PDA

צפייה בגרסה מלאה : Futaba T8UAFS PCM1024 vs turnigy 9x

ahifly
24-11-2010, 17:55:19
אני עומד כרגע בין 2 אפשרויות בתגי מחיר
והתקבלה לי הצעה מפתת מחיר בנוגע לשלט
Futaba T8UAFS PCM1024 כולל מקלט

לעומת זות כבר הראש שלי היה מקובע לקנות turnigy 9x

אם הייתה לכם את האפשרות מה מבינהם הייתם קונים !! ..

גם אם אפשרות של FPV השיקול הוא 50 % מול 50 % לשיקולכם כל אחד יאמר את דברו ...

mixerfix
24-11-2010, 18:10:04
אפילו אל תחשוב פעם אחת. קנה את ה- 8UAFS ולא את הזבל החד-פעמי.

m rochlitz
24-11-2010, 18:28:54
רק פוטאבה.....נקודה.

מ.

Himel
25-11-2010, 10:14:28
פוטאבה וזה ברור.

SHAHAR AB
25-11-2010, 10:19:34
רק פוטאבה.....נקודה.

מ.

1+

erazz
25-11-2010, 10:38:43
מעניין....
אני היחיד שמעדיף את ה-9X?

כלומר מקלטים יותר זולים, אפשרויות הרחבה, מסך יותר גדול....

אני מכיר היטב את הפוטאבה ואני לא יודע אם מעבר לשם יש יתרון משמעותי.

מטיס1
25-11-2010, 11:47:21
אם היה היום 1/4 ההיתי חושב שזו שאלה של מתיחה ,אפשר אפשר להשוות בין פוטאבה לשלט סיני שרק התחיל להימכר בשוק .
זול זה לא השיקול במקרה זה ,זול הוא שיקול שמדובר בציוד באותה רמה וזה לא המקרה.

פו פוט פוטא פוטאבה ....

שחר לזרוב
25-11-2010, 12:08:18
אמנם הטכנולוגיה התקדמה וכיום כל החברות מייצרות ומוכרות רק שלטי 2.4, עדיין, מערכות ה-PCM האיכותיות עושות את העבודה מצויין, והיום יותר בטוח להטיס עם מערכות כאלו מאשר בעבר מהסיבה הפשוטה שכמעט ואין בנמצא אנשים שמטיסים עם מערכות PCM, כולם עוברים ל-2.4.

אם היתה לך האפשרות הייתי ממליץ לקנות מערכת איכותית 2.4. תחשוב אולי אפילו כדאי לך לקנות מערכת של פוטאבה 7 ערוצים 2.4 משומשת.

אבל אם המחיר בעייתי, ללא ספק עדיף לקנות מערכת של פוטאבה ישנה שעובדת בשיטת שידור PCM על פני מערכת סינית 2.4.

ריסוק אחד בגלל תקלת רדיו לא יהיה שווה את זה.

mixerfix
25-11-2010, 12:22:34
אפשר להרכיב TM-7 או TM-8 (מודולים 2.4) ל- 8U Super בלי בעיה.

לי יש 9CH Super עם TM-8 - עובד מצויין, הרבה מעבר ליכולות הטסה המוגבלות שלי.

מרק

Himel
25-11-2010, 16:37:39
מעניין....
אני היחיד שמעדיף את ה-9X?

כלומר מקלטים יותר זולים, אפשרויות הרחבה, מסך יותר גדול....

אני מכיר היטב את הפוטאבה ואני לא יודע אם מעבר לשם יש יתרון משמעותי.

אני באמת מעריך את העמדה שלך לגבי השלט מכיוון שאתה היחיד שיכול לעשות את ההשוואה בין 9X לבין שלט אחר מכיוון שלך היה את שתיהם.
אבל אני עדיין מאמין שלאיכות הסינית [רמת הגימור והאיכות הפנימית] נמוכה בהרבה מהיפנית או מכל אחת אחרת.

dor12
25-11-2010, 18:27:14
פוטאבה לוקחת בענק

ahifly
25-11-2010, 19:23:06
תודה חברה למרות שהעצה של ארז אמינה מאוד אולי אלך על פוטבוה איפו אפשר למצוא חלקי חילוף לשלט ? לבאנדם שמוכר חסר חלק שנפל מהשלט

erazz
25-11-2010, 20:41:38
שאפו!

אני מזכיר שלי יש הכרה מאוד אינטימית של השלט ואני מרגיש איתו מאוד בנוח. הכותב שאל אותי בפרטי ואני (לאחר התלבטות לא קלה) דווקא המלצתי על ה-9X. באותה נשימה הצעתי לו לשאול בפורום כי אני משוחד.

במחשבה נוספת אולי באמת כדאי לך ללכת על הפוטאבה.

erazz
27-11-2010, 19:26:06
ובכ"ז (אני ממשיך לחשוב - סלחו לי על ההקפצה הנלוזה)

פוטאבה זה לא ביטוח נגד ריסוקים. גם לא ה-PCM. כל מערכות הרדיו שלנו חשופות להפרעות.
בעוד שאני מסכים שאיכות הבנייה של פוטאבה טובה יותר אני באמת לא מאמין שיש להם ייתרון משמעותי על ה-9X מבחינת אמינות קשר הרדיו.

זה לא שאני חושב שהסיניים כ"כ מוצלחים אלא שקל יחסית לייצר מערכת "סבירה" ומאוד מאוד קשה ויקר לייצר מערכת "אמינה". שוב, אם ברצונכם במערכת "אמינה" אז צריך לפנות לגרמנים ולהוציא הרבה מאוד כסף.

flatspin
30-11-2010, 22:17:13
ראיתי את השירשור באיחור ולכן תגובתי מגיעה רק עכשיו.
במשך שנים ארוכות אני מטיס עם שלט JR בתדר 53KH. מעולם לא נתקלתי בתקלות תקשורת מכל סוג שהוא.
עתה, משהשלט מתחיל להראות סימני התרופפות והתבלות, חככתי בדעתי מה לרכוש. לאחר התלבטות קצרה רכשתי את השלט הכי מדובר כיום: 9X. הוא נמצא ברשותי כבר מספר חודשים. אני מטיס רק איתו ועד כה אני מרוצה מאד. יתר על כן, הזמנתי וגם קיבלתי 4 מקלטים נוספים לטיסנים אחרים שברשותי. לחלקם כבר התקנתי את המקלטים הללו ואני מטיס איתם. ברור שאין אפשרות לומר מה יילד יום, אבל דוקא גונב לאוזני ששלט מסוים של פוטבה כיכב לאחרונה כגורם ריסוקים בלתי נלאה. משמע, אין ניסים בטבע.
זה שאני מרוצה מאד (בינתיים), ניתן להבין מהנאמר עד כה ?
אין האמור לעיל מהווה המלצה מכל סוג שהוא :cool:

sharonx
02-12-2010, 23:18:02
ראיתי את השירשור באיחור ולכן תגובתי מגיעה רק עכשיו.
במשך שנים ארוכות אני מטיס עם שלט JR בתדר 53KH. מעולם לא נתקלתי בתקלות תקשורת מכל סוג שהוא.
עתה, משהשלט מתחיל להראות סימני התרופפות והתבלות, חככתי בדעתי מה לרכוש. לאחר התלבטות קצרה רכשתי את השלט הכי מדובר כיום: 9X. הוא נמצא ברשותי כבר מספר חודשים. אני מטיס רק איתו ועד כה אני מרוצה מאד. יתר על כן, הזמנתי וגם קיבלתי 4 מקלטים נוספים לטיסנים אחרים שברשותי. לחלקם כבר התקנתי את המקלטים הללו ואני מטיס איתם. ברור שאין אפשרות לומר מה יילד יום, אבל דוקא גונב לאוזני ששלט מסוים של פוטבה כיכב לאחרונה כגורם ריסוקים בלתי נלאה. משמע, אין ניסים בטבע.
זה שאני מרוצה מאד (בינתיים), ניתן להבין מהנאמר עד כה ?
אין האמור לעיל מהווה המלצה מכל סוג שהוא :cool:

על איזה שלט פוטאבה אתה מדבר ?