PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור בניה Speed Air 40 -טיסן שלב 2 החדש שלי ..דעתכם??

gigieyal
07-12-2010, 22:43:39
זהו ... לאחר התלבטויות רבות הוחלט ( פה אחד ...שלי !!! ) שאני עובר מהטריינר לטיסן שלב 2 !
אני בתחביב כ-4 חודשים והחלתי את דרכי עם טיסן טריינר " אירייזין סטאר" SEAGULL ARISING STAR (http://www.tisanhazafon.co.il/view.asp?id=342) 40-46 TRAINER שהיה מדהים ,סלחן ומלמד !! אבל לצערו הוא החל לשעמם אותי , ניסיתי אין ספור פעמים לבצע תרגילי קמיקזה כדי ל"רסק" אותו אך לשווא !!! הוא תמיד הצליח ( הוא = אני ) לנחות שלם ( חוץ מפעם אחת שנחת בקצה המסלול על ענף שחדר את הציפוי .. אבל מדבקה אדומה תיקנה אותו ) ואז........הגיע משלוח גדול של טיסני black horse עם טיסן שלב 2 מומלץ ה.... speed air 40 (http://www.tisanhazafon.co.il/view.asp?id=364)
אז "חפרתי " לאושר (מטיסן הצפון) עד שהסכים לעשות את העברה של הרכיבים/מנוע מהטריינר לספיד אייר . ביום שישי עשינו יחדיו טסט פליי והיה מדהים ...אני פשוט מאוהב !!!!!!!:D

מחכה לסופ"ש הקרוב להטיס אותו שוב !
דרך אגב , הפחידו אותי מנחיתות אבל לשמחתי הוא יותר קל לי לתימרון ונחיתה מהטריינר , איך זה ??

שמח לשתף אותכם בחוויה

oz_adari
08-12-2010, 00:24:56
תחדש נראה פצההה!

gigieyal
08-12-2010, 08:11:02
תודה רבה !
השאלה היא איך טיסן שאמור להיות שלב שני הרבה יותר "מלמד" מטריינר ????
זה לא צריך להיות ההיפך ?

srGal
08-12-2010, 09:48:15
לי היה גם את הספיד אייר בתור טיסן שני.
אין מילה רעה להגיד על הטיסן הזה (מלבד הצביעה ה"יפה שלו")

הטיסן בנוי חזק מאוד, מהיר מאוד, עושה אווירובטיקה יפה, אפילו הצלחתי להחזיק איתו "נייף".
עכשיו לשאלתך,
כל טיסן מלמד אותך, אין אחד שמלמד יותר ומלמד פחות
הטריינר לימד אותך את הדברים הבסיסיים בהטסה כיוון שהוא סלחן יותר, איטי יותר, נוחת קל, וממריא מהר.
הספיד אייר מהיר יותר, חד יותר, נוחת מהר יותר, סלחן פחות - אולי אתה לא שם לב לכל הדברים הללו מכיוון שהרמה שלך עלתה וכמו שאמרתי - מיצית את הטריינר עד תומו.

עקומת הלמידה בדר"כ היא גבוהה אחרי שמיצית טיסן טריינר עד הסוף, ועברת לשלב 2.
תישאר עם הטיסן הזה "תחרע אותו" (אני אישית שפשפתי זנב בבאז הפוך). ברגע שתדע להטיס אותו ב"עיניים עצומות" ועשית איתו כל דבר אפשרי.
תבחר את המסלול שלך בטיסנים - 3D,סקיילים,F3A וכו'
אפשר גם את כולם יחד......:p

adibenbasat
08-12-2010, 11:38:02
אחלה טיסן שלב 2, תתחדש טיסן כיפי שאפשר לעשות איתו הרבה כיף:)

אליקופטר
08-12-2010, 18:28:44
מכל טיסני השכלתי:D

צפויי לך לימוד כבר בהטסה ראשונה ,עד עכשיו הדיהדאל תיקן ,יישר לך את הטיסן לאחר פנייה ,עם כנף כזו שבטיסן שלב שני אתה מישר את הטיסן,סתם משהו חדש שצפויי לך מתוך המון תכונות טיסה שלא הכרת.....

flatspin
08-12-2010, 19:31:09
תודה רבה !
השאלה היא איך טיסן שאמור להיות שלב שני הרבה יותר "מלמד" מטריינר ????
זה לא צריך להיות ההיפך ?

אנסה לנסח את הדברים בצורה מעט שונה
הטיסן אינו 'מלמד' אותך להטיס. בראיה נכונה, הטיסן מסוגל לבצע תרגילים באוירובטיקה ברמה גבוהה יותר מאשר טריינר ראשוני. וכאן נעוץ ההבדל. אתה צריך ללמוד, בין אם ע"י קריאת חומר כתוב ובין אם בעזרת מדריך (מומלץ), כיצד לבצע תרגילים באויר. בטיסן המדובר תוכל ללטש את כישוריך ולהגיע ליכולות מתקדמות.
בהצלחה

עמי
18-12-2010, 16:44:53
אין על אושר :)