PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוגי מהיר

giladba
04-12-2010, 17:41:58
טוב, מאז שבניתי את המוגי הנ"ל (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=30161) אני נהנה ממנו מאוד אבל אני מרגיש שהוא לא מספיק מהיר (אני לא יודע מה המהירות הסופית שלו). אני משתמש במנוע של "ערסי" ופרופ 4*6 APC.
המגבלות:
מוגי
סוללות 3 תאים בלבד
בקר 40

חשבתי לשדרג למנוע הנ"ל (http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11174), מה אתם אומרים?

גלעד

tisanir
04-12-2010, 17:50:07
באיזה דבק השתמשת בבנייה?

giladba
04-12-2010, 17:54:02
CA, הוא שוקל 515 גרם כולל סוללה 1300.

גלעד

sharonx
04-12-2010, 18:01:29
מהפחות ליותר מהיר :

בשלב הראשון אתה יכול לשים את הפרופ הזה ותקבל שיפור משמעותי - אפילו יותר מהיר מפרופ APC במידות זהות.
http://aircraft-world.com/shopexd.asp?id=2136
24 אמפר עם הפרופ שהמלצתי ו RCTIMER 2212-6 2200KV
בשלב השני שים את המנוע הזה
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5221
35-45 אמפר
ובשלב השלישי את זה
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4200
40-60 אמפר

שים לב שזמן הטיסה יורד, הזנב נהיה כבד וצריך לשים משקולות איזון באף או לעלות בקיבול הסוללה.
כמו כן - פרופ קטן ומנוע מהיר קשה לזרוק והכוח הורטיקלי קטן.
מצד שני - לאחר שיפתח מהירות המהירות הסופית אמורה להיות גדולה יותר.

יש לי מד מהירות - אפשר למדוד

wind556
04-12-2010, 18:02:21
קצת קשה למוגי להיות מהיר כי אין לו פרופיל אוירודינאמי , וכידוע ההתנגדות עולה בריבוע למהירות.
אתה יכול להוסיף עוד המון כוח אבל המהירות תעלה בטיפונת
המנוע שהצגת כאן הוא מופלא וחזק ביותר, אבל שוב, אתה תגיע מאד מהר למיגבלת הכלי
כדי להתחיל להיות מהיר אתה חייב פרופיל מובנה ולא סתם לוח מקופל אקראית.
גם אני רציתי מהיר יותר ולכן תיכננתי את הפוגי שיעמוד במשימה, ואכן עמד בה היטב
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23660&highlight=%F4%E5%E2%E9+%F9%E9%F8%F9%E5%F8

וזה עם המנוע שהצגת בכאן

בקשר למוגי הקיים שלך, אתה עם פרופ לא שאינו מנצל את המנוע, אתה צריך 6X5.5 APC ולא שום פרופ אקראי.
אם תבחר לבנות פוגי, אשמח לעזור ולייעץ

giladba
04-12-2010, 18:12:31
sharonx - תודה, אבל המנועים שהצעת הם קפיצה גדולה מידיי במשקל וידרשו תכנון מחדש של מיקום הרכיבים. פרופ ב 7.5$ באמת מצדיק את המחיר שלו???????

עודד- גם תודה, לגבי ההתנגדות: אם ראית את התמונות שפרסמתי אז הוא חצי עובי מהמוגי הממוצע (זרועות הסרוו בחוץ) ובנוסף כל החיווט בתוך הטיסן, כך שההתנגדות היא קטנה ביחס למוגי הממוצע. יש לי פרופ 5.5*6 APC ו 5*6 השחור אני אתחיל איתם.

בנוסף, איך המנוע החדש ששמתי בלינק?

liorz055
04-12-2010, 18:44:57
sharonx - תודה, אבל המנועים שהצעת הם קפיצה גדולה מידיי במשקל וידרשו תכנון מחדש של מיקום הרכיבים. פרופ ב 7.5$ באמת מצדיק את המחיר שלו???????
?
פרופ ב 7.5 מאוד מצדיק, אחרי שתשים אותו לא תאמין לשיפור במהירות, בנוסף הוא גם יותר הרבה יותר עמיד מכל הפרופים אתה מכיר. בקיצור- ממליץ בחום.

sharonx
04-12-2010, 19:28:22
פרופ ב 7.5 מאוד מצדיק, אחרי שתשים אותו לא תאמין לשיפור במהירות, בנוסף הוא גם יותר הרבה יותר עמיד מכל הפרופים אתה מכיר. בקיצור- ממליץ בחום.

וגם כשהוא מתקצץ ל 4X6 הוא לא רע בכלל, נכון ליאור ? :D:D:D

sharonx
04-12-2010, 19:44:11
קצת קשה למוגי להיות מהיר כי אין לו פרופיל אוירודינאמי , וכידוע ההתנגדות עולה בריבוע למהירות.
אתה יכול להוסיף עוד המון כוח אבל המהירות תעלה בטיפונת
המנוע שהצגת כאן הוא מופלא וחזק ביותר, אבל שוב, אתה תגיע מאד מהר למיגבלת הכלי
כדי להתחיל להיות מהיר אתה חייב פרופיל מובנה ולא סתם לוח מקופל אקראית.
גם אני רציתי מהיר יותר ולכן תיכננתי את הפוגי שיעמוד במשימה, ואכן עמד בה היטב
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=23660&highlight=%F4%E5%E2%E9+%F9%E9%F8%F9%E5%F8

וזה עם המנוע שהצגת בכאן

בקשר למוגי הקיים שלך, אתה עם פרופ לא שאינו מנצל את המנוע, אתה צריך 6X5.5 APC ולא שום פרופ אקראי.
אם תבחר לבנות פוגי, אשמח לעזור ולייעץ

מניסיון עם הפרופ שלי והפרופ שאתה ממליץ - שלי יותר מהיר, אבל זה בעינומטר. אני אמדוד את זה עם מד המהירות ומד הזרם.

עודד- גם תודה, לגבי ההתנגדות: אם ראית את התמונות שפרסמתי אז הוא חצי עובי מהמוגי הממוצע (זרועות הסרוו בחוץ) ובנוסף כל החיווט בתוך הטיסן, כך שההתנגדות היא קטנה ביחס למוגי הממוצע. יש לי פרופ 5.5*6 APC ו 5*6 השחור אני אתחיל איתם.

OK
גם המוגי שלי דק ביותר, גם סרוואים בחוץ.
עודד צודק לגבי גבולות הכלי. האופטימום של זמן טיסה, מהירות ומשקל זה RCTIMER.
אתה לא תצטרך לסדר כלום עם מנוע יותר כבד.
חיים גיל מטיס עם מנוע 2700 מבלי לאזן כלום - לא יודע איך כי אצלי הוא הרגיש אחורי מדי ככה.
בכל מקרה - שים מנוע חזק ככל שבא לך, תעמיס את האף עם משקולות פאנצ'ר מאעכר (יש לי אם אתה רוצה) - יהיה לך כלי לא דואה וכבד עם זריקה לא קלה, אבל תשיג את המהירות שאתה מחפש. אחכ כך תחזור אולי ל RCTIMER.

שים לב לשמור על מרכז הכובד שלא תרסק.

תעשה מתקן זריקה כמו שלי מקלקר או EPP מחוזק לתחתית עם TESSA סיבים - ייתן לך לזרוק חזק יותר ובקו ישר.

אני מקווה מאוד שיש לך קורת קרבון ומאזנות מבלזה, אחרת אין סיכוי שהמוגי ישרוד במהירויות. במצב הטוב יהיה לך פלאטר ואיבוד שליטה בגלגול (בגלל המאזנות) שתצא ממנו, במקרה הרע לא תצא או שתקפל כנף.

ספר מה יש לך ואיפה אתה מטיס ?
אולי נעשה תחרויות מוגי (-:

giladba
04-12-2010, 20:04:38
OK
גם המוגי שלי דק ביותר, גם סרוואים בחוץ.
עודד צודק לגבי גבולות הכלי. האופטימום של זמן טיסה, מהירות ומשקל זה RCTIMER.
אתה לא תצטרך לסדר כלום עם מנוע יותר כבד.
חיים גיל מטיס עם מנוע 2700 מבלי לאזן כלום - לא יודע איך כי אצלי הוא הרגיש אחורי מדי ככה.
בכל מקרה - שים מנוע חזק ככל שבא לך, תעמיס את האף עם משקולות פאנצ'ר מאעכר (יש לי אם אתה רוצה) - יהיה לך כלי לא דואה וכבד עם זריקה לא קלה, אבל תשיג את המהירות שאתה מחפש. אחכ כך תחזור אולי ל RCTIMER.

אני אתחיל עם ה 5*6 ונראה אם זה מספיק :D.

שים לב לשמור על מרכז הכובד שלא תרסק.

תעשה מתקן זריקה כמו שלי מקלקר או EPP מחוזק לתחתית עם TESSA סיבים - ייתן לך לזרוק חזק יותר ובקו ישר.

יש לי מתקן זריקה מלמטה עשוי משני חתיכות פוליגל מודבקות זו לזו, זה מספיק אחיזה בשבילי ודק מספיק ליצור התנגדות מינימלית. היום הוספתי ידית זריקה מלמעלה מפוליגל, מעיין שני ר מקופלים מפוליגל - הרבה הרבה יותר נח לזרוק ככה.

אני מקווה מאוד שיש לך קורת קרבון ומאזנות מבלזה, אחרת אין סיכוי שהמוגי ישרוד במהירויות. במצב הטוב יהיה לך פלאטר ואיבוד שליטה בגלגול (בגלל המאזנות) שתצא ממנו, במקרה הרע לא תצא או שתקפל כנף.

יש ויש :D

ספר מה יש לך ואיפה אתה מטיס ?
אולי נעשה תחרויות מוגי (-:

מוגי, אקסטרא 330 (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=29965) (תכנון/שיפור עצמי), זאגי מקאפה בנייה עצמית (עם פרופיל מדפרון) - דואה 29.5 דקות עם סוללה 1000.
אני ירושלמי ומטיס בלטרון - אתה/אתם מוזמנים :D

גלעד

sharonx
04-12-2010, 21:20:48
אני אתחיל עם ה 5*6 ונראה אם זה מספיק :D.

יש לי מתקן זריקה מלמטה עשוי משני חתיכות פוליגל מודבקות זו לזו, זה מספיק אחיזה בשבילי ודק מספיק ליצור התנגדות מינימלית. היום הוספתי ידית זריקה מלמעלה מפוליגל, מעיין שני ר מקופלים מפוליגל - הרבה הרבה יותר נח לזרוק ככה.
אשמח לתמונה

יש ויש :D

מוגי, אקסטרא 330 (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=29965) (תכנון/שיפור עצמי), זאגי מקאפה בנייה עצמית (עם פרופיל מדפרון) - דואה 29.5 דקות עם סוללה 1000.
אני ירושלמי ומטיס בלטרון - אתה/אתם מוזמנים :D

גלעד
בגוף ההודעה

guy1a
04-12-2010, 21:26:07
מה זה המתקן זריקה ?
אני אשמח לתמונה.

giladba
04-12-2010, 21:32:06
בבקשה:

גלעד

wind556
04-12-2010, 21:44:06

אתה צריך ללמוד קצת תיאוריה באוירודינאמיקה
טיסן טס על הההפרש בין ההתנגדות לעילוי (בין היתר) ואתה יכול לעשות אותו כמה דק שתרצה, אתה לא מוריד מאומה מההתנגדות אבל מוריד כמעט לאפס את העילוי.
תבין שבלי מבנה אוירודינאמי אתה טוחן מים.
ולגבי המנוע כבר קיבלת תשובה.

לגבי הזריקה: כל מי שהתקין ידית זריקה זה אומר שאינו יודע איך מוגי צריך להמריא
זה לא רק מוריד יעילות, זה גם מיותר וגם מסוכן ובעיקר זה אומר שאינך יודע להמריא איתו
מוגי פוגי ושות, ממריאים ללא כל ידית ובקלות רבה אם יודעים מה לעשות , גם אם הסט אפ לא משהו.
ואגב, לפי התמונות למוגי שלך יש יותר התנגדות מרוב המוגים שנתקלתי בהם

giladba
04-12-2010, 22:49:16
טיסן טס על הההפרש בין ההתנגדות לעילוי (בין היתר) ואתה יכול לעשות אותו כמה דק שתרצה, אתה לא מוריד מאומה מההתנגדות אבל מוריד כמעט לאפס את העילוי.

זה כמובן שטויות ואתה מטעה אנשים אחרים - אם הטיסן היה בעובי של נייר זה לא מוריד את ההתנגדות???

זה לא רק מוריד יעילות, זה גם מיותר וגם מסוכן ובעיקר זה אומר שאינך יודע להמריא איתו
מוגי פוגי ושות, ממריאים ללא כל ידית ובקלות רבה אם יודעים מה לעשות , גם אם הסט אפ לא משהו.
.

אז כל מי שבנה מוגי בעולם והתקין ידית זריקה (רב האנשים בעולם דרך אגב) לא יודע מה שהוא עושה?? - איזו מתקפה עודד.

גלעד

sharonx
04-12-2010, 23:10:57
תבין שבלי מבנה אוירודינאמי אתה טוחן מים.
ולגבי המנוע כבר קיבלת תשובה.

ואגב, לפי התמונות למוגי שלך יש יותר התנגדות מרוב המוגים שנתקלתי בהם

עודד - גלעד צודק, לדעתי אתה יודע מה נכון אבל לא התנסחת נכון, תגיד אתה.

אני לא מסכים איתך. אותו מוגי עם כנף דקה יותר יטוס מהר יותר. בכלל - כנף דקה מעלה מהירות. נכון - באותה מהירות X יהיה לדק פחות עילוי אבל הוא יוכל לטוס מהר יותר ואז לקבל את העילוי שהוא צריך (עילוי זו פונקציה בין השאר של המהירות).

בכל מקרה, תהיה יותר עדין בתגובות שלך, לא כל אחד לוקח את זה כמו שאתה מצפה שייקח את זה ומהכרותי עמך אתה לא מחפש לפגוע באף אחד.

שרוןX

sharonx
04-12-2010, 23:19:23
זה כ
גלעד

עכשיו הבנתי מה הבעיה שלך. אתה השתגעת?:)
פרופ במהירות כזו לא מטיסים עם גומייה אלא עם מתאם בפרופ הקשיח אם התבריג שקיבלת עם המנוע.

נכון, בנגיעה בקרקע הוא קצת יסבול, אבל תשיג תוצאות טובות יותר.
אם מכוונים בשלט מצב נחיתה עם מקס' תנועה בהגאים ואקספו גדול מאוד, ניתן לזקר את המוגי להרייר לפני הנגיעה בקרקע ואז הוא נופל מגובה 30 ס"מ אנכי לרצפה והפרופ לא ניזוק.

אופציה למתקדמים - לשים ברקס בבקר וולדא בנחיתת באז שהפרופ מקביל לרצפה. אם לא לתת מכת גז ואם לא מתסדר לעשות עוד סיבוב.

ZigiStar
05-12-2010, 00:00:59
אופציה למקדמים - לשים ברקס בבקר וולדא בנחיתת באז שהפרופ מקביל לרצפה. אם לא לתת מכת גז ואם לא מתסדר לעשות עוד סיבוב.

ככה עושים את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=dH_AzTvnN_Q&feature=related

sharonx
05-12-2010, 00:22:06
איזה מקצוען !
זיגי - כל הכבוד, אתה תמיד מביא את הסרטון הנכון ברגע הנכון.

guy1a
05-12-2010, 05:23:14
איזה טייס תותח !

guyst
05-12-2010, 08:28:31
אני ממש שמעתי את מחיאות הכפיים של הנוסעים מאחור...:D

wind556
05-12-2010, 08:59:38
זה כמובן שטויות ואתה מטעה אנשים אחרים - אם הטיסן היה בעובי של נייר זה לא מוריד את ההתנגדות???

אז כל מי שבנה מוגי בעולם והתקין ידית זריקה (רב האנשים בעולם דרך אגב) לא יודע מה שהוא עושה?? - איזו מתקפה עודד.

גלעד

:D:D:D
גלעד, אל תיקח את זה כל כך קשה
לנייר אין מבנה אוירודינאמי וגם אין בכלל אפשרות כזאת, ברור שאם העובי היה אפס לא היתה התנגדות בכלל וגם לא היה עילוי בכלל
אולי באמת לא ניסחתי את זה מדוייק מספיק, אבל לא צריך לקחת קופירייטר ועו"ד לכל משפט שנכתב כאן ;).
ולגבי ידית זריקה, זה חד משמעי שאין בה צורך בכלל וכל מי ששם אותה טועה .

נסה את הדרך הבאה ותראה שגם אתה תוותר על ידית הזריקה:
אחוז את המוגי בחרטום או קרוב אליו , מופנה אל השמיים כמעט אנכי, וביד שמאל (חשוב ביותר בלי קשר האם אתה ימני או שמאלי)
ביד ימין השלט, צמוד למותן ימין, האגודל על הסטיק הימני ואתה מושך אפ עד הסוף , וכל זה כשהמנוע במקסימום מצערת.
רק אחרי כל זה אתה פשוט משחרר אותו בקלילות בצורה אנכית כלפי מעלה או בקירוב לאנכית.
כשתנסה תראה כמה זה קל ופשוט ואפילו מענג.

נחזור לרגע לידיות הזריקה, אתה מסכן בהן את צבעותיך. אם יקרה לך משהו לא תהיה הראשון, זה כבר קרה שהפרופ חלף דרך האצבעות. רק אתמול לימדתי בעל מוגי עם אצבעות חתוכות עקב ידית זריקה להמריא

guyst
05-12-2010, 09:27:13
או שפשוט ניתן לבנות ידית בתחתית המוגי...

tisanir
05-12-2010, 09:31:44
:D:D:D
גלעד, אל תיקח את זה כל כך קשה
לנייר אין מבנה אוירודינאמי וגם אין בכלל אפשרות כזאת, ברור שאם העובי היה אפס לא היתה התנגדות בכלל וגם לא היה עילוי בכלל
אולי באמת לא ניסחתי את זה מדוייק מספיק, אבל לא צריך לקחת קופירייטר ועו"ד לכל משפט שנכתב כאן ;).
ולגבי ידית זריקה, זה חד משמעי שאין בה צורך בכלל וכל מי ששם אותה טועה .

נסה את הדרך הבאה ותראה שגם אתה תוותר על ידית הזריקה:
אחוז את המוגי בחרטום או קרוב אליו , מופנה אל השמיים כמעט אנכי, וביד שמאל (חשוב ביותר בלי קשר האם אתה ימני או שמאלי)
ביד ימין השלט, צמוד למותן ימין, האגודל על הסטיק הימני ואתה מושך אפ עד הסוף , וכל זה כשהמנוע במקסימום מצערת.
רק אחרי כל זה אתה פשוט משחרר אותו בקלילות בצורה אנכית כלפי מעלה או בקירוב לאנכית.
כשתנסה תראה כמה זה קל ופשוט ואפילו מענג.

נחזור לרגע לידיות הזריקה, אתה מסכן בהן את צבעותיך. אם יקרה לך משהו לא תהיה הראשון, זה כבר קרה שהפרופ חלף דרך האצבעות. רק אתמול לימדתי בעל מוגי עם אצבעות חתוכות עקב ידית זריקה להמריא

ופה אני אסכים עם עודד. מאז שהוא הראה לי את השיטה הזו, הזריקה של המוגי נעשתה הרבה יותר פשוטה (אף פעם לא הייתה לי ידית זריקה).
תפסו בחרטום המוגי, פתחו מצערת עם הפה, יד ימין על סטיק ימין ושחררו אות הטיסן כמעט אנכית :)

בהצלחה!

wind556
05-12-2010, 10:08:57
או שפשוט ניתן לבנות ידית בתחתית המוגי...

גיא, ידית בתחתית המוגי מסוכנת יותר. הפרופ עובר דרך האצבעות

ZigiStar
05-12-2010, 10:18:42
אני ממש שמעתי את מחיאות הכפיים של הנוסעים מאחור...:D

זה עוד כלום - כמו שעמרי כתב פעם, טוב שהטייס הדביק "טסה-סיבים" על תחתית המטוס... :)

Boogle
05-12-2010, 22:06:29
שרון , אם הבקר על BRAKE הפרופ לא ינזק גם בנחיתה על אספלט.

אפשר להזניק גם בשיטת דרימר למרות שזה עשוי לעשות לך שביל באמצע הקרקפת :D

אני מזניק תוך אחיזה בפרופ - זה הכי בטוח :D

haimgil
05-12-2010, 22:18:11
ככה ניראה מוגי שמגיע ל180 קמ"ש לאחר מיספר שידרוגים.:eek:בניתי מעל ל 27 מוגים לקליינטים ובדרישות שונות מאחד לאחד וכולם טסים בצורה מושלמת שלא יביישו אף מטיס בשטח עם מלא טיסנים יקרים ואיכותיים.וכמובן עם תאורת לילה בצבעים שונים ומשונים.

haimgil
05-12-2010, 22:19:42
חסרים עוד מלא תמונות שהאתר לא מוכן להעלות .חבל יש דברים מגניבים שהחברה בשטח עדיין לא ראו.

sharonx
06-12-2010, 00:11:30
גיא, ידית בתחתית המוגי מסוכנת יותר. הפרופ עובר דרך האצבעות

אני זורק מידית למטה מתמיד. לא ניסיתי את השיטה שלך - אני אנסה אותה, למרות שאני סקפטי אם תצליח (אתה בונה מוגים קלים עם פרופ גדול - אולי פה ההבדל?).

בכל מקרה, מעולם (לאחר מאות השלכות) לא פגע בי הפרופ. וזה לא ממזל אלה כי צריך לדעת להשליך וצריך ידית טובה במיקום נכון מבחינת מרכז כובד כדי שתהיה אחיזה ושליטה טובה במהלך כל הזריקה. זורקים כלפי מעלה ומורידים את היד מהר. הפרופ לא מתקרב ליד.

אני מסכים שמתחיל יכול לטעות פה ולהזיק לאצביעותיו, לכן היזהרו.

guyst
06-12-2010, 07:21:41
אני זורק מידית למטה מתמיד. לא ניסיתי את השיטה שלך - אני אנסה אותה, למרות שאני סקפטי אם תצליח (אתה בונה מוגים קלים עם פרופ גדול - אולי פה ההבדל?).

בכל מקרה, מעולם (לאחר מאות השלכות) לא פגע בי הפרופ. וזה לא ממזל אלה כי צריך לדעת להשליך וצריך ידית טובה במיקום נכון מבחינת מרכז כובד כדי שתהיה אחיזה ושליטה טובה במהלך כל הזריקה. זורקים כלפי מעלה ומורידים את היד מהר. הפרופ לא מתקרב ליד.

+1
עשרות זריקות בלי אף שריטה :)

wind556
06-12-2010, 08:57:38

שרון, תנסה את שיטתי
אין פשוטה ממנה, לא צריך להיזהר ולא כלום, פשוט ממריאים בכייף.
ואני לא בונה מוגים קלים עם פרופ גדול, אני מדבר על כל מוגי שאני פוגש בשטח, כבדים, עקומים, עם פרופ מתאים או לא, עם מנועי ערסי או אחרים, פשוט כולם.
ואת עקבות הפרופ על גב היד ראיתי כבר כמה פעמים. "צלקת מוגי" קוראים לזה :cool:

giladba
06-12-2010, 09:06:16
sharonx - הגומיה הוחלפה במתאם פרופ הקשיח אם התבריג שקיבלתי עם המנוע.
לגבי BRAKE - אני צריך לבדוק איך עושים את זה בשלט X9.
פרופ 5*6 צריך להגיע בקרוב - נראה איך זה ישפר את המהירות.
לגבי הזריקה: יש לי ידית בתחתית הטיסן במרכז הכובד כמובן, אבל אחת לכמה זריקות הטיסן לא מתרומם ונוחת מייד על האדמה. גם זריקות שמצליחות הן לא פשוטות, לכן הוספתי ידית זריקה קטנה מלמעלה (ראו תמונות בהודעה קודמת) כדי לנסות (מקסימום אפשר להסיר אותה) ולהפתעתי ההמראות הרבה הרבה יותר קלות, לא יודע למה אבל מבחן התוצאה הוא שחשוב :).

גלעד

wind556
06-12-2010, 09:51:15
לגבי הזריקה: יש לי ידית בתחתית הטיסן במרכז הכובד כמובן, אבל אחת לכמה זריקות הטיסן לא מתרומם ונוחת מייד על האדמה. גם זריקות שמצליחות הן לא פשוטות, לכן הוספתי ידית זריקה קטנה מלמעלה (ראו תמונות בהודעה קודמת) כדי לנסות (מקסימום אפשר להסיר אותה) ולהפתעתי ההמראות הרבה הרבה יותר קלות, לא יודע למה אבל מבחן התוצאה הוא שחשוב :).

גלעד

את הBRAKE עושים בבקר, השלט אינו מהווה פרמטר בזה

giladba
06-12-2010, 14:51:39
עודד - לזה התכוונת?

http://www.youtube.com/watch?v=ujXEnntZkjM"]http://www.youtube.com/watch?v=ujXEnntZkjM

גלעד

guyst
06-12-2010, 15:23:25
לא, זו שיטת דרימר במהופך.
עודד זורק את זה מכיוון הריצפה (לא מעל הראש) כלפי מעלה.

wind556
06-12-2010, 15:30:22
עודד - לזה התכוונת?

http://www.youtube.com/watch?v=ujXEnntZkjM

גלעד

ממש לא כך, זה בדיוק כמו עם ידית רק בלי ידית
עם מנוע חלש יהיה מאד קשה להמריא כך

haimgil
06-12-2010, 19:04:42
מעולם לא הזדקקתי לידית זריקה.תופס בקצה כנף ועוזב.

sharonx
08-12-2010, 01:53:18

גלעד
גלעד - אתה כנראה לא זורק נכון. אם תזרוק בפול מנוע, ב 20 מעלות מעל האופק, בקו ישר עם כיון הטיסן (כלומר 20 מעלות ) ולא בראבאק (חשוב מאוד להקפיד על זריקה ממוקדת וישרה), עם כל הכוח שאתה יכול מבלי לאבד שליטה ולזרוק לא ישר, ועם מרכז כובד במקום או קדמי מכך (עד 1-2 ס"מ זה בטווח המותר להיות קדמי, אחורי כדאי שלא להיות בכלל), אתה לא אמור לפספס. שים אקספו כדי שכאשר הטיסן מתחיל לטוס לאחר כמה מטרים מהזריקה ואתה בא לתקן לא תתקן חריף מידי, ולא אמורה להיות בעיה.

הבנת אותי ? נסה את זה. עם הזמן תוכל לשחק בפרמטרים ועדיין להצליח (נניח לזרוק גבוה יותר, חלש יותר מפול ולתוך הרוח, משחקים כאלה). אתה תלמד את הטיסן על כל מעטפת הביצועים שלו במצבים השונים ואז תדע לחזות כמעט כל תגובה שלו כמעט בכל מצב.

זה כמו ללמוד נהיגה. קשה בהתחלה ואחר כך זה טבעי לחלוטין. עדיין במכונית חדשה צריך להתרגל לניואנסים השונים, ולכן עם כלי שאתה לא מכיר תמיד תנהג ראשית במשנה זהירות. תעשה נסיונות גבוה ועם הניסיון תרד.

מעולם לא הזדקקתי לידית זריקה.תופס בקצה כנף ועוזב.

ראיתי אותך עושה את זה אבל אצלי זה אף פעם לא נגמר בטוב. אני חושב כי מאוד קשה לשמור על קו ישר ככה. כשניפגש תראה לי שוב, ותראה אולי אני מפספס משהו.

haimgil
09-12-2010, 21:41:55
שרון תבוא לבית אריה יש דברים יפים,תיתקשר לפרטים.