PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק רציתי לשתף אתכם :) בהטסה היבחוש -> Xtra300

guy1a
01-12-2010, 15:29:06
המיניאטורי שלי ...

ובכן, לאחר שבוע שלא נגעתי בו בכלל ...
היום פיניתי לי בכוח זמן ביומן ( באמת רשמתי לעצמי פגישה איתו במדשאה :) )

ולקחתי אותו לסוללה אחת ( 15 דקות בערך ) החוצה.

אני מאד מופתע מעצמי, שליטה טובה מאוד. ללא התרסקויות ( חוץ מפעם אחת שהיה לי cut המנוע המקורי שלו טיפה גוסס ) וגם אז ירדתי לדשא בצורה טובה על הגלגלים.

בקיצור, יש עתיד גם למי שמתחיל מהסוף והטריינר שלו שוקל 87 גרם :D

הצלחתי גם לבצע גילגול ימינה ולהמשיך בטיסה אחרי זה ללא שום אובדם שליטה. ועוד לופ אחד שניגמר לחרדתי ממש קרוב לרצפה אבל לא ממש על הרצפה.

אני מבסוט :)

אייל שפירא
01-12-2010, 15:31:54
שמח לשמוע שכולם חזרו הביתה בשלום.
אולי ליתר ביטחון תקבע לעצמך גם דייטים בסימולטור? זה ישפר לך את הביטחון באצבעות.

guy1a
01-12-2010, 15:35:08
זה ידיד עניין רגיל.

למרות שהוא טיפה משעמם אותי.
הטסה אמיתית יותר מעניינת :D

ולעניין ההצעה שלך, הבעיה היא לא באצבעות. עם זה אני בסדר גמור. הבעיה שלי היא פשוט חוסר נסיון ... שעכשיו אני חושב כבר לא כל כך רלוונטי.

~~~~

מחר יום חופש, אני חושב שבבוקר אלך להטיס משהו באזור חיפה / קריות אם מישהו מעוניין להצטרף.

אייל שפירא
01-12-2010, 15:51:40
איזה סימולטור יש לך?
בריל-פלייט יש אפשרות להטיס עם אנשים אחרים בMultiplayer
וחוצמזה שסימולטור משעמם כשאתה מטיס בחופשיות, נסה להגביל את עצמך לעשות דברים מסויימים ובצורה מדוייקת.

guy1a
01-12-2010, 16:07:25
לא רילפלייט
אבל אני חושב לשדרג לאחד כזה.
אני בהחלט משתדל לטוס בצורה מתוכננת כלשהיא, מרובעים בשמיים למשל או שמיניות.

אני גם לומד לעשות flatspin :) לא רע אגב ... לא שיהיה לי אומץ לנסות על טיסן אמיתי ....

tisanir
01-12-2010, 16:37:20
עזוב flatspin, עזוב רולים ועזוב לופים. תלמד לטוס בשמיניות ולבצע גישה נכונה לנחיתה.
כל השאר יחכה.
בהצלחה! :)

אייל שפירא
01-12-2010, 16:45:21
עזוב flatspin, עזוב רולים ועזוב לופים. תלמד לטוס בשמיניות ולבצע גישה נכונה לנחיתה.
כל השאר יחכה.
בהצלחה! :)

לגמרי.
אם תצליח לנחות יפה את הברחש הזה תוכל לנחות כל דבר. :)

guy1a
03-12-2010, 07:01:09
שמיניות / הקפות / במידה מסויימת - ריבועים ( בטח יש לזה שם אבל אני לא יודע ) אני עושה עם היבחוש ועם הכנף ( עם הכנף לא במדשאה ).

במדשאה פה אין לי מקום לנחות עם היבחוש ( יש שביל, אבל מיד אחרי גדר ואני לא יכול לבוא בגישה לפני נחיתה ... אולי מתאים למי שיודע לנחות על נושאת מטוסים .. ) ואת הכנף אני לא מעיז להטיס שם.

בשביל נחיתות אני אצטרך לחכות לטריינר שיהיה בערך עוד שבועיים שלושה.

וכמובן גם מסוק קצת ... :)

וכמובן - תודה על התמיכה !

אייל שפירא
03-12-2010, 07:19:04
מנסיוני בערך 80% מהנזקים מתרחשים בנחיתה, כך שעדיף לך להתאמן כמה שיותר בזה.
אני עדיין בחרדות בכל פעם שאני בגישה לנחיתה ועדיין לפעמים דופק איזה פירואט מיותר של קנגורו לתוך השיחים.

Himel
03-12-2010, 12:52:24
אתה יכול לבוא לנחיתה על הדשא, כאילו זה אספלט, ואז שניה לפני הנגיע ברצפה תסגור מנוע.
אם אתה מקבל קאט, תוריד את המצערת למינימום ותעלה שוב לפול.
שמקבלים קאט באקסטרה הזה, לרוב זה בגלל שהסוללה נמוכה , יש לו מערכת שמגנה על הסוללה מלהגיע למתחת ל 7,5 וולט.
ד"א הגיעו המנועים.