PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסובים- ונהנים

guyrud
20-11-2010, 10:01:10
HI
Havy Fog out there
First time as Mesubim place
Not many people came over
Took myeasy glider up
And some ground pics

Guy

guyrud
20-11-2010, 10:03:10
More few air pics

אייל שפירא
20-11-2010, 11:03:11
הי גיא
דווקא במסובים זה המקום הכי בעייתי להעלות דאון, בגלל שהשטח נמצא ממש על קו הפיינל של נתב"ג, והמטוסים שנוחתים שם עוברים בדיוק מעליו.

magicjim
20-11-2010, 11:57:45
וואו גאי - אתה זריז, יופי של תמונות !!

guyrud
20-11-2010, 12:11:12
HI
I will NOT fly Sailplanes there
As i saw the first Plane ..Just Went DOWN ASAP :(

Not a place for High Flying Birds
GUY

MRDATA
20-11-2010, 14:26:35
אהלן גיא

אחלה צילומים למרות הערפל, יצא מדליק
נתראה שוב - תביא את ה QUAD

רונן:cool:

mus
20-11-2010, 16:00:34
יופי נהנים ומה איתנו :):confused::):)הייתי שם היום ב׳ 6:30 ערפל כבד

MRDATA
20-11-2010, 16:11:01
יופי נהנים ומה איתנו :):confused::):)הייתי שם היום ב׳ 6:30 ערפל כבד

מה אתה רוצה להגיד לי שטיסנאי בכיר כמוך לא יודע לבצע טיסת מכשירים גם בערפל:eek:

תתבייש :D
אני הייתי שם מ 7:00, נכון היה קר והייתי צריך לעצור את הרכב מדי פעם כדי
למשש את המשך השביל אבל בסוף נהנינו, ב 10:00 בערך הכל התבהר

להתראות בפעם הבאה;)

רונן

MDreamer
20-11-2010, 17:53:26
מעניין מה יקרה אם אני שולח את התמונות הללו לפיקוח נתב"ג.. אולי כבר עשיתי את זה?
אתם ובעיקר אתה גיא פשוט לא קולטים שאתם מסכנים את חייהם של מאות אנשים! מספיק שהטיסן שלך ישאב לתוך מנוע סילון אם שסתם תלחיץ את הטייס בהמראה/נחיתה (שזהו השלב הכי מסוכן בטיסה) והרגת כ 300 איש.

התמונת גובה שצילמת את מחלף מסובים היא הרבה מעל לגובה הפיינל כך שמן הסתם היית בגובה מאוד מסוכן.

המקום הזה הוא אסון המחכה לקרות וייתכן שיגבה את חייהם של מאות אנשים.

tisanir
20-11-2010, 18:05:54
מעניין מה יקרה אם אני שולח את התמונות הללו לפיקוח נתב"ג.. אולי כבר עשיתי את זה?
אתם ובעיקר אתה גיא פשוט לא קולטים שאתם מסכנים את חייהם של מאות אנשים! מספיק שהטיסן שלך ישאב לתוך מנוע סילון אם שסתם תלחיץ את הטייס בהמראה/נחיתה (שזהו השלב הכי מסוכן בטיסה) והרגת כ 300 איש.

התמונת גובה שצילמת את מחלף מסובים היא הרבה מעל לגובה הפיינל כך שמן הסתם היית בגובה מאוד מסוכן.

המקום הזה הוא אסון המחכה לקרות וייתכן שיגבה את חייהם של מאות אנשים.

חייב להסכים!
הגעתי לשטח, הטסתי שם פעמיים ועזבתי אותו. למה להסתכן?
שבוע טוב ובטוח!

haimgil
20-11-2010, 19:36:31
חייב להסכים!
הגעתי לשטח, הטסתי שם פעמיים ועזבתי אותו. למה להסתכן?
שבוע טוב ובטוח!

ניר כל פעם אני רואה אותך מטיס שם במסובים ודווקא אתה מישתולל כשמגיעים מטוסים איך שאתה מחרטט את הפורום הזה ואת חברי הפורום הניכבדים.כל יום כימעט שאני חוזר מהעבודה אני רואה אותך ואת אייל שפירא אם הקוקו שאפשר לזהות אותו מקילומטרים

אייל שפירא
20-11-2010, 19:58:21
ניר כל פעם אני רואה אותך מטיס שם במסובים ודווקא אתה מישתולל כשמגיעים מטוסים איך שאתה מחרטט את הפורום הזה ואת חברי הפורום הניכבדים.כל יום כימעט שאני חוזר מהעבודה אני רואה אותך ואת אייל שפירא אם הקוקו שאפשר לזהות אותו מקילומטרים

רק פעם אחת בחיים ראית אותי במו עיניך, וזו היתה הפעם השלישית (והאחרונה עד כה) שבה הייתי במסובים. באתי עם הסלואו סטיק והטסתי בכלל בכיוון ההפוך בגלל שלא רציתי שתתנגשו בו עם הצעצועים המהירים שלכם.

אתה מטיס בחסד ובאמת מוכשר עם השלט, אבל עם המקלדת יקירי אתה טוקבקיסט קשקשן שאין דברים כאלה.

haimgil
20-11-2010, 21:08:37
רק פעם אחת בחיים ראית אותי במו עיניך, וזו היתה הפעם השלישית (והאחרונה עד כה) שבה הייתי במסובים. באתי עם הסלואו סטיק והטסתי בכלל בכיוון ההפוך בגלל שלא רציתי שתתנגשו בו עם הצעצועים המהירים שלכם.

אתה מטיס בחסד ובאמת מוכשר עם השלט, אבל עם המקלדת יקירי אתה טוקבקיסט קשקשן שאין דברים כאלה.

מה יש אסור לקשקש קצת משעמם בבית וכבר הכנתי שיעורי בית בחשמל:D,אולי היה לי דה ז'ה וו'.:D