PDA

צפייה בגרסה מלאה : גם פה מוחקים הודעות

SHAHAR AB
15-11-2008, 20:06:52
אני מבין שגם בפורום הזה מתחילות הודעות להעלם בצורה מיסתורית כנראה בגלל מישהוא שלא ניראה לו משהו בהודעה.
אז יופי ,כי פורום נורמלי צריך להתנהל בצורה דמוקרטית ולא דיקט...........ת ואם מתחילים כך ,אז שהיה בהצלחה .

toto
15-11-2008, 20:33:24
כן... גם לי מחקו כמה הודעות באופן ראנדומאלי..מאוד לא אמין ולא מקצועי..

אליקופטר
15-11-2008, 20:35:34
סליחה שאני מתערב אבל מה שמוחקים לפי מה שהרגשתי גם ,הם הודעות"מחמאה" למוכר כשהן בתוך הודעת מכירה.

MDreamer
15-11-2008, 20:48:36
חבר'ה תרגעו. זו מדיניות שנוקט מנהל פורומי המכירות הלא הוא ofer947 כדי לא לאפשר הקפצת מכירות של אנשים. תגובות כמו "גבר גבר של מוכר" וכ'ו נחמקות כדי לא להקפיץ. הודעות רלוונטיות לא. ככה עופר חושב לנכון ואיציק ואני מגבים אותו.

אל תקחו את זה אישית.

MDreamer
15-11-2008, 20:52:07
נ.ב.
אין בכוונת האמור לעיל לפגוע בגבריות או באונו של המוכר.

אליקופטר
15-11-2008, 20:53:30
נ.ב.

:) אגב למה נימחק שרשור "הגבר גבר" למוכרים?

SHAHAR AB
15-11-2008, 21:05:16
נ.ב.

אז תבדוק טוב כי לא רק הודעות מסוג "גבר גבר"נימחקות,מצטער אבל לא מיקצועי .

MDreamer
15-11-2008, 21:08:39
כוון אותי בבקשה. שלח לי לינק לפרטי לשרשור שאתה מתכוון אליו.

tamir_250
15-11-2008, 21:31:13
גם אני נפגעתי מהעניין הזה היום, אעלה את המקרה כאן בפומבי...
פירסמתי מנוע OS 120 AX בפורום מכירה "טיסני דלק" בחור שאינני מכיר כלל (!) כתב הודעה (אני מקווה שאני מצטט נכון) "נשמע מעניין-אחשוב קצת" בתגובה להודעתו השבתי "קח את הזמן" ---> אינני מכיר כלל וכלל את הבחור שכתב את התגובה להודעת המכירה שלי אך נוצר מצב כזה שנמחקה תגובתו ותגובתי לתגובתו, מבאס מאוד עכשיו המודעה שלי בעמוד שני-ללא הצדקה !
מאוד לא נעים.

avishay
15-11-2008, 21:40:18
חייבים להיות חוקים בשביל למנוע בלאגן, אבל (וזה אבל גדול) המנהלים צריכים להיות גמישים כי אחרי הכל הפורום מיועד להיות כייפי ולשמש בית וירטואלי לכל אלה שחולקים את התחביב. אז נכון שלפעמים תגובות כגון "אחלה מוכר" והערות לא מקצועיות (אבל כייפיות ומבדרות) משמשות לצרכים לא ראויים אבל ברוב המקרים אלו המלצות תמימות שבאות לחזק וליצור קומונה באוירה טובה :o

MDreamer
15-11-2008, 22:18:44
כולכם צודקים אבל מי מחליט מה המקרה? זה מאוד "רך" - זה בעייתי. לכן המחיקה גורפת אם התגובה היא לא עניינית - כמו עם מלחמות המסוקאים - אין לנו זמן, רצון ומשאבים להתעסק בזה.

tamir 250 - לצורך שלך יש הודעות פרטיות. עמלתי באופן אישי על הממשק המון - תהנה להשתמש בו. זה לא פייר להקפיץ הודעות ככה - כמו שההודעה שלך בדף שאני בגלל "הדיאלוג" המעניין ככה יש גם אחרים. תתחשב בהם.
אבישי, המצלות בעד המוכר גורמות להקפצה, כדי שהסברתי לתמיר זה לא פייר לאחרים. זה כמו חזירות בכביש.

בקרוב עופר יכתוב תקנון, הנושא עלה לאחרונה יותר מדי, קיבלתי הרבה הודעות פרטיות בנדון והסברתי בסבלנות ואריכות.

tamir_250
15-11-2008, 22:25:30
מעיין אתה מתבלבל בין התגובה שלי לתגובה אחרת שמישהו אחר העלה כאן,
אני לא כועס , להיפך אני מבין את הרעיון שאחרי מחיקת מודעות "סתם" שכאלו אולם שימו לב שלפעמים אנשים נפגעים ללא כל סיבה...

MDreamer
15-11-2008, 22:30:58
תמיר, אני מגיב "בקרירות" כי זה מעצבן שאנשים לא קוראים את ההוראות של פורום המכירה. אם היו קוראים היו רואים שאסור לעשות את מה שהם עושים.. אח"כ מתפלאים ש"נעלמות הודעות" ועוד באים בטון של "גם פה מוחקים.." זה מוציא את החשק. איפה עוד מוחקים הודעות ב eFly חוץ מבמלחמת עמית בעמית וגם זה נרגע בכח הזרוע.
אם יקראו את מה שכתוב RTFMלא היו באים בטענות אבל מכיון שהם לא קוראים, שלא יתפלאו.. ובמפשט המפורסם שלי..
אין ידיים אין עוגיות

SHAHAR AB
16-11-2008, 04:32:21
כוון אותי בבקשה. שלח לי לינק לפרטי לשרשור שאתה מתכוון אליו.

יש לך הודעה בפרטי לינק אני לא יכול לשלוח כי אין לי.

ofer947
16-11-2008, 05:35:04
חברה חברה .. מצטער שהלכתי לישון מוקדם אתמול ולא ראיתי את
השרשור הנחמד הזה . שטוב שהגיע .
בכל ראש קטגוריה בפורום מוכרים/קונים הסברתי "בעברית" את הכללים
כדי שלא יהיה כאן תוהו ובוהו שיהפוך את הודעות המכירה לבדיחה אחת גדולה.
כתבתם כאן {מספר חברים קטן} את שמפריע לכם ממחיקת התגובות {חסרות העיניין}
שמגיבים לכם או שאתם כתבתם.
הלוואי שהיה לכם שקלים בכמות שאני מוחק הודעות ביום.
אתם לא יודעים איזה קשה זה לנהל את הפורום הזה ולדאוג שהכל ידפוק כמו שעון
והודעות המכירה שלכם ישארו עינייניות ורציניות ויהיה נעים לכל באי הפורום לקרוא
ולהיתעניין במכירה/קניה. יש תגובות שאני מפספס כי בכל זאת אני לבד ורק זוג עיניים
עוקב אחר הפורום הפעיל הזה. כשניהלנו אני ושחר {מר מתוק} את הפורום ב- MSN
העבודה שם היתה הרבה יותר קלה וזה יאמר לזכות פורום זה אשר מתפתח מיום ליום.
אני אמשיך למחוק הודעות שלא ניראות לי לעיניין אשר רק מקלקלות לאחרים .. לא מועילות
אשר גורמות לפרובוקציות לא נעימות. את עיניין המחמאות עברנו מזמן . פתחתי בזמנו עוד
קטגוריה בכל ראש פורום אשר נותנת במה לפרסם את המוכרים האמינים/לא אמינים ולאחר
ניסיון של שבוע הודיעו המנהלים על ביטול פרוייקט זה מסיבות כאלו ואחרות . מכבד את רצונם
אבל בעידן שכל אחד חבר של כולם אי אפשר לכתוב בכל הודעה שנייה מחמאה אשר גורמת
להקפצת ההודעה והורסת הודעה אחרת שלא קיבלה מחמאה וקוברת אותה אי שם עמוק בדפי הפורום. אני מקבל המון הודעות מחברים על - למה נמחקה ההודעה שלי וכאשר אני מחזיר להם תגובה
עם הסבר מפורש הם מבינים ומצדיקים אותי .
טוב.. מקווה שהסברתי את עמדתי ושהובנתי כראוי . תודה ושבוע טוב.

ניסן וצחי
16-11-2008, 08:16:29
כולכם צודקים אבל מי מחליט מה המקרה? זה מאוד "רך" - זה בעייתי. לכן המחיקה גורפת אם התגובה היא לא עניינית - כמו עם מלחמות המסוקאים - אין לנו זמן, רצון ומשאבים להתעסק בזה.

tamir 250 - לצורך שלך יש הודעות פרטיות. עמלתי באופן אישי על הממשק המון - תהנה להשתמש בו. זה לא פייר להקפיץ הודעות ככה - כמו שההודעה שלך בדף שאני בגלל "הדיאלוג" המעניין ככה יש גם אחרים. תתחשב בהם.
אבישי, המצלות בעד המוכר גורמות להקפצה, כדי שהסברתי לתמיר זה לא פייר לאחרים. זה כמו חזירות בכביש.

בקרוב עופר יכתוב תקנון, הנושא עלה לאחרונה יותר מדי, קיבלתי הרבה הודעות פרטיות בנדון והסברתי בסבלנות ואריכות.

חבל, כל כך חבל שעד שכבר יש פירגונים, משווים זאת לריבים.
כן מקפיץ, לא מקפיץ - את מי זה מעניין?
יש מילה טובה - תגיד, יש לך למי לפרגן - תפרגן.
מה נוצר?: צריך לחשוב 10 פעמים כדי להוציא פה מילה ושלא תימחק!
חבל, פשוט חבל
דרך אגב גם לי מחקו הודעות מכיוון שמישהו למעלה לא חשב כמוני - ועוד הודעות פירגון!!!

ניסן

MDreamer
16-11-2008, 09:00:50
חבל, כל כך חבל שעד שכבר יש פירגונים, משווים זאת לריבים.
כן מקפיץ, לא מקפיץ - את מי זה מעניין?
יש מילה טובה - תגיד, יש לך למי לפרגן - תפרגן.
מה נוצר?: צריך לחשוב 10 פעמים כדי להוציא פה מילה ושלא תימחק!
חבל, פשוט חבל
דרך אגב גם לי מחקו הודעות מכיוון שמישהו למעלה לא חשב כמוני - ועוד הודעות פירגון!!!

ניסן
אז מה בדיוק אתה מציע לעשות כדי ש:
1. הודעות של אחרים לא יפגעו עקב המלצות חברים וידחקו לדפים קודמים
2. הודעות של חברים ממליצים לא יצרו הקפצה
3. המוכר יוכל להקפיץ את המודעה לאחר 10 ימים

אין לוגיקה כזאת כי יש סתירה פנימית בין התנאים והפתרון הוא לנתח את תוכן ההודעה, מכיוון שה AI עדין בחיתוליו (בדיוק כמו לפני 50 שנה) יש את ofer947 שהוא כבר מזמן לא בחיתוליו :D
אם יש לך פיתרון אחר אתה מוזמן להעלות אותו.

תנסו גם להבין אותנו. לא קל לנו, אנו מנסים להיות "נותן שירות" ל"מוצר" (eFly) שעולה לנו כסף ואנחנו לא מרוויחים מזה כלום!(האמת שלהפך ורק כי זה חשוב לנו) יום אחד אני אחשוף את כל מה שעברתי ביום וחצי של ההקמה של eFly זה משתווה למבצע הייק צבאי, אני לא צוחק. התמורה היחידה היא השימוש שלכם והחיוכים שאנחנו מקבלים.
כמות החברים הפעילים, הגידול המתמיד בכניסות, כמות ההודעות ב eFly (בעיקר בלוחות המכירה), איכות החומר והמדריכים אומרות שהניהול שלנו נכון. נכון שלפעמים זה לא מתאים לכולם אבל זה מתאים ללפחות 51% מהאנשים.

עופר, תגובה במקום..
רעיון: במקום למחוק את ההודעה אפשר לכתוב במקום "הפרה של כללי הפורום, נא לקרוא את התקנון" אולי זה יוריד את כמות הפניות מאיתנו והמשתמשים רואים את זה ולא יחשבו שמפלצת ההודעות אכלה להם את ההודעה.

נ.ב.

צריך לחשוב 10 פעמים כדי להוציא פה מילה ושלא תימחק!

ניסן,
אני מעדיף את המצב הזה על מצב הפוך של לדבר 10 פעמים ולחשוב פעם אחת. זה לא רע לחשוב לפני שמדברים.

ניסן וצחי
16-11-2008, 11:51:18
אני חלילה לא אומר שאתם לא בסדר, או לא עובדים קשה.
תאמין לי שלא הייתי מחליף אותך;).
עם זאת - נכון שזה פורום מיקצועי, אך מותר גם לתת מילה טובה, גם על חשבון הקפצת מודעה.
גם אני מפרסם לא מעט דברים, ומעולם לא הפריעה לי שמודעות אחרות קופצות בגלל מילים טובות - להיפך.
הרי גם אם מישהו שואל משהו לגבי המודעה היא קופצת - וזה בסדר, אך נוצר מצב שמישהו רוצה לתת מילה טובה, אז מורידים אותו.
לשאלתך - מה הייתי מציע (ואני לא מתיימר להחליף אותכם) - איפה שיש חברות, פרגון, כבוד איש לרעהו - לא למחוק, ולא משנה אם קופצת מודעה או "לא מקצועי".
צריך למחוק רק מי שבא להרוס, לפגוע, להשמיץ או כל דבר שיכול לקלקל את הענף.

לסיכום - תמשיכו כמו שאתם - מה שאני מעלה זה צרות של עשירים, אתם עושים עבודת קודש לטיסנאות.

נ.ב. - אני לא אכעס אם תמחק הודעה זו...:)

אבי סירוטה
17-11-2008, 14:03:51
אני חלילה לא אומר שאתם לא בסדר, או לא עובדים קשה.
תאמין לי שלא הייתי מחליף אותך;).
עם זאת - נכון שזה פורום מיקצועי, אך מותר גם לתת מילה טובה, גם על חשבון הקפצת מודעה.
גם אני מפרסם לא מעט דברים, ומעולם לא הפריעה לי שמודעות אחרות קופצות בגלל מילים טובות - להיפך.
הרי גם אם מישהו שואל משהו לגבי המודעה היא קופצת - וזה בסדר, אך נוצר מצב שמישהו רוצה לתת מילה טובה, אז מורידים אותו.
לשאלתך - מה הייתי מציע (ואני לא מתיימר להחליף אותכם) - איפה שיש חברות, פרגון, כבוד איש לרעהו - לא למחוק, ולא משנה אם קופצת מודעה או "לא מקצועי".
צריך למחוק רק מי שבא להרוס, לפגוע, להשמיץ או כל דבר שיכול לקלקל את הענף.

לסיכום - תמשיכו כמו שאתם - מה שאני מעלה זה צרות של עשירים, אתם עושים עבודת קודש לטיסנאות.

נ.ב. - אני לא אכעס אם תמחק הודעה זו...:)

כל מילה-בסלע.
לנהל אתר כזה ופורום כזה ביעילות ובאופן שרץ כבר כמה חודשים מצריך המון זמן ואנרגיה על אחת כמה וכמה שנעשה ללא כוונת רווח. זה גם המקום לומר תודה!

גם לי מחקו שתי הודעות ולאחר שיחה קצרה עם דרימר הבנתי במה מדובר ואכן כך צריך היה להיות. יחד עם זאת, לדעתי, אפשר וצריך לתת מקום להודעות פרגון בטוב טעם בגוף שרשורי מכירה. מי שטוב ומפרגנים לו מגיעה לו "עזרה" בקידום מכירותיו. במקרים אלו יש חשיבות רבה מאוד למנהל הפורום שיחליט איזה פרגון עולה ואיזה נשאר מאחרו בדיוק כמו במחיקת הודעות שליליות.

שבוע טוב לכולם.

נאור
17-11-2008, 14:42:30
ממליץ על המוכר.

(בגלל שהוא חבר שלי מהגן, אפילו שהוא מוכר טיסן גמור, למה לא לפרגן, להקפיץ לו את ההודעה)
לדעתי מיותר

erans
17-11-2008, 23:06:11
הבעיה היא שתגובות שאני קיבלתי על מסוק למכירה נמחקו בעוד שלמוכר אחר אותם סגנון תגובות לא נמחקו אז אני לא מבין מה העניין פה אם מוחקים לאחד אז בוודאי שהשני צריך לקבל אותו יחס
האתר הזה באמת מצויין אבל מה שקורה פה לא לעניין מה גם שאפשר לראות כיהמתלוננים רבים!!!!

MDreamer
18-11-2008, 00:24:01
הבעיה היא שתגובות שאני קיבלתי על מסוק למכירה נמחקו בעוד שלמוכר אחר אותם סגנון תגובות לא נמחקו אז אני לא מבין מה העניין פה אם מוחקים לאחד אז בוודאי שהשני צריך לקבל אותו יחס
האתר הזה באמת מצויין אבל מה שקורה פה לא לעניין מה גם שאפשר לראות כיהמתלוננים רבים!!!!
שלח לי קישור בפרטי. אתה יכול להיות בטוח שאתייחס.
מספר המתלוננים הוא כמספר האנשים שלא קראו את כללי הפורום

אליקופטר
18-11-2008, 07:13:41
דרימר ,סגור את הנושא בזה שיוחזר השירשור המלצות על מוכרים וזהו .הרי גם ההתנהלות שלך נכונה (לדעתי)מאוד וצד שני חשוב לדעת מי טוב ולמי לא להיתקרב .

MDreamer
18-11-2008, 20:13:40
erans. לא שלחת. אני מבין מכך שלא היית באתר או שראית את התקנון והתחרטת.
אליקופטר - זה פתח למלחמות. אין מצב.

leetal
18-11-2008, 20:40:18
מעין, אולי אפשר לחשוב על רעיון שבפורום המכירות ההודעות לא יוקפצו גם אם מוסיפים תגובות?

MDreamer
18-11-2008, 20:42:18
ומה קורה כשבהן אדם רוצה להקפיץ אחרי 10 ימים? ואם הוא עשה את זה לפני הזמן ואסור לו? אולי הוא ענה על שאלה אינפורמטיבית חשובה? אולי הוא הוריד מחיר?
AI - Artificial Inelegance = ofer947

leetal
18-11-2008, 20:54:46
אפשר יהיה לעדכן/לערוך כרגיל אבל השירשור לא יוקפץ. המוכר יוכל לרשום שירשור חדש אחרי זמן מסוים שאתם תחליטו(חודש זה לדעתי זמן סביר לפתוח שירשור חדש) או אחרי שההודעה עברה לעמודים אחוריים (2 עמודים לדוגמא)

MDreamer
18-11-2008, 21:00:24
לא יותר פשוט כמו שזה עכשיו? זה עובד טוב.

ofer947
18-11-2008, 22:15:14
ומה קורה כשבהן אדם רוצה להקפיץ אחרי 10 ימים? ואם הוא עשה את זה לפני הזמן ואסור לו? אולי הוא ענה על שאלה אינפורמטיבית חשובה? אולי הוא הוריד מחיר?
AI - Artificial Inelegance = ofer947

גם כשמורידים מחיר או מעדכנים עורכים בהודעה המקורית ולא מקפיצים.

אליקופטר
19-11-2008, 08:28:52
חברה למרות שדעתי נשללה על ידי מעיין אני עדין חושב שיש לתת במה לדברים טובים ואם בהם יעלה וויכוח על טוב או לא טוב לגבי מוכר יש למחוק ההודעה הלא רלוונטית זה יותר מקובל. הרי לתת זכות להגיד מה שרוצים במיוחד שזה יכול להציל קונה ממוכר נוכל זה חשוב .

erans
19-11-2008, 15:08:56
אני שולח לך עכשיו פשוט הייתי במילואים :)