.

אני אמשיך להיות לקוח של טיסן חיפה

גיל ברקאי, צורן

Menash
17-11-2010, 07:33:51

יפה מאוד!

guyro
17-11-2010, 08:56:21

בכבוד רב,
דורון

דורון, זה כבר פוליטיקה גרידא, ואם אתה לא רוצה להגיב, אל תגיב, זכותך להביע את דעתך.

אני כועס על רמי שעושה אפליה ללא ההגיון, מצד אחד מעסיק בחנות ערבי ישראלי, מוכר סחורה כבר שנים לתעשיות בטחוניות, ופתאום למכללת אריאל שקיימת כבר המון שנים לא מוכן למכור בגלל המיקום שלה, ואיך זה קשור לאנשי יש"ע ? במכללת אריאל לומדים אנשים מכל רחבי הארץ. מה כולם לא בסדר כי הם בחרו ללמוד במכללה שממוקמת במקום X?

תחשוב על זה, אין היגיון אמיתי מאחורי מה שהוא עשה, זה שהוא איש של עקרונות ויש לו דעות מסוימות, אין בעיה מכבד. אבל למה לצאת עם זה בשלטי חוצות ?

ותרד מנושא ה"מקהלה האחידה", כולנו יכולים להביע את דעתנו, אף אחד לא יחייב לקבל אותה, זה שקבוצה של אנשים מתאחדת מאחורי דבר מסוים, זה מותר לחלוטין.

ניצחנו השבוע במערכה של נושא המשלוחים עד 50$, וכולם תרמו בדרך שלהם לנושא, ואני יודע שאתה תרמת הרבה. ללא ספק היינו "מקהלה אחידה" , בו נשאיר את הטעם הטוב של זה להשבוע :)

בידידות,

גיא רוגלית,

נ.ב. - יש לי גם שלט חדש שאני צריך ללמוד :cool:

מטיס1
17-11-2010, 10:11:08
לכל הורודים שלום,

מצפה מאוד ליום שבעולם יעשו חרם עלינו כמדינה ולא נהנה ממוצריהם של חברות שונות בתחומינו כטיסנאים,בעצם למה אני הולך רחוק רק "הובי קינג" יחרים אותנו ואזזזזזזז נראה מה יגידו כל הורדרדים שבאמת מאמינים שלפגוע בכלכלת אחיהם זו הדרך להגיע לתוצאות בפוליטיקה .

העם הנבחר ?,החתימו את מישהו על משפט שלא מתאים לעם הזה !!

ורדרדים מתחסדים ,יאללה תעלו על איזו ספינת מרמרה .......

ותענו בכנות אם יעשו חרם על עזה כי משם יורים טילים שהורגים את אחיכם תתמכו בחרם כל שהוא :confused:

tomer_inbar
17-11-2010, 10:44:39
לכל הורודים שלום,

מצפה מאוד ליום שבעולם יעשו חרם עלינו כמדינה ולא נהנה ממוצריהם של חברות שונות בתחומינו כטיסנאים,בעצם למה אני הולך רחוק רק "הובי קינג" יחרים אותנו ואזזזזזזז נראה מה יגידו כל הורדרדים שבאמת מאמינים שלפגוע בכלכלת אחיהם זו הדרך להגיע לתוצאות בפוליטיקה .

העם הנבחר ?,החתימו את מישהו על משפט שלא מתאים לעם הזה !!

ורדרדים מתחסדים ,יאללה תעלו על איזו ספינת מרמרה .......

ותענו בכנות אם יעשו חרם על עזה כי משם יורים טילים שהורגים את אחיכם תתמכו בחרם כל שהוא :confused:

מה שאתה אומר כפי שאני מבין אותו: אין לך בעיה עם דעות הומניות על רקעים כאלה ואחרים, אין לך בעיה עם חרדים שמנהלים את המדינה.

מה שאתה אומר זה שצריך לתת להם יד ולתמוך בהם כי הם אזרחים של מדינת ישראל אחרי הכל, נכון?

תמשיך לתמוך באויב שבתוכנו ונראה לאן תגיע.

אייל שפירא
17-11-2010, 10:48:02
וואו. נפלא. עוד שניה FXP יראה כמו פורום רציני לידנו.

AlexRC
17-11-2010, 11:02:21
המרכאות לידיעתך- שמתי כי לא הצגת את עצמך כחובב טיסנים אלה כמדען (עיסוקך) וזה פשוט לא רלוונטי לדיון, אולי אציג את עצמי כהיסטוריון המתמחה בסיבות ההיסטוריות הכי נפוצות לפתיחתן של מלחמות? זה יכול להואיל לי בשרשור הזה לא?
דבר נוסף, זה שאני לא מסכים איתך זה דבר אחד, אני הביע דעה ודעות רבות ככול שהיו לי, אני לא חושב שירדת לפסים אישיים בתגובה הקודמת שלי, אבל אם פונים אלי אישית בטון כזה כמובן שאגיב.

אם אמה היסטוריון, מומחה המתמחה בסיבות ההיסטוריות הכי נפוצות לפתיחתן של מלחמות, גם אם יש לך השכלה של שנתיים בבה"ס אתה אמור לדעת שרוב המלחמות והאסונות נגרמים בגלל הפחד.

פחד מלהגן על עצמך! גם מלחמת העולם השנייה יכלה לא להתפרץ או לפחות להיסתיים אחרת אם בעלות הברית הייו עומדות על גרמניה מפורזת.

האמת אני מאוד אצתאר אם מישהו ייתן לו את הפרס הזה. זה יהיה מיותר לחלוטין להפוך אותו לקדוש!

בכבוד רב,
דורון

דורון, אני מתנצל, אבל אני עובד ומשלם מיסים כחוק. ממיסים שלי ממומנים חברי הכנסת הערבים ושמולאניים. אני ממן אבטחה להם ולבני משפחתם.

אני ממליץ לך בחום, לנסות ולחשוב (ואני מודע שסנאה מפריאה לך) על איך אתה בונה דו קיום בינינו לפני אתה מתיידד עם חבריך (ואחיך) הבני דודים!!!

tomer_inbar
17-11-2010, 11:22:59
וואו. נפלא. עוד שניה FXP יראה כמו פורום רציני לידנו.

לפעמים יש נושאים שאנשים אוהבים לדבר עליהם, כמו בחדשות :D

מטיס1
17-11-2010, 12:01:11
או שאני לא הבנתי אותך או שאתה לא הבנת אותי ,מי הוא האוייב שבתוכנו ?זה שחיי באריאל?או זה שלא מוכר ציוד לזה שחי באריאל והמדינה אישרה ומאשרת לו את זה והוא גם משלם מיסים על כך?
שאבין את עמדתך אדע אך להגיב.

אייל שפירא
17-11-2010, 12:09:10
האויב שבתוכנו הוא האיש האלים, האגוצנטרי וחסר האחריות שמצטרף לכל לינץ' בתיאבון.
זה לא משנה אם הוא פלסטינאי, מתנחל, גולנצ'יק או חבר כנסת.

guyro
17-11-2010, 12:19:39

אייל, צר לי שאתה חושב ככה.... למרות שאני מגבעתי :eek:
האויב הוא המפלג, הוא זה שיש לו עמדה שונה אבל חייב לעשות "מייצג" ממנה.
יש דרך ויש דרך. אין שום ערך אמיתי במה שעשה רמי.

מטיס1
17-11-2010, 12:21:21

גם יודע להטיס וגם יודע לדבר:)

hifly
17-11-2010, 13:15:07
משעמם לכם? לכו להדביק בלזה. כמה חרטוטים יש בשרשור הזה:D אמרתי לכם שבהעיתון של היום יעטפו דגים בשוק מחר. הנה בכל שאר הפורומים השרשורים נמחקו או ננעלו.
לכו להטיס או משהו.

אייל שפירא
17-11-2010, 13:48:26

אני לא תומך במה שרמי עשה, להיפך - להחרים לקוחות על בסיס פוליטי זו גזענות מהסוג העלוב ביותר, כמו להושיב את הכושים בסוף האוטובוס וכמו לשים שלט "אין כניסה ליהודים".
מצד שני אני לא אגביל את הצרכים שלי בגלל שאיזה שמאלן גזען יפה נפש מייבא אותם.

אני לא אקנה מוצרים עם חותמת "חמאס" עליהם, אבל אם עמוס עוז כותב ספרים איכותיים לא תקרא?

adibenbasat
17-11-2010, 13:58:16
אם אמה היסטוריון, מומחה המתמחה בסיבות ההיסטוריות הכי נפוצות לפתיחתן של מלחמות, גם אם יש לך השכלה של שנתיים בבה"ס אתה אמור לדעת שרוב המלחמות והאסונות נגרמים בגלל הפחד.

פחד מלהגן על עצמך! גם מלחמת העולם השנייה יכלה לא להתפרץ או לפחות להיסתיים אחרת אם בעלות הברית הייו עומדות על גרמניה מפורזת.

האמת אני מאוד אצתאר אם מישהו ייתן לו את הפרס הזה. זה יהיה מיותר לחלוטין להפוך אותו לקדוש!

דורון, אני מתנצל, אבל אני עובד ומשלם מיסים כחוק. ממיסים שלי ממומנים חברי הכנסת הערבים ושמולאניים. אני ממן אבטחה להם ולבני משפחתם.

אני ממליץ לך בחום, לנסות ולחשוב (ואני מודע שסנאה מפריאה לך) על איך אתה בונה דו קיום בינינו לפני אתה מתיידד עם חבריך (ואחיך) הבני דודים!!!

אתה יורה לכול הכיוונים- אה? למרות הדרך הממש לא ראוייה שלך לתגובה, הענה לך ואומר שאתה פשוט טועה, לנתח שרוב המלחמות נפתחו בגלל "פחד", תסלח לי זו שטות וניתוח מאוד שיטחי, רוב המלחמות נגרמו מאימותים גאוגרפים כמו כול המלחמות שהיו לישראל וכמו אלו שצפויות לנו (גם מלחמת עולם השנייה)- זה ידע כללי בסיסי, תפתח כול ספר היסטוריה ותגלה שלא אני המצאתי את זה.

דבר נוסף, לא חסרים תלמידי ישיבות\פטוריסטים שהמיסים שלי מממנים אותם, או את החיילים שצריכים לשמור בהתנחלוית, זה חלק מרכזי שנובע מהחרם של טיסן חיפה, אתה זוכר שעל זה השרשור?

adibenbasat
17-11-2010, 14:03:07

מסכים לגמרי- לכול סוג של אלימות.

guyro
17-11-2010, 14:12:46
אני לא תומך במה שרמי עשה, להיפך - להחרים לקוחות על בסיס פוליטי זו גזענות מהסוג העלוב ביותר, כמו להושיב את הכושים בסוף האוטובוס וכמו לשים שלט "אין כניסה ליהודים".
מצד שני אני לא אגביל את הצרכים שלי בגלל שאיזה שמאלן גזען יפה נפש מייבא אותם.

אני לא אקנה מוצרים עם חותמת "חמאס" עליהם, אבל אם עמוס עוז כותב ספרים איכותיים לא תקרא?

;), בסוף נמצא את העמק השווה.

בינתיים כדי לדאוג לצרכים שלך: לכל המוצרים שרמי מייבא יש חלופות טובות מאוד גם בארץ וגם בחו"ל :rolleyes: ,
עם תצטרך עזרה, תרים טלפון. אני לא מהביישנים :o , למרות שמהמעט שהכרתי אותך אתה כבר תמצא את מה שאתה צריך.

guyro
17-11-2010, 14:14:36
משעמם לכם? לכו להדביק בלזה. כמה חרטוטים יש בשרשור הזה:D אמרתי לכם שבהעיתון של היום יעטפו דגים בשוק מחר. הנה בכל שאר הפורומים השרשורים נמחקו או ננעלו.
לכו להטיס או משהו.

אמירצוק, אלוף אתה, אחרי סוף השבוע האחרון , אני כבר כולי צפייה לחזור שוב, אפרופו איך היה הסיבוב על הטיסן "קלקר" שלי ?

shark
17-11-2010, 15:37:13
[QUOTE=אייל שפירא;210270
בגלל שאיזה שמאלן גזען יפה נפש מייבא אותם.

אבל אם עמוס עוז כותב ספרים איכותיים לא תקרא?[/QUOTE]

אתה סותר את עצמך
אם הוא גזען - ואתה קונה את המוצרים שלו אתה מעודד אותו
היית קונה את המוצרים של ברוך מרזל? הרב כהנא?