PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה עזרה בבחירת טיסן

OneLink
20-11-2010, 10:42:59
הי,
אני מחפש טיסן כנף עלית/דאון, מצאתי מבחינתי כיף גדול יותר להטיס טיסנים עם כנף עלית.
היה לי ויש לי עדיין טריינר חבוט(שאשמח להחליף אותו), טיסן F3A RAINBOW(כיף, אבל תאמת אני יותר מתחבר לטיסה רגועה עם טיסני כנף עלית) ומוגי.

אז אשמח אם תציעו לי טיסן כנף עלית עם הדברים הבאים:
-מוטת כנף של מעל מטר.
-במידה והטיסן עם גלגלים(אשמח גם לקישור לגלגלים בעלי קוטר גדול מכוון שיוצא לי הרבה להטיס בשדות), כמו יתקבל בברכה והנאה גם טיסן ללא גלגלים.
-אם הדבר אפשרי אז שהסטאפ ישתמש בסוללות 2200mA 3 תאים.
-שיוכל לבצע את האקרובטיקה הבסיסית.

תודה רבה.

Boogle
20-11-2010, 10:47:19
FUN CUB חד משמעית
עונה על כל הדרישות שלך כוללל כנף, גלגלים וסוללה

בהצלחה

אייל שפירא
20-11-2010, 10:59:35
+1

OneLink
20-11-2010, 12:57:04
כרגע מתוקף תקציב זעום של עד 120 דולר לגוף(בלבד) אין באפשרותי לקנות את הפאןקאב.

guyst
20-11-2010, 16:59:39
בארץ תוכל להשיג את הפאן-קאב בסביבות ה-600 ש"ח. שווה לך למתוח עוד התקציב בעוד כמה שקלים בודדים ולקבל את הטופ.

wind556
20-11-2010, 18:42:21
עד שבא מישהו שרוצה להיות טיסנאי ואתם דוחפים אותו בכוח לשיא הניוון?
אל תקנה פאן קאב. הוא מצויין בשביל חסרי יכולת וכישרון, ובמיוחד בשביל עצלנים שהחלק הטיסנאי שלהם במוח התנוון :D, אבל הוא לא הדבר שיביא אותך לעולם לאן שיביא אותך דאון טוב למשל
אם דאון אמיתי זה פיסגת הטיסנאות, הפאן קאב זו עגלת נכים משעממת עד מוות.
ויסלחו לי כל חברי הטובים הממליצים כאן ;)

guyst
20-11-2010, 18:50:13
באמת שלפנינים כאלו נבצר ממני להגיב.
אולי הפוגי יהפוך אותו לטיסנאי מהשורה הראשונה.:)

ahifly
20-11-2010, 19:20:58
---- טעות רציתי להדביק במקום אחר ---

Boogle
20-11-2010, 22:15:11
אם לוקחים פוגי ושמים על הראש , זה כנף עילית לא?
אם לוקחים פוגי ויושבים עליו על כסא גלגלים זה כנף תחתית עם כני נסע???

עודד, חאליק, לא הטסת פאן קאב לא התקרבת אליו אפילו , למה לדבר שטויות וללכלך??

והאיש ביקש לקנות טיסן מוכן, הוא לא שאל על קיטים, באלזה או ציפוי מתכווץ אז למה, למה לפלוט שטויות בקצב בלי לתת סיבות טובות.

וסליחה, אבל השמצות מהסוג שכתבת מראה על חוסר מקצועיות של הכותב אשר אין לו דבר לומר פרט לזריית מוץ בעיני הקורא.

edoman
20-11-2010, 22:38:35
והינה לו עוד שירשור שנכנס להשמצות וירידות אחד על השני

אז בחור יקר אני אמליץ לך על 2 דברים
1. פאן קאב הוא בהחלט טיסן חביב מאוד אני מאוד אוהב אותו באמת איטי וכייפי להטסה
2. איזיגליידר דאון מאוד חביב אני אישית לא הטסתי אבל לחבר קרוב יש אותו ואני רואה את הטיסן הזה כל סופש באוויר פשוט ניראה כייפי אפשר לזרוק אותו מכל מקום.

שיהיה בהצלחה

haimgil
20-11-2010, 22:43:33
צלחת מעופפת לצוקים ולדאיה (עמיד לריסוקים).או בומרנג:D

wind556
20-11-2010, 23:59:13
אם לוקחים פוגי ושמים על הראש , זה כנף עילית לא?
אם לוקחים פוגי ויושבים עליו על כסא גלגלים זה כנף תחתית עם כני נסע???

עודד, חאליק, לא הטסת פאן קאב לא התקרבת אליו אפילו , למה לדבר שטויות וללכלך??

והאיש ביקש לקנות טיסן מוכן, הוא לא שאל על קיטים, באלזה או ציפוי מתכווץ אז למה, למה לפלוט שטויות בקצב בלי לתת סיבות טובות.

וסליחה, אבל השמצות מהסוג שכתבת מראה על חוסר מקצועיות של הכותב אשר אין לו דבר לומר פרט לזריית מוץ בעיני הקורא.

האיש בפירוש שאל בין היתר על דאון. עוד לא ראיתי פאן קאב שיודע לשבת בטרמיקות
כמו כן הוא הזכיר במפורש שגלגלים אינם חובה, מה שמרחיב מאד את הספקטרום ומאפשר רכישה יותר מקצועית- כמו ההוק 1500 למשל שנכנס בתקציב שלו וניתן לרכישה בארץ מוכן ועולה במליון דרגות על הפאן קאב (וזו סתם דוגמה אחת לצרות מחשבה וחוסר מקצוענות וניוון מחשבתי )
ואיך נכנס הפוגי למשוואה שלך? האם זו מקצועיות?
ואיפה יש השמצות? אתם כולכם מתהדרים בכך שאתם מתעצלים לבנות לבד :D

אל תקחו את זה כל כך קשה, טיסנאות זה לא רק קצף ופוליגל- אם כי לפוליגל יש יתרון עצום על המוקצפים בכך שלא ניתן לרכוש טיסן פוליגל מוכן (עצלנות כבר אמרתי? )

ואם כבר טיסנאות, ראיתם את הטיסן השחור של חיים גיל? פוליגל פשוט, אבל טיסנאי אמיתי שלא מהסס ליזום, לתכנן ולבנות יצירה מקורית משלו . הטיסנאות במיטבה....

MDreamer
21-11-2010, 01:41:07
דאון טוב הוא ללא גלגלים ולהפך..
אני חושב שמשהו כמו FOX Windrider יכול להתאים לך. הוא גם דאון לצוק, אם מתקינים עליו מנוע הוא זריז ואפשר לדאות איתו. אגב יש לו משהו שנראה כמו גלגל.

עודד, להגיד 'מה לא' זה הכי קל. הוא שאל על המלצה מה כן יתאים לו, מישהו ענה לו ואתה פסלת את זה בלי נימוק הגיוני או חלופה.

wind556
21-11-2010, 08:03:27
דאון טוב הוא ללא גלגלים ולהפך..
אני חושב שמשהו כמו FOX Windrider יכול להתאים לך. הוא גם דאון לצוק, אם מתקינים עליו מנוע הוא זריז ואפשר לדאות איתו. אגב יש לו משהו שנראה כמו גלגל.

עודד, להגיד 'מה לא' זה הכי קל. הוא שאל על המלצה מה כן יתאים לו, מישהו ענה לו ואתה פסלת את זה בלי נימוק הגיוני או חלופה.

מעיין, לפי הבנת הנקרא האיש פתוח להמון אפשרויות, ועל פי דעתי ונסיוני הדרך הנכונה לכוון מישהו לדבר הכי מתאים לו זה לשוחח איתו בהרחבה, להציג בפניו מגוון של אפשרויות ולעזור לו להתמקד.
לגבי הפסילה, הנימוק היה הרבה יותר מהגיוני.זאת היתה בפירוש הצעה מנוונת. לגבי חלופה, יש ים של אפשרויות. החל מרכישה וכלה בבנייה, מהיר או איטי, אירובטי או לא ,קצף או בלזה, ועוד הרבה פרמטרים.
אני מציע חלופות כשיש לי יותר מידע ממנו

guyst
21-11-2010, 08:23:15
הי,
אני מחפש טיסן כנף עלית/דאון, מצאתי מבחינתי כיף גדול יותר להטיס טיסנים עם כנף עלית.
היה לי ויש לי עדיין טריינר חבוט(שאשמח להחליף אותו), טיסן F3A RAINBOW(כיף, אבל תאמת אני יותר מתחבר לטיסה רגועה עם טיסני כנף עלית) ומוגי.

-מוטת כנף של מעל מטר.
-במידה והטיסן עם גלגלים(אשמח גם לקישור לגלגלים בעלי קוטר גדול מכוון שיוצא לי הרבה להטיס בשדות), כמו יתקבל בברכה והנאה גם טיסן ללא גלגלים.

תודה רבה.

עד שבא מישהו שרוצה להיות טיסנאי ואתם דוחפים אותו בכוח לשיא הניוון?
אל תקנה פאן קאב. הוא מצויין בשביל חסרי יכולת וכישרון, ובמיוחד בשביל עצלנים שהחלק הטיסנאי שלהם במוח התנוון :D, אבל הוא לא הדבר שיביא אותך לעולם לאן שיביא אותך דאון טוב למשל
אם דאון אמיתי זה פיסגת הטיסנאות, הפאן קאב זו עגלת נכים משעממת עד מוות.
ויסלחו לי כל חברי הטובים הממליצים כאן ;)

מעיין, לפי הבנת הנקרא האיש פתוח להמון אפשרויות, ועל פי דעתי ונסיוני הדרך הנכונה לכוון מישהו לדבר הכי מתאים לו זה לשוחח איתו בהרחבה, להציג בפניו מגוון של אפשרויות ולעזור לו להתמקד.
לגבי הפסילה, הנימוק היה הרבה יותר מהגיוני.זאת היתה בפירוש הצעה מנוונת. לגבי חלופה, יש ים של אפשרויות. החל מרכישה וכלה בבנייה, מהיר או איטי, אירובטי או לא ,קצף או בלזה, ועוד הרבה פרמטרים.
אני מציע חלופות כשיש לי יותר מידע ממנו

עודד,

עם כל הכבוד הבנאדם לא ביקש לבנות דאון ולהיות טיסנאי מושלם מה שכולנו כנראה לא.
לפי הבנת הנקרא, האיש לא דיבר על המון אפשרויות אלא מאוד התמקד בטריינר כנף עילית (ציין זאת מספר פעמים) ובין השאר הזכיר דאון.

לקרוא לבעלי הפאן-קאב "חסרי יכולת וכישרון, עצלנים שהחלק הטיסנאי שלהם במוח התנוון", מה זה אומר על החברים שלך...?. להציג את הפאן קאב כעגלת נכים משעממת עד מוות כשלא התנסת בו זה גם לא מקצועי.

ולפותח השירשור, אין כיף מהקפות Touch & Go ועל זה יעידו פה הרבה. בפאן-קאב בנוסף לזה הוא יכול להמריא מכל שדה במרחק של פחות ממטר ובנוסף מציב אתגרים נוספים בלימוד השימוש במדפים וטיסה איטית מאוד.

אם תרצה לשמוע עוד רשמים ממוחי המנוון :) פנה אליי בפרטי.

מעיין - אני לא ככ נהנתי מהפוקס. לדעתי הוא טוב יותר להטסת צוקים ברוח חזקה ולא הטסה בשטח כי דורש שמירה על מהירות גבוהה, אחרת הוא בועט.;)

avimag
21-11-2010, 08:58:50
שלום .

מבלי להיכנס לויכוח עם מקצועני/ ותיקי הפורום , תומך לחלוטין בהמלצתם של בוגל וגיא לגבי הfuncub

טיסן מאוד איכותי וסלחני .

לאחר כניסה די חזקה עם האף באדמה ( תוך נסיון לטיסה הפוכה ) ,

הנזק היחיד היה צורך בהחלפת מנוע (90 ש"ח ) , עקב עיקום של הציר .

יתרונו הבולט הוא גודל הגלגלים , המאפשר הטסה בשדות פתוחים עם שבילי כורכר , ללא צורך במסלולי

דשא או אספלט .

המראות קלות וקצרות , ומאוד סלחני בנחיתות ואיכשהו תמיד מתייצב על הגלגלים .

יתכן והוא אינו הטיסן האידיאלי , למי שמתכוון להפוך את התחביב למקצוע , אבל כטריינר שמספק

הנאה רבה , וביטחון בהטסה עקב סלחנותו , הוא נותן את התמורה המלאה .

אבי

OneLink
21-11-2010, 15:02:20
הי,

-מוטת כנף של מעל מטר.

תודה רבה.

קודם כל חבר'ה, אין מה לריב, עיקרו של הפורום הוא לעזור אחד לשני.
אני יסביר את עצמי שוב:
בכוונתי מתחתי קו מתחת על מנת להדגיש כנף עלית ולא כנף תיתחת או אמצעית
האפשרות השנייה היא דאון
אני מבחינתי אוהב את שני הסוגים הללו ונהנה מהם לא קצת.

פירטתי דרישות לגבי הכנף העלית בלבד, זאת משום שאין לי מושג לגבי דרישות לדאון

אייל שפירא
21-11-2010, 15:08:50
לגבי דאון - פשוט תחליט על שני הדברים האלה והתשובות כבר תגענה:

1. מה התקציב שלך?
2. האם אתה מייעד אותו לFPV, לצוק, למהירות או סתם להרים אותו בימים חמימים מעל לשדה ההטסות ולשבת ולהביט בו מטייל לאט מצד לצד... ?

magicjim
21-11-2010, 15:18:36
אני יכול להמליץ על המינימאג של מולטיפלקס, טיסן כנף עילי מצוין .

OneLink
21-11-2010, 15:21:19
לגבי דאון - פשוט תחליט על שני הדברים האלה והתשובות כבר תגענה:

1. מה התקציב שלך?
2. האם אתה מייעד אותו לFPV, לצוק, למהירות או סתם להרים אותו בימים חמימים מעל לשדה ההטסות ולשבת ולהביט בו מטייל לאט מצד לצד... ?
120 דולר לגוף בלבד(לא כולל אלקטרוניקה)- זה התקציב שלי אם זה באמת שווה אפשר למתוח.
להרים אותוובעצם כמו שאמרתה להטיס מצד לצד :p .
לטעמי זה כיף לפעמים לעלות דאון,לשבת ולהטיס במשך X זמן(אני מדבר על דאון ממונע).
לצערי אין צוקים בקרבת מקום.

guyst
21-11-2010, 15:34:39
איזיגליידר של מולטיפלקס.

אבל אתה חייב להתפקס כי יש הבדל גדול בין דאון לטריינר כנף עילית...

OneLink
21-11-2010, 15:37:48
איזיגליידר של מולטיפלקס.

אבל אתה חייב להתפקס כי יש הבדל גדול בין דאון לטריינר כנף עילית...
אני מבין את ההבדל, פשוט אוהב את שני הדברים.
כמובן שבסופו של דבר(בנתיים) יבחר או טריינר או דאון.

אייל שפירא
21-11-2010, 15:39:45
אם זה סתם כדי להטיס מצד לצד אתה יכול גם "להסתפק" באיזיסטאר (או כל אחד מהחיקויים שלו)

אני חייב להגיד לך שאחרי הצוק פתאום אין לי כמעט הנאה מהטסת האיזי גליידר במישור... :)

tisanir
21-11-2010, 15:41:09
מסכים עם כל החברים שממליצים על הפאן קאב. הוא טיסן מצויין ועונה על כל הדרישות שלך!
גלגלים גדולים, סוללות פשוטות וזולות. אמנם חורג קצת ממגבלות התקציב שלך, אך אני בטוח שכדי לבדוק אפשרות של יד שנייה.

guyst
21-11-2010, 15:43:24
אם זה סתם כדי להטיס מצד לצד אתה יכול גם "להסתפק" באיזיסטאר (או כל אחד מהחיקויים שלו)

אני חייב להגיד לך שאחרי הצוק פתאום אין לי כמעט הנאה מהטסת האיזי גליידר במישור... :)

+1

wind556
21-11-2010, 19:03:03
עודד,

עם כל הכבוד הבנאדם לא ביקש לבנות דאון לא נכון, הוא בפירוש הציג את רצונו בדאון
ולהיות טיסנאי מושלם מה שכולנו כנראה לא.
לפי הבנת הנקרא, האיש לא דיבר על המון אפשרויות גם לא נכון, מהבנת הנקרא הוא בהחלט פתוח להמון אפשרויות שאת רובן אינו מכיר אלא מאוד התמקד בטריינר כנף עילית (ציין זאת מספר פעמים) ובין השאר הזכיר דאון.

לקרוא לבעלי הפאן-קאב "חסרי יכולת וכישרון, עצלנים שהחלק הטיסנאי שלהם במוח התנוון", מה זה אומר על החברים שלך...?.

זה אומר שהחברים שלי חייבים כבר לדעת מתי זה מחוייך ומתי לא ;)
להציג את הפאן קאב כעגלת נכים משעממת עד מוות כשלא התנסת בו זה גם לא מקצועי.

מה לעשות, אותי כל הטיסנים האלה משעממים עד מוות....

ולפותח השירשור, אין כיף מהקפות Touch & Go ועל זה יעידו פה הרבה. בפאן-קאב בנוסף לזה הוא יכול להמריא מכל שדה במרחק של פחות ממטר ובנוסף מציב אתגרים נוספים בלימוד השימוש במדפים וטיסה איטית מאוד.

אם תרצה לשמוע עוד רשמים ממוחי המנוון :) פנה אליי בפרטי.

מעיין - אני לא ככ נהנתי מהפוקס. לדעתי הוא טוב יותר להטסת צוקים ברוח חזקה ולא הטסה בשטח כי דורש שמירה על מהירות גבוהה, אחרת הוא בועט.;)

גיא, אני דווקא גאה בחברים שלי, שגם אתה נמנה עליהם (ואת נושא העצלנות שמעתי ממך על עצמך ;););))

ועוד משהו מאד חשוב, וברצינות:
אתה גיא, ובוגל, וכל השאר, עברתם כיברת דרך לא מבוטלת
אכלתם בלזה, שייפתם , חתכתם ,בניתם מפוליגל , ניסיתם המון וכל בחירה שלכם בוססת על ידע ונסיון מצטברים ופיתוח טעם אישי.
לדעתי כל מתחיל שקופץ ישר מהAXN ודומיו לעוד טיסן קלקר כלשהו מפסיד את שלל ההתנסויות שכולנו עברנו
אנשים חדשים בתחום אין להם שמץ של מושג באוירודינאמיקה, במכאניקה, ואפילו הלחמת קונקטור נראית להם כמו פרוייקט של נאס"א
איך אמר המשורר: "אל תתנו להם דגים, תנו להם חכות"
לעניות דעתי מתחיל שיעמוד מול שלל התנסויות לפני שמחליט שפאן קאב זה ה-טיסן עבורו, יבחר בו מהמקום הנכון (בדיוק מה שקרה איתך למשל), אבל בכל דרך אחרת זו שגיאה וחסימת נתיב ההתפתחות של אותו אחד

Boogle
21-11-2010, 19:44:13
עודד , אם שלושה אנשים אומרים לך שאתה ***** אז כדאי שתעשה בדק בית.

לכל אחד יש את חופש הבחירה, מי שבאלזה נראית לו יגיע אליה במוקדם או במאוחר.

אתה יכול להציע , לייעץ, לכוון, אבל, להטיף או לפסול אחרים או לאנוס מישהו לפעול בניגוד לרצונו זה לא מקובל וכך לא נוהגים, לא בין חברים ולא בין זרים.
התכתובת שלך שקולה לאונס, כן כן, אני מתכוון במלוא מובן המילה, והטענה של "הוא רוצה ללמוד ופשוט לא הביע את זה" שקולה ל: "היא רוצה סקס איתי רק היא לא אמרה את זה".

תסתכל במראה ותחשוב על זה לפני שאתה קופץ. - צר לי , אך כך אתה נראה מהצד שלי של המסך.

לתשומת לבך
בידידות,
בנצי